To je z dnešního utkání vše, nashledanou u dalších zápasů Série A.
Utkání mezi Bolognou a Turínem končí remízou 2:2. Nejprve poslal do vedení hosty Barreto, který dorazil Santanovu střelu. Po změně stran byli za svoji aktivitu odměněni domácí fotbalisté, kteří po brankách Koneho a Guarenteho otočili stav zápasu ve svůj prospěch. Když běžela 94. minuta, zdálo se, že bude domácí Bologna slavit zisk tří bodů. Jenže Turín se dostal dlouhým nákopem před pokutové území Bologni a následný centr D'Ambrosia proměnil Bianchi.
90+4
FC Turín právě vstřelil branku!
Když už se zdálo být rozhodnuto, nadechl se Turín k poslednímu útoku. D'Ambrosio si potáhl míč kolem postranní čáry a poté jej v pokutovém území předložil ROLANDU BIANCHIMU, který jej doklepl za bezmocného Curciho!
90+3
Hraje se na polovině Turína a míč mají v moci domácí fotbalisté.
90+2
Hosté se nemohou dostat před pokutové území Bologni a čas se jim rychle krátí.
90+1
Hlavní rozhodčí De Marco nastaví 3 minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Rohový kop pro hosty. Ten rozehraje Santana.
90
Turín začíná vrhat všechny své síly do útoku.
88
Poslední střídání i na straně domácích. Ze hry odchází za bouřlivého potlesku Kone a atmosféru závěrečných minut nasaje Sorensen.
87
Glik si vylil zlost na Diamantim a vidí žlutý trest.
86
Bologna právě vstřelila branku!
K odraženému míči se na hranici pokutového kopu dostal TIBERIO GURENTE, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Povedené střídání trenéra Pioliho!
85
V závěrečným minutách se hraje fotbal nahoru, dolů!
83
Bologna střídá. Ze hřiště odchází unavený Krhin, na jeho místo přijde čerstvý Guarente.
82
Jonathas se po Bianchiho přihrávce dostal do vyložené příležitosti, ale branku trestuhodně minul!
80
Fotbalisté Bologni si nahrávali kolem pokutového území Turína. Na to se už nemohl dívat Garics, jenž přiběhl a ukvapeně napálil míč na tribunu.
79
Domácí trenér Pioli burcuje svůj tým od postranní čáry. Bologna chce ze zápasu vytěžit víc než bod.
78
Poslední třetí střídání na straně Turína. Pro dnešek má dohráno střelec první branky Barreto, místo něj si zahraje Jonathas.
76
Masiello si našel střeleckou pozici, ale míč z jeho kopačky končí vysoko nad brankou.
74
Gilardino vybojoval pro svůj tým další rohový kop. Ten spěchá rozehrát tradiční exekutor Diamanti.
73
Další střídání na straně hostů. Bianchi nahradí Meggioriniho.
73
Santana to zkusil z uctivé vzdálenosti, ale nemířil přesně.
71
Rohový kop budou zahrávat domácí.
70
Hosté střídají. Ze hry odchází aktivní Cerci a na jeho místo přichází D'Ambrosio. Ten v listopadu rozhodl jedinou brankou vzájemný zápas obou týmů.
69
Na hřišti to začíná pořádně jiskřit. Rozvášněné kohouty musí zklidňovat sudí De Marco.
67
Domácí fotbalisté jsou jak polití živou vodou. To samé se dá říct o jejich fanoušcích, kteří nyní vytvářejí parádní fotbalovou atmosféru a poženou domácí tým za výhrou.
65
A je vyrovnáno! Na centr do pokutového území si parádně naběhl PANAGIOTIS KONE, který přesnou hlavičkou srovnáva stav zápasu na 1:1!
63
Meggiorini se dostal do dobré střelecké příležitosti na hraně pokutového území, ale jeho střelu zblokovala domácí obrana.
61
Pro dnešek u má dohráno Christodoulopoulos. Na hřišti ho nahradí Gabbiadini.
61
Rohový kop pro domácí Bolognu, ale nejprve budou domácí střídat.
60
Basha si připravil palebnou pozici, ale střela mu zrovna nesedla.
58
Domácí v dalším postupném útoku, ale není zkrátka kudy. Hosté brání na jedničku.
57
Centr do pokutového území sbírá ze vzduchu Gillet.
55
Bologna napadá rozehrávku Turína, kterému to dělá viditelné problémy.
53
Gilardinova hlavička končí jen nad brankou Gilletovy svatyně.
53
Turínu by se z dnešního utkání body hodily, protože ho v následujících týdnech čeká opravdu těžký los.
51
Koneho prudký centr na Gilardina odvrátil na poslední chvíli Ogbonna.
50
Střílený centr z kopačky Cerciho propadl až k volnému Meggiorinimu, který jej napálil odhadem do 12. řady.
48
Christodoulopoulosova střela končí jen těsně nad břevnem!
46
Začátek druhého poločasu začíná tak, jak skončil. Hosté jsou naskládáni na vlastní polovině a čekají na brejk. Bologna hledá cestu do branky.
46
Máme za sebou první poločas ve kterém sledujeme zajímavé utkání. Ikdyž je aktivnější domácí Bologna, tak odchází do poločasové přestávky s vedením 0:1 hostující Turín, který využil zaváhání brankáře Curciho. Ten dalekonosnou střelu Santany nedokázal zkrotit, a tak ji dobíhající Barreto bez problémů dopravil do odkryté svatyně. Bologna mohla odpovědět v samém závěru prvního poločasu, kdy rozvlnil síť Kone, ale k překvapení všech domácích fanoušků jeho branku neuznal rozhodčí De Marco kvůli útočnému faulu Gilardina. Uvidíme co nám přinese druhý poločas.
45+1
V prvním poločase se bude nastavovat pouze jedna minuta.
45
Frustrovaný Gilardino si vybil zlost na rozhodčím De Marcovi a vyfasoval žlutou kartu.
44
Další ze série rohových kopů pro hosty.
43
Ikdyž podle mě vstřelila Bologna regulérní branku, rozhodčí ji neuznali pro údajný útočný faul Gilardina. Sporný moment!
41
Basha fauloval Diamantiho a vidí žlutou kartu. Pro záložníka Turína to znamená stopku v následujícím zápase.
40
Další možnost rohového kopu pro hosty z Turína. Do pokutového území míří hlavičkáři obou týmů.
39
Hosté budou mít možnost rohového kopu. Na ty domácí vedou jednoznačně 6:3.
38
Další rychlý protiútok hostů zakončil nebezpečnou střelou Cerci.
36
Diamanti stažen za dres. Italský reprezentant se nyní hodně zlobí na sudího De Marca, že hráče Turína nepotrestal žlutou kartou.
35
Stoper Antonsson sestřelil k zemi Barreta a stává se tak prvním hráčem, který v dnešním zápase uvidí žlutou kartu.
33
Domácí kombinují na polovině Turína a hledají cestičku do pokutového území.
31
Ano vypadá to tak. Turín bude hrát klasický italský beton a spoléhat na rychlé protiútoky vedené Cercim a zakončené Barretem. Tak tomu bylo i teď, ale Barretovu střelu dokázal včas zblokovat Antonsson.
30
Po vstřelené brance se Turín zatáhl.
28
A do třetice všeho dobrého.
27
Rozehrávku rohového kopu si domácí vzápětí zopakují.
27
Domácí chtějí rychle odpovědět. Diamantiho centr sražen na roh.
25
Santana natáhl ke střele z uctivé vzdálenosti, ale jeho pokus dokázal brankář Curci vyrazit pouze do míst, kam si naběhl PAULO BARRETO, pro kterého už nebyl problém dopravit míč do zcela prázdné svatyně.
24
Christodoulopoulos svůj centr přetáhl, a tak bude Gillet rozehrávat od své branky.
22
Rychlý protiútok zakončuje přízemní střelou Cerci. Turín bude rozehrávat rohový kop.
21
Na Diamantiho rohový kop si na přední tyči naskočil Gilardino a jen o centimetry jej neproměnil v úvodní branku.
21
Krhin vybojoval pro domácí další rohový kop.
20
Kapitán Bologni Diamanti je zatím všude a jde tak příkladem svým spoluhráčům.
18
Cerci si doslova vymodlil faul a sám se poté postavil k rozehrávce standardky. Jeho načechraný míč však našel pouze náruč brankáře Curciho.
17
Koneho centr bez problémů zkrotil Gillet.
15
Hosté to zkusili dlouhým míčem na Barreta. Ten byl ve vzdušném souboji proti dvojici domácích stoperů bez šance. Míč tak mají opět fotbalisté Bologni.
13
Krásná fotbalová akce s výrobní značkou Bologna brankou neskončila. Domácí alespoň rozehrají rohový kop.
12
Nyní se hraje ve středu hřiště. Míč mají na kopačkách domácí.
10
Další rychlý protiútok hostů zakončil nebezpečnou přízemní střelou Barreto, a tak si i domácí brankář Curci připisuje první zákrok.
9
Diamanti kroutil míč do pokutového území, kde hledal s největší pravděpodobností Gilardina. Hrozící nebezpečí stačil odhlavičkovat Gazzi.
7
Krhinovu dalekonosnou střelu nadvakrát kryje brankář Gillet.
6
Diamantiho pumelice byla sražena na rohový kop.
5
Taider faulován před pokutovým územím. Bologna tak má možnost přímého kopu z velmi dobré pozice. Míč si už rovná Diamanti!
4
Bleskový protiútok Turína odvrátil na rohový kop Taider.
2
Diamanti střelou z poza vápna protáhl Gilleta.
1
Hned po rozehře si to Diamanti s Gilardinem namířili na branku Turína. Jejich sympatickou akci uťal včasným skluzem stoper Glik.
1
Úvodní výkop obstarají domácí fotbalisté.
-2
Hráči již přicházejí na hrací plochu. Utkání za malý okamžik vypukne.
-3
Stadio Renato Dall'Ara je solidně zaplněn.

Bologna FC: Curci – Garics, Antonsson, Cherubin, Morleo – Kone, Taider – Krhin, Diamanti, Christodoulopoulos – Gilardino.

Turín FC: Gillet – Darmian, Glik, Ogbonna, Masiello – Cerci, Basha, Gazzi, Vives – Meggiorini, Barreto.

Rozhodčí: De Marco – Liberti, De Pinto.
Hlavním rozhodčím bude zkušený De Marco a na čarách mu budou asistovat Liberti a De Pinto.
Vzájemný zápas

V listopadu rozhodl souboj mezi těmito týmy jedinou brankou D'Ambrosio, a tak má Bologna svému soupeři co vracet. Nejlepším střelcem domácích je s jedenácti zásahy Gilardino. Za hosty je nejlepším střelcem týmu osmibrankový Bianchi.
FC Turín

Svěřenci trenéra Giampiera Ventury okupují 14. příčku s 35 body a ligovou příslušnost by tak měli zachovat i pro následující sezónu. Tím bude jejich mise v letošní sezóně splněna. Minulý zápas vedl Turín doma nad Neapolí 3:2. Do konce zápasu chybělo 10 minut, ale Neapol dokázala otočit skóre zápasu na 3:5. Trenér Ventura označil tento zkrat za ostudu. V následujících dnech čeká Turín těžký los: AS, Fiorentina, Juve a AC. V sobotu večer neuvidíme v turínském dresu Brighiho a Birsu.
Bologna FC

Tým Rossoblu se nachází na 12. místě s 36 body. Tým kolem Diamantiho a Gilardina potřebuje k jistotě záchrany v nejvyšší soutěži uhrát ve zbývajících 8 zápasech alespoň 2 body. A to je více než reálné. Bologna hraje sympatický fotbal a je škoda, že se nenachází ve vyšších patrech ligové tabulky. V minulém kole brala Bologna bod za bezbrankovou remízu v Udinese. Předtím podlehla Juventusu 0:2, ale jinak zažívá povedené jaro: výhra nad Interem a Fiorentinou jsou toho důkazem. V dnešním zápase se trenér Stefano Pioli bude muset obejít bez dvojice Perez – Motta.
Dobrý večer, vítejte u sledování souboje ze středu tabulky. V něm bude Bologna hostit FC Turín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62