Serie A - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AS Řím : AC Milán - 3. února 2019   20:30

AS Řím
46' Zaniolo
1:1
(0:1)
AC Milán
27' K. Piątek  (Paquetá)
AS Řím
Olsen – Karsdorp (87. Santon), Fazio, Manolas, Kolarov – Lorenzo Pellegrini, De Rossi – Florenzi (66. El Shaarawy), Zaniolo, Schick (82. Kluivert) – Džeko.
Maresca – Carbone, Lo Cicero
Stadio Olimpico, Řím
AC Milán
G. Donnarumma – Calabria, Musacchio, A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez – Kessié, Bakayoko, Paquetá (78. Castillejo) – Suso (88. Cutrone), K. Piątek (88. Laxalt), Çalhanoğlu.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 2:1. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 15:9.
Je konec! AC Milán uhrálo na půdě AS Řím cennou remízu 1:1! Domácí AS Řím přitom vlétlo do utkání aktivněji. V první šanci se zjevil Edin Džeko ale Donnarumma předvedl dobrý zákrok. AC Milán naopak udeřilo hned z první šance, když se ve 27. minutě prosadil Krzysztof Piątek! V samotném závěru mohl vyrovnat Patrik Schick, ale hostující brankář předvedl další skvělý zákrok. Domácí celek se vyrovnání dočkal hned po změně stran, kdy se prosadil Zaniolo! AS Řím bylo ve druhé půli lepším týmem, ale Džeko dnes neměl svůj den a Lorenzo Pellegrini pouze orazítkoval tyč.
90+4'
90+3'
Žlutou kartu dostává Aleksandar Kolarov (AS Řím).
90+3'
Domácí celek neudeřil ani po rohovém kopu. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kam spěchal Zanilo, ale stopeři AC Milán byli důraznější.
90+2'
Edin Džeko se probíjel do pokutového území, ale Romagnoli se mu položil pod nohy a parádním skluzem odehrál míč na rohový kop.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Právě Patrick Cutrone se rybičkou položil do zajímavého centru z pravé strany, ale míč jen líznul na branku AS Řím, kde si s přehledem porazil Robin Olsen.
89'
Patrick Cutrone se ihned zapojil do útočné akce svého celku. Útočník AC Milán se dral mezi stopery domácího celku, jenže Manolas jej obral o míč.
88'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Krzysztof Piątek, přichází Diego Laxalt.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Suso, přichází Patrick Cutrone.
87'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Rick Karsdorp, přichází Davide Santon.
86'
Samuel Castillejo dostal přihrávku na levou stranu, krásně si přehodil míč na pravačku a odcentroval. Domácí stopeři byli blízko u sebe a odehráli míč do bezpečí.
85'
Lorenzo Pellegrini se tentokrát pokoušel zakončit patičkou, jenže jeden z obránců hostujícího celku se mu postavil do střely a srazil míč do bezpečí.
84'
Lorenzo Pellegrini nedovoleným zákrokem poslal k zemi Piateka. Hosté se ještě dožadovali karetního trestu pro domácího hráče, ale sudí nechal kartu v kapse.
83'
Domácí celek se mohl dostat do vedení! Lorenzo Pellegrini totiž překvapil obranu zajímavou střelou, kterou orazítkoval tyč!
82'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Patrik Schick, přichází Justin Kluivert.
81'
Patrik Schick se hnal za odraženým míčem na pravou stranu, jenže Calabria byl pozorný a před českým fotbalistou odpálil míč do bezpečí.
80'
AC Milán se po delší době usadilo na polovině svého soupeře. Hostující stopeři si vyměňují krátké přihrávky a číhají na skulinky v obraně AS Řím.
79'
Tiemoué Bakayoko si naběhl na přihrávku na vlastní polovinu. Středopolař AC Milán si nechtěl komplikovat život a pomohl si přihrávkou na obránce.
78'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Lucas Paquetá, přichází Samuel Castillejo.
77'
Kolarov dostal přihrávku na levou stranu, našel Zaniola, jež vyslal střílený centr do pokutového území, ale před Pellegrinim zasáhl obránce.
76'
Rick Karsdorp uspěl v souboji s Calabriou na pravé straně. Domácí zadák si poté pomohl malou domů. AS Řím se v posledních minutách snaží útočit.
75'
Aleksandar Kolarov zkusil své štěstí zakončením zpoza hranice pokutového území, jenže jeho dělovka letící těsně nad zemí trefila prvního hráče v bílém.
74'
Rick Karsdorp si aktivním pohybem znovu řekl o přihrávku na pravou stranu, jenže Daniele De Rossi mu poslal prudkou pobídku, která skončila v autu.
73'
Na světě je další žlutá karta! Za faul při napadání soupeřovy rozehrávky ji dostává Franck Kessié.
72'
Davide Calabria potáhl míč vpřed po levé straně, na polovině hrací plochy se s míčem otočil, jenže poté nedokázal přesně přihrát.
71'
Domácí celek zahrával rohový kop! Do zakončení se dostal Edin Džeko, jenže jeho hlavička mířila do míst, kde byl Gianluigi Donnarumma, jež skvěle zasáhl!
70'
Rick Karsdorp podpořil útok domácího celku dlouhým náběhem po pravé straně. Krajní zadák AS Řím následně odcentroval do šestnáctky, kde nebyl nikdo v červeném.
69'
Tiemoué Bakayoko vystoupi na polovině hrací plochy proti Pellegrinimu a skvělým zákrokem jej obral o míč. Domácí celek ale rychle získal míč zpět.
68'
Edin Džeko se hnal za skákavou přihrávkou z levé strany, jenže míč před ním proskákal do zámezí. Bosenský útočník jen rozhazuje rukama.
67'
Domácí stopeři uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Hráči AS Řím jsou po změně stran aktivnější a nepouští soupeře na dostřel.
66'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Alessandro Florenzi, přichází Stephan El Shaarawy.
65'
Suso se na hranici pokutového území opřel do odraženého míče, jenže jeho pokus z voleje branku domácího AS Řím neohrozil. Olsen schoval míč do rukavic.
64'
Žlutou kartu dostává Lorenzo Pellegrini (AS Řím).
64'
Patrik Schick se dral k přední tyči, kam přiletěl prudký centr z levé strany, jenže obránce Masicchio míč odhlavičkoval ven z pokutového území.
63'
Po delší době musel zasahovat také brankář Robin Olsen. Domácí brankář si hravě poradil se Susovou střelou z úctyhodné vzdálenosti.
62'
Nicolò Zaniolo se v pokutovém území dral za odraženým míčem, jenže vinou špatného zpracování se nechal vytlačit mimo ideální střelecký úhel.
61'
Rick Karsdorp se na pravém kraji domácí defenzivy natlačil tělem před rozběhnutého soupeře a nepustil jej k míči. AS Řím kontroluje vývoj utkání.
60'
Je za námi hodina hry a domácí AS Řím je po změně stran mnohem hladovější po bodech. Hráči v červených dresech hrají aktivně a nepouštějí soupeře na svou polovinu.
59'
Patrik Schick si sice naběhl na přihrávku do pokutového území, jenže český útočník si tentokrát nepohlídal své postavení a nechal se lapit v ofsajdu.
58'
Alessandro Florenzi uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy a nepustil k míči důrazného Piateka. V posledních minutách na hřišti přibylo soubojů.
57'
Krzysztof Piątek se na polovině hřiště dopustil nedovoleného zákroku a může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu. Domácí pokračují v útočení.
56'
Konstantinos Manolas si skvěle splnil své defenzivní povinnosti. Důrazný obránce domácího celku odtlačil tělem Calhanogla.
55'
Patrik Schick sprintoval za dlouhou přihrávkou na pravé křídlo. Český útočník dostal pod tlak Calabriu, ale zadák AC Milán dokázal rozehrát.
54'
Paquetá pronesl několik nehezkých slov směrem k hlavnímu rozhodčímu a dostává žlutou kartu.
53'
Alessandro Florenzi získal odražený míč na polovině hrací plochy a před dotírajícím soupeřem si raději pomohl malou domů. Domácí fanoušci ženou AS do útoku.
52'
Patrik Schick předvedl svou obětavost a včasným skluzem na vlastní polovině odehrál míč před dobíhajícím soupeřem. AC Milán bude vhazovat.
51'
Právě Lucas Puquetá znovu dělal domácí obraně problémy na levé straně. Rychlonohý fotbalista AC Milán se však nechal vytlačit mimo hrací plochu.
50'
Lucas Paquetá se hnal za dlouhou přihrávkou na levou stranu, ale jeden z obránců se před něj dokázal natlačit a získal míč pro Řím.
49'
AC Milán se snaží hrát s míčem na kopačkách. Hosté chtějí otupit tlak domácího celku. Naopak hráči AS Řím mají po vstřelení vyrovnávací branky čerstvou krev.
48'
Suso si naběhl na povedenou přihrávku za obranu domácího celku, ale radost mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Rozehrávat bude AS řím.
46'
AS Řím právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Domácí celek zažívá vstup do druhého poločasu z říše snů! Po centru z pravé strany se míč v pokutovém území několikrát odrazil a NICOLO ZANIOLO jej nakonec dopravil do sítě!
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější hosté! Domácí AS Řím přitom vlétlo do utkání aktivněji. V první šanci se zjevil Edin Džeko ale Donnarumma předvedl dobrý zákrok. AC Milán naopak udeřilo hned z první šance, když se ve 27. minutě prosadil Krzysztof Piątek! V samotném závěru mohl vyrovnat Patrik Schick, ale hostující brankář předvedl další skvělý zákrok. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
45+1'
45+1'
Hosté ještě v nastaveném čase zahrávali přímý kop v blízkosti pokutového území. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde zasáhla obrana AS.
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Patrik Schick si v pokutovém území naskočil na centr z levé strany, ale Gianluigi Donnarumma jeho pokus vyrazil. Hostující brankář si poradil i s Džekovou dorážkou!
45'
Tiemoué Bakayoko chtěl překvapit obranu domácího celku pobídkou na rozběhnutého Piateka. Domácí stopeři ale stáli blízko u sebe a odehráli míč do bezpečí.
44'
Nicolò Zaniolo se dostal k odraženému míči a pohotově zakončil zpoza hranice pokutového území. Jeho pokus ale postrádal razanci. Gianluigi Donnarumma si připsal rutinní zákrok.
43'
Alessandro Florenzi vyplaval zcela osamocený v pokutovém území, jenže domácí hráč dostal přihrávku do ofsajdu. Vzrušení na tribunách tak bylo zbytečné.
42'
Aleksandar Kolarov se ujal rozehrávky následného přímého kopu. Jeho centr přiletěl na malé vápno, kam vyrazil i Donnarumma, který míč vyboxoval ven ze šestnáctky.
41'
Suso poslal k zemi Kolarova v blízkosti pokutového území a dostává žlutou kartu.
40'
Daniele De Rossi dostal prostor v blízkosti pokutového území, jenže nikdo z jeho spoluhráčů se mu nenabídl do volného prostoru.
39'
Lucas Paquetá chtěl překvapit domácí obranu nadýchaným centrem do pokutového území. Robin Olsen prokázal skvělé čtení hry a došel si pro míč.
38'
Tiemoué Bakayoko uklidnil hru hostujícího celku zpětnou přihrávku na spoluhráče z defenzivy. AC Milán chce dohrát první poločas s vedením.
37'
Alessandro Florenzi si naběhl na povedenou Schickovu přihrávku, klamavým pohybem se zbavil obránce, ale jeho rána mířila do míst, kde stál Gianluigi Donnarumma.
36'
Nicolò Zaniolo dostal přihrávku do pokutového území, krásně si přehodil míč na levačku, jenže jeho přízemní střelu dokázal Gianluigi Donnarumma vyrazit.
35'
Lorenzo Pellegrini zahrával další rohový kop domácího celku. Prudký centr přiletěl na malé vápno, jenže nikdo v červeném se k hlavičce nedostal.
34'
Patrik Schick uspěl v hlavičkovém souboji na hranici pokutového území, jenže k odraženému míči se nedostal nikdo v červeném. AC Milán zatím brání skvěle.
33'
AC Milán zahrával další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl ke vzdálenější tyči, jenže nikdo v bílém dresu na balón nedosáhl.
32'
Domácí celek zahrával další rohový kop. Jeho exekuce se opět ujal Lorenzo Pellegrini, ale centrovaný míč bez problémů vyboxoval Gianluigi Donnarumma.
31'
Lorenzo Pellegrini dostal krásnou přihrávku na polovinu hrací plochy, efektní kličkou se otočil s míčem kolem svého strážce, jenže průnikovou přihrávku nevymyslel.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry a zatím sledujeme zajímavé utkání. AS Řím sice vstoupilo do zápasu aktivněji, jenže hosté dokázali udeřit ze své první šance.
29'
Alessandro Florenzi dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže ihned k němu přistoupil Davide Calabria, který jej skvělým způsobem odstavil od míče.
27'
AC Milán právě vstřelil branku!
Hostující celek se dostává do vedení! Hosté vybojovali míč na levé straně hrací plochy. Do pokutového území poté přiletěl přízemní centr a KRZYSZTOF PIATEK doklepl míč do sítě!
26'
Mateo Musacchio rozehrál akci AC Milán na polovině soupeře. Na jeho pobídku si naběhl Kessie, jenže ten u míče dlouho nevydržel.
25'
Patrik Schick sprintoval za přihrávkou na pravou stranu hrací plochy. Český útočník předvedl dlouhý sprint, jenže Calabria byl rychlejší a odehrál míč do autu.
24'
Nicolò Zaniolo získal míč na polovině hřiště, ale podle rozhodčího se k němu dostal nedovoleným způsobem. Domácím fanouškům se verdikt rozhodčího vůbec nelíbí.
23'
AC Milán zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území domácího celku. Nadýchaný centr přiletěl k zadní tyči, kde byl Calabria, ale k hlavičce se nedostal.
22'
Nicolò Zaniolo fauoval v blízkosti pokutového území Bakayoka a dostává žlutou kartu.
21'
Exekuce rohového kopu se ujal Lorenzo Pellegrini. Domácí záložník vymyslel centr na malé vápno, kam se tačil Manolas, ale ten se dopustil útočného faulu.
20'
Daniele De Rossi potáhl míč středem hrací plochy na polovinu soupeře. Nakonec se k míči dostal Kolarov, jehož centr odvrátila obrana AC na roh.
19'
Na světě je první žlutá karta dnešního utkání! Manolas stáhl za dres Kessieho a je zaslouženě odměněn.
18'
Na stadionu zatím panuje parádní atmosféra. Domácí příznivci jsou od úvodního hvizdu velice hlasití a ženou své oblíbence do útoku.
17'
První velká šance domácího celku! Edin Džeko si navedl míč do pokutového území, přehodil si jej na pravačku a protáhl hostujícího brankáře!
16'
Lorenzo Pellegrini napadal rozehrávku soupeře v blízkosti jeho pokutového území. Domácí záložník to přehnal s agresivitou a dopustil se faulu.
15'
Alessandro Florenzi si v souboji na polovině hřiště pomohl nedovoleným zákrokem, který odnesl Franck Kessié. Hosté budou rozehrávat.
14'
Na druhé straně se do útoku tlačil Patrik Schick, jenže český útočník si nepohlídal své postavení a nechal se lapit do ofsajdové pasti.
13'
Krzysztof Piątek se po přímém kopu hostujícího celku dral k odraženému míči, jenže polský střelec se podle rozhodčího dopustil útočného faulu.
12'
Mateo Musacchio táhl akci AC Milán po levé straně. Hostující hráč poté vyslal prudký přízemní centr do pokutového území, jenže Piatek se k míči nedostal.
11'
Daniele De Rossi na polovině hrací plochy zachytil nepřesnou rozehrávku soupeře a okamžitě uklidnil hru malou domů. AS Řím je v úvodních minutách aktivnější.
10'
Suso si efektně pustil míč na pravé křídlo, prošel s ním do blízkosti pokutového území a zakončil. Jeho střela levou nohou byla velmi nepřesná.
9'
Daniele De Rossi si v souboji na polovině hrací plochy pomohl zatažením soupeře za dres. Sudí měl souboj přímo před očima a nařídil přímý kop pro AC Milán.
8'
Hráči AC nyní napadali rozehrávku domácího celku v jeho zadních řadách. Do kombinace se musel zapojit i brankář Olsen, který míč rozehrál přesně na Karsdorpa.
7'
Edin Džeko se po levé straně prosmýkl do pokutového území, vysokým obloučkem vybídl k zakončení Pellegriniho, ale ten z voleje trefil hned prvního soupeře.
6'
Suso dostal přihrávku na pravou stranu, pokusil se přehodit si míč na levačku, jenže to přečetli domácí hráči, kteří míč odehráli do bezpečí.
5'
Hra je přerušena! Daniele De Rossi schytal při rozehrávce rohového kopu úder do obličeje a nyní zůstává ležet před brankou hostujícího celku. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
4'
AS Řím nakonec zahrávalo rohový kop. Pellegrini pro změnu vymyslel nadýchaný centr na malé vápno, odkud balón bez problémů vyboxoval Gianluigi Donnarumma.
3'
Domácí celek zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Jeho rozehrávky se ujal Lorenzo Pellegrini, ale jeho pokus prolétl nad břevnem.
2'
Tiemoué Bakayoko si posunul míč mezi dva hráče v červeném. Středopolař AC Milán však neustál souboj s Pellegrinim a poroučel se k zemi. Sudí faul nepískal.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. AC Milán se ihned vydalo do útoku, jenže přihrávku na levou stranu srazil De Rossi do zámezí.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. AS Řím bude hrát v červených dresech, zatímco AC Milán přijelo v bílém.

AS Řím: Olsen – Karsdorp, Fazio, Manolas, Kolarov – Lorenzo Pellegrini, De Rossi – Florenzi, Zaniolo, Schick – Džeko.
Náhradníci: Fuzato, Mirante – Marcano, Santon, Ćorić, Pastore, Kluivert, Riccardi, El Shaarawy, Marcucci.

AC Milán: G. Donnarumma – Calabria, Musacchio, A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez – Kessié, Bakayoko, Paquetá – Suso, K. Piątek, Çalhanoğlu.
Náhradníci: An. Donnarumma, Plizzari – Abate, Bertolacci, Conti, Laxalt, J. Mauri, Montolivo, Cutrone, Castillejo, Borini.

Rozhodčí: Maresca – Carbone, Lo Cicero.
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu utkali na konci srpna. AC Milán doma dokázal zvítězit 2:1. Rozhodující branku vsítil v páté minutě nastavení Cutrone.
AS Řím

Loňský semifinalista Ligy mistrů zatím prožívá o něco horší sezónu než před rokem. Po jednadvaceti kolech má na svém kontě třicet čtyři bodů a je na páté pozici právě za svým dnešním soupeřem. V posledním ligovém kole AS Řím ztratilo vedení 3:0 na půdě Atalanty a nakonec uhrálo jen remízu 3:3! V týdnu navíc přišla blamáž v poháru, když AS schytalo debakl 7:1 na hřišti Fiorentiny!
AC Milán

Celek ze San Sira se snaží obnovit svou zašlou slávu a letos se drží mezi nejlepšími celky Serie A! AC Milán má po jednadvaceti odehraných kolech na svém kontě třicet pět bodů a patří mu čtvrtá pozice zajišťující účast v Lize mistrů. V zimním přestupovém období navíc ulovilo zvučnou posilu – Piateka z Janova. Polská střelec o sobě dal vědět v týdnu, když v poháru dvěmi góly zničil Neapol.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu ze šlágru Serie A mezi AS Řím a AC Milán. Výkop je stanoven na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62