Serie A - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : Bologna - 16. září 2018   15:00

Janov
70' K. Piątek (Criscito)
1:0
(0:0)
Janov
Marchetti – Günter, Spolli, Biraschi – Bessa, Hiljemark, L. Mazzitelli (80. P. Pereira), Rômulo, Criscito – Panděv (63. Kouamé), K. Piątek.
Bologna
Skorupski – De Maio, Danilo, Pulgar, G. González (71. Orsolini) – Mattiello, A. Poli (69. Svanberg), Džemaili, Dijks – Destro (80. Santander), Okwonkwo.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:19.
Je konec! Domácí Janov zvládl dnešní bojovné utkání a poráží Bolognu nejtěsnějším rozdílem 1:0! V dnešním utkání bylo k vidění velké množství osobních soubojů a minimum šancí. Domácí udeřili dvacet minut před koncem z prakticky jediné šance utkání, kdy se trefil Krzysztof Piątek! Od té doby si už Janov koncovku duelu pohlídal a nepustil soupeře do šancí. Hostům navíc v závěru klání tekly nervy a Erick Pulgar musel v nastavení předčasně do sprch.
90+8'
90+7'
Tak pozor! V závěru utkání ještě přichází červená karta, kterou dostává hostující Erick Pulgar.
90+5'
Koray Günter byl faulován v hlavičkovém souboji. Hosté se sice zlobí, ale verdikt rozhodčího je neměnný. S Janovem už to vypadá opravdu hodně dobře.
90+4'
Christian Kouamé se vrátil na vlastní polovinu a skvělým obranným zákrokem pomohl obraně zastavit útok hostujícího celku.
90+3'
Rozhodčí už je zpátky na nohou a může se pokračovat ve hře. Domácí fotbalisté kombinují s blízkosti rohového praporku a hráčům Bologne vůbec nepůjčují míč.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Na trávníku nyní dokonce zůstává ležet asistent rozhodčího, který potřebuje ošetření! Tohle ve fotbale nevidíme často!
90'
Domácí fotbalisté sklízejí od svých fanoušků hlasitý potlesk. Janov totiž dnešní duel dohrává opravdu zkušeně a drží míč daleko od vlastní branky.
89'
Christian Kouamé přišel o míč v souboji na hranici pokutového území. Bologna se sice vydala do útoku, ale ani Erick Pulgar balón dlouho neudržel.
88'
Janov zahrával rohový kop, ale ani po něm nedokázali domácí fotbalisté zahrozit. Janovu však stačí držet balón daleko od Marchettiho svatyně.
87'
Domenico Criscito zahrával další přímý kop domácího Janova. Jeho centr přiletěl na malé vápno, odkud míč do bezpečí odehrál stoper Danilo.
86'
Mitchell Dijks zasáhl loktem do obličeje Pedra Pereiru a sudí mu okamžitě odpískal nedovolený zákrok. Domácí tak nasbírali další cenné vteřinky.
85'
Koray Günter zastavil nepřesnou přihrávku do pokutového území, zpracoval si míč a vyvezl jej do bezpečí. Domácí fanoušci jsou spokojení s dosavadním výsledkem.
84'
Domenico Criscito vyvezl míč na polovinu soupeře, kde zakombinoval s Kouamém, jenže druhý jmenovaný pokusem o přenesení hry na levé křídlo daroval míč hostům.
83'
Domácí fotbalisté odevzdali míč hráčům soupeře. Bologna tak může rozjet další akci od vlastní branky. Hostům se krátí čas na vyrovnání.
82'
Riccardo Orsolini poslal krásnou přihrávku do pokutového území, kde se s míčem nedokázal otočit a raději jej nastřelil na branku. Federico Marchetti měl snadnou práci.
81'
Christian Kouamé si po skvělém zpracování posunul míč na levačku, prošel s ním na hranici pokutového území, ale jeho přízemní střelu schoval brankář do rukavic.
80'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Federico Santander.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Luca Mazzitelli, přichází Pedro Pereira.
79'
Hosté zahrávali rohový kop. K odraženému míči se probil Riccardo Orsolini, který jej levačkou napálil směrem k brance, ale trefil jen prvního obránce.
78'
Právě Orsolini se nyní v pokutovém území prodral k centru z pravé strany, jenže v tísni už hlavou nedokázal zamířit mezi tři tyče. Bude z toho jen vhazování.
77'
Riccardo Orsolini přenesl hru na pravé křídlo, kde se pohyboval Orji Okwonkwo, jenže rychlonohý fotbalista hostujícího celku nedokázal odcentrovat.
76'
Koray Günter prošel po pravé straně až do blízkosti pokutového území a odcentroval před branku Bologni. Na jeho centr nedosáhl nikdo v tmavém dresu.
75'
Riccardo Orsolini zkusil z přímého kopu překvapit Marchettiho překvapivou střelou z ostrého úhlu. Domácí brankář byl pozorný a balón vyboxoval do bezpečí.
74'
Sebastien De Maio si krásnou zasekávačkou posunul míč kolem Criscita, který mu přišlápl nohu a poslal jej k zemi. Bologna bude zahrávat přímý kop z dobré pozice.
73'
Krzysztof Piątek se pustil do hlavičkového souboje s obráncem na hranici pokutového území. Hostující zadák byl tentokrát důraznější a odehrál míč do bezpečí.
72'
Hosté se ihned po obdržené brance snaží tlačit do útoku s pokusem o rychlou odpověď. Bologna se usadili v blízkosti pokutového území, ale Janov dnes brání skvěle.
71'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Giancarlo González, přichází Riccardo Orsolini.
70'
Janov právě vstřelil branku!
Nakonec jsme se v dnešním utkání dočkali branky! Janov se dostává do vedení! Nejlepší střelec domácího celku KRZYSZTOF PIATEK si navedl míč na hranici pokutového území, přehodil si míč na pravačku a uklidil jej k zadní tyči!
69'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Andrea Poli, přichází Mattias Svanberg.
68'
Janov zahrával rohový kop. Jeho rozehrávky se chopil Rômulo, jehož střílený centr na malé vápno odvrátila obrana Bologni do bezpečí.
67'
Také Bologna nyní zahrávala přímý kop na polovině svého soupeře. Erick Pulgar vyslal prudkou přihrávku na Gonzáleze, před kterým zasáhl Koray Günter.
66'
Erick Pulgar se zpoza pokutového území opřel do odraženého míče, jenže jeho skákavá střela byla hodně nepřesná. Federico Marchetti mohl zůstat klidn Federico Marchetti .
65'
Davide Biraschi odcentroval z pravé strany do pokutového území. Ve vápně bylo hned pět hráčů domácího celku, ale nikdo z nich se nedostal do zakončení.
64'
Janov zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Na vysoký centr si na zadní tyči naskočil domácí stoper Nicolás Spolli, který v tísni minul branku.
63'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Goran Panděv, přichází Christian Kouamé.
62'
Davide Biraschi se natlačil před soupeře v blízkosti pokutového území a získal pro Janov přímý kop ze zajímavé pozice. Federico Mattiello se sice zlobí, ale verdikt sudího se měnit nebude.
61'
Luca Mazzitelli obral o míč Mattiella a rozjel akci domácího celku po pravé straně. Sám proti trojici obránců v bílém neměl šanci na úspěch.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní šanci dnešního utkání. Fanouškům na stadionu se vývoj utkání vůbec nelíbí a z tribun se začíná ozývat pískot.
59'
Nicolás Spolli si všiml dotírajícího soupeře a raději si pomohl malou domů na Marchettiho. Domácí brankář poté nakopl míč na levou stranu, kde nenašel nikoho v červeném.
57'
Goran Panděv se v pokutovém území dral za vysokým centrem z levé strany, nicméně jeho pokus v pádu skončil v rukavicích brankáře.
56'
Giancarlo González vyslal dlouhou přihrávku na osamoceného Ericka Pulgara, který se neotočil kolem obránce a už neměl sílu na zakončení.
55'
Federico Mattiello dostal prostor na pravé straně hrací plochy, dostal se k odcentrování, jenže jeho následný centr skončil v rukavicích připraveného brankáře.
54'
Krzysztof Piątek spěchal za centrem do pokutového území. Łukasz Skorupski vyrazil z branky na malé vápno a schoval míč do rukavic.
53'
Rômulo přenesl hru na pravou stranu, kde byl osamocený Krzysztof Piątek, jež probíjel do pokutového území, ale nikdo v tmavém mu nepomohl.
52'
Domenico Criscito fauloval Federica Mattiella a může být rád, že neviděl žlutou kartu. Sudí mu ale důrazně domluvil.
51'
Andrea Poli potáhl míč vpřed po pravém křídle, jenže v blízkosti pokutového území nedotáhl svou kličku do konce a přišel o míč.
50'
Orji Okwonkwo neuspěl v hlavičkovém souboji se Spollim. Domácí obránce poté dokázal konstruktivně rozehrát.
49'
Zadáci Bologni kombinují na vlastní polovině. Nikdo z domácích hráčů je neatakuje. I po změně stran sledujeme hodně opatrný duel.
48'
Blerim Džemaili prošel po pravém křídle až k rohovému praporku, ale nedokázal se uvolnit k odcentrování. Obránce domácího Janova jej obral o míč.
47'
Luca Mazzitelli neustál souboj na levé straně hrací plochy a poroučel se k zemi. Sudí ale nepřerušil hru a Bologna může rozjet akci.
46'
Janov obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Domácí celek se ihned vydal do útoku, jenže Domenico Criscito nedokázal odcentrovat.
46'
První poločas je minulostí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně bojovné utkání s minimem šancí. O něco aktivnější byl domácí Janov, ale na trávníku zatím kralují defenzívy. Ani jeden z brankářů tak neměl v prvním poločasu moc práce. Do kabin se odchází za bezbrankového stavu.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Hosté zahrávali ještě jeden přímý kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale Mattia Destro v pádu nedokázal zamířit mezi tři tyče.
44'
Łukasz Skorupski vyrazil ven z branky a na malém vápně schoval do rukavic oblouček za obranu hostujícího mužstva. Bologna má čas na poslední útok první půle.
43'
Bologna zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, odkud jej s pořádnou dávkou štěstí odkopl Nicolás Spolli. V opačném případě by zakončoval jeden z hostů.
42'
Na druhou stranu spěchal rychlostně skvěle vybavený Orji Okwonkwo, ke kterému okamžitě přistoupili hned dva fotbalisté Janova, kteří jej nenechali odcentrovat.
41'
Janov zahrával další přímý kop v blízkosti pokutového území. Do odraženého míče se tentokrát opřel Rômulo, jenže jeho skákavá střela skončila v rukavicích připraveného brankáře.
40'
Mitchell Dijks nakopl jednoho z unikajících soupeřů a může být rád, že za svůj zákrok viděl jen žlutou kartu.
39'
Útočné snažení domácího mužstva ukončil nedovoleným zákrokem Daniel Bessa. Domácí fanoušci zatím hlasitě skandují a tlačí Janov ke vstřelení úvodní branky.
38'
Luca Mazzitelli prodloužil míč podél autové čáry na rozběhnutého Biraschiho, který si obhodil obránce, jenže v tísni už nedokázal přesně odcentrovat.
37'
Rômulo vybojoval vhazování na polovině hostujícího celku. Domácí středopolař si poté řekl o míč, jenže obloučkem za obranu neoslovil nikoho z domácích střelců.
36'
Exekuce přímého kopu se hostům vůbec nepovedla. Vysoký centr směřoval na vzdálenější tyč, kam spěchal Giancarlo González, ale na balón nemohl dosáhnout.
35'
Mattia Destro si skvěle pokryl míč tělem a nechal se faulovat na polovině hrací plochy. Hosté tak budou zahrávat přímý kop. Do vápna už míří všichni hlavičkáři.
34'
Domácí však soupeřovu branku neohrozili ani po rohovém kopu. Centrovaný míč přiletěl přímo na hlavu připraveného obránce Gonzáleze.
33'
Janov zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho exekuce se ujal Rômulo, jehož nadýchaný centr odhlavičkovala obrana Bologni na roh.
32'
Federico Marchetti vyslal dlouhý nákop na Piateka. Polský útočník v barvách domácího Janova uspěl v hlavičkovém souboji, jenže Panděv na jeho práci nenavázal.
31'
Orji Okwonkwo si naběhl na prudký centr z pravé strany hrací plochy, jenže hlavičkoval zády k brance a navíc byl těsně bráněn. Obrana Janova ustála další nebezpečí.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání. Zatím sledujeme spíše bojovné utkání a stále čekáme na první šanci.
29'
Sebastien De Maio si na vlastní polovině došlápl na Panděva a provinil se nedovoleným zákrokem. Janov tak bude rozehrávat přímý kop z dobré pozice.
27'
Nicolás Spolli dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže nikdo v tmavém dresu nedokázal projít s míčem do pokutového území.
26'
Orji Okwonkwo si naběhl na prudkou přihrávku do pokutového území, ale brankář Federico Marchetti se mu ihned položil pod nohy a schoval míč do rukavic.
24'
Federico Marchetti si dal pozor na vysoký centr z levé strany a došel si pro míč na malé vápno. V pokutovém území navíc nebyl nikdo z hostujících hráčů.
23'
Orji Okwonkwo poslal z levé strany prudkou přihrávku na hranici pokutového území, kde se do zakončení tlačil Mattia Destro, který nedokázal zakončit.
22'
Orji Okwonkwo si řekl o přihrávkou na levou stranu, jenže ani rychlík jako on dlouhou pobídku nedostihl na hrací ploše. Rozehrávat bude domácí brankář.
21'
Janov zahrával další rohový kop. Oscar Hiljemark vyslal centr na přední tyč, kde nebyl nikdo v tmavém dresu a balón proskákal do zámezí. Zatím je to hodně opatrné.
20'
Orji Okwonkwo prošel po pravé straně na polovinu Janova, jenže nikdo v bílém jeho akci nepodpořil.
19'
Rômulo odcentroval z pravé strany do pokutového území, kde si na jeho pobídku naskočil Krzysztof Piątek, který v záklonu nestačil seřídit mířidla.
18'
Giancarlo González si v souboji s Panděvem pokryl míč tělem a nechal se chytře faulovat. Sudí okamžitě nařídil přímý kop pro Bolognu.
17'
Blerim Džemaili uspěl v hlavičkovém souboji a rozjel další akci hostujícího celku. Federico Mattiello na levé straně přišel o míč v souboji se Spollim.
16'
Orji Okwonkwo se po levém křídle prodral až do pokutového území, kde upadl a dožadoval se odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí ukazuje odkop od branky.
15'
Davide Biraschi si na polovině hrací plochy pokryl míč tělem a nechal se faulovat. Rozhodčí okamžitě přerušil hru a nařídil přímý kop pro Janov.
14'
Zadáci hostujícího celku nyní uklidňují hru na vlastní polovině. Nikdo z domácích hráčů rozehrávku Bologni neatakuje.
13'
Orji Okwonkwo při svém průniku za odraženým míčem do pokutového území zboural stopera Spolliho. Sudí sice chvíli ponechal výhodu, ale poté odpískal faul.
12'
Goran Panděv sice zůstává ležet po souboji u postranní čáry, ale byl to právě urostlý útočník, kdo se dopustil nedovoleného zákroku. Rozehrávat bude Bologna.
11'
Davide Biraschi měl moře volného prostoru na pravé straně a okamžitě hledal Gorana Panděva. Druhý jmenovaný byl těsně bráněn a získal jen vhazování.
10'
Orji Okwonkwo se po pádu v pokutovém území dožadoval odpískání pokutového kopu, ale podle rozhodčího byl jeho střet se Spollim čistý.
9'
Janov zahrával úvodní rohový kop dnešního utkání. Prudký centr přiletěl mezi malé vápno a značku pokutového kopu, kde se do zakončení nedostal nikdo v tmavém dresu.
8'
Rômulo uspěl v hlavičkovém souboji a prodloužil míč mezi obránce Bologni. Krzysztof Piątek poté vlétl s míčem do pokutového území, ale nedostal se k zakončení.
7'
Na stadionu panuje parádní atmosféra. Domácí fanoušci ženou své oblíbence do útoku. Hosté to dnes v Janově budou mít nesmírně těžké.
6'
Nicolás Spolli si dal pozor na dotírajícího Okonkwa a tělem jej odstavil až k postranní čáře. Hráči Janova zatím hrají velmi pozorně a nenechávají soupeři prostor.
5'
Goran Panděv si řekl o přihrávku na levou stranu hrací plochy, nicméně spoluhráč mu adresoval hodně prudkou pobídku, která prolétla do zámezí.
4'
Krzysztof Piątek spěchal za obloučkem za obránce Bologni. Zadáci hostujícího celku jeho náběh zastihli a v kooperaci s brankářem odehráli míč do bezpečí.
3'
Rômulo dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže místo přihrávky do pokutového území se rozhodl roztáhnout hru do křídla.
2'
Na světě je první žlutá karta dnešního utkání. Mattia Destro ostrým skluzem zastavil soupeře a vidí žlutou kartu.
1'
Bologna obstarala výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Hosté se ihned vydali do útoku, ale dlouhou přihrávku na levé křídlo odehrál Davide Biraschi do autu.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Janov bude hrát v červenomodrém, zatímco Bologna přijela v bílých dresech.

Janov CFC: Marchetti – Günter, Spolli, Biraschi – Bessa, Hiljemark, L. Mazzitelli, Rômulo, Criscito – Panděv, K. Piątek.
Náhradníci: Vodišek, Radu – Lapadula, Kouamé, Rolón, Lazović, Dalmonte, P. Pereira, Lakićević, I. Medeiros, Omeonga, E. Zukanović.

Bologna FC: Skorupski – De Maio, Danilo, Pulgar, G. González – Mattiello, A. Poli, Džemaili, Dijks – Destro, Okwonkwo.
Náhradníci: A. Da Costa, Santurro – Orsolini, Á. Nagy, Santander, Krejčí, M'Baye, J. M. Valencia, Corbo, Svanberg, Calabresi, Falcinelli..
Janov CFC

O mnoho lépe na tom zatím není ani domácí Janov. Ten sice kvůli neštěstí (pád mostu) odehrál jen dvě utkání, ale vybojoval v nich tři body a zatím je šestnáctý. Janov totiž doma dokázal přehrát 2:1 Empoli. V minulém kole však v přestřelce se Sassuolem padl výsledkem 5:3. Domácí trenér se bude muset obejít bez Sandra a Lopeze. Polák Krzysztof Piatek je však k dispozici. Tento hráč už má na kontě tři vstřelené branky.
Bologna FC

Bologna zatím neprožívá vůbec povedený vstup do nového ročníku Serie A. Celek, ve kterém působí také český záložník Ladislav Krejčí, zatím vybojoval jen jeden bod za bezbrankovou remízu Frosinone. Bologna dosud nevstřelila ani jedinou branku a navíc čtyřikrát inkasovala. Hostující trenér navíc bude postrádat Helandera, Donsaha a Paze. Nejistý je také start Palacia.
Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Janovem CFC a Bolognou. Výkop je stanoven na 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62