Serie A - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Empoli : Bologna - 26. září 2021   15:00

Empoli
2' Bonifazi(vl.)  • 32' Pinamonti (Stojanović) • 54' Bajrami  • 90' Ricci
4:2
(2:1)
Bologna
12' Barrow  (Skov Olsen) • 78' Arnautović  (De Silvestri)
Empoli
Vicario – Stojanović, S. Romagnoli, Viti, Marchizza (80. Luperto) – Bajrami (80. Asllani), Ricci, Henderson (72. Štulac), Żurkowski – Di Francesco (64. Bandinelli), Pinamonti (80. Cutrone).
Giacomelli – Passeri, Secchi
Bologna
Skorupski – De Silvestri, Medel, Bonifazi (69. Orsolini), Hickey (46. Theate) – Domínguez (79. Binks), Vignato (46. Svanberg) – Skov Olsen (46. N. Sansone), R. Soriano, Barrow – Arnautović.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 5:11. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:20.
Je konec! Empoli zvládlo domácí duel s Bolognou a vítězí 4:2. Domácí celek se do vedení dostal hned v úvodu, když si nešťastnou vlastní branku vstřelil Bonifazi. O deset minut později však srovnal Barrow. Bologna poté dokonce kopala penaltu, ale Arnautovič trefil tyč. Ve 31. minutě vrátil domácím vedení Pinamonti. V úvodu druhé půle navíc proměnil penaltu Bajrami. Naději pro Bolognu sice ještě vykřesal Arnautovič, ale v poslední minutě přidal pojistku Ricci.
90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Riccardo Orsolini (Bologna FC).
90+3'
Nabuzený Samuele Ricci se hnal za nákopem na polovinu soupeře, jenže brankář Skorupski měl k míči o dva kroky blíže a odehrál jej do bezpečí.
90+2'
Bologna se v nastavení tlačí do útoku, ae hosté nyní potřebují vstřelit dvě branky, což bude během dvou minut proti skvěle bránícímu soupeři těžký úkol.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Empoli právě vstřelilo branku! Je hotovo! Domácí celek v závěru utkání přidává čtvrtou branku a výrazně se přibližuje k vítězství v dnešním souboji! Přihrávku proti noze dostal rozběhnutý SAMUELE RICCI a pravačkou napálil míč k tyči!
90'
Asslani z pravé strany prošel na hranici velkého vápna, ale jeho přízemní centr odehrála obrana hostujícího mužstva mimo nebezpečný prostor.
89'
Za centrem z levé strany se ve vápně tlačil Soriano, jenže před ním měl míč v rukavicích připravený brankář. Rozehrávat tak bude domácí Empoli.
88'
Zraněným hráčem byl Leo Štulac, který se nechal ošetřit za čárou a už je zpátky na trávníku. Domácí celek tak může pokračovat v urputném bránění.
87'
Jeden z domácích hráčů zůstává po předchozím souboji ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude schopen dnešní duel dohrát.
86'
Hosté zahrávali přímý kop v blízkosti velkého vápna. Odražený centr se ještě chvíli povaloval na malém vápně, ale obrana Empoli si poradila.
85'
Tlak hostujícího celku v posledních minutách sílí, jenže hráči v bílém se stále nedostávají do dalšího zakončení. Domácí už brání prakticky v devíti lidech.
84'
Bologna kombinovala v blízkosti velkého vápna soupeře, nicméně přihrávka za obranu skončila na noze jednoho z domácích stoperů.
83'
Musa Barrow se ve vápně dostal k odraženému míči, nicméně rána levačkou se mu vůbec nepovedla a slabá střela skončila v moci brankáře.
82'
Hosté zahrávali další rohový kop. Centr z pravé strany přiletěl na malé vápno, kde nebyl nikdo v bílém dresu hostujícího mužstva.
81'
Marko Arnautović po vstřelení kontaktní branky hýří aktivitou. Rakouský fotbalista se znovu probil do pokutového území, ale levačkou už nezakončil.
80'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Riccardo Marchizza, přichází Sebastiano Luperto.
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Nedim Bajrami, přichází Kristjan Asllani.
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Patrick Cutrone.
79'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Nicolás Martín Domínguez, přichází Luis Binks.
78'
Bologna právě vstřelila branku!
Je sníženo! Bologna se nakonec z ojedinělé akce dočkala vytouženého snížení! Na centr z pravé strany si na malém vápně počkal MARKO ARNAUTOVIĆ a s přehledem překonal brankáře!
77'
Nedim Bajrami si naběhl na přihrávku z pravé strany a bez váhání se opřel do míče. Jeho rána ale postrádala potřebnou razanci a skončila v rukavicích brankáře.
76'
Leo Štulac si pohlídal průnikovou přihrávku na rozběhnutého soupeře a pod tlakem si dokonce dovolil malou domů na brankáře.
75'
Riccardo Marchizza jen odkopl míč na polovinu hřiště, kde se k němu znovu dostal jeden z hráčů v bílém dresu. Bologna se ale nedostává do zakončení.
74'
Gary Medel byl faulován při přechodu do útoku, nicméně hlavní rozhodčí nedovolený zákrok nepotrestal žlutou kartou. Rozehrávat bude Bologna.
73'
Empoli zahrávalo přímý kop na polovině soupeře. Jeho exekuce se chopil Leo Štulac, který poslal centr na hranici velkého vápna, ale Bonifazi míč odhlavičkoval.
72'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Liam Henderson, přichází Leo Štulac.
71'
Hostující celek chyboval při rozehrávce na hranici vlastní šestnáctky, jenže hráči v modrém nebyli dostatečně blízko, aby stačili zakončit.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a domácím fotbalistům se daří hru kouskovat. Bologna se prakticky nedostává do zakončení.
69'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Kevin Bonifazi, přichází Riccardo Orsolini.
68'
Žlutou kartu dostává Andrea Pinamonti (Empoli FC).
67'
Hostující Bologna zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale Bonifazi svůj vlastní gól z úvodu utkání neodčinil.
66'
Bologna už vrhá všechny síly do útoku, nicméně proti pevnému defenzivnímu bloku Empoli to dnes hosté budou mít nesmírně náročné.
65'
Domácí brankář Vicario si dal pozor na centr z levé strany, vystartoval ven z branky a schoval míč do rukavic. Následným nákopem ale spoluhráče zahnal do autu.
64'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Federico Di Francesco, přichází Filippo Bandinelli.
63'
Musa Barrow dostal přihrávku na hranici velkého vápna a dlouhl míč do vápna. Tam po souboji zůstal ležet Svanberg, ale sudí penaltu nepíská.
62'
Domácí brankář Vicario si dal pozor na nadýchaný centr z levé strany a schoval míč do rukavic. Jeho rozehrávka skončila v moci hráčů Bologni.
61'
Pinamonti na levé straně udržel míč ve hře, jenže se nedokázal zbavit obránce. Hráči v bílém dresu hostujícího mužstva brání v pevném bloku.
60'
Je za námi hodina hry a domácí celek zatím drží své vedení. Po přestávce navíc Empoli ještě odskočilo díky proměněné penaltě.
59'
Kevin Bonifazi vhazoval na pravé straně hrací plochy. Jeho pobídka směřovala na rozběhnutého Svanberga, ale toho si pohlídal Romagnoli.
58'
Bejrami dostal přihrávku do běhu na pravou stranu, jenže si nedokázal obhodit statického obránce a dostal se pod tlak. Hráči v bílém ale míč nezískali.
57'
Nicola Sansone se po levém křídle tlačil do pokutového území, jenže jeden z domácích obránců jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
56'
Pro hosty už to teď bude hodně těžké. Ihned po rozehrávce se do pokutového území hnal Sansone, jenže zapomněl míč kousek za sebou.
54'
Empoli právě vstřelilo branku! Domácí Empoli navyšuje vedení na rozdíl dvou branek! K exekuci pokutového kopu se postavil NEDIM BAJRAMI a přízemní střelou poslal míč k tyči!
53'
Skutečně došlo k faulu ve vápně a domácí budou kopat penaltu!
52'
Tak pozor! Sudí se po souboji před brankou hostů jde podívat na video!
51'
Szymon Żurkowski vlétl po levém křídle do pokutového území, ale přihrávkou před branku nenašel Liama Hendersona.
50'
Medal si dal pozor na centr z levé strany a jednoduše odkopl míč ven ze šestnáctky. Hráči v modrých dresech se ale tlačí do útoku.
49'
Hostující Musa Barrow napadal rozehrávku Empoli na jeho polovině. Hráči v modrém v úvodu druhého poločasu kombinují s jistotou.
48'
Riccardo Marchizza uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště a sklepl míč na spoluhráče v modrém. Další akce Empoli však skončila ztrátou.
47'
Bologna se hned v úvodu druhého poločasu vydala do útoku. Střídající Sansone se z pravé strany tlačil do útoku, ale na hranici velkého vápna jej zastavil obránce.
46'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Aaron Hickey, přichází Arthur Theate.
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Andreas Skov Olsen, přichází Nicola Sansone.
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Emanuel Vignato, přichází Mattias Svanberg.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být spokojenější domácí Empoli. Domácí celek se do vedení dostal hned v úvodu, když si nešťastnou vlastní branku vstřelil Bonifazi. O deset minut později však srovnal Barrow. Bologna poté dokonce kopala penaltu, ale Arnautovič trefil tyč. Ve 31. minutě vrátil domácím vedení Pinamonti.
45+1'
45'
Musa Barrow v závěru prvního poločasu táhl míč vpřed středem hřiště, nicméně jeho přenesení na pravou stranu bylo příliš dlouhé a skončilo v autu.
44'
Riccardo Marchizza se hnal s míčem vpřed po levé straně, nicméně důrazný De Silvestri se s ním vrátil a obětavým skluzem vypíchl míč do autu.
43'
Szymon Żurkowski dostal přihrávku na levou stranu, nicméně nedokázal kolmici mezi obránce poslat do prostoru, kam spěchal Pinamonti.
42'
Di Francesco poslal přihrávku do pokutového území, kam si naběhl Henderson, ale proti přesile obránců v bílém míč na svých kopačkách neudržel.
41'
Pinamonti si dokázal odskočit v pokutovém území a dostal se do zakončení hlavou. Jeho projektil ale skončil v rukavicích hostujícího brankáře.
40'
Medel na polovině hřiště podle rozhodčího špičkou kopačky prostrčil míč do zámezí. Hostující stoper se sice diví, ale verdikt se měnit nebude.
39'
Hickey prošel po levé straně do blízkosti velkého vápna, prostrčil míč na Soriana, ale druhý jmenovaný už nedokázal zakončit kolem obránce.
38'
Hostující stoper Medal si na hranici velkého vápna pohlídal odražený míč a nekompromisně jej odkopl do bezpečí. Domácí jsou ale po vstřelení druhé branky aktivnější.
37'
Empoli následně zahrávalo rohový kop. Nadýchaný centr přiletěl k bližší tyči, kde se nikdo v modrém do zakončení hlavou nedostal.
36'
Pinamonti se prosmýkl do velkého vápna, kde se ještě dostal k odraženému míči, ale jeho přízemní pokus srazil obránce skluzem na roh.
35'
Marko Arnautović si naběhl na přihrávku na polovinu hřiště, kde jej fauloval Liam Henderson, který vidí žlutou kartu.
34'
Sudí nyní přerušil hru, jelikož se během kombinace domácího celku nechtěně dotkl míče. Míč rozhodčího, u míče opět zůstanou hráči v modrém.
32'
Empoli právě vstřelilo branku! Domácí Empoli si bere zpět své ztracené vedení! Petar Stojanović prošel po pravé straně do blízkosti velkého vápna, kam poslal přízemní centr a ANDREA PINAMONTI poslal míč mimo dosah brankáře!
31'
Skov Olsen se na pravé straně zbavil obránce, nicméně jeho centr nabral opačnou rotaci a skončil nad břevnem domácí branky.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme parádní utkání. Oba týmy se snaží hrát ofenzivně. O něco aktivnější jsou hosté.
29'
Di Francesco si ve vápně naskočil na zajímavý centr z pravé strany, jenže jeho hlavička trefila do hrudi jednoho z obránců v bílém dresu Bologni.
28'
Zurkowski spěchal s míčem u nohy po levém křídle, našel Pinamontiho, ale osamocený útočník Empoli se nedokázal otočit kolem Medela.
27'
Hosté zahrávali rohový kop. Centr tentokrát přiletěl na malé vápno, ale důrazný Viti míč odhlavičkoval ven z pokutového území.
26'
Hosté se opět dostali do zakončení. Musa Barrow střílel vnějším nártem z pravé strany, ale domácí brankář Vicario jeho pokus vyrazil na roh.
24'
Také domácí fotbalisté se po pádu Pinamontiho dožadovali odpískání pokutového kopu, ale sudí dává jasným gestem najevo, že se bude pokračovat.
23'
Marchizza prošel do blízkosti velkého vápna, odkud chtěl centrovat do vápna, ale jeho pobídku zastavil hned první obránce v bílém dresu.
22'
Domácí fanoušci jsou po zahozené penaltě hostujícího celku pořádně nabuzení a ženou své oblíbence hlasitým skandováním.
21'
Jenže penaltu se hostům proměnit nepodařilo! K její exekuci se postavil Arnautovič, ale prudkou střelu poslal do tyče!
20'
Pokutový kop pro hosty! Na průnikovou přihrávku do vápna si naběhl Soriano, který byl podražen a sudí neváhal!
19'
Skov Olsen prošel z pravé strany na hranici velkého vápna, kde si míč přehodil na levačku, ale nedokázal zakončit kolem obránce.
18'
Tempo hry nyní poněkud opadlo. Hra se odehrává na polovině hřiště, kde je k vidění velké množství osobních soubojů. Na míči jsou hosté.
17'
Petar Stojanović potáhl míč vpřed po pravé straně hrací plochy, jenže nedostal prostor k odcentrování do šestnáctky. Ihned se k němu stáhl Hickey.
16'
Zadáci Empoli kombinují na vlastní polovině a snaží se uklidnit dění na trávníku. Naopak hráči Bologni hýří aktivitou a vysoko napadají.
15'
Aaron Hickey vhazoval na levé straně hrací plochy. Na pobídku si naběhl Musa Barrow, kterého fauloval Stojanović. Rozehrávat bude hostující Bologna.
14'
Bologna po vstřelení vyrovnávací branky pokračuje v aktivitě. Hráči v bílém se dostali na polovinu Empoli, ale zatím kombinují daleko od šestnáctky.
12'
Je vyrovnáno! Bologna se dokázala prosadit po rohovém kopu! Po zajímavém signálu si na přízemní přihrávku na hranici vápna naběhl MUSA BARROW a přízemní střelou uklidil míč k zadní tyči!
11'
Do rozehrávky hostujícího mužstva se musel zapojit brankář Skorupski. Jeho nákop směřoval na levou stranu, kde neměl spoluhráče.
10'
Soriano se hnal za unikajícím soupeřem, kterého nedovoleným zákrokem poslal k zemi přímo před očima rozhodčího. Faul se obešel bez karty.
9'
Musa Barrow udržel míč na levé straně hrací plochy, jenže si jej musel zaseknout a nedokázal včas přihrát. Zadáci v modrém se tak stačili vrátit.
8'
Domácí zahrávali další standardní situaci v blízkosti velkého vápna. Jeho exekuce se ujal Ricci, který odcentroval na malé vápno, ale obrana Bologni byla pozorná.
7'
Další akci domácího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si v době přihrávky za obranu nepohlídal Pinamonti.
6'
Domácí zahrávali přímý kop z nadějné pozice. Jeho rozehrávky se chopil Liam Henderson, který zvolil technickou ránu přes zeď, ale poslal míč nad břevno!
5'
Nicolás Martín Domínguez táhl akci hostujícího celku po pravé straně, jenže na polovině hřiště nechal míč za sebou a už se pro něj nestačil vrátit.
4'
Lorenzo De Silvestri se ihned po rozehrávce vydal do útoku. Na levém křídle si jej ale pohlídal Riccardo Marchizza, který mu míč ukopl do autu.
2'
Empoli právě vstřelilo branku! Skvělý vstup domácího celku do dnešního souboje! Empoli se hned v jeho úvodu dostává do vedení! Do pokutového území přiletěl přízemní centr z pravé strany a stoper KEVIN BONIFAZI si jej srazil do vlastní branky!
1'
Domácí Empoli obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale nákop za obranu byl příliš dlouhý.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Empoli bude hrát v modrém, zatímco hosté obléknou bílou sadu.

Empoli FC: Vicario – Stojanović, S. Romagnoli, Viti, Marchizza – Bajrami, Ricci, Henderson, Żurkowski – Di Francesco, Pinamonti.
Náhradníci: Ujkani, Furlan – Mancuso, Parisi, Cutrone, Bandinelli, La Mantia, Asllani, Haas, Štulac, Luperto.

Bologna FC: Skorupski – De Silvestri, Medel, Bonifazi, Hickey – Domínguez, Vignato – Skov Olsen, R. Soriano, Barrow – Arnautović.
Náhradníci: F. Bardi – N. Sansone, van Hooijdonk, Soumaoro, Cangiano, Theate, Mbaye, Santander, Orsolini, Binks, Dijks, Svanberg.

Rozhodčí: Giacomelli – Passeri, Secchi.
Empoli FC

Domácí Empoli také prožívá solidní vstup do nejvyšší italské soutěže. V pěti kolech získalo celkem šest bodů a patří mu jedenáctá pozice. Empoli ale trápí ofenziva. Dosud soupeřům nasázelo jen pět branek. V posledním kole ale zvítězilo 2:0 na půdě Cagliari.
Bologna FC

Hostující Bologna prožívá až netradičně povedený vstup do nového ročníku nejvyšší italské soutěže. V pěti duelech získala Bologna celkem osm bodů a drží osmou pozici. V případě triumfu se navíc může posunout na pohárové pozice, což by pro městě špaget bylo velkým úspěchem. V posledním duelu remizovala 2:2 s Janovem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům Serie A! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Empoli FC a Bologna FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62