Serie A - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Venezia : Juventus - 11. prosince 2021   18:00

Venezia
55' Aramu (Haps)
1:1
(0:1)
Juventus
31' Morata
Venezia
Romero – Ebuehi (81. Mazzocchi), Modolo, Caldara, Haps – Ampadu (65. Tessmann), Busio, Črnigoj – Henry (81. Forte), Aramu, Johnsen (57. Kiyine).
Valeri – Di Iorio, Affatato
Stadio Pierluigi Penzo, Benátky
Juventus
Szczęsny – De Sciglio, de Ligt, Bonucci, Pellegrini (77. Sandro) – Rabiot, Locatelli (88. Soulé) – J. Cuadrado, Dybala (13. Kaio Jorge, 77. Kean), Bernardeschi (78. Bentancur) – Morata.

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek dne.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 7:7. Rohy: 3:11. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 20:10.
90+3'
90+3'
Poslední minutka, hosté se tlačí dopředu.
90+1'
Ale hostující hráč zahrál tuto standardní situaci hodně bídně! Hráče ve zdi trefil do kolene, takže Sergio Romero byl bez práce.
90+1'
To je šance pro Juventus! Hosté budou zahrávat standardní situaci téměř z hranice velkého vápna!
90'
Žlutou kartu dostává Sofian Kiyine (Venezia FC).
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Matias Soulé.
87'
Po centru propadl míč až k Moratovi, který si ho ale na malém vápně nedokázal zpracovat a nic z toho tedy nebylo.
85'
Domácí se ubránili a hned šli dopředu, ale Mattia Aramu nic nevymyslel, pouze odevzdal míč hráčům Juventusu.
83'
Stále se hraje na polovině domácího celku, ale Sergio Romero je bez práce, zakončení nepřichází...
81'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Tyronne Ebuehi, přichází Pasquale Mazzocchi.
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Thomas Henry, přichází Francesco Forte.
80'
Hostující hráči se tlačí dopředu, neustále kombinují na polovině soupeře, ale do zakončení se dostat nemohou.
78'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Bernardeschi, přichází Rodrigo Bentancur.
77'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Luca Pellegrini, přichází Aléx Sandro.
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Kaio Jorge, přichází Moise Kean.
75'
Álvaro Morata si vzal míč, šel do vápna soupeře, kde po souboji upadl, ale rozhodčí pokutový kop, dle mého správně, neodpískal.
73'
Juventus se musí mít na pozoru, protože domácí stále podnikají rychle a hlavně velmi nebezpečné brejky. Bude to ještě zajímavých dvacet minutek.
71'
Sergio Romero chyboval, Morata se zmocnil míče, pronikl do vápna, přihrál pod sebe, ale Kaio Jorge nedokázal míč usměrnit do branky!
69'
Hosté se hnali do přečíslení, ale zastavila je hodně nepřesná přihrávka, takže na tahu je domácí celek.
67'
Po rohu přišlo zakončení, ovšem nepřesné a stav se nemění. Hosté musí výrazně přidat, pokud si chtějí odvézt všechny tři body.
66'
Po zblokovaném centru je tu další roh pro hosty.
66'
Rohový kop pro Juventus.
65'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Ethan Ampadu, přichází Tanner Tessmann.
64'
Žlutou kartu dostává Ethan Ampadu (Venezia FC).
63'
Žlutou kartu dostává Federico Bernardeschi (Juventus FC).
62'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a Juventus hraje na hřišti Venezie nerozhodně 1:1. Hosté musí zabrat, protože další ztráta, navíc s Venezií, to by pro ně byla další rána.
60'
Na hranici malého vápna se do zakončení tlačil Henry, ale nakonec ani ve skluzu nedokázal zakončit.
59'
Snažení Juventusu zastavil Manuel Locatelli, který se provinil útočným faulem. Hostům se ve druhém poločase vůbec, ale vůbec nedaří.
57'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Dennis Johnsen, přichází Sofian Kiyine.
55'
Venezia právě vstřelila branku! Po další akci je vyrovnáno! Na hranici velkého vápna se k míči dostal MATTIA ARAMU, který prostřelil vše, co před ním stálo a marně se natahující se Wojciech Szczęsny byl bez šance!
54'
Po centru se do zakončení dostal domácí Mattia Caldara, ale střelu nezvládl a branku neohrozil.
52'
Žlutou kartu dostává Mattia Caldara (Venezia FC).
50'
Ve druhém poločase se zatím vše podstatné odehrává kolem středového kruhu, na nějaký zajímavý moment stále čekáme.
48'
Začátek druhého poločasu je zatím hodně opatrný. Ani jeden celek nechce chybovat, což je pochopitelné. Oba týmy hrají o velmi důležité body.
47'
Vypadá to, že ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na konci prvního dějství.
46'
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 19:02 hodin.
45+2'
45+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Domácí zahrávali rohový kop, ale branku Juventusu ohrozit nedokázali. Hosté jsou u míče a snaží se něco vymyslet.
42'
Žlutou kartu dostává Marco Modolo (Venezia FC).
41'
Je před námi posledních pět minutek prvního poločasu, tak uvidíme, co nám hráči ještě předvedou.
39'
Po centru se k míči dralo několik domácích hráčů, ale ani jeden se do zakončení nedostal a stav utkání se tedy nemění.
38'
Po zisku míče šli domácí ihned dopředu a nakonec vybojovali rohový kop.
37'
Obraz hry je stále stejný. Juventus drží míč a kombinují na polovině soupeře, který se pouze a jen brání.
35'
Hosté úvodní branka nakopla a znovu se tlačí dopředu. Venezia toho zatím příliš nepředvedla, hlavně se brání a spoléhá jen na dlouhé nákopy.
33'
Rozhodčí ještě branku přezkoumával pomocí systému VAR, protože to vypadalo, že Morata dopravil míč do sítě rukou, ale vše bylo v pořádku a Juventus jde tedy do vedení 1:0.
31'
Juventus právě vstřelil branku!
Tak hosté se dočkali a nutno dodat, že jdou do vedení zcela zaslouženě. Po přihrávce z levé strany se na hranici malého vápna k míči prodral ÁLVARO MORATA a usměrnil ho za bezmocného brankáře!
29'
Aktivní Adrien Rabiot Adrien Rabiot prošel přes tři protihráče, nakonec to vzal na sebe, ale jeho pokus z rohu velkého vápna byl hodně nepřesný a míč skončil nad brankou.
27'
Domácí útočník se hnal za dlouhým nákopem, ale nakonec ho zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd. Na tahu je tedy opět Juventus.
25'
Na druhé straně to vyzkoušel z velké dálky Dennis Johnsen, ale s jeho slabým přízemním pokusem neměl Wojciech Szczęsny vůbec žádné problémy.
23'
Ale ani z jednoho rohu se Juventus nedokázal prosadit, takže pokračujeme za bezbrankového stavu.
22'
A po zásahu domácího hráče budou hosté zahrávat další roh.
22'
Další rohový kop pro Juventus.
21'
Je za námi úvodních dvacet minutek a stále čekáme na první branku tohoto utkání. Nutno ovšem dodat, že se rozhodně nenudíme.
19'
Domácí hráč utekl po levé straně, odcentroval, ale pro míč si došel pozorný Wojciech Szczęsny, který tak pomohl svým zadákům.
17'
Žlutou kartu dostává Luca Pellegrini (Juventus FC).
16'
Juan Cuadrado to zkusil z dálky, pokus to nebyl špatný, ale nakonec mu chyběl zhruba metr, takže od své branky bude rozehrávat Sergio Romero.
15'
Juventus je jasně lepší, stále se tlačí dopředu a vybojoval další rohový kop.
14'
A hned mohl střídající Kaio Jorge udeřit! Po rohu propadl míč na malé vápno, ale hostující hráč ho poslal nad branku Venezie!
13'
Další roh pro Juventus.
13'
Tak to je velká komplikace pro hosty, protože hned zkraje zápasu odchází zraněný Paulo Dybala. Nahradil ho Kaio Jorge.
11'
Po hodně prudkém centru prošel míč až na branku, kde byl připravený Sergio Romero. Zkušený brankář si v pohodě poradil.
10'
Po jeho centru přišlo zakončení, bylo ovšem zblokováno a je tu druhý rohový kop pro Juventus.
9'
Další faul a další standardní situace pro hostující celek. Rozehrávat jí bude Juan Cuadrado.
8'
Juventus je v úvodu utkání aktivnější, stále se tlačí dopředu, ale do zakončení se zatím nedostal. Nyní ale dostal pořádně nakopáno opět Álvaro Morata.
6'
Ale z úvodního rohového kopu nic nebylo. Domácí se ubránili, ovšem u míče jsou stále hosté, kteří jsou favoritem tohoto zápasu.
5'
Je tu první rohový kop v tomto utkání, který budou zahrávat hráči Juventusu.
4'
Ze strany domácích je to zatím faul za faulem. Álvaro Morata si zpracoval míč a okamžitě ho domácí obránce poslal k zemi.
2'
Ale z úvodní akce nic nebylo, stejně domácí i domácí fotbalisté. Jejích snažení nakonec ukončil útočný faul.
1'
Jako první se dopředu vydali hosté, kteří dnes hrají ve žlutých dresech.
1'

Venezia FC: Romero – Ebuehi, Modolo, Caldara, Haps – Ampadu, Busio, Črnigoj – Henry, Aramu, Johnsen.
Náhradníci: Lezzerini – Sigurdsson, Molinaro, Mazzocchi, Bjarkason, Tessmann, Forte, Kiyine, Schnegg, Svoboda, Dor Peretz, Heymans.
Trenér: P. Zanetti

Juventus FC: Szczęsny – De Sciglio, de Ligt, Bonucci, Pellegrini – Rabiot, Locatelli – J. Cuadrado, Dybala, Bernardeschi – Morata.
Náhradníci: Perin, Pinsoglio – Sandro, Kaio Jorge, Miretti, Soulé, Bentancur, Kean, Chiellini, De Winter, Rugani.
Trenér: M. Allegri

Rozhodčí: Valeri – Di Iorio, Affatato.
Utkání mezi Venezií a Juventusem začíná v 18:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte duel ujít. Myslím si, že se máme na co těšit.
Venezia FC to má v nejvyšší soutěži hodně složité, ale statečně bojuje o každý bodík a zatím jich nasbírala 15, což stačí na průběžné 16. místo v tabulce. V posledních třech kolech ale domácí nezískali ani bod, dnes by to chtěli zlomit, jenže proti Juventusu to bude nesmírně složité, ale uvidíme, co domácí předvedou.

Juventus FC nezažívá nejlepší sezonu. Po odchodu Cristiana Ronalda se Juventus trápí, zatím vybojoval pouze 27 bodů a v tabulce je až na 5. místě, když na první Inter ztrácí už 11 bodů. Z posledních pěti utkání Juventus čtyřikrát vyhrál, naposledy doma porazil 2:0 FC Janov, tak uvidíme, zda dnes na tuto výhru naváže.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská nejvyšší soutěž má na programu další kolo a my budeme sledovat duel Venezia FC – Juventus FC. Jasným favoritem je Juventus, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62