1. česká hokejová liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benátky n. Jizerou : Kolín - 7. října 2020   17:30

Benátky n. Jizerou
8:06' Hrabík  • 9:24' J. Vlach (T. Hanousek, M. Zachar) • 36:33' Aubrecht (Hrabík, P. Krejčí) • 41:12' T. Hanousek (J. Vlach, A. Dlouhý) • 56:54' Najman (M. Zachar, J. Vlach)
5:4
(2:2, 1:2, 2:0)
Kolín
Kolín
11:14' Husa  (Jankovský, Kukla) • 14:02' Z. Král  (Šafránek) • 35:10' Šafránek  (Husa) • 39:40' Stehlík  (Šafránek, Husa)
Souček, Wagner – Maštalíř, Štofa
Kolín

Domácí díky povedené třetí třetině slaví vítězství za tři body. To se ale nerodilo vůbec lehce. Přesto díky zvýšené aktivitě Benátečtí v domácím prostředí opět neprohráli.
59:47'
Vyloučen domácí Kryštof Hrabík za podrážení.
59:33'
Pekař nyní minul odkrytou část branky za Sejpalem, který mířil na střídačku!
59:21'
Střelu z pravého křídla vyráží Sejpal za branku.
58:52'
Hosté poslali puk za Paříkovu branku, u něho jsou ale domácí.
58:31'
Benátečtí šetří vteřinky v útočném pásmu, což se jim daří.
58:00'
Jsou to nyní hosté, kdo se usadil před Paříkem a zle zatápí domácímu týmu.
56:54'
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Ve středním pásmu se chopil puku ADAM NAJMAN, přejel modrou čáru a přesnou střelou pokořil brankáře Sejpala. Asistence: Marek Zachar, Jaroslav Vlach.
56:40'
Na druhé straně zkoušel Král zadovku před branku, tu si ale Pařík pohlídal.
56:25'
Odražený puk končí u hostujícího brankáře, který ihned rozehrává.
55:54'
Po sraženém pokusu se opět bude vhazovat před Sejpalem.
55:49'
Zakázané uvolnění posílá hru před Sejpala.
55:26'
Trma vrma před Sejpalovou brankou, hosté se znovu ubránili a puk je na zadním mantinelu.
54:44'
Král zůstal zcela osamocen za domácími obránci, jeho první střelu vyrazil Pařík, dorážku namířil kolínský útočník do brankového oblouku!
53:33'
Aubrechtovi utekl puk do středního pásma, hosté si tak mhou oddechnout.
52:56'
Po střele od modré čáry vznikl před Sejpalem závar, ten si ale našel kotouč a hru přerušil.
52:43'
Opět zákrok hostujícího brankáře, domácí jsou nyní usazeni v útočném pásmu.
52:33'
Sejpal má puk ve své moci po střele z levého křídla, hra je přerušena.
52:11'
Kolínští se nyní urputně bránili, poté poslali puk do útočného pásma a mohli tak vystřídat.
51:07'
Puk končí v ochranné síti za Paříkovou brankou. Kolín v útočném pásmu zůstane.
50:47'
Zakázané uvolnění posílá hru zpět před brankářem Sejpala.
50:40'
Aubrecht se vydal na útočný výlet, jeho střelu z pravého křídla ale krotí Sejpal.
50:15'
Paradoxně ale stříleli z kruhu hosté, přeně ale nemířili.
49:56'
Domácí jsou nyní lepším týmem a častěji zaměstnávají Sejpala.
49:21'
Husa napřáhl na modré čáře, přesně ale nemířil.
48:47'
Po nepřesné přihrávce hostů nepřekonal Hrabík tváří v tvář Sejpala!
47:47'
Sražená střela končí v ochranné síti, Buly proběhne opět před Paříkem.
47:16'
Dnešnímu zápasu přihlíží 0 diváků.
47:15'
Pařík nyní přikryl kotouč a přerušil tak hru.
46:51'
Po přihrávce z levého křídla se zjevil sám před Paříkem Stehlík, avšak nepřehodil jeho beton!
46:06'
Dlouhého střela zpoza beka byla sražena na zadní mantiel, dorážku si hosté pohlídali.
45:08'
Zachar se snažil rychlou kličkou zmást Sejpala, ten ale nechal beton na ledě a puk do branky nepustil!
45:08'
Hosté faulovali, domácí pojedou trestné střílení!
44:56'
Na druhé straně si Král vylámal zuby na Paříkovi!
44:48'
Za hostující obranu se dostával Zachar, jeho zakončení ale mířilo těsně vedle!
43:28'
Domácí hráči ožili, dvě jejich střely ale mezi tři tyče nemířily.
42:30'
Puk je v ochranné síti, vhazovat se bude před Paříkem.
41:12'
Také domácí využívají přesilovou hru. Po několika přesných přihrávkách napřáhl TOMÁŠ HANOUSEK a světlo za Sejpalovými zády svítí. Asistence: Jaroslav Vlach, Adam Dlouhý.
40:48'
Hanouskovu střelu od modré krotí Sejpal ve své moci.
40:34'
Vyloučen hostující Zdeněk Král za podrážení.
40:01'
Hostujícímu týmu dnes vychází přesilové hry, díky tomu také ve druhé třetině dominovali a odnáší si jednobrankový náskok.
Další třetina začne přibližně v 19:09.
40:00'
39:40'
Kozlové právě vstřelili branku!
Hostující tým opět využívá přesilovou hru. Po kombinaci v mezikruží střílel přesně JAN STEHLÍK. Asistence: David Šafránek, Jakub Husa.
39:29'
Domácí dostali puk alespoň do středního pásma.
38:40'
Domácí mohli postupovat kupředu, byli ale zastaveni na hranici faulu, vylučovat se ale nebude.
38:26'
Vyloučen domácí Kryštof Hrabík za sekání.
38:11'
Krejčíkovu střelu zpoza beka vyráží Pařík příložníkem a domácí mohou kupředu.
37:24'
Čederle nabil Hanouskovi, jehož střelu vyráží Sejpal, který si poradil i s dorážkou Špačka!
36:33'
Benátečtí podnikli rychlý protiútok, na jehož konci byl DAVID AUBRECHT, který poslal kotouč přesně nad beton roztaženého brankáře Sejpala. Asistence: Kryštof Hrabík, Petr Krejčí.
35:51'
Z modré čáry sjíždějící Śtibingr vyslal střelu směrem na Sejpala, který máchl lapačkou a puk v ní nachází.
35:10'
Hosté využívají přesilovou hru. Po několika přihrávkách se střelou z kruhu prosazuje DAVID ŠAFRÁNEK. Asistence: Jakub Husa.
34:47'
Špaček podržel puk v útočném pásmu a našetřil cenné vteřinky.
34:34'
Po nepřesné přihrávce domácí vyhazují.
33:44'
Vyloučen domácí Kryštof Hrabík za zdržování hry/porušení postupu vhazování.
33:44'
Třetí útok domácího týmu si vynutil tlak. Pekařův pokus z ostrého úhlu nadvakrát krotí Sejpal.
32:09'
V kruhu se chopil puku Najman, jehož střela končí mezi Sejpalovými chrániči.
31:31'
Za hostující brankou bojoval o puk Špaček, byl ale v menšině, a tak musí benátečtí hráči hodně rychle dozadu.
30:49'
Hra nám nyní postrádá přesnost, a to z obou stran.
30:07'
Pekař zatáhl puk do útočného pásma, tam jej ale o něho připravil důrazný Váchal.
29:39'
Domácí jsou v plném počtu.
29:27'
Útočnou snahu hostujících hráčů nyní přerušil odpískaný ofsajd.
29:16'
Znovu musí hosté rozehrávat od Sejpala. Přesilová hra se jim chýlí ke konci.
28:54'
Domácí se zatím brání velmi úspěšně, hosté se před Paříka nemohou dostat.
28:26'
Na druhé straně Pařík zastavil kotouč a raději tak přerušil hru.
28:12'
Opět je kotouč až u kolínského brankáře Sejpala.
27:46'
Domácí získali puk a ihned vyhazují.
27:39'
Vyloučen domácí Petr Krejčí za podrážení.
27:07'
Hosté jsou v plném počtu.
26:37'
Hosté vyhazují puk až k Paříkově brance.
26:09'
Hosté podnikli rychlý protiútok, sražená střela ale končí u domácích a naopak hráči Benátek mohou kupředu.
25:55'
Další pokus končí v Sejpalově moci, domácí se dožadují faulu, vylučovat se ale nebude.
25:35'
Domácí vnikli do útočného pásma, Najmanova střela ale minula levou tyčku.
25:15'
Vlachova střela zasáhal Sejpala do masky, hra je přerušena.
25:07'
Vyloučen Lukáš Krejčík za faul loktem
24:38'
24:30'
Po velice přesné souhře hostů končí střela z kruhu na zadním mantinelu.
23:48'
Kolínští se usadili v útočném pásmu, kde rozjíždí kolotoč, zatím ale bez střel.
23:25'
Kolínští hráči jsou v plném počtu.
22:59'
Menší závar před Sejpalem, puk ale na branku nesměroval a kupředu tak mohou hosté.
22:38'
Síly na ledě se vyrovnají. Vyloučen je domácí Matěj Pekař za podrážení.
22:18'
Úmyslný ofsajd posílá benátecký tým před Paříka.
21:55'
Totéž se jim daří i o chvíli později.
21:29'
Hosté ihned vyhazují.
21:25'
Vyloučen hostující David Šafránek za vysokou hůl.
21:25'
V ponechané výhodě tečoval Najman kotouč před Sejpalem, puk končí v lapačce kolínského brankáře.
20:17'
Kotouč je mimo kluziště, vhazovat se bude před Sejpalem.
20:01'
Skončila divoká první třetina. Domácí se ujali dvoubrankového vedení, hosté však dokázali velice brzy náskok smazat. Zajímavý hokej tak bude pokračovat i v dalších dvou periodách.
Další třetina začne přibližně v 18:18.
20:00'
19:49'
Ofsajd domácího týmu posílá hru do středního pásma.
19:39'
19:26'
Na druhou stranu zaútočil Najman, přesný ale nebyl.
19:19'
Šafránkovu střelu z levého křídla musel vyrážet Pařík.
18:16'
Benátečtí hráči ztěžují kolínskému týmu rozehrávku.
17:54'
Domácí se udrželi na kotouči, který posílají do středního pásma.
17:39'
Vyloučen domácí Petr Krejčí za hrubost.
16:36'
Hostující brankář si připisuje další úspěšný zákrok po střele z pravého kruhu.
15:49'
Před útočícím Štohanzlem raději Pařík přikryl puk.
15:31'
Od modré čáry pálil domácí Kovář, branku hostů ale minul.
14:02'
Domácí pozapomněli na najetého ZDEŇKA KRÁLE, který ujížděl sám na Paříka, jehož překonal střelou o tyč. Asistnce: David Šafránek.
13:00'
Nepříjemnou Štibingrovu střelu od modré čáry hostující brankář vyráží.
12:48'
Kovář vystřelil od modré čáry, Sejpal příliš neviděl, přesto puk krotí ve své moci.
11:42'
Benátečtí vyrazili do rychlého kontru, avšak Šedivého střelu zastavil Sejpal.
11:33'
Po nepřesné přihrávce domácích se píská icing.
11:14'
Hosté korigují stav. Po někoiika rychlých přihrávkách usměrnil kotouč za roztaženého Paříka exbenátecký obránce JAKUB HUSA. Asistence: Václav Jankovský, Miroslav Kukla.
10:51'
Nepříjemná teč hostující Šafránka vylekala domácí hráče, puk ale do branky nemířil.
9:24'
Benátečtí využívají přesilvou hru. Hanousek narýsoval přihrávku na kruh na JAROSLAVA VLACHA, jehož tvrdá střela končí za zády marně se natahujícího se Sejpala. Asistence: Tomáš Hanousek, Marek Zachar.
8:29'
Vyloučen hostující Václav Jankovský za sekání.
8:29'
Před Sejpalem se zjevil zcela volný Pabiška, kterého ale vychytal kolínský brankář!
8:06'
Po střele domácích hosté neodehráli puk do bezpečí, toho se chopil KRYŠTOF HRABÍK a mířil přesně. Bez asistence.
6:32'
Tísněný Šedivý zaměstnal Sejpala, který ale dokázal vyrazit kotouč.
6:10'
Pařík nyní přikryl puk a přerušill tak hru.
5:59'
Wiencekova střela zpoza beka končí na zadním mantinelu.
5:21'
Při rychlém protiútoku nabíjel Král Jankovskému, jehož střelu zastavil Pařík špičkou betonu!
4:45'
Na druhé straně střelu zpoza beka krotí Pařík na své hrudi.
4:36'
Hrabík se probíjel do útočného pásma, ke střele se ale nedostal.
2:42'
Přesně se vstupem Najmana na led vyrazil domácí brankář střelu od modré čáry.
2:19'
Hosté se usadili před Paříkem, ten zatím zasahovat nemusel.
1:38'
Nepřesná přihrávka hostů končí icingem.
0:42'
Potrestnána hráčská lavice domácích za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Adam Najman.
0:42'
Domácí zaútočili, avšak Sejpalovu branku neohrozili. Na druhou stranu se vydal Jankovský, který si udělal prostor ke střele, která končí v Paříkově moci.
00:01'

HC Benátky nad Jizerou: Pařík (Král) – T. Hanousek, Šedivý, Štibingr, Kovář, P. Krejčí, Aubrecht – A. Dlouhý, Čederle, D. Špaček – M. Zachar, Najman, J. Vlach – Pabiška, Hrabík, Pekař – Maršoun, Šafařovský, Wiencek.

SC Kolín: Sejpal (O. Martínek) – Kukla, Husa, Muška, Blaha, Pýcha, Váchal, Barták – Z. Král, Šafránek, Jankovský – Stehlík, Zumr, L. Krejčík – Petržilka, Štohanzl, Síla – Němec, Semirád, Kozák.

Rozhodčí: Souček, Wagner – Maštalíř, Štofa.
Dobrý den, vítejte u sledování online přenosu z benáteckého zimního stadionu.

Benátečtí v dnešním derby utkání hostí nedalekého nováčka z Kolína. Bohužel kvůli nařízení vlády se zápas odehraje bez diváků, což je v tomto případě dvojnásobná škoda. Benátečtí v minulém kole zajížděli do Kadaně, která před tímto duelem ještě neměla ani bod. V zápase proti Benátkám sahala dokonce po všech třech, neboť po druhé třetině vedla 3:1. Hosté však během poslední třetiny zaslouženě vyrovnali a jelikož utkání nerozhodlo ani prodloužení, přišly na řadu samostatné nájezdy. V nich byli šikovnější domácí hokejisté, když hned třikrát proměnili. Hosté kontrovali dvěma přesnými zásahy.

Kolínští hokejisté se vrací z karantény a určitě mají již velkou chuť do hry. V zatím posledním zápase hostili před svými diváky Prostějov, s nímž prohráli 2:3 po prodloužení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.