1. česká hokejová liga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vrchlabí : Přerov - 1. prosince 2021   18:00

Vrchlabí
Vrchlabí
08:07' Mrňa (P. Urban, Heřman) • 09:11' F. Moník (D. Chalupa, Tjurin) • 14:51' P. Urban (Nedbal, M. Voženílek) • 15:23' Matýs (Mrňa, P. Urban) • 51:23' Matýs (P. Urban)
Přerov
Petrásek (16. Klimeš) – Kubeš, Hrabal (A), R. Černý, Hrdinka, Ševčík, Krisl (C), Seemann – Süss, Herman, Jakub Svoboda – Matěj Svoboda, M. Kratochvil, Jan Svoboda – T. Doležal (A), F. Dvořák, Matěj Novák – Sebera, Tadeáš Král, D. Indrák.

Ode mne to je z dnešního utkání jži vše, přeji Vám příjemný zbytek středečního večera a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou.
Máme tu konec dnešního utkání, které vyznělo lépepro domácí HC Stadion, který zvítězil jasně 5:0, když se trefili Matýs 2x, Mrňa, Moník a Urban. O osudu tohoto utkání rozhodla první třetina, která dopadla pro domácí výhrou 4:0.
59:19'
Tjurin při své střele z pravého kruhu zlomil hůl.
58:32'
Kautovo nahození od modré si Klimeš pohlídal.
56:10'
Nedbal z pravé strany trefil lapačku Klimeše.
55:34'
Matýs z pravého kruhu trefil vyrážečku Klimeše.
51:49'
Doležal podklouzl a narazil do branky Jakuba Soukupa. Domácí brankář se šel ihned podívat, jestli je hostující útočník v pořádku.
51:23'
Vrchlabí vstřelilo branku!
Pátá branka v hostující síti. ONDŘEJ MATÝS to nyní udělal fantasticky zasekl si obránce a poté uklidil puk do horního rohu branky. Asistence: Patrik Urban.
50:18'
Hosté nahazují na Soukupa a střídají.
49:16'
Herman ujel sám na Soukupa, ale jeho bekhendové zakončení šlo nad branku.
48:42'
Icing Zubrů.
47:28'
Ránu Ševčíka od modré schoval Soukup v náručí.
47:09'
Matouš Kratochvil z levého kruhu trefil rameno Soukupa.
46:47'
Dvořák nyní neprocpal puk za pozorného Soukupa.
46:14'
Chrtek ujel s Kofferem dva na jednoho. Prvně jmenovaný to vzal na sebe, ale trefil pouze lapačku Klimeše.
46:05'
Sebera z levého kruhu trefil připravenou lapačku Soukupa. Následuje komerční přestávka.
45:40'
Moník z levého kruhu přestřelil.
45:13'
44:30'
Zubři vyhazují.
43:48'
Kajínkova dělovka od modré zaduněla o betony Klimeše.
43:13'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Filip Dvořák – 2 min., sekání).
42:40'
Domácí si zahrají přesilovou hru.
42:16'
Jelínek z pravého kruhu prověřil Klimeše.
41:09'
Kautovo nahození skončilo v lapačce Klimeše.
40:28'
Nahození Heřmana od modré skončilo v lapačce Klimeše.
40:01'
Buly pro HC Stadion.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:55.
Po druhé třetině máme stav stále 4:0. Druhá třetina nám žádnou branku nepřinesla.
40:00'
39:50'
38:40'
Ukázkový semafór nyní vytáhl Soukup proti ráně Jakuba Svobody z levého kruhu.
38:19'
Kubeš od modré našel náruč Soukupa.
38:07'
37:50'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (David Kajínek – 2 min., hákování).
37:36'
Hosté ve čtyřech.
37:00'
36:35'
Zemanova dělovka zaduněla o zadní mantinel.
36:07'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jakub Svoboda – 2 min., nesportovní chování).
35:53'
Jakub Svoboda ujel sám na Soukupa, který se mu vrhnul pod nohy a puk vypíchl.
35:36'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Josef Hrabal – 2 min., vysoká hůl).
35:28'
Kajínkovo nahození od modré odrazil Klimeš betonem do ochranné sítě.
35:05'
Zakázané uvolnění Zubrů.
34:05'
Zdráhal hledal místo střely ještě přihrávkou Chrtka, ten byl ovšem na brankovišti pokrytý.
32:57'
Rána Jana Svobody z mezikruží přizvednuta do ochranné sítě.
32:51'
Dělovka od levého mantinelu skončila v náručí Soukupa. Následuje komerční přestávka.
31:42'
Süss v dobré pozici z pravého kruhu minul branku.
31:14'
Na ledě zůstává ležet Zeman, který nakonec po svých odjíždí na střídačku.
30:55'
Hraje se námdelší dobu bez přerušení, což vyhovuje více hostům.
30:08'
Domácí nahazují do pásma a střídají.
29:22'
Nahození Nováka ztečoval do náruče Soukupa Sebera. Následuje komerční přestávka.
28:59'
Puk se dotkl hostující střídačky. Vhazování po levici Soukupa.
28:29'
Icing na straně Zubrů.
28:00'
27:47'
Zeman z levého kruhu našel vyrážečku Klimeše.
27:30'
Zakázané uvolnění domácích.
27:25'
26:47'
Ofsajd nyní zastavil akci Patrika Urbana.
26:09'
Kubeš to nyní neudělal moc chytře a málem si vstřelil vlastní gól, měl jediné štěstí, že Klimeš dával pozor.
26:00'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Ondřej Ševčík – 2 min., hákování).
25:30'
Domácí ihned odpalují puk pryč z pásma.
25:25'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Marek Voženílek – 2 min., nedovolené bránění).
25:16'
Nahození Krisla od modré vyrazil Soukup betonem do rohu.
24:57'
Zdráhalova jedovka od modré skončila zákrokem Klimeše, který jí vyrazil betonem do ochranné sítě.
24:15'
Koffer nedokázal dorazit puk po ráně Heřmana.
23:37'
Sebera se přes Kajínka k ohrožení Soukupa nedostal.
23:01'
Rána Filipa Moníka z pravé strany byla sražena za branku.
22:11'
Sýkora odclonil Dvořáka, který se tak k zakončení nedostal.
21:33'
Mrňovo nahození z pravého kruhu nenašlo v mezikruží Urbana.
Další třetina začne přibližně v 19:00.
Po první třetině vede domácí HC Stadion 4:0, když se trefili Mrňa, Moník, Urbana Matýs. Zubři v 16. minutě stáhli Petráska a místo něj šel do branky Klimeš.
20:00'
19:34'
Soukup vyhazuje puk do středního pásma.
19:12'
Rána hostů od modré byla sražena do ochranné sítě.
18:56'
Fantastický dvojzákrok předvedl nyní Soukup proti střelám z levé strany.
18:20'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Pavel Mrňa – 2 min., sekání).
17:59'
Mrňa postavil na obranné modré hráz a nepustil Zubry do útočného pásma.
16:41'
Soukup si nahození od pravého mantinelu pohlídal.
16:18'
Nahození Černého nikoho ve žlutém nenašlo.
15:56'
Soukup si se střelou z pravé strany poradil.
15:23'
Střídání v týmu HC ZUBR Přerov: ze hřiště odchází Michael Petrásek, přichází Lukáš Klimeš.
15:23'
Oddechový čas pro hosty.
15:23'
Krásná kombinace domácí končí čtvrtou brankou. Urban našel z mezikruží na pravé straně Mrňu, který ještě našel přihrávkou na protější straně ONDŘEJE MATÝSE, který poslal puk za bezmocného Petráska. Asistence: Pavel Mrňa, Patrik Urban.
14:51'
Domácí vedou o tři branky. Nahození Karla Nedbala od modré vyrazil Petrásek pouze nad sebe, kde byl na dorážku připravený PATRIK URBAN, který jako na baseballu odpálil puk do sítě. Asistence: Karel Nedbal, Marek Voženílek.
14:20'
Machačova rána z levé strany byla sražena do rohu.
14:01'
Rána Jana Svobody byla přizvednuta do ochranné sítě.
13:57'
Přihrávka rukou v podání domácích. Vhazování po pravici Soukupa.
13:43'
Nahození Ševčíka od modré Soukup přikryl na těle.
13:35'
Nahození se středního pásma si Soukup pohlídal. Následuje komerční přestávka.
12:59'
12:40'
Přerov vyhazuje.
12:35'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Filip Koffer – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Krisl – 2 min., krosček).
12:35'
Zdráhal vypálil z levé strany, Petrásek puk vyrazil na pravou stranu, kde stál Matýs, ten však z dorážky trefil pouze náruč Petráska.
11:49'
Zubři posílají puk až na Soukupa.
10:59'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Matěj Novák – 2 min., podrážení).
10:16'
Nahození Ševčíka zablokoval Kajínek do rohu.
09:52'
Kajínkovo zakončení z levého kruhu skončilo na hrudi Petráska.
09:34'
09:11'
Domácí vedou o dvě branky. Chalupa našel z pravé strany na té protější FILIPA MONÍKA, který nastavil pouze hůl a poslal puk pod horní tyčku. Asistence: David Chalupa, Konstantin Tjurin.
08:35'
08:07'
Domácí využívají dvojnásobnou přesilovku a jdou do vedení. Ránu Urbana z brankoviště vyrazil Petrásek mezi kruhy, kde stál připravený PAVEL MRŇA, který již dorazil puk za bezmocného Petráska. Asistence: Patrik Urban, Martin Heřman.
07:29'
Hosté po další nepřesnosti domácí vyhazují do středního pásma.
06:57'
Po nepřesné přihrávce hosté vyhazují.
06:35'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Filip Dvořák – 2 min., podrážení).
06:17'
Zubři ihned vyhazují do bezpečí.
06:14'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jan Süss – 2 min., hákování).
05:39'
Král se dostal k puku na brankovišti, Soukup vytáhl fantastický zákrok betonem.
04:34'
Urban drží puk za vlastní brankou ačeká až mu dostřídají spoluhráči.
04:15'
Icing HC Stadionu.
03:45'
První zákrok také pro Soukupa, který si pohlídal střelu z levého kruhu.
03:30'
Nahození Nedbala od modré vyráží Petrásek betonem do rohu.
02:48'
Zdráhal z levé strany v dobré šanci přestřelil.
02:22'
Ofsajd Zubrů.
01:57'
Matýs zavezl puk za Petráska a odjíždí spolu se spoluhráči střídat.
00:57'
Hrdinka z pravého kruhu bekhendem netrefil branku.
00:16'
Kajínkovo nahození od modré vyrazil Petrásek jen na levou stranu, kde stál Heřman, ten z dorážky trefil beton hostujícího brankáře.
00:01'
Úvodní buly pro Zubry.
00:01'

HC Stadion Vrchlabí: J. Soukup (O. Štěpánek) – Kajínek, T. Jelínek, Oliva, J. Zdráhal, M. Voženílek, Nedbal, D. Sýkora – Koffer, Chrtek, Heřman (A) – M. Machač, T. Kaut (C), T. Zeman – Matýs, P. Urban (A), Mrňa – F. Moník, D. Chalupa, Tjurin.
Trenér: Tomáš Jirků

HC ZUBR Přerov: Petrásek (Klimeš) – Kubeš, Hrabal (A), R. Černý, Hrdinka, Ševčík, Krisl (C), Seemann – Süss, Herman, Jakub Svoboda – Matěj Svoboda, M. Kratochvil, Jan Svoboda – T. Doležal (A), F. Dvořák, Matěj Novák – Sebera, Tadeáš Král, D. Indrák.
Trenér: Vladimír Kočara

Rozhodčí: Valenta, Hucl – Juránek, Sedláček.
Vzájemné zápasy

2021 Přerov – Vrchlabí 3:1
2021 Vrchlabí – Přerov 5:2
HC ZUBR Přerov

Zubrové mají odehráno třiadvacet utkání. Přerov se po těchto zápasech nachází na 8. místě ze 17, když si připsal bilanci 11-3-2-7 při skóre 77:52. Na venkovních kluzištích si z 11 odehraných zápasu připsal bilanci 3-0-2-6 při skóre 33:33. Po utkání s Vrchlabím je čeká domácí utkání proti Litoměřicím.

HC Stadion Vrchlabí

HC Stadion má odehráno třiadvacet utkání. Vrchlabí se to těchto utkáních nachází na 9. místě ze 17, když si připsali bilanci 10-5-1-7 při skóre 69:64. Na domácím ledě DD Elektromont arény si z 10 odehraných utkání připsali bilanci 6-1-1-2 při skóre 28:21. Po utkání s Přerovem je čeká domácí utkání proti Litoměřicím.

Oliver Štěpánek 3.22 prů. na záp. 87,36%
Příjemné středeční odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z 25. kola Chance ligy, které přinese zápas mezi HC Stadion Vrchlabí a HC ZUBR Přerov. Úvodní buly je plánováno na 18:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.