NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Arizona : Tampa - 28. října 2018   02:00

Arizona
Arizona
06:55' Oesterle (Richardson, Hinostroza) • 08:51' Keller (Demers, Galchenyuk) • 12:57' Stepan (Perlini, Goligoski) • 28:26' Hinostroza (Goligoski, Raanta) • 31:48' Grabner (Richardson) • 48:59' Grabner  • 52:50' Pánik
Tampa

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělní noci!

Trestné minuty: 10 – 8
Lightning si na závěr pětizápasového tripu vybrali špatný den a na ledové ploše Coyotes jej zakončili vysokou porážkou, 1:7. Na výhře Kojotů se dvěm kanadskými body podíleli obránce Alex Goligoski (dvě asistence) a útočníci Michael Grabner (dva góly), Vinnie Hinostroza (gól, asistence), Brad Richardson (dvě asistence). Brankář Antti Raanta v utkání předvedl celkem 30 úspěšných zákroků.

Yotes si v tabulce Západní konference polepšili na dvanácté místo, přičemž na svém kontě nyní mají 10 bodů.

Lightning dnes v noci čtvrtou výhru v řadě za sebou nezaznamenali.
59:52'
Ještě ale jedno přerušení – ofsajd Tampy Bay.
59:44'
Diváci vstávají ze svých sedadel a aplaudují svým oblíbencům za dnešní předvedený výkon.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:48'
Na opačné straně kluziště Gourdeův bekhend z pravé strany, Raanta kotouč kryje.
58:40'
Goligoskiho nahození z úhlu trefuje pouze boční síť.
57:35'
Fischerova střela ze středu útočného pásma zablokována Sergačjovem na zadní mantinel.
57:05'
Girardi vyčkává s toušem za vlastní bránou, jeho spoluhráči totiž střídají.
56:19'
3 minuty a 41 vteřin do konce třetí třetiny a také samozřejmě celého dnešního utkání. Richardson a Miller na buly po levici Raanty.
56:19'
Ke střele se nyní dostal Paquette, finský brankář ale znovu pozorný. Následuje poslední reklamní přestávka.
56:03'
Prudká střela Coburna od modré čáry končí v Raantově rukavici.
55:36'
Zakázané uvolnění Blesků.
55:08'
Zpět do akce! Vhazuje se po pravici gólmana Arizony.
55:08'
A další pokus od mladého ruského beka ve službách Tampy Bay. Raanta ale opět připraven. 4 minuty a 52 vteřin před koncem třetí třetiny je na řadě reklamní přestávka.
55:05'
Sergačjov napřáhl po přechodu modré čáry k prudké střele, Raanta ji ale vykopl svým pravým betonem do rohu.
54:33'
Ekman-Larsson na vlastní modré velmi dobře defenzivně proti Paquetteovi.
53:50'
Stamkos dostal přihrávku od Kučerova, zprava ale netrefil bránu.
53:06'
Střely na bránu: 28 – 25
52:50'
Arizona právě vstřelila branku!
Sedmý gól Kojotů! RICHARD PÁNIK obral o puk Sergačjova a z otočky prostřelil brankáře Dominguea. 7:1! Bez asistence.
52:36'
Erne střílel od levého mantinelu, avšak nepřesně.
52:01'
Necelých osm minut do konce třetí třetiny. Coyotes vedou nad Lightning 6:1.
51:27'
51:27'
Vhazovalo se po pravici Dominguea.
51:25'
Hostům odpískána hra vysokou holí. Do konce oslabení Yotes zbývají už pouze dvě vteřiny.
50:55'
Lightning se stále k ničemu nedostali.
50:28'
První polovina z přesilovky Bolts je pryč. Raanta zatím může být v klidu.
49:27'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (2 min. – zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva). Trest odpyká Brendan Perlini.
49:27'
Gól platí i po zkoumání videa. Lightning budou mít k dispozici další přesilovku.
49:27'
Coyotes si ale ještě berou coach's challenge. Domnívají se, že celé situaci předcházelo postavení mimo hru.
49:27'
Tampa právě vstřelila branku!
Vzápětí se radují také Lightning! Johnson pouze nahazoval od levého mantinelu na bránu, přičemž trefil spoluhráče ADAMA ERNEHO a kotouč se následně velmi překvapivě objevil za Raantovými zády. Pro Erneho je to první gól v NHL od 8. března! Asistence: Tyler Johnson, Yanni Gourde.
48:59'
Druhý gól Coyotes při vlastním oslabení a znovu se o něj postaral MICHAEL GRABNER. Z levé strany překonal Dominguea rychlým bekhendovým blafákem. Bez asistence.
48:49'
Čtvrtá početní výhoda Lightning a vhazování po levici Raanty.
48:49'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Derek Stepan – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
48:34'
Kotouč v ochranné síti za Domingueovými zády.
47:36'
Raanta dnes může zapsat své 12. čisté konto v kariéře.
47:23'
Střela Koekkoeka z ostrého úhlu minula Raantovu svatyni.
46:31'
Střely na bránu: 25 – 24
46:18'
Můžeme zase pokračovat. V souboji na vhazování máme po Raantově levici Richardsona a Millera.
46:18'
Hra přerušena, následuje reklamní přestávka.
46:18'
Střela Stamkose z levého kruhu zazvonila o brankovou konstrukci.
45:53'
Raanta se musel mít znovu na pozoru. Zapsal svůj 24. zákrok v dnešním utkání.
45:28'
Cirelliho útočnou akci dorážel Killorn, Raanta se štěstím udržel čistý štít.
44:47'
44:22'
Po přihrávce od Ekmana-Larssona střílel ze středu útočného pásma Keller, Domingue ovšem zasahovat nemusel.
43:54'
Coyotes se nepodařilo správně rozehrát, píská se zakázané uvolnění.
43:37'
Nepřesnost v podání Goligoskiho, Cirellimu se daří vyhodit.
42:47'
V pořadí čtvrtá početní převaha Arizony v tomto utkání. Vhazuje se po pravici Dominguea.
42:47'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Adam Erne – 2 min., hrubost).
42:36'
Joseph a jeho další pokus z levé strany, Raanta ale tentokrát bez práce.
42:03'
Střela od Josepha, Raanta byl ale pozorný.
41:52'
Lightning nevyšel přechod do útočného pásma – čároví odpískali postavení mimo hru.
41:01'
Pro Dominguea je to mimochodem dnes zápas číslo 99 v jeho kariéře.
40:57'
Na druhé straně vystřelil od modré čáry Connauton, Domingue ukryl puk ve svém náručí.
40:18'
O první střelu třetí části se postaral Killorn. Od levého mantinelu ale trefil pouze Raantovu lapačku.
40:01'
Obě mužstva se vrátila zpět na led Gila River Areny. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka začne za malou chvíli.

39:58'
Ve druhé třetině se už nic dalšího nestane.
39:42'
Hinostroza útočil po pravé straně, zastavil jej ovšem McDonagh.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:45'
Také hokejisté Bolts nebyli se svým útokem úspěšní.
38:30'
Cousins po levé straně proti dvěma bekům Tampy neuspěl.
37:56'
Střely na bránu: 22 – 20
37:40'
Na obou stranách nyní můžeme vidět hned několik nepřesností.
36:39'
Keller na modrou pro Demerse, jeho následný střelecký pokus zamířil do náručí Dominguea.
36:18'
Bekhend Kellera z pravé strany nebyl z nejpřesnějších.
35:59'
Connautonova střela z levé strany zablokována Strålmanem.
35:13'
Coburn s kotoučem za vlastní bránou, oba týmy prostřídávají své formace.
34:47'
Nahození Sergačjova od modré čáry si cestu na bránu nenašlo.
34:21'
Vše v pořádku, vhazuje se opět po pravici Dominguea.
34:21'
Brána za Domingueovými zády je mimo své obvyklé postavení, rozhodčí jsou tedy nuceni hru přerušit.
34:10'
5 minut a 50 vteřin do konce druhé třetiny. Cousins a Cirelli na vhazování po pravici gólmana Tampy Bay.
34:10'
Hinostroza vyzkoušel Dominguea z levého kruhu pro vhazování. V Gila River Areně nyní proběhne další z reklamních přestávek.
33:36'
Z velmi dobré pozice střílel Kučerov, netrefil ale bránu.
33:21'
Střely na bránu: 19 – 18
33:18'
32:50'
Tampě se znovu ani vůbec nedaří dostat do útočného pásma.
32:15'
Bolts dnes nemají svůj den. Domácí měli další šanci při oslabení, Domingue ale dokázal pokus Crouse zastavit.
31:48'
Gól při vlastním oslabení pro Kojoty, 5:0! Situaci 2 na 1 skvěle vyřešili přihrávající Richardson a zakončující MICHAEL GRABNER. Pro Rakušana je to premiérova trefa za Coyotes! Asistence: Brad Richardson.
31:26'
Coyotes se podařilo vyhodit.
31:18'
Vhazuje se po levici Raanty mezi hole Richardsona a Stamkose.
31:18'
Třetí početní výhoda Blesků začne po reklamní přestávce.
31:18'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Clayton Keller – 2 min., sekání).
30:58'
Mužstvo Jona Coopera nyní výrazně přidalo.
30:52'
Coburn se snažil zprava natlačit před bránu, avšak neuspěl.
30:01'
Máme za sebou polovinu utkání a Coyotes zvýšili své vedení nad Lightning na 4:0. V 29. minutě se trefil Hinostroza.
29:42'
Sergačjovova střela od modré byla zablokována Pánikem do ochranné sítě.
29:21'
Po přihrávce od Stamkose vystřelil Kučerov, jeho pokus byl ale zablokován těsně před Raantou.
29:16'
Hosté kombinují v útočném pásmu.
28:26'
4:0 pro domácí celek! VINNIE HINOSTROZA obdržel dlouhou přihrávku od Goligoskiho, přičemž si následně s pukem najel mezi kruhy. Odtud poté zamířil přesně do levého horního růžku Domingueovy svatyně. Hinostrozův třetí gól v této sezoně a druhý bod v dnešním zápase! Asistence: Alex Goligoski, Antti Raanta.
27:55'
Goligoskiho střela od modré z první, Domingue se musel mít na pozoru, jelikož puk byl ještě na jeho bránu tečován.
27:44'
Nepřesná rozehrávka hostujících hokejistů, čároví jim pískají další icing.
26:54'
Lightning vyhodili na zakázané uvolnění.
26:43'
Konec reklamní přestávky, Stepan a Paquette na vhazování po pravici gólmana Kojotů.
26:43'
Raanta má kotouč ve své moci. Po přerušení následuje první reklamní přestávka druhé třetiny.
26:30'
Goligoski zastavil útočnou akci Gourdea po levé straně.
25:56'
Střely na bránu: 12 – 15
25:52'
25:28'
Johnson to zkusil z mezikruží, trefil ale pouze před sebou stojícího Grabnera.
24:54'
Ani tentokrát se jim nepodařilo usadit v útočném pásmu a Arizona znovu vyhodila.
24:42'
Lightning jsou zatím bezzubí.
23:58'
Yotes ihned po vhazování posílají puk k Domingueovi.
23:52'
Druhá přesilovka pro Tampu. Podaří se jí očarovat Raantovo kouzlo?
23:52'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Christian Fischer – 2 min., hákování).
23:40'
Už poměrně dlouho se hraje bez přerušení.
22:54'
Domingue zasahuje proti pokusu Grabnera z těsné blízkosti.
22:18'
Stamkos se snažil přihrát zpoza brány mezi kruhy Kučerovovi, avšak neúspěšně.
21:35'
Hinostroza našel mezi kruhy Perliniho, ten ale následně zamířil mimo tři tyče.
21:29'
20:52'
Střelecký pokus Galchenyuka z pravého kruhu bez přípravy, Domingue vyráží.
20:32'
Lightning se osvobodili, a mohou tak prostřídat svou bránící čtveřici.
20:17'
Velká šance pro Galchenyuka na úvod, Domingue se ale vyznamenal.
20:02'
Domácí zahajují druhou třetinu na přesilové hře.
20:01'
Hokejisté Arizony a Tampy jsou zpět na ledové ploše. Prostřední část bude zahájena co nevidět.

Trestné minuty: 2 – 6
Úvodní dvacetiminutovka je za námi a Coyotes vedou nad Lightning 3:0. Svého soupeře nijak nepřehrávali, pouze využili veškeré své šance. Postupně se přitom prosadili Jordan Oesterle, Clayton Keller a Derek Stepan.
20:00'
19:59'
V posledních vteřinách měl velkou šanci při oslabení Johnson, Raanta ale podržel své mužstvo.
19:29'
Yotes v předchozích dvou případech na přesilovce úspěšní nebyli. Zadaří se jim tentokrát?
19:29'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Braydon Coburn – 2 min., podrážení).
19:29'
Pánik mohl vstřelit čtvrtý gól Kojotů, forhendový blafák ale nedotáhl do úspěšného konce. Vybojoval ale na druhou stranu alespoň přesilovou hru pro svůj tým.
19:07'
Čároví pískají Tampě icing.
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:07'
Vhazování proběhlo ve středovém kruhu.
18:05'
Kotouč tečován Grabnerem do ochozů Gila River Areny, hra je tedy přerušena.
17:58'
Jenže rozehrávka Coyotes byla nepřesná a píská se zakázané uvolnění.
17:51'
Útočná akce McDonagha neúspěšná, hrají domácí.
17:27'
Stamkos nebezpečně dotíral na brankovišti soupeře, Raanta měl plné ruce práce.
16:53'
16:19'
Hokejisté Tampy Bay se zatím brání bez problémů. Yotes se nemohou dostat k žádné šanci.
15:54'
Začíná běžet druhá minuta z trestu McDonagha.
15:27'
Keller to zkoušel rychle z úhlu, trefil ale pouze bránícího Cirelliho.
15:06'
Lightning vyvezli kotouč do střední třetiny.
14:53'
5 minut a 7 vteřin do konce první třetiny. Na vhazování po levici Dominguea se staví Stepan a Cirelli.
14:53'
Druhá početní převaha Arizony ale začne až po reklamní přestávce.
14:53'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ryan McDonagh – 2 min., držení).
14:46'
Kučerov se neprosadil, na druhou stranu může Keller.
14:01'
Odehráno 14 minut, Coyotes vedou doma nad Lightning po gólech Oesterleho, Kellera a Stepana 3:0.
13:36'
Hinostroza to zkoušel ze středu útočného pásma, Domingue ale jeho pokus vyrazil svým levým betonem do rohu.
13:23'
Kojotům odpískána přihrávka rukou.
12:57'
Yotes přidávají třetí gól! Po Perliniho přihrávce se trefuje z pravé strany pod horní tyč DEREK STEPAN. Bývalý kapitán New York Rangers zapisuje do statistik letošní první gól, 3:0! Asistence: Brendan Perlini, Alex Goligoski.
12:11'
Střely na bránu: 4 – 8
11:40'
11:40'
Domingue má puk pod kontrolou, na řadu přichází druhá reklamní přestávka.
11:27'
11:26'
Point měl obrovskou příležitost snížit, bekhendem z těsné blízkosti však na Raantu nevyzrál.
10:58'
Bolts ovšem přesilovka vůbec nevychází.
10:46'
Coyotes se nyní dokonce pokusili zaútočit při vlastním oslabení, avšak příliš nepochodili.
10:28'
První polovina z trestu Crouse je minulostí, Raanta zatím zasahovat nemusel.
09:33'
Domácí hokejisté ihned po vhazování vyhazují touš pryč ze své obranné zóny.
09:27'
První početní výhoda pro Lightning. Vhazuje se po pravici Raanty.
09:27'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Lawson Crouse – 2 min., podrážení).
09:20'
Lightning se snaží nějak odpovědět. Coburn ale od modré Raantu nezaměstnal.
08:51'
Kojoti jdou do dvougólového vedení! Základem celé akce bylo vyhrané vhazování Galchenyuka. CLAYTON KELLER se o pár chvil později trefil z pravé strany přesně mezi Domingueovy betony. Pro Kellera je to pátý gól v letošní sezoně, 2:0! Asistence: Jason Demers, Alex Galchenyuk.
08:44'
Vhazování po levici Dominguea.
08:44'
Hra je přerušena. Grabner totiž kopl bruslí Pointa do helmy. Útočník Blesků je ale naštěstí v pořádku.
08:07'
Zpět do akce! Vhazuje se po pravici Raanty mezi hole Richardsona a Gourdea.
08:07'
A Raanta musel být znovu ve střehu. Zleva totiž jeho pozornost vyzkoušel znovu Coburn. Po přerušení hry následuje první reklamní přestávka.
07:59'
Nyní tu máme Coburnovu střelu z levé strany, Raanta vyráží.
07:30'
Po přihrávce Stamkose pálil z první ostře Kučerov, minul ale Raantovu bránu.
06:55'
Gól platí i po zkoumání videa. Coyotes tedy vedou zásluhou Oesterleho 1:0.
06:55'
Lightning si ale ještě berou coach's challenge. Domnívají se, že došlo k nedovolenému bránění brankáři.
06:55'
Konec sedmé minuty, Coyotes otevírají skóre! Od modré čáry vystřelil JORDAN OESTERLE. Gólman Lightning toho přes několik hráčů příliš neviděl. Šestadvacetiletý obránce Yotes zaznamenal svou první trefu v sezoně 2018/2019, 1:0! Asistence: Brad Richardson, Vinnie Hinostroza.
06:30'
Na opačné straně kluziště to zkoušel zprava Killorn, Raanta byl ale připraven na správném místě.
06:13'
Dobrá střela od Grabnera z pravé strany, kotouč ale nakonec minul tři tyče.
05:36'
Střely na bránu: 2 – 3
05:25'
Útočná akce Lightning neměla dlouhého trvání. Kotouč se ale zase rychle vrací na hole svěřenců Jona Coopera.
04:39'
Vhazovalo se ve středovém kruhu.
04:37'
Touš následně opustil hrací plochu, hra je tak sudími přerušena.
04:33'
Girardiho nahození od modré zablokováno, Raanta bez práce.
04:07'
Na druhé straně zkusil štěstí z levého kruhu Perlini, minul ovšem Domingueovu bránu.
03:40'
Koekkoek vystřelil od modré čáry, Raanta bez problémů zasáhl.
03:21'
První polovina přesilovky Coyotes nebyla špatná. V té druhé už se ovšem domácí hokejisté k ničemu nedostali.
03:19'
02:44'
Joseph střílel zleva při vlastním oslabení, Raanta zapsal první zákrok v utkání.
02:20'
Začala druhá minuta z trestu Johnsona.
02:09'
Tampě se ihned po vhazování podařilo vyhodit.
02:02'
Galchenyukova střela, Domingue hru přerušuje.
01:36'
Střelecký pokus Ekmana-Larssona od modré čáry tečoval před bránou Stepan, kotouč skončil jen těsně vedle pravé tyče.
01:19'
Druhá minuta utkání a první přesilová hra pro Yotes. Vhazuje se po pravici Dominguea.
01:19'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Tyler Johnson – 2 min., nedovolené bránění).
00:50'
Gourde se snažil prosadit po pravé straně, obrana Coyotes byla ovšem dobře zorganizovaná.
00:17'
První útočnou akci Kojotů zastavují čároví a spolu s nimi postavení mimo hru.
00:03'
Úvodní buly vyhráli hokejisté Arizony.
00:01'
Do středového kruhu se nám už na vhazování pomalu staví Galchenyuk a Point, jdeme na to!
Hymna je minulostí, duel mezi Coyotes a Lightning začne za několik málo okamžiků.
Obě zahajovací pětky už stojí na modrých čarách, v Gila River Areně zazní americká státní hymna.
Zahajovací formace

ARI: Raanta – Ekman-Larsson, Demers – Pánik, Galchenyuk, Keller

TBL: Domingue – McDonagh, Strålman – Gourde, B. Point, Joseph
Startující brankáři
(Statistiky: National Hockey League 2018/2019)

ARI: Antti Raanta – 29 let, FIN
→ Z:6 REC:2-4-0 OG:14 PR:2.32 %ÚS:91.1 SO:0

TBL: Louis Domingue – 26 let, CAN
→ Z:2 REC:2-0-0 OG:5 PR:2.50 %ÚS:93.4 SO:0

Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson (C), Demers, Goligoski, Hjalmarsson (A), Connauton, Oesterle – Pánik, Galchenyuk, Keller – Perlini, Stepan (A), Fischer – Grabner, Richardson, Hinostroza – Crouse, Cousins, J. Archibald.

Tampa Bay Lightning: Domingue (Vasilevskij) – McDonagh, Strålman (A), Coburn, Girardi, Koekkoek, Sergačjov – Stamkos (C), T. Johnson, Kučerov – Gourde, B. Point, Joseph – Killorn, Cirelli, Erne – J. T. Miller, Paquette, Callahan (A).

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Ghislain Hebert – Derek Nansen, Pierre Racicot.
Příjemnou nedělní hokejovou noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy Arizona Coyotes a Tampa Bay Lightning.

TAMPA BAY LIGHTNING

Lightning mají možnost dnes v noci zaznamenat už čtvrtou výhru v řadě. Postupně se jim totiž podařilo porazit Chicago Blackhawks 6:3, Colorado Avalanche 1:0 a v noci na sobotu, 27. října, Vegas Golden Knights 3:2.

Svěřenci Jona Coopera na ledě Coyotes ukončí pětizápasový trip – zatím se na něm mohou pochlubit bilancí 3-0-1. V tabulce Atlantické divize i Východní konference se nacházejí, i přes menší počet odehraných zápasů, na první místě.

Kdo je ve formě?

Útočník Nikita Kučerov si v posledních třech zápasech připsal za za dva góly a dvě asistence celkem čtyři kanadské body. ... Naprosto stejnou bilanci za stejné sledované období má také útočník Brayden Point.

ARIZONA COYOTES

Coyotes dnes v noci mohou zapsat třetí výhru v řadě za sebou. Z úterý 23. na středu 24. října totiž vyhráli na ledě Columbus Blue Jackets 4:1. Následně v noci na pátek porazili stejným skórem doma Vancouver Canucks.

V tabulce Západní konference jsou Yotes na třináctém místě, přičemž mají na svém kontě osm bodů. Proti Lightning odehrají druhé utkání ze svého pětizápasového homestandu. (Homestand = zápasy doma v řadě za sebou.)

Útočník Christian Fischer skóroval v posledních dvou zápasech třikrát. ... Obránce, a zároveň kapitán týmu, Oliver Ekman-Larsson v posledních třech zápasech nasbíral za čtyři asistence celkem čtyři kanadské body.
Zdravím všechny příznivce ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! Dnešní program zámořské soutěže čítá celkem jedenáct zápasů. Zde budete moci sledovat duel mezi týmy Arizona Coyotes a Tampa Bay Lightning. Úvodní vhazování bude v Gila River Areně vhozeno v 02:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.