NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Florida : Arizona - 22. března 2019   00:00

Florida
Florida
19:45' Barkov (Huberdeau, Dadonov) • 30:55' Hoffman (Huberdeau, Yandle) • 45:09' Weegar (Huberdeau, Dadonov) • 59:10' Barkov (Vatrano)
Arizona

Domácí celek vyhrává tento zápas 4:2, byť byl střelecky méně aktivní. Z dvaadvaceti střel na branku Florida proměnila čtyři, hosté z čtyřiatřiceti jen dvě. Arizona hrála útočněji, ale Roberto Luongo spolehlivým výkonem přispěl k výhře svého celku.
Florida právě vstřelila branku!
A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky dokázal poslat obránci tísněný ALEKSANDER BARKOV. Asistence: Frank Vatrano.
58:47'
Jonathan Huberdeau nedokázal vypálit ze středního pásma, následně hrají hosté.
58:16'
Coyotes se nastěhovali do útočného pásma, kde kombinují.
58:00'
Vinnie Hinostroza se v předbrankovém prostoru nedokázal prosadit.
57:45'
Komerční přestávka, a pak buly před domácí brankou.
57:36'
Arizona právě vstřelila branku!
Hostující celek využívá hru bez brankáře, dává gól a snižuje. Ránou od modré čáry poslal kotouč nechytatelně do brány BRAD RICHARDSON.
57:04'
Icing, buly před domácí brankou.
57:00'
Hostující celek hraje bez brankáře, zkouší to v šesti.
55:46'
Darcy Kuemper zastavil situaci dva na jednoho, oba střelecké pokusy dokázal betonem vyrazit.
55:04'
Roberto Luongo kryje další střelu soupeře, 31 zákrok.
54:34'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, Florida se pokouší přidat další branku.
54:11'
Mike Hoffman zahrál vysokou holí, hra je přerušená.
54:00'
Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení, vypálit nedokázal.
53:37'
Oliver Ekman-Larsson vypálil od modré čáry, Roberto Luongo kryje jeho ránu. Komerční přestávka.
53:14'
Florida se pokouší hrát co nejdál od své branky, v rámci možností se jí to daří.
53:00'
Domácí celek vede o dvě branky a pokračuje v aktivní hře.
52:25'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže prosadit stabilněji v útočném pásmu.
50:53'
Aleksander Barkov podle videorozhodčího bránil brankáři, branka tak neplatí. Domácí vedou o dva góly.
50:26'
Jonathan Huberdeau dostal hru do útočného pásma, vypálit na branku nedokázal.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí hráči mají převahu a vedou o dva góly.
49:20'
Mark Pysyk pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná, do šance se tak dostal Vinnie Hinostroza. Jeho akci zastavilo postavení mimo hru.
48:50'
Hra je přerušena pro přihrávku rukou. Buly ve středním pásmu.
48:30'
Jonathan Huberdeau ani nadvakrát nedokázal přesněji vypálit.
48:00'
Niklas Hjalmarsson vyojoval kotouč ve svém obranném pásmu, rychle přenesl směr hry před branku Floridy.
48:00'
Komerční přestávka.
47:25'
Zbytečně se nepřerušuje, hraje se rychlý hokej.
47:11'
Jakob Chychrun nadvakrát nedokázal trefit domácí branku.
47:00'
Hraje se rychlý hokej, domácí celek navýšil své vedení a míří za výhrou v tomto zápase.
46:30'
Josh Brown rozehrává od své branky, obrana musí být pozorná.
45:09'
Domácí celek navyšuje své vedení, kotouč dostal mezi kruhy MACKENZIE WEEGAR a poslal ho přesně pod horní tyčku.. Asistence: Jonathan Huberdeau a Jevgenij Dadonov,
44:27'
Roberto Luongo musel znovu zasahovat, Nick Cousins pálil výborně, ale na zkušeného brankáře si nepřišel.
44:10'
Vhazuje se ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není.
44:06'
Roberto Luongo kryje znovu kotouč, tentokrát to byl Christian Dvorak, kdo zakončoval z dobré pozice.
43:50'
Roberto Luongo kryje ránu hostujícího celku, buly v obranném pásmu Pathers.
43:40'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek si nedá nic bez boje.
42:49'
Michael Matheson zakončoval a jeho ránu krye Darcy Kuemper.
42:22'
Florida dostala hru do středního pásma, puk dál mají pod kontrolou hosté.
42:04'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.
41:40'
Oliver Ekman-Larsson pálil bez přípravy, jeho projektil byl zblokovaný.
41:13'
Mnoho šancí v úvodu třetí třetiny k vidění není, Mike Hoffman netrefil branku.
40:47'
Jonathan Huberdeau hledal spoluhráče před brankou, jeho střílená přihrávka byla nepřesná.
40:01'
Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí celek si přináší jednobrankové vedení.
40:01'
Mike Hoffman byl jediným úspěšným střelcem ve druhé třetině, a tak se díky jeho trefě dostal domácí celek do vedení.
40:00'
39:45'
Jakob Chychrun rozehrává od své branky.
39:36'
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:24'
Coyotes hrají přesilovku, ale výraznější šanci si zatím vypracovat nemohou.
37:46'
Jordan Oesterle pálil z dobré střelecké pozice, jeho ránu vyrazil brankář na tyčku. Od brankové konstrukce se puk odrazil do hry.
37:38'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Vincent Trocheck – 2 min., krosček).
37:23'
Colton Sceviour ani Vincent Trocheck neuspěli. Florida hraje nyní jednoznačně aktivněji.
37:10'
Vincent Trocheck byl dalším domácím hráčem, který nepřesně zakončoval.
37:00'
Mike Hoffman byl sice volný před brankou, ale ke střele se nepropracoval.
36:20'
Michael Grabner se dostal do výborné střelecké pozice, ale brankáře soupeře prostřelit nedokázal. Roberto Luongo zasahovat nemusel. Puk skončil mimo branku.
35:36'
Clayton Keller se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale pro pokusu o vypracování šance přišel o kotouč.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, Coyotes přesilovku neproměnili.
34:40'
Domácí sebrání výborně,vyhazují přes všechny čáry.
34:00'
Zatím hostující celek v přesilovce nedokázal vystřelit.
33:35'
Početní výhodu hraje hostující celek, Jakob Chychrun se ke střele z první nedostal.
33:05'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Aleksander Barkov – 2 min., podrážení).
32:55'
32:08'
Florida pokračuje v aktivní hře, mnoho vyložených šancí k vidění není.
30:55'
Krásná přesilovková akce a domácí celek se dostává do vedení. Huberdeau našel zcela volného MIKEA HOFFMANA, jehož rána zapadla do odkryté části branky. Asistence: Jonathan Huberdeau a Keith Yandle.
30:25'
Coyotes vyhodili přes všechny čáry, domácí musí o útočné pásmo bojovat.
29:52'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
29:30'
Mark Pysyk pálil z bezprostřední blízkosti, jeho rána končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.
28:46'
Vincent Trocheck se dostal dostat do výraznější střelecké pozice, Florida nyní hraje aktivněji, sledujeme aktivnější hu domácího celku.
27:52'
Jayce Hawryluk se dokázal vrátit na svou polovinu, a tak rozehrává od své branky, následně musel po bleskově akci a střele Sheahana zasahovat brankář Arizony.
27:39'
Riley Sheahan se dostal do dobré střelecké pozice, jeho projektil kryje hostující brankář. Buly před jeho brankou.
27:12'
Po krátké přestávce hra pokračuje dál. Stav utkání je nyní nerozhodný. Jordan Oesterle pálil, a tak musel zasahovat domácí brankář.
27:02'
26:05'
Vincent Trocheck minul branku z dobré střelecké pozice.
25:53'
Coyotes vyhazují přes všechny čáry.
25:37'
Vincent Trocheck se svou formací nyní na ledě a hned se dostal do útočného pásma.
25:14'
Přesilovku hraje Florida, usadila se v útočném pásmu, ale výraznější šanci si tým nevypracoval.
24:17'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Niklas Hjalmarsson – 2 min., nedovolené bránění).
23:07'
Vhazovat se bude ve středním pásmu.
22:54'
10:16, střelecký poměr se začíná vyrovnávat.
22:26'
Vinnie Hinostroza a Jordan Oesterle vybojovali kotouč v útočném pásmu, ale zakončit nedokázali.
21:27'
Hraje se rychlý hokej, mnoho šancí momentálně k vidění není.
20:30'
Jakob Chychrun se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale vypálit nedokázal.
20:07'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
20:01'
Michael Grabner poslal hosty v početní nevýhodě do vedení. Arizona byla v první třetině aktivnější, ale v závěru inkasovala. Trefil se Aleksander Barkov, který srovnal na 1:1.
20:00'
19:45'
V samotném závěru třetiny dokázal domácí celek vyrovnat, kličku na osu hřiště udělal a povedenou ránou se prosazuje ALEKSANDER BARKOV. Asistence: Jonathan Huberdeau a Jevgenij Dadonov.
19:32'
Vinnie Hinostroza vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale domácí akci zastavili.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině, nyní sledujeme klidnější pasáž hry.
17:55'
Coyotes se dostali do postavení mimo hru.
17:30'
Michael Matheson rozehrává od své branky, postupnou domácí akci zastavila Arizona ve středním pásmu.
17:14'
Jonathan Huberdeau to nemyslel vůbec špatně, ale jeho projektil končí mimo branku.
16:06'
Roberto Luongo přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
16:02'
Další nepřesná rozehrávka Floridy znamená icing. Domácí hráči mají problémy s přechodem do útočné fáze.
15:44'
Mario Kempe pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná do ochranné sítě. Komerční přestávka.
15:23'
Panthers prodloužili kotouč do útočného pásma, ale stabilněji se v něm usadit nedokázali.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, hostující celek vede o jednu branku.
14:04'
Michael Matheson rozehrává od své branky.
13:44'
Darcy Kuemper nyní své spoluhráče podržel, Riley Sheahan zakončoval a jeho ránu vyrazil.
13:10'
Michael Grabner nadvakrát zakončoval, brankář Floridy vyrazil. Následně skvěle zasáhl také druhý gólman.
12:31'
5:9, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, aktivnější je hostující celek, který vede.
12:14'
Colton Sceviour se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
11:29'
Vincent Trocheck nedokázal tečovat nahození spoluhráče, píská se tak icing proti Floridě. Buly před její brankou.
10:46'
Jordan Oesterle rozehrává od své branky, následně Vinnie Hinostroza dostal puk do útočného pásma, ale píská se icing.
10:15'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, hostující celek se prosadil při vlastním oslabení. Domácí Florida na výraznější šanci zatím čeká.
10:04'
Darcy Kuemper kryje kotouč po střele Barkova. Komerční přestávka.
09:39'
09:22'
Jonathan Huberdeau mohl zakončovat, ale ještě hledal spoluhráče, ten byl obsazený.
08:54'
Henrik Borgström nedokázal udržet kotouč v útočném pásmu, Coyotes tak vyhazují přes všechny čáry.
07:45'
Hostující celek vstřelil nejvíce branek v NHL v oslabení a není to náhoda. MICHAEL GRABNER vybojoval kotouč na modré čáře, dostal se do brejku a překonal domácího brankáře. Asistence: Brad Richardson.
07:37'
Uvidíme domácí přesilovku.
07:37'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jakob Chychrun – 2 min., hákování).
07:31'
Michael Matheson měl velkou šanci, ale byl faulovaný, uvidíme přesilovku domácích.
06:26'
Hraje se spíše ve středním pásmu. Ránu z velké dálky kryje Roberto Luongo. Vhazovat se bude před jeho brankou.
06:16'
Troy Brouwer je otřesený, ale zdá se, že bude v pořádku. Komerční přestávka.
05:30'
Florida rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
04:56'
Arizona hraje aktivněji, vede na střely 5:1. Aaron Ekblad ani Michael Matheson nedokázali prostřelit brankáře soupeře.
Clayton Keller se dostal do brejku, tváří v tvář brankáře soupeře překonat nedokázal. Výborně zasáhl Roberto Luongo.
03:10'
Arizona je aktivnější, pokouší se něco vymyslet na polovině soupeře, domácí brankář musí být pozorný.
01:52'
Darcy Kuemper byl připravený a dokázal si poradit se střelou domácího hráče. Následně akci Arizony zastavil Roberto Luongo.
01:14'
Richard Pánik se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale neuspěl. Vincent Trocheck na druhé straně dobře vypálil a puk málem skončil v brance.
00:01'
Zápas začal, puk mají domácí.
00:01'

Florida Panthers: Luongo (Montembeault) – Matheson, Ekblad, Yandle, Weegar, Pysyk, Brown – Huberdeau, Barkov, Dadonov – Hoffman, Trocheck, Hawryluk – Vatrano, Sheahan, Brouwer – J. McGinn, Borgström, Sceviour.

Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Hjalmarsson, Ekman-Larsson, Goligoski, Demers, Chychrun, Oesterle – Pánik, Dvorak, Keller – Grabner, Richardson, Hinostroza – Crouse, Cousins, J. Archibald – Galchenyuk, Kempe, Garland..
Dva dny si hokejisté Arizony odpočinuli od zápasů a nyní je čeká další. Na Floridě nastoupí proti Panthers. V bráně hostů by měl nastoupí Darcy Kuemper, který z posledních čtyř zápasů inkasoval jen sedm branek. Pochytal 117 ze 124 střel.

Niklas Hjalmarsson hraje velmi obětavě, zblokoval 170 střel. Jason Demers by měl dnes odehrál 600 zápas v NHL.

Florida je momentálně osm bodů za Columbusem na druhé divoké kartě na Východě.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Florida Panthers a Arizona Coyotes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.