+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
15. dubna 2016 • 14:36

Zdarma na utkání Sparta – Plzeň s all inclusive

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Dukla - Mladá Boleslav 4:1. Pražané udrželi domácí neporazitelnost CELÝ SESTŘIH: Dukla - Mladá Boleslav 4:1. Pražané udrželi domácí neporazitelnost
Liberec - Plzeň: Hollweg s Maierem předvedli parádní pěstní souboj! Liberec - Plzeň: Hollweg s Maierem předvedli parádní pěstní souboj!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šlágr jara již 11 dnů před úvodním hvizdem hlásil vyprodáno! Nestihli jste si zakoupit lístek, ale i přesto chcete být u toho? SYNOT TIP vám to umožní.Garantujeme vám, že si toto utkání náležitě užijete. Vezmeme vás do SYNOT TIP sektoru, kde se o Vás postarají naše sličné hostesky. Součástí vstupenky do SYNOT TIP sektoru je servírované pohoštění společně s volnou sázkou v hodnotě 100 Kč.

Foto 

K získání all inclusive zážitku se stačí pouze zaregistrovat nebo být členem BENEFIT klubu a nahrát pouhých 30 BENEFIT bodů. Po splnění této podmínky nás kontaktujte na 800 888 100 a 2 lístky máte v kapse.

Foto 

Nestíháte dorazit na stadion?

Nevadí, i pro vás máme řešení v podobě živého přenosu toho utkání. Šlágr jara vysíláme na synottip.cz v nejlepší kvalitě, bez zpoždění a opět zcela zdarma. Nenechte si tak ujít žádný zajímavý moment, ať už jste kdekoliv.

DOSTANEME VÁS DO HRY

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze