+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
14. července 2016 • 21:28

Usain Froome. Twitter zavalily vtipné koláže, UCI kontrolovala motorek

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec
Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer
VŠECHNA VIDEA ZDE

Takový pohled se nenaskytne každou etapu. Lídr Tour de France Chris Froome po kolizi s motorkou v závěru 12. etapy, která mu zničila kolo, vzal nohy na ramena a ztrátu se snažil dohnat v poklusu. Ihned po závodě se na Twitteru začaly k jeho běhu rojit vtipné koláže a hlášky, smysl pro humor projevila také Mezinárodní cyklistická unie (UCI), která podle některých informací zničené kolo okamžitě sebrala na kontrolu, zda v něm není zaveden skrytý motorek.



Bauke Mollema, Richie Porte a Chris Froome odnesli srážku s motorkou v závěru náročného stoupání na Mont Ventoux. Zatímco první dva jmenovaní se zvládli rychle oklepat a pokračovat, lídr Tour přišel o kolo.

Servisní vůz nebyl v blízkosti, a tak se rozhodl kus cesty běžen bos. Toho se chytil jeden z diváků a cyklistu přirovnal k legendárnímu jamajskému sprinterovi Usainovi Boltovi. "Jaký to den, Usain Froome je stále ve žlutém," napsal na twitter.

A nebyl jediný, kdo si do britského jezdce rýpl. Další z fanoušků si dal dokonce práci s photoshopem a Frooma přidal na fotografii sprinterů.

Velký smysl pro humor projevil i další přispěvatel. Ten k videu běžícího Frooma přidal znělku ze známého seriálu Pobřežní hlídka.

Lídr Tour jako toreador? Na vtipné koláži má za sebou dokonce i býka.

"Pokud měl Froome ráno koupel ve vaně, tak to znamená, že dnes úspěšně dokončil triatlon?" vtipkuje další.

Během čekání na vůz stáje Sky s novým kole, vyzkoušel Froome jet na náhradním, které získal od neutrálního servisního vozu Mavic. Kolo mu však vůbec nevyhovovalo a jízdu po chvíli vzdal. A jak na něm ten kus cesty jel? Jeden z diváků ho přirovnal k mývalovi.

Svůj smysl pro humor zřejmě předvedla i Mezinárodní cyklistická unie. "Froomovo kolo bylo nalezeno - sedátko zůstalo rozbité. Tak ho odvezli na kontrolu, zda nemá motorek (vážně)," napsal na twitter The Cycling Podcast a přidal i fotografii.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagram







Klasická verze
Mobilní verze