+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
18. srpna 2016 • 16:30

Drsné hecování. McGregor dorazil pozdě, s Diazem po sobě házeli lahve

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec
Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do očekávaného duelu mezi MMA bojovníky Conorem McGregorem a Natem Diazem zbývají necelé tři dny. V noci ze soboty na neděli (přibližně ve 4 hodiny ráno) se utkají v odvetě. Před tím však oba dorazili na předzápasovou tiskovou konferenci, která se v klidném duchu rozhodně nenesla.Přestože si už za pár dnů mohou pěstmi vyříkat veškeré své křivdy v oktagonu, musejí je držet odděleně už nyní. Řeč je o bojovnících v nejslavnější MMA organizaci světa. V rámci UFC 202 se na hlavním bodě programu představí v odvetě Conor McGregor a Nate Diaz.

První vzájemný zápas, který se odehrál v březnu letošního roku, vyhrál Nate Diaz. Ve druhém kole donutil škrcením irského bojovníka zápas odklepat, ten ihned po skončení volal po odvetě. A ta je na pořadu nyní.

Oba bijci jsou známí svými výstřelky a nepříliš klidnou povahou. Na tiskové konferenci, která se konala v noci ze středy na čtvrtek, tak každý očekával nějaký problém. A ten taky přišel. McGregor dorazil o 20 minut později, což jeho oponenta naštvalo. Při jeho řeči se tedy zvedl ze židle a odešel.

Po cestě si Diaz neodpustil posměšné poznámky směrem k mluvícímu sokovi, ukázal mu prostředníčky a členové jeho týmu na něj dokonce začaly házet lahve. "Na*er si," zněla McGregorova odpověď, ale jen u ní nezůstalo. Šampion začal ze země lahve s vodou sbírat a házel je na Diaze zpět. Celou situaci oba aktéři doprovodili několika nadávkami.

Šéf UFC Dana White se proto rozhodl tiskovou konferenci přerušit. "Promiňte, chlapi. Uvidíme se v sobotu," prohodil směrem k přítomným novinářům a jal se situaci uklidnit.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze