+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
4. dubna 2016 • 09:59

Cibulková ostře o Šarapovové: Nechybí mi, je arogantní a namyšlená

Autor: ,
TOP VIDEA
Dukla - Mladá Boleslav: Z přímého kopu proměnil hned první výraznou situaci Jakub Podaný, 1:0 Dukla - Mladá Boleslav: Z přímého kopu proměnil hned první výraznou situaci Jakub Podaný, 1:0
Karlos Vémola: O táboře pro obézní a úrovni českého MMA Karlos Vémola: O táboře pro obézní a úrovni českého MMA
VŠECHNA VIDEA ZDE

Soucit nebo slitování s padlou hvězdou Marií Šarapovovou? S tím u Dominiky Cibulkové nepochodíte. Slovenská kráska totiž má na dopující Rusku víc než jasný názor…


REKLAMA

„Překvapila mě převaha diplomatických reakcí, když si všichni ve skutečnosti myslí něco úplně jiného,“ nebrala si Cibulková servítky v rozhovoru pro denník Šport. „Já jsem se k tomu nevyjadřovala, protože nechci být jediná, kdo otevřeně řekne svůj názor na tenhle případ,“ dodala v současné době slovenská dvojka.

Že by se Šarapova nějak hlídala, to se říct nedá.
Že by se Šarapova nějak hlídala, to se říct nedá.

„Řeknu jen tolik: Šarapovové mi vůbec není líto a na okruhu mi nechybí. Ona je absolutně nesympatický člověk,“ prohlásila na plná ústa Cibulková. „Arogantní, namyšlená a chladná osoba. Když vedle ní sedím v šatně, ani nepozdraví,“ popsala krásná blondýnka, jak vidí ruskou hvězdu.

Šarapovová se před necelým měsícem přiznala, že na Australian Open jí našli v těle lék meldonium, který je od nového roku na seznamu zakázaných látek. Někdy konci dubna by jí mělo čekat první slyšení u antidopingového tribunálu, který jí může potrestat až čtyřletým zákazem činnosti.

Sexy souboj tenisových krásek: Cibulková vyzvala Plíškovou - podívejte se ZDE »

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze