Bundesliga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bayern : Köln - 13. prosince 2017   20:30

Bayern
60' Lewandowski (T. Müller)
1:0
(0:0)
Bayern
Starke – Rafinha, J. Boateng, Süle, Alaba – Rudy, Arturo Vidal (46. Coman) – Tolisso (46. James Rodríguez), T. Müller (C), Ribéry (76. Kimmich) – Lewandowski.
Weinkauf – James Rodríguez, Coman, Wriedt, Kimmich, Javi Martínez, Hummels.
Siebert – Koslowski, Seidel
Allianz Arena, München
Köln
T. Horn (C) – Meré, F. Sörensen, Heintz – Olkowski, S. Özcan, Lehmann (C) (84. Clemens), J.-K. Horn (76. Kusič) – Jojić, Handwerker (66. Führich) – Klünter.
Müller – Risa, Bisseck, Ouahim, Clemens, Kusič, Führich.

SESTŘIH: Bayern - Kolín 1:0. Trápení favorita ukončil Lewandowski

Bayern se hodně natrápil na tři body s Kolínem. Tohle asi čekal málokdo. Jediný gól padl v 60. minutě, když Lewandowski zakončil zblízka k pravé tyči po sklepnutí Müllera.

Jinak se domácí hodně strachovali o výhru a když by se v závěru prosadil křížem z levé strany na zadní tyč, tak by o ni přišel. Nevýrazný výkon německého velkoklubu...Ten se v posledních deseti minutách výrazně zatáhl a byl hodně pasivní směrem dopředu. Nicméně, Kolín si za tohle nic nekoupí a nadále má v tabulce německé ligy tři body, je na posledním místě a je také horkým kandidátem na sestup.
90+2'
90+2'
Ještě pár sekund domácí podrželi míč na polovině hřiště.
90+1'
Kimmich faulovaný na levé straně a Bayern už by tohle neměl pustit.
90+1'
Hostující celek šel do rychlého brejku po levé straně, avšak nebyla z toho střela na Starkeho.
90+1'
Jedna minuta se nastavuje!
90'
Müller si nejprve na pravé straně na polovině hostů pokryl míč před Heintzem, ale posléze udělal útočný faul zezadu.
90'
Nepřesný centr Kolína zprava, výkop pro Starkeho, který rozehrál nakrátko se svými beky.
89'
Kusič vhazoval z levé strany z vlastní poloviny pod sebe a následně u Horna začala snaha hostů o srovnání v Allianz Areně.
89'
Hostující celek presoval proti pravačce Starkeho, ale domácí brankář chybu neudělal.
89'
Bayern se strachuje o výhru s posledním týmem Bundesligy, který v letošní sezoně získal pouhé tři body.
88'
Rodríguez ve spolupráci s Lewandowskim vybojoval aut zprava blízko vápna hostů pro Müllera.
87'
To jsou věci, to jsou věci! Starke je mnichovským hrdinou, protože Klünter si pohrál s obranou domácích a posléze napřáhl levačkou k pravé tyči, brankář Bayernu ovšem rukama překazil Kolínu radost se senzačního bodu.
87'
Jojič centroval na zadní tyč a posléze Clemens pálil nedaleko vápna pravačkou nepřesně výrazně vedle přední brankové konstrukce.
86'
Kolín se po levé straně rychle přesunul na polovinu domácích a navíc byl odpískaný faul Süleho na Kusiče.
85'
Velice dobrá střela z dvaceti metrů, kterou vyslal před Kusičem levačkou na zadní tyč Rodríguez zprava, ale Horn krásně vyrazil míč na roh, povedený zákrok.
85'
Střídání již v dnešním zápase neuvidíme. Tohle byla poslední možnost, kterou využil Kolín.
84'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Matthias Lehmann, přichází Christian Clemens.
84'
Po faulu Kusiče zleva z vlastní poloviny bude střídat Kolín.
84'
Müller si vyměnil míč se spoluhráčem na pravé straně a pokračoval také ve hře, která celkem nudí v posledních sekundách v podání Bayernu.
83'
Lewandowski nemohl zpracovat patu spoluhráče z pravé strany vápna na střed, navíc tohle Polák zrovna moc nečekal.
83'
Nic z toho. Zbrklá akce po pravé straně skončila tím, že se s balonem ve vlastním vápně mohl pomazlit Starke a rozehrál na druhou stranu na Rafinhu.
82'
Kolín se pokusí srovnat po autovém vhazování z pravé strany z vlastní poloviny, kdy je připraven bránit Coman.
82'
Boateng natáhl kombinaci domácích na polovině hostů. Bayern hraje hodně na jistotu.
81'
Kimmichova pravačka zleva odcentrovala na přední tyč zhruba na malé vápno, kde Süle fauloval dle všeho Merého. Míč pro Hornovu levačku.
80'
Jojič a Olkowski bránili na pravé straně, Bayern bude ovšem kopat roh Kimmichem.
80'
Rafinha z pravé strany poloviny hostů posunul míč na střed na Rodrígueze, který se snadno zbavil bránícího fotbalisty.
79'
Starke musel hrát po nahrávce pravého beka, který byl pod tlakem presujícího fotbalisty. Následně Bayenr nic neriskoval na polovině hřiště v kombinaci s Kimmichem a Boatengem.
79'
Kolín se sotva dostane k míči, natož pak k nějakým záměrům směrem dopředu. Po ztrátě míče je navíc rychlý domácí celek.
78'
Kimmich a Rafinha na pravé straně na polovině soupeře přiblížili Bayern k hubené výhře.
78'
Rafinha si na pravé straně na vlastní polovině zpracoval balon prsama a domácí celek se poté kombinací na polovině hřiště chystal přesunout před Horna.
77'
Po rohu zleva napálil míč z pravé strany vápna tvrdou pravačkou Lewandowski a balon mířil nad bližší horní roh branky.
77'
První zápas v Bundeslize a hned na hřišti Bayernu Mnichov? To není špatná kombinace v podání Kusiče.
76'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Jannes-Kilian Horn, přichází Filip Kusič.
76'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Joshua Kimmich.
76'
Několik balonů přilétlo do vápna hostů zleva až Meré odklidil míč na roh.
75'
Coman hrál po pravé straně s Rafinhou již na polovině hostů, kde následně podržel míč i Ribéry proti Jojičovi a Olkowskému. Podstatné bylo, že balon neztratil.
75'
Za malou chvíli by se měl na hřiště podívat Kimmich.
74'
Centr zleva v podání domácích prosvištěl celkem výrazně vedle zadní tyče a pokračovat budeme výkopem v podání Horna od branky Kolína.
74'
Jojič nahrál křížem na polovině domácích na pravou stranu, ale zpětnou přihrávku na hostující osmička přečetla obrana Bayernu.
73'
Dva hráči domácích si na levé straně vyměnili balon, ale jinak se Bayern nikam nehnal a celkem jednoduše daroval míč hostům.
73'
Lewandowski se diví, ale právě od podle rozhodčího Sieberta fauloval zhruba na polovině hřiště. Kolín toho využil k rozehrávce nakrátko.
72'
Ribérymu na levé straně vápna utekl míč za brankovou čáru, takže vykopávat bude od vlastní branky Horn.
72'
Müller na levé straně na polovině hřiště vybojoval faul Özcana, který se posléze zlobil na hlavního rozhodčího.
71'
Kolín neměl v celém zápase výraznější střelu na Starkeho a Bayern hosty k ničemu ve druhém poločase nepouští.
70'
Rafinha převzal na pravé straně kříž od Rodrígueze. Následně na druhé straně vyprodukoval jeden z jeho spoluhráčů, konkrétně Süle, tvrdou střelou ze střední vzdálenosti, kterou vyrazil Horn do bezpečí a nikdo z fotbalistů Bayernu nedorážel.
69'
Horn rozehrál nakrátko levačkou z vlastní poloviny, ale Bayern včas zleva ukončil snahu hostů o srovnání a Starke nezasahoval.
69'
Rodríguez začal rychlý brejk po pravé straně, ale posléze se dle všeho Coman neprosadil proti obránci Hornovi, navíc Bayern po ztrátě míče fauloval.
68'
Coman se na pravé straně zbavil zřejmě Führicha, ale jeho křižný přizemní centr pod sebe nenašel nikoho v červeném.
68'
Klünter a Jojič dnes naběhali 8,4 km, což je řadí v této statistice na dělené první místo.
67'
Bayern je jistý a jediná změna skóre znamenající srovnání by připadala v úvahu pouze z brejku Kolína
66'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Tim Handwerker, přichází Chris Führich.
66'
Obrovské šance Bayernu při centru zprava, kdy hlava o zem skončila při zakončení na zadní tyči na břevnu!
66'
Bayern má převahu po gólu Lewandowského a Kolín to bude hodně těžké, aby se dnes dokázal prosadit v Mnichově.
65'
Süle kooperoval na levé straně s Ribérym až střelou z voleje po centru spoluhráče z druhé vlny střílel Rodríguez do brankáře Horna.
65'
Pravačka Lewandowského napálila zleva tak z pětadvaceti metrů zeď, ale Bayern zůstává na polovině hostů s míčem u nohou.
64'
Boateng si našel odražený míč na ose poloviny hostů až při akci po levé straně byl Ribéry faulovaný Olkowskim.
63'
Ribéry zkusil na levé straně souboj s Özcanem, ale k překvapení fotbalisty Bayernu jej o míč připravil jiný fotbalista hostů.
62'
Boateng využil chyby protihráče ke kříži zprava na střed. Kolín se posléze bránil na hranici vápna Sörensenem.
62'
Horn poslal míč výkopem na pravou stranu, kde došlo krátce za polovinou hřiště ke ztrátě outsidera zápasu.
61'
Boateng a Ribéry se starali o zábavu na polovině hostů až Müller po centru zprava hlavičkoval na zadní tyči vedle přední brankové konstrukce.
60'
Bayern právě vstřelil branku!
Boateng zkusil lobem překvapit obranu hostů. Z pravé strany vápna sklepl Müller hlavou míč na střed malého vápna, načež levačka ROBERTA LEWANDOWSKÉHO otevřela skóre křížem po zemi k pravé tyči.
59'
Rafinha se svými spoluhráči podržel míč na polovině hřiště. Následně na levé straně nezískal Bayern roh, nýbrž aut pro Alabu blízko vápna hostů.
58'
Neideální Rodríguezův centr na přední tyč. Bayern ještě pokračoval Rafinhou až Lewandowski střílel ze středu z osmnácti metrů levačkou tvrdě mimo tři tyče, zřejmě nad branku soupeře.
58'
Standardní situace pro Bayern zleva, kterou vezme levačka Rodrígueze.
57'
Rafinha se dotkl balonu na polovině hřiště, stejně tak Boateng až hostující celek zlikvidoval nohou z jedničky centr zleva.
57'
Coman se na pravé straně na polovině hostů omlouvá spoluhráčům na nepřesně zahraný centr v souboji s obráncem Hornem, jeho jmenovec v brance Kolína posléze uvede míč do hry výkopem.
56'
Horn vykopával na pravou stranu, ale tam byl připravený protihráč, takže kontr Bayernu odstartoval dlouhým balonem na Comana Rafinha.
55'
Müller se chtěl marně prosadit po pravé straně, ještě Coman pokračoval hodně nepřesným centrem zcela mimo branku, kdy Horn mohl zůstat zcela v klidu a pozorovat balon letící mimo nebezpečnou zónu pro Kolín.
55'
Ribéry adresoval nahrávku zleva pod sebe na Jamese Rodrígueze, což ovšem očekával také bránící Sörensen a ukončil snažení protihráčů o centr.
54'
Špatný přechod hostů po levé straně do útočné fáze skončil chybou na polovině hřiště a Bayern posléze hraje na území soupeře i s Boatengem.
54'
Lewandowski byl agilní po ztrátě balonu v hostující šestnáctce a balon i proto drží favorit zápasu na polovině hřiště .
53'
Ribéry čekal na středu na dvaceti metrech marně na nahrávku zleva. Z pravé strany poté nevyšla červeným narážečka zřejmě Müllera s Boatengem.
52'
Müller nemohl zpracovat křižnou nahrávku zahranou levačkou na pravé straně, následoval zajímavý brejk vedený Klünterem, který Bayern zastavil až na hranici vápna. Posléze zasáhl Starke.
52'
Výkop Horna směřoval na pravou stranu. Bayern se posléze ubránil zablokovaným pokusem z šestnácti metrů, o což se postaral Süle.
51'
Rudy našel křížem na pravé straně Rafinhu, který počkal na Comana. Načež Müller vyslal dobrý centr do ohně, kam si seběhl Lewandowski na přední tyč a z výskoku hlavičkoval na malém vápně nad branku.
51'
Roh směřující na zadní tyč chytil do koše Horn a nevypustil balon před sebe, kde by mohl kdokoliv z domácích hráčů snadno dorážet.
50'
Müller posunul míč na pravou stranu ke svému spoluhráči, který získal roh.
50'
Po centru domácích zprava bylo k první změně skóre v zápase hodně daleko, ale z druhé strany z poloviny hřiště ještě bude Bayern vhazovat.
49'
Jamesova levačka centrovala na delší tyč, ale hosté zablokovali veškeré pokusy domácích a navíc budou útočit.
49'
Po faulu na Comana na pravé straně zezadu se bude kopat standardní situace, jelikož fauloval Handwerker.
48'
Rafinha nahrál zprava pod sebe na Boatenga a následně se do hry zapojili další fotbalisté Bayernu na polovině Kolína včetně Ribéryho na levé straně.
48'
Velká šance Bayernu, ale míč míří z levé strany vápna po zemi vedle přední tyče.
47'
Celkem rychle se míč na hranici šestnáctky dostal na pravou stranu k Müllerovi, ale ten si nerozuměl s Alabou.
47'
Coman zaznamenal na pravé straně na polovině hostů jeden z prvních doteků s balonem na hřišti, následně tvoří hru Rafinha.
47'
Klünter uháněl do rychlého brejku, ale protihráči jej dohnali, takže ani nezakončil na branku Bayernu.
46'
Bayern zahrozil zleva Ribérym, ale ve vápně se nic nestalo.
46'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Corentin Tolisso, přichází James Rodríguez.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Arturo Vidal, přichází Kingsley Coman.
46'
Kolín drží remízu v Allianz Aréně, což je velké překvapení. Bayernu jako kdyby se moc nechtělo, šancí měl minimálně. Sice daleko více držel balon, ale na to se fotbal nehraje. Jeho aktivita směrem dopředu není závratná. Hosté hrají především na brejky.
45+1'
45'
Jojič jej rozehrál nakrátko a následně na přední tyči fauloval Tolisso.
45'
Jojič kope roh v době, kdy se bude chvíli hrát deset na deset.
44'
Fotbalista hostů Klünter zůstal ležet na hrací ploše a bude muset být ošetřen, Rudy do toho všeho kulhá
44'
Při rychlém brejku po levé straně vybojoval Klünter roh, ale teď mohl Bayern i inkasovat.
43'
Rafinha zprava na přední tyči hlavu Süleho, který vyhrál souboj nad obráncem Hornem, ale stejně mířil výrazně nad branku.
43'
Celkem rychlá akce domácích po pravé straně, kdy Meré srazil centr Rafinhy na roh.
42'
Boatengův centr zprava mířil na zadní tyč do koše Horna, pro kterého to byl velice snadný zákrok a nikdo navíc nebyl připravený na dorážku.
42'
Ribéry zkazil na levé straně přihrávku na Alabu, ale Francouz ještě bude vhazovat z poloviny hostů.
41'
Protože Müller fauloval na pravé straně blízko vápna hostů, tak rozehrávat by měl Heintz.
40'
Fotbalista Bayernu přihrál ze středu stejným směrem po směru nohy, ale tohle hostující celek dobře přečetl na vlastní polovině.
40'
Rudy vzal standardní situaci pravačkou místo levačky Alaby, ale po centru na zadní tyč zasáhli hostující fotbalisté ve vlastním vápně.
39'
Ribéry získal na levé straně faul na vlastní osobu, standardní situace pro Bayern.
39'
Několik krátkých nahrávek domácích obohatilo dějepis tohoto mače, ale zatím z toho nebylo zakončení na Horna.
38'
Frustrovaný Müller se po křižném vysokém balonu na pravé straně neprosadil a zřejmě od jeho hlavy šel míč vedle přední tyče.
37'
Starke zatím nemá za sebou žádný těžší zákrok, vlastně jen střela zprava po zemi na zadní tyč jej nějakým způsobem prověřila.
37'
Alaba poslal míč zleva na druhou stranu vápna, kde Vidalova levačka napálila balon vedle zadní tyče, výkop pro Horna.
36'
Alaba dostal míč na levé straně, ale s přenesením hry si na druhé straně na hranici vápna nepotykal Rafinha.
36'
Domácí tým má sice výraznou převahu na držení balonu, ale není mu to vůbec nic platné. Chybí mu jednoduchost a lehkost.
35'
Bayern se při utkání, kdy hraje jakýsi postupný útok jako v házené, velice trápí.
35'
Ribéry si seběhl na pravou stranu do ofsajdu.
35'
Další z nepřesných centrů zprava odvrátil Jojič, ale hosty nepustil z vlastní poloviny bránící Rudy.
34'
Centr zprava chytá bez potíží do koše ve vápně Horn, brankář hostů ovšem nepřesným výkopem odevzdává balon Bayernu.
34'
Po křižné nahrávce Alaby neprošel Ribéry na levé straně na polovině hostů přes protihráče a Starke následně musel výrazně opustit vlastní šestnáctku a hrát nohama.
33'
Vinou dlouhé nohy soupeře nemohl na levé straně na polovině hřiště hrát Ribéry, ale Bayern je nadále u míče a tvoří hru.
32'
Tentokráte centr z pravé strany na přední tyč, kde hlavičkoval fotbalista hostů, nakonec chyba Boatenga a balon zamířil v klidu do koše Horna.
32'
Alabova levačka odcentrovala zleva na přední tyč, ale byla odvrácena hlavou. Tlak Bayernu ovšem ještě neskončil.
31'
Vidal odhlavičkoval z jedničky míč z levé strany vlastní poloviny a následně se hosté provinili faulem na polovině hřiště mimo ohrožení žluté karty.
31'
Rafinha vhazoval zprava pod sebe blízko vápna soupeře. Po centru Boatenga na zadní tyč si nedovoleně v souboji s Olkowskim pomohl rukama Vidal.
30'
Ribéry s Alabou to zkusili po levé straně, ale Ribéry doplatil na důrazný a hlavně čistý zákrok Olkowského ve vápně hostů.
29'
Bayern ze středu zrychlil hru na osu hřiště a následně zavřel svého protivníka před Hornem, který ovšem odolal z levé strany Ribérymu díky zákroku bránícího fotbalisty Kolína.
28'
Opakovaný záběr říká, že Jojič vybojoval roh před malou chvílí, ale protože se Alaba nepřiznal, tak ke standardní situaci proti Bayernu nedošlo.
28'
Alaba již na levé straně na polovině hostů nešel do souboje s Olkowskim. Následný dlouhý balon chytil Starke bez potíží.
27'
Kolín měl rychlý kontr po levé straně, následovala přihrávka křížem až fanoušky domácích vystrašila technická střela Jojiče mimo tři tyče, kdy Starke jen stál ve vápně a vůbec nereagoval.
27'
Alabova levačka na zadní tyč nebyla nepřesná, ale i tak kope roh zprava Boateng.
26'
U míče Rudy a Alaba.
26'
Ribéry podržen levou nohou Olkowského, takže standardka pro Bayern zleva.
25'
Fotbalista hostů si na poslední chvíli zpracoval míč ještě na pravé straně před polovinou hřiště na hrací ploše, ale stejně o balon vinou důrazu Ribéryho přišel.
25'
Alaba nacentroval levačkou na zadní tyč, kde Boateng ze záklonu hlavičkoval z těžké pozice vedle levého horního rohu branky, vykopávat bude od vlastní pokladnice levačka Horna.
24'
Přetažený centr zprava v podání Bayernu, i tak následuje roh z druhé strany, který vezme dle všeho Alaba.
23'
Proti centru Süleho zleva nevytasil Horn zrovna jistý zákrok a po balonu z druhé strany vápna se obtočil Lewandowski kolem Merého, jenže jeho zakončení levačkou ze středu halfvolejem spadlo do koše Horna stojicího uprostřed branky.
23'
Rudyho roh propadl na levou část vápna, kde měl k balonu velice daleko Alaba. Následně se ještě pokusí otevřít skóre svojí aktivitou Süle.
22'
Centr zprava odklidil na roh ze stejné strany na malém vápně nohou z první Sörensen, roh kope zřejmě Rudy.
22'
Zatím se hraje výhradně na polovině hostů, ale s nulovou střeleckou aktivitou Bayernu.
22'
Alaba s Ribérym kombinovali na levé straně na polovině hostů. Bayern posléze sevřel Kolín, ale výsledkem snažení byl nepřesný centr z pravého křídla.
21'
Klünter zprava z úhlu z dvaceti metrů zakončoval po zemi na zadní tyč, kde byly připravené ruce Starkeho k jednoduchému zákroku.
20'
Levačka Lewandowského zleva ze střední vzdálenosti byla tvrdá, ale protože ji Meré netečoval, tak zaplula vysoko nad branku.
20'
Kolín zase poznal důraz protivníka po ztrátě balonu a hru na polovině hřiště roztáhl Ribéry na pravou stranu.
20'
Bayern chtěl hrát po pravé straně, ale tu měl Kolín pokrytou až o balon přišel na druhém křídle Ribéry proti Jojičovi.
19'
Přesně tak se stalo levačka Horna byla dlouhá a směřovala na levou stranu, kde ovšem balon propadl ke Starkemu.
19'
Boateng přetáhl kříž zprava a balon skončil výrazně vedle delší tyče, od vlastní branky bude vykopávat Horn.
18'
Süle nahrál z poloviny hostů na levou stranu na Alabu, ale ten nezrychlil hru. Nicméně těžiště hry je stále na území Kolína díky Rafinhovi a ještě jednomu domácímu hráči.
18'
Střílený centr na přední tyč odvrátil hlavou mimo vlastní šestnáctku zřejmě Lehmann, ale Bayern se dostal zpět na balon zhruba na polovině hrací plochy.
17'
Vidal s Rafinhou na pravé straně pokračovali v tlaku a hlavní sudí Siebert ukazuje, že uvidíme roh Bayernu.
17'
Olkowski vhazoval zprava z poloviny domácích, ale hned vzápětí z toho byla ztráta hostů, kteří začínají kontr u dvojice Alaba – Süle.
16'
Lewandowski byl při centru zprava hlídaný na penaltě bránícím hráčem, a tak balon skryl do koše v malém vápně Horn.
16'
Statistika držení balonu – 76:24 (v procentech).
15'
Horn bez problémů chytil střelu Lewandowského, kdy Polák střílel zprava levačkou po zemi na přední tyč.
15'
Horn vykopával od vlastní branky, ale hrát bude nyní na levé straně na polovině hostů Alaba a Süle.
15'
Alaba centroval levačkou na zadní tyč, kde Süle hlavou z výskoku v souboji s protihráčem těsně minul levý horní roh branky.
14'
Alaba a Süle stáli na začátku akce po levé straně, která napíše svojí další kapitolu díky rohu.
14'
Kolín zatím běhá proti Bayernu především bez balonu a favorit zápasu je celkem důrazný v osobních soubojích po ztrátě míče.
13'
Kolín nechal zcela volného Müllera ve vápně a ten si seběhl na penaltu na centr Ribéryho, Horn si ovšem dobře pokryl ze svého pohledu přední tyč.
12'
Bayern zrychlil hru křížem na levou stranu, kde se neprosadil Müller a Lewandowski. Polák hrál zřejmě ještě k tomu ve vápně soupeře rukou, takže se bude pokračovat po rozehrávce brankáře Horna.
11'
Süle marně vyskakoval na zadní tyč, ještě pokračoval Alaba zleva, ale veškerá snaha byla marná i vinou Ribéryho.
11'
Lewandowski si seběhl na pravou stranu vápna a hosté jeho pokus srazili na další roh.
10'
Nakonec pálila levačka Alaby a přes tři hráče ve zdi zatočila vinou teče míč vedle přední tyče, roh.
10'
Narážečka domácích na pravé straně na polovině hostů končí faulem Merého, takže si míč staví Rudy při standardní situaci přes dva hráče ve zdi.
9'
Ribéry si na levé straně polovině hostů dobře kryl balon a Bayern trápil Kolín svojí kombinací, načež po sérii krátkých přihrávek zapsal ztrátu.
9'
Celkem velká chyba hostů darovala zadarmo aut pod sebe zleva z poloviny hřiště pro Alabu a na tahu byl tak Bayern Boatengem.
8'
Alaba s Ribérym hráli po levé straně, ale končí ztrátou a autem z vlastní poloviny pro Sörensena.
8'
Bayern zatím výrazně neprověřil Horna, stejně tak Kolín Starkeho. Není překvapením, že domácí mají více balon na svých kopačkách.
7'
Alaba byl sice důrazný po ztrátě míče, ale jelikož dobře pracoval Sörensen tak z pravé strany z vlastní poloviny vhazuje Kolín.
7'
Tlak domácích trval dál a mohli za to Ribéry či Alaba. Nakonec z praév strany přilétl centr, na který nedosáhl Lewandowski na přední tyči.
6'
Rafinha svedl na pravé straně souboj s obráncem Hornem. Ve velkém vápně byl aktivní ještě Lewandowski, ale Horn zasahovat nemusel.
6'
Ribéry schovaný na levé straně vápna, kdy na něj zapomněl Sörensen. Horn dobře zmenšil soupeři úhel a nepustil střelu mezi vlastníma nohama do sítě.
5'
Přesně tak se stalo při výkopu na pravou stranu, kde Kolín nepokračoval v tažení na Starkeho, takže vhazoval favorit zápasu z vlastního území.
5'
Dlouhý balon z pravé strany si našel na středu na hranici šestnáctky Vidal v ofsajdu, rozehrávat by měl z vlastního vápna levačkou brankář Horn.
4'
Vidal byl dohraný u levé lajny na polovině hostů tvrdým zákrokem, který mohl být oceněn kartou.
4'
Mnichovská chyba v kombinaci nebyla potrestána rychlým brejkem a favorit zápasu stále drží míč na polovině svého soupeře na levé straně díky Ribérymu a Alabovi.
3'
Bayern řešil rozehrávku celkem fotbalově na pravé straně Rafinhou a hra se poté roztáhla díky Sülemu na levou polovinu hřiště k Alabovi.
3'
Dlouhý aut hostů zleva spadl zhruba na hranici vápna a stejnou situaci si outsider zápasu zopakuje ještě jednou.
2'
Bayern udělal chybu na pravé straně na polovině hostů, ale posléze zasáhl Süle skluzem zřejmě před dotírajícím Jojičem.
1'
Süle si vyměnil balon s Alabou na levé straně a Bayern se posléze chtěl prosadit trpělivou kombinací, kterou ukončil svojí chybou v pravé části vápna Lewandowski.
1'
Süle oslovil na levé straně Ribéryho, ale ten vyslal rychlou přihrávku na křído, takže aut z vlastní poloviny pro Kolín.
1'
Po dvanácti sekundách skončil míč po zbrklém útok hostů v náručí Starkeho.
1'
Pravačka hostujícího hráče vykopla balon.
1'
Základní jedenáctky obou celků přichází na hrací plochu, domácí tým navlékl červené dresy. Hosté budou hrát v šedém s fosforovými trenýrkami.

Bayern Mnichov: Starke – Rafinha, J. Boateng, Süle, Alaba – Rudy, Arturo Vidal – Tolisso, T. Müller (C), Ribéry – Lewandowski.
Náhradníci: Weinkauf – James Rodríguez, Coman, Wriedt, Kimmich, Javi Martínez, Hummels.

1. FC Kolín nad Rýnem: T. Horn – Meré, F. Sörensen, Heintz – Olkowski, S. Özcan, Lehmann (C), J.-K. Horn – Jojić, Handwerker – Klünter.
Náhradníci: Müller – Risa, Bisseck, Ouahim, Clemens, Kusič, Führich.

Rozhodčí: Siebert – Koslowski, Seidel.
1. FC Kolín nad Rýnem
Kolínská loď se potápí a vypadá to, že příští rok bude touto dobou plout jinde než v Bundeslize. Kolín je zralý na sestup. Za vše hovoří jeho tři získané body z patnácti odehraných zápasů a tím pádem poslední pozice v ligové tabulce.

O víkendu ještě psychiku hráčů nalomil prohraný duel s Freiburgem, kdy za nefotbalových podmínek vedl Kolín 3:0 v domácím prostředí, ale soupeř dvakrát z pokutového kopu Petersenem v 90., respektive 95. minutě překlopil utkání na 4:3.

Ztráta hostů tak činí na předposlední Brémy jedenáct bodů. Navíc má velký outsider dnešního mače vůbec nejhorší ofenzivu v celé Bundeslize s devíti góly na svém kontě.
Bayern Mnichov
Tady není potřeba absolutně cokoliv dodávat. Bayern zkrátka dominuje německému fotbalu v posledních sezonách.I nyní je na špici Bundesligy, když z patnácti odehraných zápasů vytěžil pětatřicet bodů a vede celou soutěž o osm bodů před druhým Lipskem.

Jeho hlavní zbraní je Polák Lewandowski, nejlepší ligový kanonýr a autor čtrnácti přesných zásahů v této sezoně. Mnichovští mají vůbec s jedenácti inkasovanými góly nejlepší defenzivu v celé lize.

Dnes to bude hodně o tom, kdy dají první branku. Liga mistrů se již v tomto kalendářním roce hrát nebude, takže domácí nemají důvod své hráče jakkoliv šetřit. Obzvláště, když po odehraném kole o následujícím víkendu je na programu zhruba měsíční pauza.
Vzájemné zápasy
KOL – BAY 0:3
BAY – KOL 1:1
KOL – BAY 0:1
BAY - KOL 4:0
BAY - KOL 4:1
Hezký večer! Německá fotbalová liga nabízí od 20:30 souboj Bayern Mnichov – 1. FC Kolín nad Rýnem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.