Bundesliga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hamburger : Augsburg - 19. srpna 2017   15:30

Hamburger
Hamburger
8' N. Müller (Walace)
1:0
(1:0)
Hamburger
Mathenia – Diekmeier, Papadopoulos (C), G. Jung, van Drongelen – Ekdal, Walace – N. Müller (15. Hunt), Kostić (61. Waldschmidt) – Wood (87. Schipplock), Hahn.
Pollersbeck – Holtby, Hunt, Waldschmidt, Janjicic, Schipplock, Sakaj.
Daniel Siebert
Imtech Arena, Hamburg
Augsburg
Hitz – Framberger, Gouweleeuw, Hinteregger, Max – Ku, Baier (C) – Schmid (77. Thommy), Gregoritsch (67. Córdova), Caiuby – Finnbogason.
Luthe – Opare, Heller, R. Khedira, Córdova, Danso, Thommy.

SESTŘIH: Hamburk - Augsburg 1:0. Těsný zápas rozhodl gól z úvodu

Je dobojováno! Domácí Hamburk si z dnešního utkání odnáší důležité tři body do tabulky a vítězí nad Augsburgem 1:0 po brance v úvodní desetiminutovce, o kterou se postaral šťastlivec a smolař v jedno – Nicolai Müller, který sice zajistil domácím dnešní vítězství, ale při oslavách své branky se smolně zranil.
90+5'
90+4'
Ve vápně byl dokonce brankář Hitz, který se dostal ke střele, ale trefil pouze stojícího obránce.
90+3'
Tak zřejmě poslední šance ke skórování pro Augsburg, který bude mít možnost standardní situace.
90+3'
Žlutou kartu dostává Dennis Diekmeier (Hamburger SV).
90+2'
Schipplock se rval o balon co to šlo, ovšem nakonec skončil mezi nohama jednoho z jeho protihráčů. Úsměvná scénka pro oko diváka.
90+1'
V držení balonu je právě Augsburg, který se pokouší ještě srovnat zatím nepříznivé skóre.
90'
Hlavní sudí nastaví celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Všechno to dnes mohl ukončit Waldschmidt, který dostal parádní centr před pokutové území Augsburgu, ale z voleje branku pouze přestřelil!
87'
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Bobby Wood, přichází Sven Schipplock.
87'
Augsburg se již dostával do dobré příležitosti, ale ke vší smůle hned dvojice hráčů v zeleném stála v metrovém ofsajdu.
85'
Pěkný střelecký pokus zpoza šestnáctky od domácího Waldschmidta, který protáhl brankáře hostujícího týmu.
83'
Míč má v rukou brankář Mathenia, který nikam nespěchá a dává si s výkopem na čas.
82'
Augsburg kazí jednoduché přihrávky na polovině Hamburku, z čehož následně domácí celek těží z rychlých protiútoků.
81'
Žlutou kartu dostává Albin Ekdal (Hamburger SV).
80'
Výborný obranný zákrok Junga, který zasáhl čistě proti unikajícímu Frambergerovi.
79'
Pěkná akce domácího týmu! Walace vypálil pravačkou přes hráče v pokutovém území a brankář hostujícího týmu musel střelu vyrazit na rohový kop.
77'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Jonathan Schmid, přichází Erik Thommy.
76'
Hosté měli k dispozici další standardní situaci, ale ani tentokrát ji nedokázali nijak zužitkovat ve svůj prospěch.
72'
Žlutou kartu dostává Martin Hinteregger (FC Augsburg).
70'
Do konce základní hrací doby zbývá dvacet minut. Domácí kombinují na vlastní polovině a nikam se neženou.
68'
Veliká šance Augsburgu! Na zadní tyč přiletěl načechraný centr a hlavou se do něj položil Brazilec Caiuby, ovšem jen těsně minul branku domácích. Obrovská škoda pro hostující tým!
67'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Michael Gregoritsch, přichází Sergio Córdova.
67'
Rick van Drongelen trochu zariskoval před vlastním vápnem, kdy si delší dobu zpracovával balon a málem ho o něj obral jeden z hostujících hráčů.
65'
Hosté dnes mají opravdu veliký problém s koncovkou.
64'
Slušně zahraná standardní situace Hamburku! K hlavičce se v pokutovém území dostal právě jeden z domácích hráčů, který hlavou mířil na zadní tyč, ovšem balon minul břevno asi o metr.
61'
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Filip Kostić, přichází Gian-Luca Waldschmidt.
58'
Michael Gregoritsch si vypomohl v pokutovém území Hamburku nedovoleným zákrokem, což znamená odkop od brány domácího týmu.
57'
... a znovu neúspěšný.
57'
A další rohový kop Augsburgu...
55'
Ani tentokrát však z rohového kopu nevzniklo žádné větší nebezpečí pro domácí branku.
54'
Hosté mohli znovu zahrozit, ale momentálně si nevyhověl Schmid s Caiubym. Augsburg však bude zahrávat další rohový kop.
52'
Brankář hostujícího týmu hodně zariskoval, když při odkopu za vápnem trefil domácího Hunta, který se okamžitě pokusil vystřelit, ale trefil pouze jednoho z hostujících hráčů.
51'
Hinteregger dostal nepříjemně loktem do obličeje ve vzdušném souboji od Wooda, ale vypadá to, že bude v pořádku.
50'
Max poslal balon na přední tyč, kde však nestál nikdo z jeho spoluhráčů.
50'
Další standardní situace pro hosty.
49'
Žlutou kartu dostává Kyriakos Papadopoulos (Hamburger SV).
48'
Caiuby se dostal k balonu v pokutovém území Hamburku, ale branku nijak ohrozit nedokázal.
47'
Druhý poločas nám začal beze změn v sestavách.
46'
Máme za sebou první poločas utkání. Do jednobrankového vedení se dostal domácí celek díky Nicolaiu Müllerovi, který se při oslavách svého gólu zranil a musel střídat. Hra jako taková je vyrovnaná, ani jeden z týmů nemá nijak zvláště navrch, ovšem ve vedení je domácí tým.
45+2'
45+1'
Výborný obranný zákrok jednoho z domácích stoperů, který odvrátil balon skluzem na rohový kop těsně před brankovou čárou.
44'
Hostující hráči se dožadovali znovu odpískání pokutového kopu a lze říci, že to bylo oprávněně. Nicméně hlavní sudí znovu nechal hru pokračovat...
42'
O exekuci rohového kopu se postaral Max, ale znovu nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
41'
Hosté mají výhodu rohového kopu.
38'
Hosté zahrávali standardní situaci, ale žádná hitparáda to nebyla... Opět se musí rychle vracet zpátky a čelit protiútoku Hamburku.
38'
Žlutou kartu dostává Rick van Drongelen (Hamburger SV).
35'
V posledních minutách hru doprovází řada nepřesností na obou stranách.
33'
První větší šance Augsburgu! Po centru z levé strany se ve vápně nejlépe zorientoval islandský útočník Finnbogason, jehož hlavičku parádně zachytil domácí brankář.
31'
V posledních minutách se hraje zejména ve středu hřiště. Momentálně se však Hunt dopustil nedovoleného zákroku a Augsburg bude mít výhodu standardní situace.
29'
Michael Gregoritsch to zkusil zpoza šestnáctky z voleje, ale jeho pokus zamířil vysoko nad branku.
28'
Žlutou kartu dostává Michael Gregoritsch (FC Augsburg).
25'
K odraženému balonu v pokutovém území Augsburgu se dostal srbský záložník Filip Kostić, ale jeho pokus zamířil vysoko nad branku Hitze!
23'
Za Augsburg na druhé straně rozehrál standardní situaci Max, ale jeho centrem nenašel nikoho z jeho spoluhráčů.
22'
Tentokrát ze standardní situace nedokázali domácí vytěžit nic a musí se honem vracet zpět.
22'
Další standardní situace Hamburku. Tentokrát z druhé strany hracího pole.
21'
To vůbec nebyla špatně zahraná standardní situace. Míč letěl přesně na zadní tyč, kde dokázal hlavičkovat domácí kapitán Papadopoulos, ale jeho hlavička neměla dostatečnou razanci, aby nějak více ohrozila brankáře Hitze.
20'
Domácí budou zahrávat standardní situaci ze strany. To může být zajímavá příležitost pro domácí.
19'
Žlutou kartu dostává Philipp Max (FC Augsburg).
16'
Hosté zahrávali standardní situaci z nějakých třiceti metrů, ale centrovaný balon nenašel žádného adresáta z hostujících hráčů.
15'
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Nicolai Müller, přichází Aaron Hunt.
14'
Ani tentokrát z něho nic vytěžit nedokázali a brankář domácího týmu bude odkopávat od své branky.
14'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
11'
Hosté se pokusili o rychlou odpověď, ovšem to se jim nepodařilo.
9'
No tak tohle se málokdy vidí... Nicolai Müller se při oslavách svého gólu zranil a bude střídat! Německý záložník se pokoušel o piruetu a právě při této oslavě si poranil koleno.
8'
Hamburg právě vstřelil branku!
A domácí se dostávají do jednobrankového vedení! Brazilec Walace našel z pravé strany parádním centrem na zadní tyči NICOLAIE MÜLLERA, který z voleje nedal střelou na přední tyč brankáři šanci – 1:0!
7'
Z toho však nic nebylo a domácí mohou jít do protiútoku.
7'
Brazilský záložník Caiuby mohl zahrozit z pravé strany, ale jeho střele dokázal skvěle zabránit povedeným skluzem domácí obránce Diekmeier. Hosté budou zahrávat rohový kop.
6'
Na druhé straně se odpískání pokutového kopu dožadovali zase hosté, ale ani ti neuspěli.
5'
Domácí se právě dožadovali odpískání pokutového kopu, ale hlavní sudí zůstal chladný a nechal hru pokračovat.
4'
Augsburg se pokusil zahrát nějaký signál ze standardní situace, ovšem nakonec z toho nic nevzešlo a balon mají v moci domácí.
4'
Na útočné polovině byl faulován jeden z hráčů Augsburgu, což znamená výhoda balonu právě pro hostující tým.
3'
Domácí hráči kombinují na vlastní polovině a pomalu se dostávají směrem na polovinu Augsburgu.
2'
První nebezpečnější centr do šestnáctky hostujícího týmu přiletěl z kopačky Hahna. Brankář Hitz si však balon pohlídal a zachytil ho do svých rukavic.
1'
Do prvního útoku se vydal hostující celek, ale jeden z domácích hráčů dokázal centrovaný balon odvrátit do zámezí. Augsburg bude zahrávat aut.
1'
A utkání nám začalo! Domácí celek dnes začne v bílých dresech. Hosté pro dnešek zvolili zelenou variantu dresů.
1'

Hamburger SV: Mathenia – Diekmeier, Papadopoulos (C), G. Jung, van Drongelen – Ekdal, Walace – N. Müller, Kostić – Wood, Hahn.
Náhradníci: Pollersbeck – Holtby, Hunt, Waldschmidt, Janjicic, Schipplock, Sakaj.

FC Augsburg: Hitz – Framberger, Gouweleeuw, Hinteregger, Max – Ku, Baier (C) – Schmid, Gregoritsch, Caiuby – Finnbogason.
Náhradníci: Luthe – Opare, Heller, R. Khedira, Córdova, Danso, Thommy.

Rozhodčí: Daniel Siebert.
Hráči obou týmů jsou již nastoupeni na hrací ploše a zápas za malý moment začne.
FC Augsburg

Hosté jsou na tom podobně jako domácí tým. Minulý rok taktéž bojovali o záchranu a stejně tak vypadli hned v prvním kole DFB Pokalu. Dnes určitě nenastoupí opora Augsburgu – paraguajský hráč Raul Bobadilla. Uvidíme, jestli se v základní sestavě objeví Rani Khedira nebo Michael Gregoritsch, kteří v minulém roce oblékali právě barvy Hamburku.
Hamburger SV

Domácí Hamburk bude v dnešním utkání považován určitě jako favorit. V minulém ročníku bojoval Hamburk doslova o přežití v Bundeslize a bojoval úspěšně. Domácí sice vypadli z DFB Pokalu, ale budou se zase moci soustředit pouze na ligové utkání. Hlavní kouč Hamburku Markus Gisdol by měl mít dnes k dispozici kompletní mužstvo. Na odchodu z týmu je Douglas Santos. Po zranění se zpět vrací švédský záložník Albin Ekdal.
Krásné sobotní odpoledne u sledování online přenosu německé fotbalové Bundesligy. V prvním kole nové sezony se mezi sebou utkají týmy Hamburku a Augsburgu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.