Bundesliga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hoffenheim : Stuttgart - 13. prosince 2017   18:30

Hoffenheim
82' Uth (Kadeřábek)
1:0
(0:0)
Hoffenheim
Baumann – S. Posch, Vogt, Hübner – Demirbay, Geiger (62. Grillitsch), Kadeřábek, Rupp (66. Kramarić), N. Schulz – Gnabry (79. Szalai), Uth.
Kobel – Akpoguma, Amiri, Grillitsch, Kramarić, Zuber, Szalai.
Steinhausová – Gunsch, Stein
WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim
Stuttgart
Zieler – Pavard, Badstuber, Baumgartl – Beck, Ascacibar, Gentner, Emiliano Insúa – Akolo (38. Brekalo), Donis (27. Asano), Özcan (81. Aogo).
Grahl – Aogo, Asano, Brekalo, Mangala, Kamiński, Terodde.

SESTŘIH: Hoffenheim - Stuttgart 1:0. Rozhodla Kadeřábkova akce

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 0:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:15.
Je konec! Hoffenheim zvládl domácí utkání a Stuttgart poráží 1:0. V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně bojovné utkání! Stuttgart se hned v páté minutě dostal do první šance, ale Ozcan z dobré pozice nechal vyniknout domácího brankáře! Na další možnost jsme museli čekat do 32. minuty, ale Gnabry zpoza šestnáctky minul branku. Stuttgartu se však v první půli zranili hned dva hráči. Po přestávce se na hřišti dlouho bojovalo. Kralovy obě pozorné defenzívy. Až v 82. minutě zaútočil Kadeřábek, po jehož přihrávce otevřel skóre Mark Uth ! Poté si už domácí vedení pohlídali a získávají cenné tři body!
90+3'
90+3'
Hoffenheim mohl potrestat špatný roh hostů, ale přečíslení trojice hráčů proti poslednímu obránci sehráli přihrávkou do ofsajdu!
90+2'
Brekalo odcentroval z levé strany, jenže centr se mu vůbec nepovedl. Jeho pobídka nabrala velké množství rotace a míč proletěl do zámezí.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Oliver Baumann si došel pro nepřesnou přihrávku na levou stranu pokutového území. Domácí brankář nakopl míč na polovinu soupeře a Hoffenheim může šetřit čas.
89'
Emiliano Insúa odcentroval z levé strany do pokutového území, ale Oliver Baumann vyrazil ven z branky na malé vápno a schoval vysoký centr do rukavic.
88'
Domácí fotbalisté už sbírají cenné vteřinky. Nico Schulz dlouho otálel s uvedením míče do hry. Hoffenheim nadále kombinuje na vlastní polovině.
87'
Takuma Asano dotíral na poněkud statického Pavla Kadeřábka. Domácí obránce si před míč dal tělo a nenechal se předskočit.
86'
Emiliano Insúa fauloval Demirbaye na vlastní polovině a za ostrý zákrok si vysloužil žlutou kartu.
85'
Domácí trenér je až na hranici vyznačeného koridoru. Lodivod Hoffenheimu dává svým svěřencům pokyny pro závěrečné minuty nadějně rozehraného utkání.
84'
Domácí fotbalisté po vstřelení úvodní branky kontrolují dění na hrací ploše. Fotbalisté Hoffenheimu kombinují na vlastní polovině a čekají na chybu Stuttgartu.
82'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Hoffenheim se z první šance ve druhém poločasu dostává do vedení! Pavel Kadeřábek zaknčoval z úhlu, ale jeho ránu vykopl obránce ven z branky. Míč se však odrazil před branku a MARK UTH jej po přihrávce na malé vápno uklidil do sítě!
81'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Berkay Özcan, přichází Dennis Aogo.
80'
Hoffenheim nadále hraje s míčem na polovině soupeře, jenže nikdo v modrém dresu se po přestávce stále neprobil do šance.
79'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Serge Gnabry, přichází Ádám Szalai.
78'
Demirbay obdržel přihrávku do blízkosti pokutového území, přehodil si míč na levačku, ale v záklonu vyslal střelu vysoko nad břevno soupeřovy branky.
77'
Berkay Özcan neudržel balanc v souboji s obráncem domácího celku a poroučel se k zemi. Obrana Hoffenheimu tak může rozjet další útočnou akci.
76'
Josip Brekalo sprintoval s míčem po levé straně hrací plochy. Hostující hráč sice obešel jednoho ze soupeřů, ale dobře hrající Kadeřábek jej obral o míč.
75'
Demirbay byl faulován na polovině soupeře. Hlavní rozhodčí nedovolený zákrok okamžitě postřehla a nařídila přímý kop ve prospěch domácího celku.
74'
Také Pavel Kadeřábek se nyní pokusil odcentrovat do pokutového území. Český fotbalista však vyslal příliš krátký centr, který zastavila obrana.
73'
Demirbay si na pravém křídle krásně připravil míč k odcentrování a vyslal pěknou přihrávku na malé vápno. Před Uthem na poslední chvíli zasáhl obránce.
72'
Timo Baumgartl táhl akci Stuttgartu po levé straně. Hostující obránce poté přenesl hru na Asana, ale Kadeřábek včasným skluzem zakopl míč do autu.
71'
Kerem Demirbay se na polovině hrací plochy předklonil a drží se za levou nohu. Také domácí záložník si nyní stěžuje na bolesti. Uvidíme, zda dnešní souboj dohraje.
70'
Do konce utkání zbývá už pouze dvacet minut. Po delší době se probudili domácí fanoušci, kteří tlačí svůj celek za vstřelením úvodní branky.
69'
Na druhé straně se ke střele z hranice pokutového území odhodlal Gnabry. Jeho pokus levou nohou bez větších problémů zlikvidoval Ron-Robert Zieler.
68'
Stuttgart se dral do otevřené obrany domácího celku. Emiliano Insúa však celou akci uspěchal a zazdil možnost nepřesnou přihrávkou.
67'
Josip Brekalo dotíral na statického obránce domácího celku. Brekalo se sice dotkl míče, ale špičkou kopačky jej poslal pouze do autu. Baumann bude rozehrávat.
66'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Lukas Rupp, přichází Andrej Kramarić.
65'
Nico Schulz sprintoval za přihrávkou na levou stranu, jenže míč už nedostihl na hrací ploše. Po doteku jednoho ze soupeřů budou vhazovat domácí.
64'
Stuttgart zahrával rohový kop. Vysoký centr propadl na zadní tyč, odkud se do míče opřel Asano, jenže balón se mu svezl po vnějším nártu a prosvištěl nad brankou.
63'
Hubner odcentroval z levé strany do pokutového území. Hostující brankář Ron-Robert Zieler vyrazil na malé vápno a schoval míč do rukavic.
62'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Dennis Geiger, přichází Florian Grillitsch.
61'
Brekalo spěchal za vysokou přihrávkou na polovinu Hoffenheimu. Hostujícímu útočníkovi nepřišel pomoci nikdo v bílém dresu. Hoffenheim může uklidnit hru.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku dnešního střetnutí. Ani jeden z týmů se po přestávce nemůže dostat do pokutového území soupeře.
59'
Gentner se pustil do potyčky s Geigerem. Hlavní rozhodčí nakonec vyřešila potyčku bez karetního trestu. Zejména Geiger by si na podobné incidenty měl dávat pozor.
58'
Brekalo si nabíhal na prudkou přihrávku na pravou stranu. Pavel Kadeřábek se na poslední chvíli stačil vrátit a přihrávku zastavil. Hoffenheim měl štěstí.
57'
Gnabry si pohybem řekl o přihrávku na pravé křídlo, jenže Demirbay mu poslal opravdu nepřesnou přihrávku. Obrana Stuttgartu tak dostala předčasný dárek.
56'
Hlavní rozhodčí si vše nechala zkontrolovat kolegou u videa a její verdikt byl potvrzen! Demirbay se sice zlobí, ale penaltu si nevymodlí!
55'
Demirbay zahrával přímý kop domácího celku na polovině soupeře. Domácí záložník vyslal centr na malé vápno, kde upadl jeden z domácích hráčů, jenže penalta se nepíská.
54'
Stuttgart se pokusil o přechod do rychlého protiútoku, ale pozorný obránce domácího celku zastavil skákavou přihrávku na pravou stranu.
53'
Oliver Baumann si po delší době sáhl na míč. Domácí brankář vyrazil ven z brankové čáry a schoval odražený míč do rukavic. Domácí mohou pokračovat v útočení.
52'
Geiger přihrál na hranici pokutového území, odkud bez většího přemýšlení vypálil Pavel Kadeřábek, ale jeho rána nártem prosvištěla nad břevnem.
51'
Asano vymyslel pěknou přihrávku za obranu domácího celku. K balónu se dostal Brekalo, který se prodral do šestnáctky, ale mířil jen do míst, kde byl brankář.
50'
Z následného přímého kopu se hostům domácí branku ohrozit nepodařilo. Pavel Kadeřábek pustil míč za sebe a nechal jej propadnout do autu.
49'
Josip Brekalo si chtěl přehodit jednoho z domácích fotbalistů, jenže obránce Hoffenheimu si podle hlavní rozhodčí pomohl nedovoleným zákrokem.
48'
Gnabry táhl akci domácího celku středem hrací plochy. Domácí fotbalista vymyslel přihrávku mezi stopery, ale Holger Badstuber jeho pobídku zastavil.
47'
Pavel Kadeřábek se na vlastní polovině prodral k odraženému míči, zpracoval si jej a uklidnil hru přihrávkou na stopery domácího celku.
46'
Fotbalisté Stuttgartu obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Hosté se ihned vydali do útoku, ale přihrávku na polovinu Hoffenheimu zastavil Nico Schulz.
46'
První poločas je minulostí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně bojovné utkání! Stuttgart se hned v páté minutě dostal do první šance, ale Ozcan z dobré pozice nechal vyniknout domácího brankáře! Na další možnost jsme museli čekat do 32. minuty, ale Gnabry zpoza šestnáctky minul branku. Stuttgartu se však v první půli zranili hned dva hráči. Hostující trenér už má k dispozici pouze jediné střídání.
45+2'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Mark Uth si na polovině hrací plochy pomohl nedovoleným zákrokem na Pavarda. Obránce hostujícího celku si stěžuje na bolest hlavy, ale pokračuje ve hře.
44'
Benjamin Pavard si na pravé straně zpracoval vysokou přihrávku a krásnou přehazovačkou se zbavil obránce. Stuttgart se usadil na polovině soupeře a může kombinovat.
43'
Domácí obránci nyní kombinují na vlastní polovině a snaží se kontrolovat hru. Nikdo z hráčů hostujícího Stuttgartu rozehrávku Hoffenheimu neatakuje.
42'
Oliver Baumann se znovu zapojil do rozehrávky domácího celku. Domácí brankář nakopl míč na pravou stranu, jenže Geiger nenašel rozběhnutého Utha.
41'
Nadále se pokračuje ve velmi bojovném tempu. V souboji na polovině hrací plochy sice uspěl Geiger, jenže od domácího záložníka se míč odrazil do autu.
40'
Uth si naběhl na pěknou přihrávku do pokutového území, ale musel zakončovat z ostrého úhlu, odkud nedokázal zamířit mezi tři tyče.
39'
Domácí středopolař Geiger zbytečně fauloval na hranici pokutového území soupeře a vyfasoval žlutou kartu.
38'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Chadrac Akolo, přichází Josip Brekalo.
37'
Schulz obdržel přihrávku na levou stranu, ale netroufl si na průnik do pokutového území. Domácí záložník raději přihrál spoluhráčům na půlící čáře.
36'
Pavel Kadeřábek si přidržel unikajícího soupeře a dopustil se prohřešku proti pravidlům. Kadeřábkům zákrok viděla také hlavní rozhodčí. Stuttgart bude rozehrávat.
35'
Hostující křídelník odchází v doprovodu lékařů za postranní čáru a nevypadá to, že bude schopen pokračovat. Hosté budou muset podruhé střídat.
34'
Chadrac Akolo se v pokutovém území tlačil do zakončení, jenže se srazil s Hubnerem a přivodil si nějaké zranění. Hostující trenér tento obrázek rozhodně nevidí rád.
33'
Aktivní Akolo dotíral na statickou rozehrávku obránců Hoffenheimu. Obránce Hubner situaci ustál a vypomohl si prudkou přihrávkou na Geigera.
32'
První šance Hoffenheimu! Gnabry se parádním zpracováním uvolnil do střelecké pozice a vyslal přízemní pokus. Jeho zakončení jen těsně minulo tyč hostující branky!
31'
Demirbay vyvezl míč na hranici pokutového území soupeře, krásně se s ním otočil, ale už nedokázal rozehrát na pravou stranu hrací plochy. Hoffenheim přesto zůstává u balónu.
30'
Je za námi úvodní půlhodina utkání a zatím sledujeme spíše opatrné utkání! Ani jeden z celků se v první půli netlačí do útoku a vidíme velké množství soubojů.
29'
Stuttgart nyní zahrával rohový kop. Ozcanův centr se snesl na malé vápno, kde zakončoval Asano, ale zády k brance poslal míč vysoko nad břevno.
28'
Akolo si brousil zuby na přihrávku mezi obránce domácího celku, ale domácí stoper Vogt byl tentokrát na místě a bez váhání odkopl míč do bezpečí.
27'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Anastasios Donis, přichází Takuma Asano.
26'
Ron-Robert Zieler nakopl míč na polovinu Hoffenheimu. Nikdo z fotbalistů v bílých dresech si jeho přihrávku nedokázal zpracovat a Hoffenheim může znovu zaútočit.
25'
Anastasios Donis zůstává po souboji na polovině hrací plochy sedět na trávníku a stěžuje si na bolest levého stehna. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
24'
Timo Baumgartl se skvěle vrátil s rozběhnutým fotbalistou domácího celku, tělem se mu postavil do cesty a zastavil centr do pokutového území.
22'
Demirbay vybojoval míč na polovině soupeře. Domácí záložník se pěknou patičkou chtěl uvolnit ke střele, jenže důrazný Pavard jeho snažení zastavil rázným odkopem.
21'
Pavel Kadeřábek na hranici pokutového území prodloužil přihrávku do šestnáctky. Od jeho kopačky se míč odrazil pouze k obránci Badstuberovi.
20'
Schulz sprintoval za další dlouhou přihrávkou na polovinu Stuttgartu. Benjamin Pavard skvěle přečetl hru a včasným skluzem zastavil akci Hoffenheimu.
19'
Kerem Demirbay udělal zbytečnou kličku a poté rozběhl Schulze. Druhý jmenovaný se sice natlačil před obránce Pavarda, ale už nestačil odcentrovat.
18'
Hostující celek je zatím mnohem aktivnější. Hoffenheim se nyní pokusil překvapit obranu Stuttgartu vysokou přihrávkou, jenže Holger Badstuber hlídkoval na správném místě.
17'
Gnabry dostal volný prostor v blízkosti pokutového území. Domácí fotbalista prudkou přihrávkou do šestnáctky hledal Kadeřábka, ale ten byl skvěle bráněn.
16'
Emiliano Insúa na polovině hrací plochy vystoupil proti Emiliano Insúa Schulzovi. Bývalý obránce anglického Liverpoolu hlavou dopravil balón do autu.
15'
Berkay Özcan udržel míč v blízkosti rohového praporku a pěknou přihrávkou našel spoluhráče. Stuttgart pokračuje v aktivní hře a tlačí se před branku.
14'
Emiliano Insúa podpořil ofenzívu Stuttgartu náběhem po levé straně hrací plochy. Hostující obránce si zpracoval pěknou přihrávku, ale nenatlačil se mezi dva obránce.
13'
Akolo upadl v souboji s důrazným Pavlem Kadeřábkem. Český fotbalista soupeře poslal k zemi, ale hlavní rozhodčí nechává pokračovat ve hře.
12'
Marco Uth opouští hrací plochu v doprovodu lékařů. S domácím střelcem to nevypadá moc dobře. Uvidíme, zda bude muset střídat.
11'
Jeden z hráčů domácího celku zůstává ležet na hrací ploše. Mark Uth absolvoval hlavičkový souboj, ale poté špatně došlápl, což neuniklo zraku hlavní rozhodčí.
10'
Další ofsajd hostujícího celku! Berkay Özcan se dostal k odraženému míči, jenže vyslal nepřesnou přihrávku na křídlo, kterou balón odevzdal hráčů Hoffenheimu.
9'
Chadrac Akolo se dostal k další přihrávce na polovinu soupeře, jenže tentokrát nemohl pokračovat v akci, jelikož se ocitl za hranicí ofsajdu.
8'
Oliver Baumann vyrazil z branky daleko za hranice pokutového území. Domácí brankář dlouho otálel s rozehrávkou, ale nenašel nikoho ze spoluhráčů.
7'
Chadrac Akolo pláchl domácí obraně po pravém křídle. Hostující křídelník se dostal k odcentrování, ale před Donisem zakopl obránce Vogt na roh.
6'
Geiger našel Posche, který si míč krásně zpracoval a pohotově odcentroval do pokutového území. Jeho centr však bez povšimnutí propadl do zámezí.
5'
Stuttgart se mohl dostat do vedení! Berkay Özcan si naběhl na krásnou přihrávku z pravé strany, vlétl do pokutového území, ale přízemní střelou Baumanna nepřekonal!
4'
Santiago Ascacibar se středem hrací plochy vydal na individuální průnik. Hostující fotbalista prošel s míčem u nohy na hranici pokutového území, kde neustál souboj.
3'
Do rozehrávky Hoffenheimu se nyní zapojil také Oliver Baumann. Domácí brankář si mohl vybrat. Nakonec poslal prudkou přihrávku na pravou stranu.
2'
První přihrávku za obranu hostujícího celku zastavil Emiliano Insúa. Argentinský obránce, který se vrací po zranění, chtěl míč vyvézt na polovinu soupeře, ale vybojoval jen vhazování.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Hoffenheim se v úvodu utkání nikam nežene a domácí obránci rozjíždějí postupnou kombinaci na své polovině.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí Hoffenheim bude hrát v modrém, zatímco Stuttgart přijel v bílých dresech.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – S. Posch, Vogt, Hübner – Demirbay, Geiger, Kadeřábek, Rupp, N. Schulz – Gnabry, Uth.
Náhradníci: Kobel – Akpoguma, Amiri, Grillitsch, Kramarić, Zuber, Szalai.

VfB Stuttgart: Zieler – Pavard, Badstuber, Baumgartl – Beck, Ascacibar, Gentner, Emiliano Insúa – Akolo, Donis, Özcan.
Náhradníci: Grahl – Aogo, Asano, Brekalo, Mangala, Kamiński, Terodde.

Rozhodčí: Steinhaus – Gunsch, Stein.
TSG 1899 Hoffenheim

Hoffenheim je na tom o něco lépe. Dnešní domácí celek zatím vybojoval dvacet tři bodů a patří mu osmá pozice. V případě výhry se ale může posunout před Dortmund. Zejména doma patří Hoffenheim mezi nejlepší celky v soutěži. Na svém hřišti zvítězil dokonce nad Bayernem Mnichov. V minulém kole však prohrál 2:0 na půdě Hannoveru.
VfB Stuttgart

Stuttgart v dosavadním průběhu Bundesligy odehrál patnáct duelů a vybojoval v nich sedmnáct bodů. Tento zisk mu zatím zaručuje čtrnáctou pozici ligové tabulky. Venku však dosud vybojoval jediný bod za remízu s Hannoverem. V posledních dvou zápasech se však Stuttgartu vůbec nedařilo. Po porážce 1:0 na půdě Brém prohrál o víkendu doma 0:2 s Leverkusenem.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Bundesligy. Společně se dnes podíváme na duel mezi Hoffenheimem a Stuttgartem. Výkop je stanoven na 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.