Bundesliga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hoffenheim : Werder - 19. srpna 2017   15:30

Hoffenheim
84' Kramarić (Szalai)
1:0
(0:0)
Hoffenheim
Baumann – Nordtveit, Vogt, Hübner – Toljan, Geiger (74. Polanski), Demirbay, Zuber – Uth (68. Gnabry), Szalai, Amiri (64. Kramarić).
Kobel – Kadeřábek, Bičakčić, Rupp, Polanski, Kramarić, Gnabry.
Guido Winkmann
WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim
Werder
Pavlenka – Gebre Selassie, Bauer, Sané, Veljković, Augustinsson – Kainz (67. Bargfrede), M. Eggestein (87. Jóhannsson), Delaney – Bartels (76. Gondorf), M. Kruse.
Drobný – Caldirola, Gondorf, Jóhannsson, U. García, J. Eggestein, Bargfrede.

SESTŘIH: Hoffenheim - Werder Brémy 1:0. Pavlenkovu premiéru zkazila teč

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Hoffenheim vstupuje vítězně do nového ročníku, byť dnes mu byl Werder velmi zdatným soupeřem. Hosté ale ve druhé půle již tolik nehrozili směrem dopředu, spíše se zaměřili na defenzivu, která nakonec čisté konto neudržela. V brance Werderu podal fantastický výkon Jiří Pavlenka a velmi dobrý zápas odehrál v defenzivě i Theodor Gebre Selassie, nicméně ani to dnes na body nestačilo.
90+2'
90'
Je tu poslední minuta normální hrací doby, hosté se nyní marně snaží dostat k míči.
87'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Maximilian Eggestein, přichází Aron Jóhannsson.
86'
Maximilian Eggestein (W. Brémy) padá na útočné polovině, ale není to faul, domácí mohou zaútočit.
84'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Jiří Pavlenka před okamžikem fantasticky vychytal Gnabryho, ale nyní nemohl dosáhnout na střelu ANDREJE KRAMARIĆE, která byla tečovaná a zaplula přesně k tyči.
84'
Hoffenheim se drží na útočné polovině, Werder ale pořád pozorně brání.
81'
Žlutou kartu dostává Jerôme Gondorf (Werder Brémy).
79'
Jiří Pavlenka nyní musel zkontrolovat střelu z levé strany, která letěla vedle branky Werderu.
78'
Žlutou kartu dostává Maximilian Eggestein (Werder Brémy).
78'
Ádám Szalai (Hoffenheim) se nyní zlobí na rozhodčího, který mu odpískal útočný faul před brankou Werderu.
77'
Útočná akce Hoffenheimu končí útočným faulem, takže hosté mohou rozehrát, nikam samozřejmě nespěchají s rozehrávkou.
76'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Fin Bartels, přichází Jerôme Gondorf.
75'
Serge Gnabry (Hoffenheim) se z pravé strany dostal k brance Werderu a vypálil, ale pozorný Jiří Pavlenka vykopl míč na roh.
74'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Dennis Geiger, přichází Eugen Polanski.
70'
Čeká nás posledních dvacet minut dnešního utkání, stále je to 0:0, dočkáme se vůbec nějaké branky?
68'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Mark Uth, přichází Serge Gnabry.
67'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Philipp Bargfrede.
66'
Žlutou kartu dostává Ádám Szalai (TSG 1899 Hoffenheim).
64'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Nadiem Amiri, přichází Andrej Kramarić.
63'
Ádám Szalai (Hoffenheim) se nedokázal z levé strany dostat do zakončení, hosté dostávají míč mimo pokutové území.
62'
Předchozí akce domácí navnadila a Hoffenheim je znovu u vápna soupeře.
60'
Pozor, gólová šance domácích, střela se od břevna ale odráží na brankovou čáru, rozhodčí ukazuje, že to není gól.
58'
Kerem Demirbay (Hoffenheim) a jeho dělovka ze střední vzdálenosti, míč však končí vysoko nad brankou.
57'
Navíc byl pískán útočný faul domácím, takže míč získávají hosté.
56'
Kerem Demirbay (Hoffenheim) rozehrál z pravé strany, poslal míč k bližší tyči, kde ale dobře zasáhl bránící hráč soupeře.
55'
Werder je nyní pod tlakem, Thomas Delaney (W. Brémy) v nouzi poslal míč na roh.
53'
Další útočná akce domácích, kteří se v pohodě dostávají na polovinu soupeře.
52'
Rozhodčí vykazuje hru, po útočném faulu domácích, z pokutového území Werderu.
49'
Na polovině Hoffenheimu získávají nyní hosté volný kop.
48'
Spolupráce dvou českých internacionálů Theodor Gebre Selassie – Jiří Pavlenka, gólman Werderu odkopává míč daleko od své branky.
47'
Theodor Gebre Selassie (W. Brémy) parádní hlavičkou, v těžké pozici, odvrací míč, mířící do vápna hostů.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:31.
První poločas gól nenabídl, ale rozhodně jsme se nenudili. Hrál se velmi pohledný fotbal, domácí do zápasu vstoupili výtečně, byli aktivnější a měli velký tlak, nicméně gól se jim vstřelit nepodařilo. Poté se dostali do dvou obrovských šancí hosté a i když ani jim se skórovat nepodařilo, od té doby to byl již vyrovnaný fotbal. V dresu Werderu zatím odvádí parádní výkon gólman Pavlenka a obránce Theodor Gebre Selassie.
45'
45'
Probíhá poslední minuta první půle, domácí zkouší něco vymyslet na útočné polovině.
44'
Werder na útočné polovině, následuje centr z levé strany do vápna Hoffenheimu, kde je odpískán útočný faul Theo Gebre Selassiemu, český reprezentant se bleskově vrací na své místo v obraně.
43'
Theodor Gebre Selassie (W. Brémy) na pozici libera rozděluje míče, nyní na pravou stranu, ale kombinaci Werderu přerušil útočný faul Hübnera.
42'
Max Kruse (W. Brémy) znovu u míče, tentokrát se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti, ale do střely se vrhl obránce TSG, který dokázal míč zablokovat.
41'
Od Jiřího Pavlenky začíná další akce Werderu, která na levé straně končí odpískaným ofsajdem Maxe Kruseho.
40'
Posledních pět minut prvního poločasu, sledujeme nyní vyrovnanou partii, blíže ke gólu měli hosté.
39'
Theodor Gebre Selassie (W. Brémy) si bere míč a bude vhazovat z pravé strany, na útočné polovině.
38'
Nepřesným centrem do vápna Werderu končí útočná akce domácích, kteří jsou nyní, po dvou čistých gólových šancích soupeře, jako opaření.
37'
Oliver Baumann (Hoffenheim) nakonec nemusel zasahovat a nyní může rozehrát od vlastní branky.
36'
Hosté budou zahrávat druhý roh, po tom z levé strany následuje roh z pravé strany, který rozehraje Florian Kainz.
35'
Další gólová šance Werderu, Ludwig Augustinsson (W. Brémy) napálil míč na levé straně z voleje a Oliver Baumann pohotovým zákrokem musel míč vyrážet na roh.
34'
Max Kruse (W. Brémy) poslal míč do vápna, kde se mezi obránci snažil prosadit Theodor Gebre Selassie, jenže to se mu nakonec nepovedlo, domácí se ubránili.
33'
Diváci nyní pískají, Werder totiž bude mít výhodu volného kopu na polovině TSG.
32'
Florian Kainz (W. Brémy) znovu fauluje při plnění defenzivních povinností, tentokrát Nadiema Amiriho, volný kop pro TSG.
31'
Je za námi první půl hodina hry, která naznačila, jak by se mohl dnešní zápas odvíjet – domácí budou častěji držet míč a tlačit svého soupeře, který se bude spoléhat na nebezpečné brejky.
30'
Werder je zpět v útoku a má stoprocentní šanci, Fin Bartels v dobré pozici ve vápně ještě přihrává volnému Krusemu, který ale branku neuvěřitelně netrefil...
29'
Míč se dostává před branku TSG, kde hlavičkuje Lamine Sané (W. Brémy), ovšem pouze nad branku Hoffenheimu, Oliver Baumann tak může v klidu rozehrát od své branky.
28'
A po dalším rychlém brejku Werderu je tu roh pro hostující tým, který Max Kruse rozehraje z levé strany.
27'
Ani z této standardní akce se domácí nedokázali prosadit, dobrou práci odvedl ve vápně Theodor Gebre Selassie (W. Brémy), který odehrál míč před dotírajícím Demirbayem.
26'
Žlutou kartu dostává Robert Bauer (Werder Brémy).
25'
Nadiem Amiri (Hoffenheim) to vzal na sebe, zkusil to přímo na branku Werderu, kterou ale přestřelil.
24'
A po zákroku právě Floriana Kainze získávají nyní další standardní situaci, ze vzdálenosti zhruba pětatřiceti metrů od branky Jiřího Pavlenky.
23'
Odkopem míče od vlastní šestnáctky řeší nyní bránící Florian Kainz (W. Brémy) situaci, nicméně to bylo řešení jen chvilkové, domácí jsou zpět.
22'
Ádám Szalai ztrácí v souboji s českým reprezentantem Theodorem Gebre Selassiem míč, obránce Werderu zakládá po pravé straně rychlý protiútok, který nakonec zakončení Max Kruse střelou vysoko nad branku TSG.
21'
Hoffenheim opět na útočné polovině, hosté se v úvodu zápasu pouze brání.
20'
A byl to právě Ádám Szalai, který se dostal s míčem do vápna, tam byl ale dobře bráněn, tak zkusil odcentrovat, ovšem míč poslal do míst, kde nebyl vůbec nikdo.
19'
Souboj o míč ve středu hřiště, Ádám Szalai (Hoffenheim) úspěšný a domácí útočí.
17'
Ludwig Augustinsson (W. Brémy) se po rohovém kopu dostal před brankou TSG k hlavičce, ale branku soupeře přestřelil.
16'
Z protiútoku vybojovali hosté svůj první roh, který z pravé strany rozehraje Florian Kainz.
15'
Míč se dostal ke vzdálenější tyči, kde trochu akrobaticky zakončuje Håvard Nordtveit (Hoffenheim), který ale napálil míč pouze do boční sítě, navíc Jiří Pavlenka byl na svém místě, takže by míč dokázal vyrazit.
14'
A Hoffenheim získává roh z levé strany.
13'
Byl to zřejmě nějaký pokus o signál, hosté se ubránili, ale domácí zůstávají na útočné polovině.
12'
Jiří Pavlenka si nyní musí dirigovat defenzivu předtím, než domácí rozehrají volný kop z nějakých třiceti metrů.
11'
První akce hostů na útočné polovině, nicméně nakonec míč končí v autu, domácí vhazují.
8'
Míč končí mimo branku Werderu, Jiří Pavlenka celou situaci pohlídal a nyní může vykopávat od své branky.
7'
Další roh Hoffenheimu, který je zatím aktivnější.
5'
Pozor, pas za obranu hostů, kam si naběhl Kerem Demirbay (Hoffenheim), ale Jiří Pavlenka vyběhl, zmenšil mu úhel a nakonec letí míč nad branku.
4'
Míč se dostal před branku Werderu, kde si svou pozici hledal Ádám Szalai (Hoffenheim), ale hosté se ubránili.