Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  VPS : Olimpija Lublaň - 29. června 2017   18:00

VPS
VPS
12' Vahtera
1:0
(1:0)
Olimpija Lublaň
VPS
Meerits – Lampi (C) (90+1. Koskimaa), Lahti, Viitikko – Levänen, Lähde, Engström – Vahtera (82. Clennon), Hakola – Voutilainen, Morrissey (70. Sohna)
Koskimaa, Strandvall, Volotinen, Böling, Jürgenson, Clennon, Sohna
Ardeleanu – Hrabovský, Mokrusch (vš. CZE)
Elisa Stadion, Vaasa, Finsko
Vidmar – Ilić (C), Mitrović, Zarifović, Štiglec – Tomić, Miškić (78. Cretu), Brkić – Issah, Benko (67. Gajič), Kolade Oduwa
Cretu, Eleke, Vodišek, Ricardo Alves, Tijanić, Bajrić, Gajić

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí vítězstvím Palloseury, který porazila Lublaň 1:0, o osudu utkání tak rozhodl jediný gól v úvodu zápasu.
90+3'
90+1'
Střídání v týmu Vaasan Palloseura: ze hřiště odchází Lampi, přichází Koskimaa.
82'
Střídání v týmu Vaasan Palloseura: ze hřiště odchází Vahtera, přichází Clennon.
78'
Střídání v týmu NK Olimpija Lublaň: ze hřiště odchází Miškič, přichází Cretu.
78'
Žlutou kartu dostává Gajič (NK Olimpija Lublaň).
70'
Střídání v týmu Vaasan Palloseura: ze hřiště odchází Morrissey, přichází Sohna.
67'
Střídání v týmu NK Olimpija Lublaň: ze hřiště odchází Benko, přichází Gajić.
53'
Další šance, tentokrát se v ní ocitl domácí Morrissey.
51'
Issah (NK Olimpija Lublaň) nebyl daleko od vyrovnávacího gólu, domácí ale i nadále hájí těsné vedení.
48'
Žlutou kartu dostává Zarifović (NK Olimpija Lublaň).
46'
45+1'
37'
Žlutou kartu dostává Miškić (NK Olimpija Lublaň).
32'
Brkićova střela končí na brankové konstrukci domácí branky!
12'
Vaasan Palloseura právě vstřelilo branku!
Domácí se po přihrávce Morrisseyho a gólu JOONASE VAHTEREHO dostávají do vedení.