Liga mistrů - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Anderlecht : Paris SG - 18. října 2017   20:45

Anderlecht
Anderlecht
0:4
(0:2)
Paris SG
3' Mbappé  (Verratti) • 44' Cavani  (Mbappé) • 66' Neymar   • 88' Di María
Anderlecht
Sels – Dendoncker, Mbodji, Deschacht (89. Obradović) – D. Appiah, Kums (57. Josué Sá), Trebel, Onyekuru – Gerkens (81. Bruno), Teodorczyk, Hanni (C).
Boeckx – Josué Sá, Stanciu, Chipciu, Bruno, Berić, Obradović.
Královec (CZE) – Slyško (SVK), Nádvorník (CZE)
Constant Vanden Stockstadion, Brusel
19 108 diváků
Paris SG
Aréola – Dani Alves, Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa – Verratti (75. Lo Celso), Motta (C) (71. Draxler), Rabiot – Mbappé, Cavani (74. Di María), Neymar.
Trapp – Di María, Meunier, Berchiche, Lo Celso, Draxler, Pastore.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Utkání sledovalo 19 108 diváků.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 7:9. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 16:6.
Je dobojováno. Hosté nakonec zvítězili o čtyři góly, když se ve druhé části hry postupně trefili Neymar a Ángel Di María a pečetili tak další výhru ve skupině. Ve třech utkáních tak nastříleli soupeři dvanáct branek a sami neinkasovali ani jeden gól. Slušná vizitka pařížského týmu, který si z Anderlechtu odveze tři body.
90+3'
90+3'
Ještě to zkoušeli domácí hráči před hostující brankou, aby vsítili alespoň čestnou branku, nicméně obrana hostů byla znovu proti.
90+2'
Obradović se dostal do šance, ale svou střelu poslal mimo tři tyče. Na druhou stranu už míří znovu hosté.
90'
Hlavní rozhodčí Královec nastaví toto utkání o tři minuty navíc nad rámec řádné hrací doby.
89'
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Olivier Deschacht, přichází Ivan Obradović.
88'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Hosté přeci jenom ještě navyšují své vedení. ÁNGEL DI MARÍA si naběhl na míč do pokutového území a těsně před Selsem ho dloubáčkem poslal pod břevno jeho branky – 0:4.
86'
Domácí dlouho operovali na polovině Parisu Saint-Germain, ale nakonec se k žádné střele nedostali. Příliš svou akci překombinovali a následně pak i o balón přišli.
85'
Domácí roztáhli akci před hostující brankou, na jejím konci byla střela Łukasze Teodorczyka, ale míč tento hráč poslal jen vedle Aréolovy branky.
83'
Hosté se už příliš nikam neženou a spíše se snaží bránit výsledek, se kterým jsou zatím zcela jistě spokojeni.
82'
Henry Onyekuru hledal svou přihrávkou svého spoluhráče Adriena Trebela, ale tu vystihl obránce hostů Presnel Kimpembe a opět je u konce slibná akce na domácí straně.
81'
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Pieter Gerkens, přichází Massimo Bruno.
80'
Znovu to zkoušeli domácí hráči před brankou Aréoly, ten byl ovšem opět velmi pozorný a nedopustil, aby přišel o své čisté konto. Svým odkopem poslal svůj tým do další akce.
79'
Ángel Di María spěchal za balónem do pokutového území, ale brankář Matz Sels byl u něho dříve a v pohodě ho tak ukryl do svých rukavic.
78'
Neymar zahrál míč na malou domů Aréolovi a ten ho poté odkopl daleko od své branky. Po další akci domácích tak odvrátili míč do bezpečí.
77'
Na druhé straně se obrana hostů musela vracet před vlastní branku, domácí totiž mířili do nebezpečného úniku, ovšem i ten dokázali hosté zastavit. A nyní se tak mohou dostat právě oni do další akce před Selsem.
76'
Ángel Di María se hned zapojil do hry a z pravé strany vyslal nebezpečnou střelu, se kterou si ale domácí obrana dokázala poradit.
75'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Marco Verratti, přichází Giovani Lo Celso.
74'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Ángel Di María.
73'
Neymar nevyužil přihrávky od Kyliana Mbappého, míč poslal pouze vedle domácí branky.
72'
Pieter Gerkens pálil z hranice velkého vápna na branku Parisu Saint-Germain, ale poté si jeho spoluhráč dobře míč nezpracoval a ke střele těsně před Aréolou se nedostal.
72'
Łukasz Teodorczyk poslal nešetrně k zemi Marquinhose a dostává za to žlutou kartu.
71'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Thiago Motta, přichází Julian Draxler.
70'
Edinson Cavani se znovu zlobí. Opět byl v dobré šanci před domácí brankou, ale dalšímu postavení mimo hru se nevyhnul.
68'
Kylian Mbappé se dostal před branku domácích, kde ale svou přízemní střelu poslal jen do připravené obrany Anderlechtu. Ten tak nyní zastavil další akci hostů.
67'
Následně pak se do dobré šance dostali domácí hráči, ale jejich akce byla zastavena. Byli totiž v ofsajdové pasti a u míče tak budou znovu hosté.
66'
Nyní zahrávali volný přímý kop hosté. Míč si před postavenou zeď postavil NEYMAR a poté svou střelou našel skulinku mezi hráči, balón zřejmě tečoval ještě Motta, ale branka byla přiznána právě Neymarovi– 0:3. Domácí brankář poté na míč nedosáhl. Hosté vedou už rozdílem tří gólů.
65'
Faul na straně domácích a hosté mají k dispozici volný přímý kop.
63'
Další střelu domácích zablokovala obrana hostů a nepustila tak Anderlecht do kontaktu.
62'
Sofiane Hanni ho rozehrál a dostal míč přes připravenou zeď postavenou z hostujících hráčů, ale míč doputoval jen do rukavic Aréoly.
61'
Thiago Motta stáhl za dres k zemi soupeře a domácí budou mít k dispozici volný přímý kop kus za velkým vápnem.
60'
Domácí zahrozili před brankou Parisu Saint-Germain a hosté se z tlaku vymanili zakopnutím míče za zadní čáru, je z toho další rohový kop pro Anderlecht.
59'
Vzápětí pak Kylian Mbappé těsně před domácí brankou přestřelil a míč skončil až na tribuně za brankou Anderlechtu.
58'
Edinson Cavani dostal po pěkné souhře v pokutovém území míč na svoji kopačku a uklidil ho tak do domácí sítě. Jenže radovat se nemohl, byl v ofsajdové pasti a to postrannímu sudímu neuniklo.
57'
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Sven Kums, přichází Josué Sá.
56'
Neymar vyslal do úniku Kyliana Mbappého, prvně jmenovaný ale chtěl přihrávku vrátit zpět Neymarovi, ale jejich souhru vystihla obrana domácích a zabránila tak dalšímu nebezpečí před vlastní brankou.
55'
Žlutou kartu dostává Henry Onyekuru (RSC Anderlecht).
Žlutou kartu dostává Kylian Mbappé (Paris Saint-Germain F.C.).
53'
Neymar se pustil do slalomu před domácí brankou, ale opět mu jeho individuální akce nevyšla. Domácí se tak ujímají míče a už s ním míří na polovinu svého soupeře.
52'
Domácí ale po jeho zahrání poslali míč hodně vysoko nad hostující branku a Aréola tak nemusel zasahovat. Následně pak odkopl míč do bezpečí.
51'
Motta inkasuje první žlutou kartu v tomto utkání, když nešetrně zajel do protihráče a poslal ho k zemi.
50'
Volný přímý kop z dobré pozice budou zahrávat domácí hráči.
48'
Edinson Cavani se ocitl na pravé straně pokutového území, kam na něho také mířila přihrávka, ale i když měl dost času střelu nasměrovat na domácí branku, trestuhodně přestřelil. Sám se poté chytal za hlavu.
48'
Sofiane Hanni uvnitř pokutového území posílal míč na nabíhajícího spoluhráče, ale opět mu v cestě stála obrana hostů, která je velmi precizní na svém postu.
47'
Olivier Deschacht centroval míč před branku hostů, do jeho přihrávky ale vložil svoji nohu jeden z obránců hostů a zabránil tak další akci Anderlechtu před brankou PSG.
46'
Domácí dlouho rozehrávali míč na vlastní polovině a až poté se vydali směrem dopředu. Jenže uprostřed hřiště je o míč obrali hosté a ti spěchají ihned do útočné akce.
46'
Střely na branku: 4:3
První poločas je za námi a bylo rozhodně na co koukat. Hosté se dostali už ve třetí minutě do vedení, když se trefil Kylian Mbappé. Poté ale jejich tempo polevilo a do dosti příležitostí se dostávali domácí hráči. Jenže proti nim stál Aréola, který několika svými zákroky nepustil Anderlecht do vyrovnaného stavu. Naopak v samotném závěru se trefil Edinson Cavani, jenž tak stanovil výsledek první části hry. Hosté tedy vedou 2:0 a jsou na nejlepší cestě za dalšími třemi body ve skupině. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne ve 21:50.
45+2'
45+2'
První část hry se už jen dohrává. Ani jedno mužstvo se příliš nikam nežene a nechce udělat chybu. Za malý okamžik tak český sudí zřejmě ukončí první poločas.
45'
Hlavní sudí nastaví první poločas o dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.
44'
Hosté se v závěru prvního poločasu dostávají do dvoubrankového vedení. Neymar střílel na branku domácích, jeho střelu vyrazil Sels pouze před sebe, kde míč hlavou poslal na hlavu EDINSONA CAVANIHO Kylian Mbappé a prvně jmenovaný pak usměrnil balón za záda domácího brankáře – 0:2. Asistence: Kylian Mbappé.
43'
Hosté jsou nyní aktivnější a před brankou domácích znovu zahrozili. Ale nic z toho opět nebylo.
41'
Henry Onyekuru si nabíhal z levé strany do pokutového území, na centrovaný míč ovšem nedosáhl. Ten skončil pouze za zadní čárou a následovat tak bude odkop od hostující branky.
40'
Autové vhazování na polovině svého soupeře mají k dispozici hosté. Rozehraje ho Layvin Kurzawa.
39'
Aktivní domácí celek byl znovu hodně vidět. Adrien Trebel potáhl akci až před velké vápno, kde ale svou přihrávkou nenašel nikoho, kdo by se dostal ke střele před Aréolou.
38'
Zatím sledujeme oboustranně útočný fotbal, který se divákům musí líbit. Nyní jsou znovu u míče domácí a pokusí se ohrozit Aréolovu branku.
37'
Poté to znovu zkoušel Neymar, který je hodně aktivní, ale obrana Anderlechtu byla znovu pozorná a dobře si hvězdu Paris Saint-Germain ohlídala.
36'
Kylian Mbappé se proháčkoval obranou domácích a snažil se projít blíže Selsovi, ale zastavil ho jeden z obránců Anderlechtu, jenž tak nepustil útočníka pařížského celku do zakončení.
35'
Neymar se zamotal do svých kliček na kraji pokutového území a nakonec se ke střele tedy nedostal. Míč tak mají ve své moci opět domácí hráči a míří s ním už před hostující branku.
34'
Domácí se poté dostali k míči a opět zahrozili před Aréolou, ten ale nemusel po střele Svena Kumse zasahovat, neboť mu pomohla jeho vlastní obrana.
33'
Adrien Rabiot už je připraven za postranní čárou a žádá sudího o návrat zpět do hry. Právě se tak stalo a hosté jsou už zase kompletní.
32'
Hráči tuto krátkou přestávku využili k rychlému občerstvení.
30'
Adrien Rabiot se ocitl na zemi s bolestivou grimasou a bude asi potřebovat ošetření. Hrát se nyní chvíli nebude.
29'
Edinson Cavani nakopl míč do pokutového území, kde si ho převzal Marco Verratti, ale jeho střela pak skončila jen na obraně domácích.
28'
Hned na to se na druhé straně chtěl probít obranou hostů Sven Kums, ale jeho individuální akce se mu nepovedla. Rázem tak skončila další snaha domácích o vyrovnání.
27'
Neymar číhal na dalekonosnou přihrávku od svého spoluhráče, ale na míč nakonec nedosáhl a ten si převzal domácí brankář, jenž ho odkopne daleko od svého zařízení.
26'
Před brankou Matze Selse si vyměnili míč Kylian Mbappé a Edinson Cavani, posledně jmenovaný ovšem svou střelu poslal jen vysoko nad domácí branku. Hosté jsou od úvodní branky pasivnějším týmem a domácí naopak čím dál více hrozí před jejich brankou. Mnohokrát už byli v šanci na srovnání, nicméně se tak zatím nestalo.
25'
Domácí Hanni zahrál rohový kop, který byl pro domácí tým už čtvrtý, ale znovu z toho nic nebylo. Míč se pak dostal znovu k hostům, kteří otáčejí hru na druhou stranu.
24'
Na opačné straně poté zahrozili opět hráči Anderlechtu, střela Dennisa Appiaha z velké dálky ale Aréolu neohrozila. Ten tak bude mít odkop od své branky.
23'
Kylian Mbappé mohl jít úplně sám na branku domácích, vypadalo to, že obešel brankáře Matze Selse, ale ten na poslední chvíli míč zastavil a nepustil hosty do dalšího zakončení.
22'
Aréola si připsal už čtvrtý zákrok, když proti střele Svena Kumse nastavil svoji pravou ruku a vytěsnil míč mimo ohrožení své branky. Zatím je tedy z dvojice gólmanů na hřišti rozhodně zaměstnanější.
21'
Domácí zahrávali další rohový kop, ale míč, který se snášel do pokutového území, odhlavičkoval pryč obránce hostů Marquinhos a hned na to pak znovu hosté míří dopředu.
19'
A byli i nyní. Z pravé strany centroval míč do pokutového území Henry Onyekuru, ale příliš ho přetáhl a ten skončil mimo. Hosté se tak ujímají míče a míří zase směrem k brance domácího celku.
18'
Adrien Trebel našel svou přihrávkou volně nabíhajícího Pietera Gerkense, ale jeho přízemní střelu dostal do bezpečí jeden z hostujících obránců. Domácí hráči jsou nyní hodně aktivní.
17'
Domácí hráči znovu zahrozili před brankou hostů a další zákrok si připsal Aréola, který znovu podržel svůj tým.
15'
Aréola musel znovu do zákroku. Łukasz Teodorczyk se na něho blížil v pokutovém území a jeho následnou střelu pak dokázal zlikvidovat svými rukavicemi a vyboxoval míč pryč od vlastní branky.
14'
Svens Kums si naběhl před velké vápno a pokusil se sám vystřelit. Jenže jeho snahu zablokovala obrana hostů a poslala míč do bezpečí.
13'
Hosté se pak uvolnili a v další akci před brankou Anderlechtu pálil Edinson Cavani, ten ovšem svou střelu poslal úplně mimo. Nebezpečí před domácí brankou tak už nyní nehrozí.
12'
Před brankou hostů to nyní vřelo. Domácí byli v menším tlaku před brankou Parisu Saint-Germain a střela Adriena Trebela z hranice velkého vápna skončila jen těsně nad brankou Aréoly.
11'
S ním ale dobře nenaložili a hned na to se po zisku balónu dostali do rychlého brejku hráči pařížského celku, ale také oni před domácím brankářem neuspěli.
10'
Po útočné akci domácích skončil míč za zadní čárou díky hostům a fotbalisté Anderlechtu budou mít k dispozici rohový kop.
9'
Proti střele Neymara se nyní vyznamenal obránce Olivier Deschacht, jenž jeho projektil vykopl do bezpečí a do útoku tak mohou zamířit opět hráči Anderlechtu.
8'
Poté hosté otočili hru znovu před domácí branku, kde Cavani přihrál míč Neymarovi, druhý jmenovaný ale dobře balón netrefil a ten tak končí vysoko nad brankou Anderlechtu.
7'
Pieter Gerkens pálil přímo doprostřed branky hostů a jeho dělovku musel do svých rukavic ukrýt Alphonse Aréola, který si ta připsal veledůležitý zákrok!
5'
Už byli opět u míče hosté, kteří rozvinuli další akci, Kylian Mbappé znovu střílel v blízkosti domácí brány, ale tentokráte se jeho střela mezi tři tyče nevešla.
4'
Hosté se hned dostali do šance po tom, co inkasovali první branku a střela Pietera Gerkense vůbec nebyla špatná. Míč po jeho střele z levé strany skončil jen kousek od pravé tyče branky PSG.
3'
Hosté se velmi brzy ujímají vedení. Po pěkné souhře poslal míč Verratti nabíhajícímu KYLIANU MBAPPÉMU a ten z pravé strany z těžkého úhlu svou prudkou střelou dokázal překonat Selse, kterému míč prošel mezi nohami – 0:1. Asistence: Marco Verratti.
2'
Hráči Anderlechtu nepustili hosty na svou polovinu a sami se pak dostali k míči a zamířili s ním před hostující branku, kde však byla připravena pozorná obrana Parisu Saint-Germain.
1'
Následně pak byli u balónu domácí hráči, ti vybojovali autové vhazování, ale před branku hostů se nedostali. Ti tak míří do další útočné akce.
1'
Hosté se hned po úvodním výkopu dostali k míči a rozehráli první útočnou akci. Pokus o dalekonosnou střelu z kopačky Thiaga Motty však skončil úplně mimo.
1'
Oba kapitáni si vyměnili vlaječky, podali si ruce mezi sebou a také s arbitry dnešního utkání a pomalu jdeme na to.
Zápas nabídne československou stopu. Jako hlavní rozhodčí ho bude řídit český sudí pan Královec, na čarách pak bude další Čech pan Nádvorník a Slovák pan Slyško.
Nyní už celým stadionem zní oficiální hymna Ligy mistrů.
Oba celky už nastupují na hrací plochu a utkání tak bude moci za malý okamžik začít.

RSC Anderlecht: Sels – Dendoncker, Mbodji, Deschacht – D. Appiah, Kums, Trebel, Onyekuru – Gerkens, Teodorczyk, Hanni (C).
Náhradníci: Boeckx – Josué Sá, Stanciu, Chipciu, Bruno, Berić, Obradović.

Paris Saint-Germain F.C.: Aréola – Dani Alves, Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa – Verratti, Motta (C), Rabiot – Mbappé, Cavani, Neymar.
Náhradníci: Trapp – Di María, Meunier, Berchiche, Lo Celso, Draxler, Pastore.

Rozhodčí: Královec (CZE) – Slyško (SVK), Nádvorník (CZE).
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se spolu naposledy utkaly v roce 2013 také v rámci Ligy mistrů a tehdy došlo na dělbu bodů po remíze 1:1. Bude zápas takto vyrovnaný i dnes, nebo hosté potvrdí roli favorita a v pohodě dokráčejí za další výhrou? To nám napoví až samotný zápas, který si nenechte rozhodně ujít.
Paris Saint-Germain F.C.

Pařížský celek totiž nejen v lize, ale také zatím v Lize mistrů své soupeře válcuje a v obou soutěžích se vyhřívá na prvním místě. Ve skupině B odehráli hosté utkání se stejnými soupeři, jako Anderlecht. Celtic Glasgow hvězdy okolo Edinsona Cavaniho či Neymara porazili 5:0 na jeho půdě a poté si doma poradili také s německým Bayernem Mnichov, jenž odešel s porážkou 0:3. Jsou tedy první, jak už bylo zmíněno, se šesti body a se skóre 8:0. Zatím tedy neinkasovali ani gól. Jak si povedou dnes v Anderlechtu, kde budou také velkým favoritem?
RSC Anderlecht

Domácí Anderlecht je na tom zatím velmi špatně. Po dvou utkáních má na svém kontě nulový počet bodů a je tedy ve skupině B na posledním místě. Dosud narazil na hvězdný Bayern Mnichov, se kterým na jeho půdě hráči Anderlechtu prohráli 0:3. A stejně tak si počínali i v domácím utkání se Celticem Glasgow, který na belgické půdě vyhrál taktéž 3:0. Dnes by se rádi domácí fotbalisté rádi odpoutali ode dna, ale proti rozjetému Parisu Saint-Germain to tedy nebude vůbec nic jednoduchého.
Hezký večer přeji všem příznivcům nejlepšího evropského fotbalu. Po reprezentační pauze se o minulém víkendu rozjely klubové soutěže a nejinak je tomu také u Ligy mistrů, která má na programu další skupinové zápasy. My budeme prostřednictvím tohoto online přenosu sledovat duel mezi belgickým týmem RSC Anderlecht a francouzským velikánem Paris Saint-Germain F.C.. Máme se rozhodně na co těšit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.