Liga mistrů - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monaco  : Besiktas Istanbul - 17. října 2017   20:45

Monaco
30' Falcao (Baldé Diao)
1:2
(1:1)
Besiktas Istanbul
34' Tosun  (Quaresma) • 54' Tosun  (Babel)
Monaco
Subašić – Sidibé (79. Boschilia), Glik, Jemerson, A. Touré – Tielemans (57. Rony Lopes), Moutinho, Fabinho, Lemar – Baldé Diao, Falcao (C).
Benaglio – Jorge, Diakhaby, Meïté, Rony Lopes, Raggi, Boschilia.
Mažić – Ristić, Djurdjević (vš. SRB)
Stade Louis-II, Monako
Fabri – Adriano, Pepe, D. Tošić, Erkin – Arslan, Hutchinson (C) (74. Medel) – Quaresma, Talisca (74. Özyakup), Babel – Tosun (89. Negredo).
Zengin – Mitrović, Negredo, Özyakup, Medel, Lens, Gönül.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí, možná trochu překvapivě, vítězstvím Besiktase, který tak potvrzuje skvělou formu ve skupinové fázi LM. U Monaka je tomu ale právě naopak... v milionářské soutěži je to v jeho podání velké trápení, což podtrhla dnešní domácí prohra.
90+4'
90+3'
Zákroky brankáře Arsenalu Subašiće – 3.
90+3'
Zákroky brankáře Besiktase Fabriho – 4.
90+3'
Akce Besiktase končí odpískaným ofsajdem, v němž se ocitá Ricardo Quaresma.
90+1'
Fabri (Besiktas) musí ven z branky, aby se mohl zapojit do rozehrávky svého týmu.
90'
Rozhodčí se rozhodl nastavit ještě čtyři minuty.
89'
Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Cenk Tosun, přichází Álvaro Negredo.
88'
Gabriel Boschilia (Monaco) rozehrál z pravé strany, míč míří do malého vápna, kde si ho našel gólman Fabri.
87'
Roh pro Monako, další z řady možností na vyrovnání, jenže domácím se již dlouhou dobu v tomto zápase nic nedaří.
87'
Nákop domácích na levou stranu, kde si nabíhá Thomas Lemar, jenže ten nepřesně odcentroval.
85'
Cenk Tosun (Besiktas) se s bolestivou grimasou drží za pravý nárt, po souboji na polovině soupeře.
83'
Fabri (Besiktas) tam šel do souboje při volném kopu soupeře, znovu to nebyl vůbec jistý zákrok, tentokrát Fabri promáhl.
82'
Marcos Rony Lopes (Monaco) si staví míč, aby mohl rozehrát volný kop na útočné polovině, z levé strany.
81'
Domácí se ubránili, hosté se sami připravili o míč, když jim byl odpískán útočný faul.
80'
Rohových kopů přibývá, nyní budou mít další hosté, kteří rozehrají z pravé strany.
79'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Djibril Sidibé, přichází Gabriel Boschilia.
78'
Akce domácích ale končí ztrátou míče, následně prostě musel Rony Lopes faulovat a sudí mu domlouvá.
78'
Monako vybojovalo roh, který bude rozehrávat Thomas Lemar z levé strany.
77'
Besiktas opět na své polovině, hosté se pozorně brání a aktuálně jim stačí čekat na chyby soupeře.
76'
Ricardo Quaresma (Besiktas) rozehrál rohový kop z levé strany, ale hosté se prosadit nedokázali, navíc je odpískán útočný faul na Sidibého.
75'
Mohlo to být ještě beznadějnější, z pohledu domácích! Hosté nyní dokonale rozebrali statickou obranu soupeře a Oğuzhan Özyakup se dostal před Subašiće, ten však čerstvého hráče na hřišti dokázal vychytat.
74'
Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Atiba Hutchinson, přichází Gary Medel.
74'
Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Talisca, přichází Oğuzhan Özyakup.
72'
João Moutinho (Monaco) poslal míč z pravé strany na vzdálenější tyč, kde podstoupil hlavičkový souboj Kamil Glik, jenže opřel se při tom o záda bránícího hráče a sudí píská útočný faul.
71'
Možná nyní budou moci domácí živit naději na vyrovnání, k dispozici totiž budou mít rohový kop.
70'
V hledišti to jen zahučelo a nyní se z něho ozývá pískot, to po zbytečné a laciné ztrátě míče v podání domácích.
69'
Ricardo Quaresma (Besiktas) nic nevymýšlel, doběhl míč ve vápně a vypálil z pravé strany, ale střela mu nesedla, míč letí vedle branky Monaka.
68'
Ne, je to nyní, v podání domácích, hodně kostrbaté... akci Lopese nikdo ze spoluhráčů nezpracoval a tak míč končí v náruči Fabriho.
67'
Marcos Rony Lopes (Monaco) se nyní snažil ve vápně najít Falcaa, ale chtělo by to přesnější přihrávku...
65'
Monačtí se ale drží na útočné polovině, hosté se nyní pozorně brání, platí to i pro nákop Moutinha, který se snažil zachytit na hřišti Lemar, ale nebyl úspěšný.
64'
Pepe (Besiktas) se postavil do střely Lemara, kterému trvalo trochu déle, než se srovnal na střelu, ke vší smůle domácím.
62'
Zbytečné ztráty míče předvádí nyní domácí, uvidíme, jak dopadne tato akce Monaka, domácí se drží na útočné polovině.
60'
Je za námi hodina hry, hosté otočili zápas ve svůj prospěch, Monako čeká těžká práce proti v pohodě hrajícímu soupeři.
59'
Je z toho nakonec rohový kop pro Besiktas, z pravé strany bude rozehrávat Ricardo Quaresma.
58'
Besiktas opět na útočné polovině, z hlediště se ozývá pískot.
57'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Youri Tielemans, přichází Marcos Rony Lopes.
57'
Akce domácích končí odpískaným ofsajdem, v němž se ocitá Keita Baldé Diao.
56'
Ve tvářích borců Monaka patrné velké rozčarování, hosté dokázali otočit zápas, dokáží na to ještě domácí zareagovat?
54'
Besiktas Istanbul právě vstřelil branku!
Defenziva Monaka nyní pouze přihlížela akci soupeře, kdy nejprve Tolgay Arslan napálil míč zpoza vápna do tyče, od ní se míč odrazil k Babelovi, který na levé straně našel CENKA TOSUNA, jež už dokázal trefit přesně.
53'
Nepřesná střela Falcaa, hosté získávají míč, Fabri bude vykopávat od své branky.
52'
Obrana Monaka je nyní při rozehrávce pod tlakem, Besiktas zvýšil aktivitu.
51'
Keita Baldé Diao (Monaco) na trávníku, tentokrát je on sám faulovaný, provinil se Atiba Hutchinson.
49'
Žlutou kartu dostává Keita Baldé Diao (AS Monaco FC) za stažení Canera Erkina na vlastní polovině..
48'
Ofsajdem končí akce Besiktase, míč získávají domácí.
47'
Také v úvodu druhé půle je patrná aktivita domácích, kteří se tlačí na polovinu soupeře.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:48.
Velmi atraktivní fotbal nabídl první poločas, obě mužstva se rozhodně nesoustředí jen na defenzivu a k vidění je tak hodně útočných akcí. Zejména ze strany Monaka je to směrem dopředu hodně aktivní a domácí se také po zásluze ujali vedení. Besiktasi ale stačila jedna povedená akce k rychlé odpovědi a do kabin tak oba týmy odchází za nerozhodného stavu 1:1.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta a je tu další zajímavá šance domácích, kdy po centru z pravé strany hlavičkuje Keita Baldé vedle branky Besiktase.
45'
Thomas Lemar rozehrál z pravé strany, míč doslova porazil Tourého, od jehož nohy se odrazil mimo hřiště.
44'
Monačtí jsou v závěru prvního poločasu aktivnější, díky akci Tourého získávají nyní domácí rohový kop.
43'
Nejprve Pepe zablokoval střelu Falcaa, poté Youri Tielemans fauluje Ricardo Quaresmu a míč tak získávají hosté.
42'
U půlící čáry se ale k míči opět dostávají domácí, kteří to nyní zkouší z pravé strany.
41'
Thomas Lemar (Monaco) centruje z levé strany, ale pomalý centr si našel Fabri, který chytá a bude moci rozehrát od své branky.
40'
Youri Tielemans (Monaco) se dostal do vápna a zkusil rychlou střelou překvapit Fabriho, ale znovu to nebyla dobře umístěná střela.
39'
Monačtí se dostávají na polovinu Besiktase, nákop do vápna na Falcaa, před nímž ale dokázal míč odhlavičkovat do autu Adriano.
38'
Souhra mezi Quaresmou a Taliscou, která byla na začátku gólové situace ve 34. minutě, se nyní nepovedla, hosté ztrácí míč.
37'
Statistika držení míče – 43% : 57%.
36'
Druhá žlutá karta pro Besiktas a druhé hašení požáru v podobě hrozícího brejku soupeře, tentokrát sudí trestá faul Tolgay Arslana na domácího Moutinha.
36'
Besiktas zůstane na útočné polovině, sudí totiž píská faul Tourého na Ryana Babela.
35'
Do konce první půle zhruba deset minut a v Monaku je to opět nerozhodně, tentokrát 1:1, hosté se nyní snaží něco vymyslet na útočné polovině.
34'
A máme srovnáno! Rychlá akce Besiktase po pravé straně, odkud poslal Ricardo Quaresma excelentní centr do vápna, kde si naskakuje CENK TOSUN, který hlavou nedal Subašićovi šanci.
33'
Až k Fabrimu se vrací míč při rozehrávce Besiktase, hosté hlavně nechtějí chybovat.
32'
Tolgay Arslan (Besiktas) to na druhé straně zkouší z dálky, míč ale končí vedle branky Monaka, Danijel Subašić si pro něho v poklidu dokráčí.
30'
Monaco právě vstřelilo branku!
Besiktas sice měl k dispozici roh, ale hosté se nedokázali prosadit, míč tak získali domácí, kteří šli do rychlého protiútoku, ten táhl Keita Baldé Diao, jež následně přihrál na levou stranu, kam si naběhl RADAMEL FALCAO. Domácí ostrostřelec na sebe posléze natáhl bránící hráče a i přes jejich snahu dokázal vystřelit tak, že Fabri na jeho pokus nedosáhl a domácí vedou 1:0.
29'
Jemerson (Monaco) dokázal zblokovat střelu Babela, která skončila nad brankou Subašiće, roh pro Besiktas.
28'
Nyní ale hrají hosté, kteří kombinují u půlící čáry, domácím se ale daří rychle přistupovat a napadat tak rozehrávku.
27'
O míč se nyní bojuje ve středu hřiště, Thomas Lemar ho získává pro svůj tým, domácí mohou zaútočit.
25'
Thomas Lemar (Monaco) faulován Adrianem na polovině Besiktase, to byl zákrok na kartu, obešlo se to ale bez ní, jen s domluvou.
24'
Do šance se nyní dostal Radamel Falcao (Monaco), kterého bránící Pepe nemohl důrazně odstranit od míče, kvůli udělené žluté kartě, domácí ostrostřelec ale trefil pouze boční síť.
23'
Rohový kop vybojovali nyní domácí, kdy Thomas Lemar rozehrál z levé strany, jenže hostům se podařilo míč dostat až k půlící čáře.
22'
Ricardo Quaresma (Besiktas) rozehrál rohový kop z pravé strany, ale domácí se ubránili a získali míč.
21'
A také hosté si připisují gólovou šanci, kdy Ricardo Quaresma rozehrál volný kop z pravé strany a na hranici vápna to zkusil z voleje Atiba Hutchinson, jenže Danijel Subašić fantasticky vyrazil na roh.
20'
Je za námi prvních dvacet minut, poměrně zajímavých, nyní mají k dispozici volný kop hosté.
19'
Pokus o rychlý brejk Besiktase končí odpískaným ofsajdem, v němž se ocitl Talisca.
18'
První roh domácích rozehrál z levé strany João Moutinho, pro míč si došel Fabri, jenže ten ho neudržel, nakonec mu pomohli obránci.
17'
Volný kop Monaka rozehrál Thomas Lemar (Monaco) a byl to výtečný pokus, který Fabri reflexivně vyráží na roh.
16'
Pepe (Besiktas) na druhé straně musel hasit požár v podobě rychlého kontru soupeře, kdy zezadu fauloval Baldého a dostal za toto žlutou kartu.
16'
Atiba Hutchinson (Besiktas) našel ve vápně Monaka Tosuna, který byl ale obráncem zahnán mimo střeleckou pozici a nakonec míč ztratil.
15'
Fabri (Besiktas) vykopává od své branky, hosté získávají míč a mohou zaútočit.
14'
Fabri (Besiktas) to zvládl u vlastní branky, kde chytá míč, jež mířil mimo hřiště a byl by z toho roh pro soupeře.
13'
Útočné akce Monaka jsou zatím v podstatě minimálně nebezpečné, domácí vyslali dvě střely na branku, ale z dálky.
12'
Také Youri Tielemans (Monaco) v podstatě jen ověřuje pozornost Fabriho, také jeho střela mířila do náruče gólmana Besiktase.
11'
Ale hraje se dál, Ricardo Quaresma je již na nohou, což nyní diváci sportovně ocenili potleskem.
10'
Ricardo Quaresma (Besiktas) zůstal na trávníku, po pádu na trávník, vypadá to na problém s levým ramenem, na které útočník Besiktase dopadl.
9'
Radamel Falcao (Monaco) zkouší pozornost Fabriho střelou z dálky, žádný velký problém pro brankáře Besiktase, střela mířila přesně do jeho náruče.
8'
Nicméně hosté dokázali zahrozit a zatím to vypadá, že je Besiktas aktivnější a nebezpečnější.
7'
Ryan Babel (Besiktas) dopravil míč do branky, ale gól nemohl platit kvůli jasnému ofsajdu.
5'
Bránící Fabinho a Cenk Tosun (Besiktas) se bolestivě srazili hlavami, před brankou Monaka a musí být ošetřováni.
4'
Hosté získávají míč, ale za půlící čárou naráží na zformovaného soupeře.
3'
Ricardo Quaresma (Besiktas) rozehrál z pravé strany, ale Pepe si, dle názoru rozhodčího, pomohl rukou při zpracování míče.
2'
Je tu první rohový kop v zápase, ten získávají hosté, rozehrávat může Ricardo Quaresma z pravé strany.
1'
Cenk Tosun (Besiktas) fauluje v hlavičkovém souboji na polovině Monaka, Danijel Subašić rozehrává.
1'
Oba týmy právě nastupují na trávník.

AS Monaco FC: Subašić – Sidibé, Glik, Jemerson, A. Touré – Tielemans, Moutinho, Fabinho, Lemar – Baldé Diao, Falcao.
Náhradníci: Benaglio – Jorge, Diakhaby, Meïté, Rony Lopes, Raggi, Boschilia.

Besiktas Istanbul: Fabri – Adriano, Pepe, D. Tošić, Erkin – Arslan, Hutchinson – Quaresma, Talisca, Babel – Tosun.
Náhradníci: Zengin – Mitrović, Negredo, Özyakup, Medel, Lens, Gönül.

Rozhodčí: Mažić – Ristić, Djurdjević (vš. SRB).
BESIKTAS JK
Turecký Besiktas v domácí lize klopýtá, z osmi ligových zápasů vyhrál čtyři, v dalších pak dvakrát remizoval a dvakrát prohrál a s celkovým bodovým ziskem čtrnácti bodů se drží až na šestém místě, tedy mimo příčky, zajišťující pohárovou Evropu. Na vedoucí Galatasaray ztrácí již nyní osm bodů! Ve skupinové fázi to je v podání Besiktase jiná píseň... na úvod výtečný výkon v Portu a nečekaná výhra 3:1 na hřišti soupeře, který poté právě vyučoval v Monaku! Vítězství z Portugalska potvrdil turecký tým i ve druhém kole, kdy doma porazil Lipsko snadno 2:0, vyloupí dnes Monako?
AS MONACO
Monačtí v lize zatím marně stíhají vedoucí PSG, na které již po devíti odehraných kolech ztrácejí šest bodů. Na svém kontě má Monako již dvě porážky! Právě v posledním ligovém kole prohrálo v Lyonu 2:3, předtím pak doma ztratilo dva body za remízu 1:1 s Montpellierem. Ani v Lize mistrů to zatím v podání francouzského mužstva není ideální, ba naopak. V prvním kole sice Monako vybojovalo bod v Lipsku, ale v tom druhém doma totálně propadlo s Portem, kterému podlehlo 0:3!
Vítejte u onlajn přenosu 3. kola základní skupiny G fotbalové Ligy mistrů mezi francouzským AS MONACO a tureckým BESIKTASEM JK. Utkání se odehraje na monackém stadionu Louise II. a provede jím trojice srbských rozhodčích, hlavní Milorad MAŽIĆ, asistenti Milovan Ristić a Dalibor Djurdjević. Čtvrtým rozhodčím je nominován jejich krajan Nemanja Petrović.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.