Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Karabach : Tiraspol - 25. července 2017   19:00

Karabach
Šehić – Agolli, Rzeźniczak (24. Yunuszadä), Hüsejnov, Medvedev (C) – Almeida, Garajev, Míchel – Guerrier (88. Ramazanov), Ndlovu, Ismajilov (62.Madatov)
Kanibolotskij – Amirgulijev, Madatov, Dashdemirov, Yunuszadä, Ramazanov, Dinijev
Tsinkevič – Romanov, Maljutin
Tofiq Bahramov Stadium, Baku
Tiraspol
Mikulić – Sušić (C), Posmac, Oliveira, Racu – Brezovec (77. Bordian), Anton, Da Silva – Bajala (94. Damaşcan), Mugoša (71. Balima), Badibanga
Juric – Jordan Santor, Balima, Oancea, Bordian, Damaşcan

Tým FK Karabach byl jednoznačně lepším a aktivnějším mužstvem. V zápase se ale nedokázal prosadit, a tak první zápas právě na půdě Karabachu končí bezbrankovou remízou. Gólman hostů pochytal všech pět střel.
90+4'
90+4'
Hüsejnov nedokázal ve vyložené pozici trefit branku, poslední šance zápasu nebyla využitá.
90+4'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Bajala, přichází Damaşcan.
90+2'
Ramazanov rozehrál od rohového praporku, ale jeho centr rozhodně nebyl povedený.
90+1'
Další rohový kop pro aktivně hrající domácí celek.
90+1'
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90'
Agolli skvěle vypálil, jeho ránu vyrazil brankář. Uvidíme rohový kop. Richard Almeida nedokázal přesněji nacentrovat.
90'
Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Guerrier, přichází Ramazanov.
87'
Tiraspol dostal míč na útočnou polovinu, kde ale dlouho nepobyl, neboť o něj hosté přišli.
86'
Šeriff jen nakopl míč na útočnou polovinu, obránci Tiraspolu si nutně potřebují oddychnout.
85'
Pět minut hry plus nějaké to nastavení nás dělí od konce zápasu, sledujeme aktivní hru domácího celku, ale ten se nemůže prosadit. Obrana hostů podává dobrý výkon.
83'
Domácí celek se stále pohybuje na útočné polovině a pokouší se překonat obranu soupeře. Zatím ale marně. Mezitím se blíží konec poločasu.
81'
Da Silva fauloval domácího hráče, a tak bude mít domácí mužstvo k dispozici volný kop. Guerrier z dobré pozice mířil nad branku, jeho pokusu nechybělo mnoho.
80'
Karabach hraje aktivně, pokouší se překonat hostující obranu, zatím marně.
78'
Hosté to zkoušeli rychlým pasem, ale Badibanga byl v postavení mimo hru.
77'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Brezovec, přichází Bordian.
76'
Od rohového praporku centroval Richard Almeida, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal skórovat. Tlak domácích je obrovský.
76'
Guerrier centroval před branku, následně zakončoval Madatov, jehož pokus vytěsnil brankář jen na roh.
75'
Domácí Guerrier výborně vystřelil, jeho ránu skvěle vyrazil hostující brankář na rohový kop.
73'
Karabach se tak moc snaží dát gól, až mu to prostě nejde. Registrujeme další nepřesný střelecký pokus. Ze střední vzdálenosti branku překopl Guerrier.
71'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Mugoša, přichází Balima.
71'
Hostující celek se musí dál bránit, nyní se do dobré šance propracoval Míchel, ale ani on nedokázal trefit branku.
70'
Madatov se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale v souboji jeden na jednoho nedokázal přejít přes soupeře.
68'
Mikulić momentálně mnoho práce nemá, protože jeho spoluhráči dokáží velké množství střel zablokovat.
67'
FC Šeriff Tiraspol se musí stále bránit před svou brankou, další dobrý obranný zákrok předvedl Posmac.
66'
Fanoušci dál ženou domácí Karabach za vstřelením první branky v zápase, zatím ale mnoho důvodů k radosti nemají, neboť další velkou šanci neproměnil Guerrier.
63'
Do dobré střelecké pozice se znovu probojoval domácí celek. Po rychlé akci zakončoval aktivně hrající Guerrier, jehož pokus končí mimo branku.
62'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Ismajilov, přichází Madatov.
60'
Patnáct minut hry z druhého poločasu je pryč, mnoho šancí momentálně k vidění není, územní převahu mají domácí, ale nemohou se probojovat k důraznému zakončení.
59'
Rohový kop má k dispozici Karabach. Guerrier přihrával spoluhráči, založil tak postupný útok svého celku. Ke střele se nikdo z domácích nedostal.
57'
Domácí Richard Almeidase probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus byl zablokovaný.
56'
Míchel to zkoušel technickou střelou, ale trefil jen obránce soupeře, který jeho pokus zablokoval.
55'
Šeriff se zatím dokáže celkem v pohodě bránit, ale otázkou je, jak dlouho zadní řady budou stíhat držet krok s domácím týmem.
54'
Domácí mají k dispozici vhazování, postará se o něj sám kapitán.
53'
Karabach kombinuje na útočné polovině, ale nemůže se přes hostující obranu dostat do střelecké pozice.
52'
Domácí fotbalisté jsou stále o něco více aktivní než jejich soupeři, ale na vyloženou střeleckou pozici ve druhém poločase zatím čekáme.
50'
Míchel se dostával do dobré pozice, ale jeho počínání je pro postavení mimo hru zastavené.
49'
Bajala fauloval Agolliho, za což je důrazně upozorněn rozhodčím.
48'
Domácí celek se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale Ndlovu nedokázal přesněji trefit branku.
46'
Zápas, ve kterém zatím čekáme na gól, pokračuje druhým poločasem. Sestavy jsou beze změny.
46'
Po prvním poločase platí bezbrankový stav, aktivnější byli domácí fotbalisté, kteří v prvních minutách zápasu vypracovali hned několik skvělých střeleckých pozic.
45+3'
45+2'
Ještě jeden hostující rohový kop, po kterém pálil Racu nad branku.
45+1'
Domácí celek se usadil na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, do zakončení se Karabach zatím nedostal.
45+1'
Dvě minuty se budou nastavovat nad rámec prvního poločasu.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločasu, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.
44'
Šehić musel zasahovat po střele soupeře. Domácí defenziva nyní špatně vyhodnotila situaci, kterou tak musel včasným vyběhnutím napravovat gólman.
44'
Hostující Mugoša to vzal na sebe, zkoušel projít podél postranní čáry, ale nedokázal si poradit s domácím obráncem.
43'
Domácí defenziva musí být nyní pozorná, hosté se poprvé výrazněji a déle pohybovali před brankou soupeře.
42'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. K vidění je taktický fotbal, v němž zatím na úvodní branku čekáme.
41'
Sušić fauloval Agollia, a tak budou rozehrávat domácí fotbalisté.
40'
Da Silva vybojoval míč na domácím obránci, ale následně nedokázal přesněji centrovat.
39'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, ve kterém výrazně aktivněji hrají domácí fotbalisté. Tiraspol se do výraznější střelecké pozice dostat nemůže.
37'
Domácí fotbalisté mají k dispozici rohový kop. Ismajilov rozehrával rohový kop. Jeho centr do předbrankového prostoru nebyl nejpovedenější, obrana Šeriffu dokázala míč odvrátit.
36'
Od své branky rozehrává akci Karabach, který je neustále podporován fanoušky. Mikulić v poslední době nemusí zasahovat.
35'
Hostující brankář vykopává míč do hry, jeho dlouhý výkop nedokázal Badibanga zpracovat na útočné polovině.
33'
Guerrier nedokázal přesněji zpracovat přihrávku spoluhráče, a tak akce Karabachu končí.
32'
Půlhodiny hry je minulostí, domácí zatím mohou být spokojení, hrají aktivně, zatím se ale nedokázali střelecky prosadit.
30'
Hostující Badibanga se zkoušel probojovat do střelecké pozice, ale špatně si načasoval náběh, postavení mimo hru.
30'
Více ze hry mají domácí, nyní to zkoušel Medvedev, ale jeho pokus dokázal zablokovat obránce Šeriffu.
29'
Domácí rozehrávají od své branky, volí postupný útok.
28'
Mikulić zasahovat nemusel. Bajala nedokázal míč přesněji vyslat na branku.
27'
Garajev prohrál svůj osobní souboj, a tak v akci pokračují hostující fotbalisté.
26'
Brezovec rozehrával volný kop, jeho centr před brankou hlavou tečoval Mugoša. Jeho nepovedené zakončení bylo snadnou prací pro brankáře Šehiće.
24'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Rzeźniczak, přichází Yunuszadä.
23'
FC Šeriff Tiraspol se musí bránit tlaku soupeře. Zadní řady hostujícího celku se stále brání.
22'
Šehić se zapojil do rozehrávky svého celku, a tak může domácí akce pokračovat.
21'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hra se vyrovnala, ale stále je patrná aktivní hra domácího celku, který je podporován fanoušky.
19'
Ismajilov rozehrával rohový kop. Jeho centr byl povedený, ale dobře dokázal zasáhnout jeden z obránců, který tak směr hry otočil.
17'
Domácí Guerrier se provinil faulem, rozehrávat tak budou fotbalisté Tiraspolu.
16'
Hostující Badibanga byl nachytaný v postavení mimo hru. Ofsajd je odmávaný i odpískaný.
15'
Almeida skvěle centroval před branku, ale centr na spoluhráče byl zablokovaný jedním z hostujících obránců.
13'
Hraje se nyní na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Výrazně lepší jsou domácí fotbalisté.
12'
Guerrier hodně tvrdě dohrál soupeře a je důrazně upozorňován rozhodčím, že podobné výstupy budou příště s kartou.
11'
Karabach je výrazně lepším týmem, hosté tahají za kratší konec pomyslného provazu, ale mohou se zatím spolehnout na svého brankáře.
10'
K hodně nepovedené ráně z velké dálky se dostal Da Silva, míč končí výrazně mimo branku. Následovat bude výkop od branky Šehiće.
8'
Hra se nyní poněkud uklidnila, Tiraspol se dokázal ubránit silnému úvodnímu tlaku Karabachu a hraje se na polovině hrací plochy.
7'
Mikulić tentokrát zasahovat nemusel, domácí fotbalisté se tak dlouho dávali přednost v zakončení až o šanci přišli.
6'
Domácí kapitán se zkoušel probojovat do zakončení, ale přihrávka na něj byla nepřesná.
5'
Karabach vstoupil do zápasu velmi aktivně, Mikulić si na nedostatek práce naříkat rozhodně nemůže. Míchel vedl další domácí akci, ale jeho pokus nebyl nejpovedenější.
3'
Pořád mají domácí fotbalisté převahu, Tiraspol se tak tak brání tlaku domácího celku.
2'
Karabach je od začátku zápasu aktivněji, další šanci měl Garajev, který ovšem nedokázal překonat výborného Mikuliće v brance Šeriffu.
2'
Domácí budou hned ve druhé minutě rozehrávat rohový kop. Míč před branku poslal Guerrier. Následně se do zakončení probojoval Rzeźniczak. Jeho pokus zablokoval brankář.
1'
Pokud jsem psal o nesmírně těžké a dramatické cestu Šeriffu do této fáze soutěže, tak zcela opačnou pozici měl FK Karabach. Úvodní zápas totiž Karabach na své půdě vyhrál 5:0 a učinil tak velký krok k postupu. Na půdě soupeře pak v nezáživném zápase vyhrál 1:0 nad Samtrediou. Karabach měl cestu do třetího předkola výrazně snadnější.
FC Šeriff Tiraspol se ve druhém předkole pořádně nadřel. Jeho soupeřem byl albánský tým FK Kukësi. Dvojzápas to byl pořádně dramatický, Tiraspol dokázal skórovat na hřišti soupeře, což se ukázalo jako klíčové k postupu. Skóre po dvojzápase bylo 2:2, a tak musel rozhodnout gól Bayaly, který v 56. minutě odvetného duelu skóroval. Jeho branka tak posunula tým do třetího předkola.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Ligy mistrů. V tomto zápase předkola proti sobě nastoupí FK Karabach FC Šeriff Tiraspol.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.