Nice nakonec vyhrálo v Bastii 1:0 zásluhou branky Maupay z 61. minuty. Lze říci, že bere všechny tři body zaslouženě.
90
Sudí Bien nastavil tři minuty.
89
Bastia bude kopat rohový kop.
86
A do třetice poslední střídání týmu Bastia. Zahraje si Maoulida, dohrál Thauvin.
84
Další střídání domácích. Palmieriho nahradil Llan.
83
Bastia vystřídala. Dohrál Khazri, zahraje si Beauvue.
83
Maupay (NIC) dostal žlutou kartu.
81
Nyní nadělal vzruch před vápnem Bastii hostující Digard.
79
Do vápna Nice létají vysoké míče.
76
S přibývajícím časem se Nice více soustředí na udržení výsledku.
73
Nice poprvé střídá. Pejčinoviće nahradil Gomis.
72
Bastia bude házet aut na své polovině hřiště.
70
Z hodně zajímavé vzdálenosti bude Bastia kopat standardku.
68
Nice především dobře brání a nenechává soupeři čas na rozehrání.
64
Bastia se tlačí do útoku, ale Nice jí nedává mnoho prostoru.
61
Nice právě vstřelilo branku!
Hosté se dostávají do vedení po pohledné kombinační akci. Do sítě se trefil NEAL MAUPAY.
56
Velkou šanci měl hostující Bauthéac. Skvělý zákrok musel vytáhnout gólman Landreau.
53
Centr Puela sbírá Landreau do rukavic.
50
Khazri zpracoval míč, záhy o něj ale přišel.
47
Uvidíme, co oba celky předvedou ve druhém poločase, nyní drží míč Nice.
46
První poločas branku nepřinesl a oba celky se celkem dlouho rozehrávaly. Zajímavý byl až závěr první půle, největší šanci si ve 38. minutě připravili hosté.
45+2
Bastia sice kopala rohový kop, po něm ale málem upláchl do brejku Bauthéac.
45
Sudí nastavil první poločas hned o tři minuty navíc.
43
Bastia rozehrává z vlastní poloviny hřiště.
41
Digard neukličkoval obránce Cioniho.
40
Blíží se závěr prvního poločasu, skóre se dosud nezměnilo. Jednu výraznou šanci měli hosté z Nice.
38
Až do 38. minuty jsme museli čekat na první opravdovou velkou šanci! Z jasné pozice před bránou mířil vedle Eysseric.
36
Nice šetří čas a příliš se nikam nežene. Bastia naopak napadá rozehrávku hostů.
34
Bojuje se o míč na polovině hřiště, sledujeme řadu nepřesností na obou stranách.
33
Gólman Osoina uvedl míč do hry.
30
Máme za sebou úvodní půlhodinu a zápas toho zatím příliš zajímavého nepřinesl.
27
Po faulu Digarda bude Bastia kopat standardku z hodně nebezpečné vzdálenosti!
24
Po nepřesném nákopu hostů sbírá míč do rukavic Landreau.
22
Nice hrající v bílých dresech se postupně dostává do hry a jsou pro domácí větší hrozbou než v samém úvodu utkání.
19
Následný roh domácí přečkali a dostali míč do bezpečí.
18
Puel vyslal dopředu Digarda, ten vybojoval rohový kop.
16
Bastia hrající v modrých dresech zatlačila soupeře, k nebezpečné šancí ale její snažení nevedlo.
14
Khazri zůstal po jednom ze soubojů ležet na trávníku, sudí hru přerušil.
11
Zaplněný stadion v Bastii sleduje zatím vyrovnanou hru.
8
Bastia si snaží připravit výhodnou střeleckou pozici, zatím ale gólmana soupeře Osoina neohrozila.
6
Domácí hráči Bastii drží míč na své polovině hřiště.
4
V úvodu utkání jsme mnoho zajímavých situací neviděli.
1

SC Bastia: Landreau - Marchal, Rothen, Harek, Cioni - Yatabaré, Palmieri - Thauvin, Modeste, Sablé - Khazri.

OGC Nice: Osoina - Pejčinovič, Kolodziejčak, Anin, Civelli - Abriel, Eysseric - Puel, Maupay, Digard - Bauthéac.

Rozhodčí: Bien - Plancorn, Schurra.
Nováček letošního ročníku Ligue 1 Bastia je od sestupové zóny vzdálena na tři body a jeho forma rozhodně není oslnivá. Vždyť korsický celek z posledních čtyř utkání vytěžil jen bod za bezbrankovou remízu s Évianem. Jednu výhodu ale v tomto utkání bude mít - na rozdíl od Nice má prakticky vyprázdněnou marodku, na které je jen Yannick Cahuzac. K dobru také lze přičíst, že se tým po třízápasovém uzavření stadionu vrací na domácí stánek, na němž vždy panuje bouřlivá atmosféra.

To Nice bude muset nastoupit bez Daria Cvitaniche, Diacka Fofany, Jérémyho Pieda, Romaina Genevoise, Moussy M'Bowa a pravděpodobně i bez Xaviera Pentecoteho. Hlavně ztráta Cvitaniche bude hodně mrzet, neboť je se dvanácti góly nejlepším týmovým střelcem a mezi ním a druhým Éricem Bautheacem je sedmibrankový rozdíl. Cvitanich navíc chyběl již minulé utkání proti Lorientu a překvapení sezony, které letos útočí na pohárovou Evropu, se hodně natrápilo. Bod s devátým týmem tabulky mu zařídil až vyrovnáním deset minut před koncem Valentin Eysseric.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.