Děkuji vám, že jste sledovali tento on-line přenos a na počtenou třeba při nočních duelech hokejové NHL. Na shledanou.
Je konec! V pěkném utkání hraném ve velmi dobrém tempu se raduje Reims. Branku sice nejprve mohl vstřelit v 68. minutě Sidibé, ale Agassa, který dnes podal vynikající výkon, jeho ránu vyrazil a poté přišla čtyřminutovka, jež rozhodla o výhře hostů. Mezi 73. a 77. minutou se trefili Fortes a Krychowiak, domácí pak sice dostali šanci srovnat po vlastním gólu Webera, to se jim ovšem nepovedlo.

Reims tedy poráží třetí tým tabulky a dnešní tři body jsou pro ně jistě hodně cenné.
90+3
V čase 90+3 bude od vlastní brány rozehrávat Agassa. Šance Lille na srovnání už je jen velmi malá.
90
Sudí nastavuje tři minuty.
89
Kjaer inkasuje od rozhodčího žlutou kartu za faul na De Prévilleho.
87
Lille právě vstřelilo branku!
Lille ještě vykřesává jiskru naděje na vyrovnání! Opět to byl kuriózní gól, tentokrát Baša centroval dlouhý balon do šestnáctky hostů a ANTHONY WEBER jej při snaze odhlavičkovat uklidil do vlastní branky.
86
Domácí se snaží vyvinout závěrečný tlak, to se jim ale moc nedaří. Tacalfred teď odhlavičkoval centr mířící na Kaloua.
85
Pět minut před koncem základní hrací doby si hosté stále drží svůj pohodlný dvoubrankový náskok.
82
Lille naposledy střídá. Sidibého post zaujme Meïté.
79
Následně střídají oba celky. Do šatny odcházejí Balmont a Ayité, místo kterých na hřiště na závěrečné minuty přicházejí Origi a Peuget.
79
77
Reims právě vstřelilo branku!
A je to 0:2, to je pro domácí hodně studená sprcha! De Préville prodloužil míč na GRZEGORZE KRYCHOWIAKA, který hlavičkoval už do poloprázdné brány.
76
Reims teď bude zahrávat rohový kop.
73
Hostující mužstvo se dostává do vedení! A to tak, že velice kuriózně. Sidibé se pokoušel odkopnout balon, ovšem napálil pouze tvář ODAIRA FORTESE, od kterého se míč odrazil za záda překvapeného Enyeamy.
71
Další střídání v kádru hostí. Oniangué přenechává místo Albaekovi.
70
Prvně střídají i domácí. Odchází Martin, do hry naopak vstupuje Rodelin.
68
Sidibé si naběhl s balonem do středu hřiště a dva metry před šestnáctkou dobře pálil do levé šibenice brány hostujícího celku, proti stál ale Agassa a ten opět předvedl vynikající zákrok!
66
Reims poprvé střídá. Charbonniera nahrazuje Fortes.
64
Souaré se prohnal mezi dvěma hráči soupeře, poté přistrčil doleva Mavubovi, pro jehož centr si pak vyskočil Enyeama.
62
Oniangué centroval přes celou šířku hřiště na Devauxe, jenž si ale nedokázal zpracovat balon.
60
Po hodině hry je stav stále nerozhodný – 0:0. branku jsme ještě neviděli, ovšem utkání se odehrává ve svižném tempu, a tak se snad nějaké dočkáme.
59
Roux se dostal ke střele na hranici vápna a vypálil mimo.
57
Ten zahrával Ayité, ale míč odvrátil pryč od vlastní branky Baša.
57
De Préville teď vybojoval pro Reims rohový kop.
56
Pěkný ťukes domácích před šestnáctkou hostí skončil na Devauxovi, jenž se pak vydal s míčem dopředu a šel se svými spoluhráči do přečíslení 3 na 2, nahrál na pravou stranu De Prévilleovi, jehož rána ale skončila mimo domácí branku.
53
Hra se momentálně přesouvá ze strany na stranu a týmy se často střídají v držení míče.
51
A rozmyslel si to špatně, neboť jeho výkop skončil pouze na kopačkách domácích fotbalistů.
50
Balon se dostal až k Agassovi, který zatím přemýšlí, na koho by rozehrál.
48
Stejně jako do toho prvního, tak i do druhého poločasu vstupují aktivněji domácí.
46
Kalou si v šestnáctce zpracoval míč na prsa a nůžkami vystřelil nad hostující bránu.
46
Druhá půle dnešního utkání za malou chvilku začne!
První polovina dnešní duelu je již minulostí. Do utkání vstoupili aktivněji fotbalisté Lille, kteří do takřka šesté minuty nepůjčili hostům balon. Když už se tak stalo, měli hráči Reims ihned šanci ke skórování, ale Ayité mířil nad. Jinak jsme viděli dvě gólové šance, obě na straně domácích a obě měl k dispozici Kalou, když nejprve vyslal z hranice šestnáctky dělovku, se kterou si Agassa poradil a poté hlavičkoval do protipohybu hostujícího brankáře, za kterého hasil možnou pohromu Mandi. Po prvním poločase je tak stav 0:0.

Druhý poločas startuje zhruba ve 22:05.
45+3
45+2
Souarého myšlenku nikdo z jeho spoluhráčů nepochopil a jeho centr tak letí do ztracena. U míče jsou hosté.
45
Nad rámec základní hrací doby budou nastaveny ještě tři minuty.
42
Gólová příležitost domácích! Kalou hlavičkoval a míč z brankové čáry odvrátil taktéž hlavou Mandi.
40
Teď naopak po tom, co byl faulován právě Souaré, standardka na druhé straně. Pro míč si vyběhl brankář Reims Agassa, ovšem nedokázal ho lapit a balon pak odkopl až někdo z hostujících obránců.
37
Míč letící do skrumáže těl v šestnáctce však odvrátil daleko od brankáře domácích Souaré.
36
Sidibé fauloval Ayitého a z toho je zajímavá standardní situace pro hosty!
33
Teď jsme mohli sledovat kuriózní situaci. Mavuba běžel s míčem, ovšem z cesty mu neuhnul jeho spoluhráč Kalou a oba se tak srazili a spadli na zem. Balonu se poté zmocnili hosté, kteří míří do protiútoku.
31
Hra se po řadě faulů na obou stranách trochu zklidnila a s míčem kombinují domácí.
28
Kjaer napřáhl, ovšem jeho rána ze střední vzdálenosti mířila hodně mimo branku hostí.
26
Sidibé už je na nohou a hra pokračuje.
25
Sidibé byl tvrdě sražen jedním z beků Reims a jen těžko se zvedá ze země.
22
Nepřesný Devauxův centrovaný míč neprošel přes Souarého, jenž zakládá novou útočnou akci svého týmu.
18
Kalou mohl vstřelit první gól! Na hranici šestnáctky se dostal k balonu a tvrdou střelou pálil k pravé tyči, Agassa však předvedl vynikající zákrok a balon vyrazil na roh.
17
Balmont se pokoušel do úniku vyslat Kaloua, ale jeho dlouhou přihrávku zastavil Tacalfred a zabránil tak veliké šanci domácích!
15
Teď jsme mohli sledovat sérii nepřesností na obou stranách a míč se potuloval hlavně okolo středu hřiště.
12
Mavuba zkoušel pozemním centrem najít ve vápně Kaloua, míč však odkopl do zámezí Tacalfred.
9
Roux se hnal za dlouhým centrovaným balonem od Sidibého, ale nestihl ho, a tak budou vhazovat hosté.
7
Teď navíc pěkná akce Reims, když Charbonnier přistrčil Ayitému, který už ve vápně pálil nad branku domácích.
6
Prakticky od začátku duelu měli míč na kopačkách domácí fotbalisté, až teď taky delší dobu kombinují hráči hostujícího celku.
3
Kalou si navedl míč do středu hřiště a zhruba dva metry před vstupem do šestnáctky vypálil na hostující branku. Jeho pokus ale postrádal razanci a navíc mířil doprostřed brány, takže s ním hostující gólman neměl žádné větší potíže.
1
Kjaer centroval z pravé strany do vápna, k míči se ale nedostal nikdo z domácích.
1
Hráči již vycházejí z tunelu, utkání nám za několik málo okamžiků začne!

Lille OSC: Enyeama – Kjaer, Sidibé, Souaré, Baša – Balmont, Martin, Mavuba – Gueye, Kalou, Roux.

Stade de Reims: Agassa – Signorino, Tacalfred, Mandi, Weber – Krychowiak, Devaux, Oniangué, Ayité, Charbonnier – de Préville.

Rozhodčí: Castro – Moreau, Gaillard – Schneider.
A jak to vidí Tipsport?

Přemýšlíte, jaké číslo si pro tento duel dát na váš tiket, anebo vás prostě jenom zajímají tipy na výsledek utkání? Podívejte se tedy na kurzy od generálního sponzora serveru Onlajny.com sázkové kanceláře Tipsport! Tak například na výhru domácích si můžete vsadit v kurzu 1.50, na remízu bylo určeno číslo 3.95 a na vítězství Reims můžete tipovat v kurzu 7.50.

1 – 1.50
10 – 1.10
0 – 3.95
02 – 2.50
2 – 7.50

Dnešní duel bude řídit francouzská čtveřice. Jako hlavní arbitr povede hráče z tunelu Alexandre Castro. Na čarách mu budou pomáhat Cedric Moreau a Régis Gaillard. Čtvrtým rozhodčím byl pak jmenován Frank Schneider.

Utkání uvidí diváci, kteří si najdou cestu do ochozů domovského stánku Lille, jímž je Grand Stade Lille Métropole. Ten se nechází ve Villeneuve-d'Ascq (část Lille) a pojme až 50 186 diváků. Tato aréna byla slavnostně otevřena 17. září 2012 a budou se zde hrát i některé zápasy Mistrovství Evropy 2016.
Poslední vzájemné utkání

Poslední souboj, který spolu svedly Reims a Lille, se odehrál 17. srpna a prvně jmenovaný tým tehdy ve druhém kole francouzské nejvyšší soutěže zvítězil těsně 2:1.
Stade de Reims

Reims už čtyři zápasy za sebou nepoznalo hořkost porážky, když navíc hned ve třech ze čtyř zmiňovaných duelů dokázal osmý tým Ligue 1 zvítězit. Naposledy to odneslo Ajaccio, které si odvezlo Stade Auguste-Delaune prohru 4:1.
Lille OSC

Lille patří ke špičce francouzské ligy, aktuálně je na třetím místě, a v dnešním utkání tak bude plnit roli favorita. Tým, v jehož kádru je i český stoper David Rozehnal, se naposledy utkal ve šlágru minulého kola s prvním Paris Saint-Germain. Tento duel dopadl nerozhodně – 2:2.
Hezký nedělní večer, dámy a pánové! Vítejte u sledování textové on-line reportáže ze zápasu francouzské Ligue 1 Lille OSC – Stade de Reims.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.