To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno. Ze zasloužených tří bodů se radují fotbalisté Monaka, kteří porazili Rennes 2:0, když o výsledku se rozhodlo již v prvním poločase. Hosté toho příliš mnoho nepředvedli, prakticky pouze jednou ohrozili branku soupeře a za takový výkon se body nezískávají.
90+3
Míč u Subašiće, který vykopává až na polovinu Rennes. Probíhají poslední vteřiny zápasu.
90+2
Domácí kombinují na vlastní polovině a rozhodně tak nechtějí zápas dohrát, další protiútok domácího AS zastavuje faulem Pitriopa.
90+1
Sudí Delerue nastaví ještě tři minuty nad rámec devadesáti minut.
90
Je tu devadesátá minuta dnešního utkání, které ovládli domácí fotbalisté.
89
Ovšem Pitriopa nezvládl zpracování v pohybu, na levém křídle, míč končí v autu.
89
Obbadi drží míč na pravém křídle, ale špatnou přihrávkou nabízí míč soupeři.
87
Ještě velká šance domácích, Ocamposovo střelu z hranice malého vápna skvěle Costil chytil.
86
Odkop od branky Rennes, utkání se již pouze dohrává, nasazení obou týmů také odpovídá.
85
Raggi vhazuje z pravé strany, na polovině soupeře.
84
Útočný faul Rodrígueze, který doslova "zboural" bránícího Bakayoka.
83
Subašić nyní zariskoval před nabíhajícím Oliveirou, vyšlo mu to.
81
Nepřesný pas hostů na pravém křídle, domácí získávají míč a rychle rozehrávají, jako by ani Monako nevedlo 2:0.
80
Poslední desetiminutovka utkání, hosté nebyli daleko prvnímu gólu, ale nastřelili pouze tyč, domácí tak stále vedou o dva góly.
79
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Adrien Hunou, přichází Zana Allée.
78
Z něho se již hosté nedostali ke střele a dostávají se až na vlastní polovinu.
78
A Subašić nyní pouze sledoval, jak se míč odráží od tyče! Další rohový kop pro Rennes.
77
Rohový kop si rozehrají také hosté, Romero si staví míč u levého rohového praporku.
77
Lavička Rennes připravuje poslední střídání.
76
Rivière se z "první" opřel do míče z pravé strany, ale jeho dělovka končí pouze vedle branky.
76
Znovu domácí rozehrávají z pravé strany, tentokrát bránící hráči Rennes odkopávají až na půlící čáru.
75
Po vystřídání rozehrává Monako rohový kop z pravé strany, ale obrana Rennes odvrací na další roh.
74
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Anthony Martial, přichází Lucas Ocampos.
73
Znovu James Rodríguez napřahuje před pokutovým územím, jeho levačka je extrémně nebezpečná, míč prosvištěl vedle branky!
72
Oliveira ztrácí míč v souboji s obránci domácího AS.
71
Rohový kop pro domácí AS, míč letí z pravé strany do vápna, kde ho odehrávají obránci soupeře.
70
Je před námi závěrečná dvacetiminutovka, domácí vedou o dva góly a vypadá to, že všechny body zůstanou v Monaku.
69
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Julien Féret, přichází Silvio Romero.
69
Dlouhý odkop obrany Rennes, míč letí až k brance AS, Subašić rozehrává.
67
Ten hosté rozehrávají z pravé strany, ale dobrou práci odvedl bránící Kondogbia.
66
Hosté rozehráli volný kop a domácí obrana odvrací na roh.
65
Bakayoko faulován Carvalhem a domácí obránce dostává ze tento faul žlutou kartu.
64
Před chvílí vystřídavší kapitán AS Abidal se drží na lavičce za pravé koleno.
63
Rivière hlavičkuje ve vápně hostů, ale míč letí pouze vedle branky.
62
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Éric Abidal, přichází Nicolas Isimat-Mirin.
61
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází João Moutinho, přichází Geoffrey Kondogbia.
60
Bakayoko tam inkasoval tvrdý zásah do mužských slabin.
59
Volný kop znovu rozehrál James Rodríguez, ale tentokrát to zkusil přízemní střelou, neúspěšně.
58
Na druhé straně si faul vybojoval Rodríguez a Monako bude mít k dispozici volný kop z šestadvaceti metrů.
57
A ve vápně se do zakončení dostal Bakayoko, který však v těžké pozici přestřeluje branku, to byla první gólová šance hostů!
56
M´Bengue bude vhazovat z levé strany, u pokutového území soiupeře.
55
Nélson Oliveira zkouší prostřelit obranu domácího týmu, na levé straně, z hranice pokutového území, je ale neúspěšný.
54
Odkop Monaka na polovinu soupeře, odevzdaný míč.
53
Rennes kombinuje ve středu hřiště.
51
Velmi dobrá střela domácího Obbadiho z levé strany, Costil vyráží.
50
Ten je nyní sice mimo hrací plochu, ale vypadá to, že se vrátí do hry.
50
Dokonce i sám rozhodčí Delerue k Rivièremu poklekl a zjišťoval aktuální stav domácího útočníka.
49
Na trávníku skončil Rivière, který se ostře srazil s kapitánem Rennes Danzém.
48
Odkop od branky Rennais, zatím opatrný vstup do druhého poločasu v podání obou týmů.
47
Féret nezachytil pas a míč končí až u gólmana Subašiće.
46
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Jean-Armel Kana-Biyik, přichází Cédric Hountondji.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 18:05 hodin.
Rozhodčí Delerue nenastavil ani vteřinu nad rámec pětačtyřiceti minut a ukončil poločas. Domácí vedou po brankách Rodrígueze a Martiala z 19. resp. 44. minuty vedou 2:0 a celkem v klidu si "jdou" pro tři body, a to i bez své největší útočné hvězdy, Radamela Falcaa.
45
Je tu pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, domácí již vedou 2:0 a do kabin půjdou s jistým vedením.
44
Monaco právě vstřelilo branku!
Rivière a ANTHONY MARTIAL pronikli do pokutového území a druhý jmenovaný zakončil křižnou střelou přesně! V prvním utkání v základní sestavě také první gól.
43
Obrana Rennais se dokázala ubránit a hosté zkouší zaútočit.
42
Před Raggim v poslední chvíli skvěle zasáhl obránce Rennais, který odkopl míč na roh.
41
Ale zatím z toho není nic, než ztráta míče, hosté se osvobozují.
41
Moutinho kombinuje s Rivièrem před pokutovým územím soupeře.
40
Je před námi posledních pět minut prvního poločasu, Rodríguez se prezentuje dalším dobrou střelou zpoza šestnáctky.
38
Obbadi fauluje při presinku na polovině soupeře, hosté rozehrávají.
37
Subašić vykopává od vlastní branku, hosté ale vybojovali míč a pokouší se zaútočit.
35
Statistika držení míče: 56% : 44%.
34
Dlouhý pas na pronikajícího Martiala, výborná myšlenka od Moutinha!
33
Rodríguez hledá ve vápně Moutinha, který centr z pravé strany nedoskočil.
33
Hosté vhazují z levé strany, na vlastní polovině, úroveň hry poklesla, sledujeme pouze průměrné utkání.
32
Subašić rozehrává, domácí v klidu kombinují ve středu hřiště.
30
Je za námi první půl hodina dnešního utkání, Monako vede 1:0, když zatím jediný gól vstřelil v 19. minutě Rodríguez.
29
Hosté posílají dlouhý nákop do vápna soupeře, ale Pitriopa je v ofsajdu.
28
Costil v klidu rozehrává.
27
Ve vápně se sice jeden z domácích hráčů dostal k hlavičce, ale netrefuje branku.
27
Domácí AS bude rozehrávat rohový kop.
26
Féret zkouší projít před Subašiče, ale je zastaven obránci Monaka.
25
M´Bengue přenechává míč na levém křídle a sám si nabíhá, jenže nedostává přihrávku.
24
Sudí však tento souboj neposoudil jako nedovolený, zřejmě tomu Hunou hodně přidal.
24
Ostrý faul domácího Abidala na Hunoua.
23
Míč končí až u gólmana Costila, který vykopává.
22
Hosté mají míč na svých kopačkách a mohou zaútočit.
21
V úvodních minutách se Rodríguez prezentuje velmi dobrým výkonem, prosadí se ještě krajan Falcaa v dnešním utkání?
19
Není co řešit! Špatně postavená zeď, Kolumbijec JAMES RODRÍGUEZ obstřeluje bránící hráče Rennais a překvapenému Costilovi umístil míč ke vzdálenější tyči.
19
Domácí rozehrají volný kop z dobré pozice, těsně u pokutového území Rennais.
18
Rodríguez přenáší hru na pravou stranu, kde se o míč hlásí Martial, ale byl to nepřesný centr míč končí v autu.
17
Martial zkouší po pravé straně proniknout do vápna Rennais, ale Bakayoko ho obral o míč.
16
Rodríguez pálí z nějakých třiceti metrů, ale míč letí vysoko nad branku.
15
Pitriopa si to namířil k brance Subašiče, ale hosté neuspěli a již se musí vracet na svou polovinu.
14
Hosté vhazují z pravé strany, na vlastní polovině.
13
Překopávaná na polovině Rennais.
12
Centr domácích z pravé strany "sbírá" ze vzduchu gólman Costil.
11
Carvalho hledá ve středu hřiště, komu přihrát. Domácí jako by si zatím nevěděli při rozehrávce rady.
9
Ani tentokrát se ale domácí nedostávají do zakončení.
8
Rohový kop pro Monako, znovu domácí rozehrají z pravé strany.
8
Nakonec domácí faulují a hosté mohou rozehrát, míč si na pravé straně staví gólman Costil, který vykopává až na polovinu Monaka.
7
Ten padá v souboji s bránícím hráčem soupeře, ale není to faul, hosté vhazují z pravé strany.
7
Raggi vybojoval míč na polovině soupeře a z pravé strany hledá Kurzawu.
6
A nakonec je z toho rohový kop pro Monako.
5
Obrana Rennais nyní několikrát musela odvracet centry soupeře.
3
Snadná práce pro obranu Rennais. V následné akci se ještě Rivière snaží dostat do zakončení, ale je pískán ofsajd.
2
Domácí rozehrávají volný kop na polovině soupeře.
1
Kapitány obou týmů jsou Abidal (ASM) a Danzé (REN).
1
Oba týmy právě přichází na hrací plochu.

AS Monaco FC: Subašič – Raggi, Carvalho, Abidal, Kurzawa – Obbadi, Moutinho, Toulalan – Martial, Rivière, Rodríguez.
Náhradníci: Romero – Fabinho, Isimat-Mirin, Tisserand, Ocampos, Kondogbia, Germain.

Stade Rennais FC: Costil – Danzé, Kana-Biyik, Armand, M'Bengue – Bakayoko, Féret, Hunou, Konradsen, Pitroipa – Oliveira.
Náhradníci: Diallo – Moreira, Hountondji, Makoun, Allée, Saïd, Romero.

Rozhodčí: Delerue – Stien, Moreau.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Amaury Delerue. Na čarách mu budou pomáhat Laurent Stien a Cédric Moreau. Čtvrtým rozhodčím je Johann Hamel.
Vzájemné zápasy
Oba týmy se naposledy střetly v sezóně 2010/2011, kdy v nejvyšší soutěži, v její podzimní části, zavítalo Monako do Rennes, kde podlehlo 0:1. V jarní odvetě, v dubnu roku 2011, pak stejným poměrem Monako doma Rennes přehrálo.
AS Monaco
Bohaté AS, jeden z hlavních adeptů na ligový titul, zatím zaostává za dalším bohatým francouzským klubem, vedoucím PSG, na který ze třetího místa ztrácí již pět bodů! Druhé Lille má přes monackým klubem náskok pouhého bodu. AS protrhlo sérii domácích neúspěchů až v posledním odehraném kole, kdy na hřišti Nantes vybojovalo těsné vítězství 1:0.

FC Nantes – AS Monaco 0:1

Nejlepším střelcem domácího celku je Kolumbijec Radamel Falcao, který má na svém kontě devět branek.
Stade Rennes
Hosté vstupují do dnešní těžké bitvy z jedenáctého místa ligové tabulky, kde se Rennes drží díky osmnáci získaným bodům za čtyři výhry a šest remíz. Ve velmi vyrovnaném středu tabulky mají fotbalisté Stade Rennes jen bodovou ztrátu na sedmý Lyon, zároveň však také "pouze" dvoubodový náskok před patnáctým Évianem.

EA Guingamp – Rennes 2:0
Stade Rennes – Valencien. 2:2
Toulouse FC – Rennes 0:5
Stade Rennes – Marseille 1:1
SC Bastia – Stade Rennes 1:0
Stade Rennes – Bordeaux 1:1

Nejlepším třelcem hostujícího celku je Portugalec Nélson Oliveira, který zaznamenal sedm gólů.
Vítejte u onlajn přenosu utkání patnáctého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí AS MONACO přivítá na Stade Louis II. v Monaku STADE RENNES.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.