To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 17:10.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nabídl pět branek. Do vedení šli hned v první minutě domácí, ale poté se třikrát trefili hosté, kteří tak v poločase vedli 3:1. Ve druhém dějství už hrálo hlavně Ajaccio, které i snížilo, ale nic víc z toho nebylo a hosté si tak překvapivě odvezou tři body.
90+4
90+3
Ani ze svého dalšího rohu domácí borci nic nevytěžili.
90+2
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Johan Martial, přichází Dušan Veškovac.
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Karim Azamoum mohl rozhodnout, ale jeho ráně z hranice velkého vápna pár centimetrů chybělo!
89
Ale ani z jednoho rohu nic nebylo a hosté stále vedou o jednu branku.
88
A po zásahu hostujícího hráče je tu další roh pro domácí.
87
Ale z toho nic nebylo, protože pro míč si skvěle došel pozorný Matthieu Dreyer.
86
Hosté zvládají konec zápasu skvěle. Domácí se dostali pouze k dalšímu rohu.
84
Po centru se ve vápně k míči dostal jeden z hostujících hráčů, kteří hned vystřelil, ale Clément Maury vytasil dobrý zákrok a pokus zlikvidoval!
82
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Fabien Camus, přichází Corentin Jean.
80
Ale ani ze svého sedmého rohu domácí nic nevytěžili a stále tak prohrávají o jednu branku.
79
Další rohový kop pro Ajaccio.
78
Po centru šlo za míčem několik domácích hráčů, ale nakonec z toho byl pouze faul na brankáře Dreyera.
76
Stále se hraje hlavně na polovině hostů, kteří se ve druhém poločase pouze brání, ale zatím mají ke třem bodům blíže.
74
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a stav zápasu se tedy nemění.
73
Roh pro Ajaccio.
73
Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Mohamed Larbi, přichází Kévin Mayi.
72
Je před námi posledních zhruba dvacet minutek a protože hosté stále vedou o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
70
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Chaouki Ben Saada, přichází Jessy Pi.
68
Po centru z pravé strany musel zasahovat Matthieu Dreyer, ale před dotírajícími protihráči si v pohodě poradil.
66
K vidění je nyní mnoho nepřesností a míč létá ze strany na stranu. Nic zajímavého se na trávníku neděje.
64
Ani z další akce nic nebylo. Domácí jsou ale stále u míče a kombinují.
62
Domácí jsou lepší, tlačí se dopředu a jdou za vyrovnáním, ale zatím hosté odolávají.
60
A domácí jsou na koni. Po ráně z dálky musel Matthieu Dreyer opět zasahovat, ale tentokrát si nadvakrát dokázal poradit.
58
GFCO Ajaccio právě vstřelilo branku!
Domácí snižují na rozdíl jedné branky. Po rohu si na míč skvěle naskočil střídající RODÉRIC FILIPPI, který přesnou hlavičkou nedal brankáři žádnou šanci.
58
Po bleskové akci je tu roh pro Ajaccio.
58
Hosté zahrávali standardní situace z pětadvaceti metrů, ale Nivet branku trefil nedokázal.
57
Po kombinaci to vzal na sebe Khalid Boutaib, ale jeho rána nebyla přesná a rozehrávat tak bude Matthieu Dreyer.
55
Hostující Confais fauloval a vyfasoval žlutou kartu. Rozhodčí udělil už třetí ve druhém poločase, který trvá deset minutek.
53
U míče jsou opět domácí fotbalisté, kteří se usadili na polovině Troyes.
51
Žlutou kartu dostává Johan Martial (ESTAC Troyes).
49
Žlutou kartu dostává David Ducourtioux (GFC Ajaccio).
48
Domácí se hned tlačí dopředu a snaží se něco vymyslet, jako na začátku úvodního poločasu.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
První poločas je za námi. Domácí celek, který byl favorite začal dobře a hned v první minutě se dostal do vedení, jenže pak hostům vyšly tři rychlé akce, třikrát se prosadili a v poločase vedou překvapivě 3:1. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45+3
45+1
45
Troyes právě vstřelilo branku!
A ještě větší komplikace ale přišla pro domácí nyní, protože po rychlé akci si ve vápně na míč počkal KARIM AZAMOUM a opět ho pohodlně poslal za brankáře a Troyes jde do vedení 3:1.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Kvůli zranění už musel domácí trenér dvakrát střídat, nyní odešel Martinez. Další komplikace pro Ajaccio.
43
Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Pablo Martinez, přichází David Ducourtioux.
41
Domácí jsou aktivnější a snaží se vyrovnat, ale hosté v posledních minutách velmi dobře brání.
39
Žlutou kartu dostává Rodéric Filippi (GFC Ajaccio).
37
Tak pozor, protože po další akci je tu další branka a do vedení jde poprvé v utkání hostující Troyes. Po rychlé akci se míč ocitl na hranici velkého vápna, kde se k němu dostal KARIM AZAMOUM, který povedenou střelou překonal Mauryho.
36
Jérémie Bréchet to zkoušel, ale pokračovat v zápase nemůže a domácí musí tedy v prvním poločase střídat.
35
Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Jérémie Bréchet, přichází Rodéric Filippi.
33
Na přední tyči ale dobře zasáhl hostující hráč, který míč okamžitě uklidil do zámezí a vhazovat tak budou domácí.
32
Rohový kop pro Ajaccio.
32
Žlutou kartu dostává Benjamin Nivet (ESTAC Troyes).
31
Na hranici velkého vápna se k míči dostal Jacques Zoua, který se otočil a vystřelil, ale zařízení netrefil a rozehrávat tak bude Matthieu Dreyer.
29
Hra se vyrovnala a oba celky se tlačí dopředu. Nyní to zkoušeli hosté, ale opět to skončilo velmi nepřesným centrem z levé strany.
27
Domácí hráč je ošetřován za postranní lajnou a nevypadá to s ním vůbec dobře.
26
Na trávníku se přiostřilo a k vidění nyní bylo několik faulů a rozhodčí musel hráče uklidňovat.
24
Jacques Zoua se dral do vápna, ale na poslední chvíli ho hostující zadák skvělým zákrokem zastavil a nic z toho nebylo.
22
Benjamin Nivet to vyzkoušel z velké dálky, ale jeho pokus nebyl přesný a míč skončil nad brankou Mauryho.
20
Ani z dalšího centru nic nebylo, protože ve vápně Ajaccia kraloval Jérémie Bréchet, který míč uklidil do bezpečí.
18
Po chybě domácích získali hosté míč a hned se vydali dopředu, ale po nepřesném centru dobře zasáhl Clément Maury.
16
Jacques Zoua po souboji upadl ve vápně hostů, ale pokutový kop rozhodčí neodpískal. Domácí jsou však stále u míče a tlačí se dopředu.
14
Domácí jsou nyní jasně lepší, stále se tlačí dopředu, ale hosté nyní pozorně brání.
12
Z rohu ale nic nebylo a stav zápasu se tedy tentokrát nemění. Ajaccio hraje s Troyes 1:1.
11
Domácí se hned vydali dopředu a vybojovali rohový kop.
9
Ale pozor, protože druhá branka je na světě. Hosté získali uprostřed hřiště míč a po kolmici šel CHAOUKI BEN SAADA sám na brankáře, toho obešel a poslal kulatý nesmysl do branky.
8
Mohamed Larbi se dostal ve vápně k odraženému míči, ale zakončení vůbec nezvládl a branku neohrozil.
6
Zatím se rozhodně nenudíme a začátek je ve velkém tempu, což se možná ani nečekalo.
4
Poprvé se ale dopředu vydali i hosté, ale z jejich kombinace nic nebylo a na tahu je tak opět Ajaccio.
3
Domácí jsou pochopitelně na koni a opět se tlačí dopředu.
1
Tak to je fantastický vstup do utkání pro domácí celek, který jde hned v první minutě do vedení. Po rohovém kopu se k míči v malém vápně dostal JACQUES ZOUA a hlavou ho uklidil za bezmocného Dreyera.
1
Domácí se hned vydali dopředu a po prvním dlouhém nákopu budou zahrávat rohový kop.
1
Hráči jsou na trávníku. Duel začne za malý okamžik.

GFC Ajaccio: Maury – Touré, Mangane, Bréchet, P. Martinez – Youga, Le Moigne, Larbi, Đoković – Boutaïb, Zoua.
Náhradníci: Goda – Filippi, Ducourtioux, Poggi, Mayi, Coeff, Chermiti.

ESTAC Troyes: Dreyer – Karaboué, Ngongca, Martial, Dabo – Azamoum, Nivet, Confais, Camus – Gueye, Ben Saada.
Náhradníci: Grandel – Veškovac, Court, Darbion, Xavier, Pi, Jean.

Ajaccio – Troyes 1:0
GFC Ajaccio si zatím v této sezoně nevede příliš dobře. Domácí mají na svém kontě pouze 27 bodů a při skóre 25:34 se nachází na sedmnáctém místě, tedy posledním nesestupovém. Na sestupové příčky má ale domácí celek o dobru pouze jeden bod, takže dnes musí zabrat.

ESTAC Troyes je na tom ještě hůře. Hosté totiž zatím vybojovali pouze 11 bodů a při skóre 16:51 jsou beznadějně poslední a už je téměř jisté, že Troyes sestoupí. V posledních týdnech ale hosté předvádí lepší výkony a dokázali porazit například Lille, tak uvidíme, jak si povedou dnes.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzský Ligue 1 má na programu další zápasy 26. kola a my budeme sledovat duel mezi Ajacciem a Troyes. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.