Máme u konce zápas, ve kterém byl šťastnějším týmem domácí celek, který za výhru 2:1 bere všechny bodíky do tabulky. Branky padaly až ve druhé půli, nejprve v 66. minutě otevřel skore Ben Arfa, ale ihned po rozehrávce vyrovnal Delort, že všechny body zůstanou v Nice rozhodl svou brankou v 77. minutě Pléa. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou!
90+4
90+4
Domácí obrana odkopla míč daleko do bezpečí.
90+3
Hosté budou zahrávat rohový kop!
90+2
Caen se dostává do posledního náporu, domácí val zatím odolává.
90+1
Nastavují se tři minuty.
90+1
Při souboji Bazile vyškubl kopačku z nohy Germaina.
90
Da Silva se po přihrávce Vercoutrea opřel do míče, ale branku bohužel minul jen o pár centimetrů.
89
Seri zezadu loktem trefil Delaplaceho.
88
Hassen dostává kázání od hlavního arbitra za zdržování výkopu.
87
Do vápna nasměroval míč z levé strany Adéoti, ale Da Fonseca se poslal míč co nejdál od své branky.
86
Tak ne. Po napití kouzelné vody z týmové lahve již domácí brankář pokračuje ve hře.
85
Po souboji s Louisem se Hassen ocitl na trávníku, dle jeho grimas to vypadá na delší léčení.
84
Do vápna se snažil přihrát A. Mendy, avšak poslal míč nepřesně.
82
Alassane Pléa nechává své místo na hřišti Alexandru Mendymu.
81
Jeff Louis vidí žlutou kartu za šlapák na Mallmanna.
80
Co možná nejdéle čekal z odkopem domácí Hassen.
79
Jeff Louis nastupuje místo Vincenta Bessata.
78
Domácí obrana nepospíchá do útoku. Míč si házenkářsky přihrává.
77
Nice právě vstřelilo branku!
Ze středu hřiště poslal Mendy skvělý pas. ALLASANE PLÉA druhým dotykem po zpracování poslal míč do protipohybu Vercoutrea.
76
Z velmi ostrého úhlu pálil po pase Delaplaca Adéoti.
75
Nicolas Seube má pro dnešek padla, na jeho místo nastupuje Jordan Adéoti.
74
Pléa se dostal ke střele po centru Mallmanna, mířil však vedle.
73
Za držení za dres vidí žlutou kartu Nicolas Seube.
72
Wallyson Mallmann nastupuje místo Vincenta Koziella.
71
Vincent Koziello fauloval Delaplaca a vidí za to žlutou kartu.
70
Zpoza vápna se do míče opřel Féret, ale branku minul.
69
Lenny Nangis dnes končí, místo něj nastupuje Hervé Bazile.
68
Caen právě vstřelilo branku!
A máme ihned po rozehrávce vyrovnáno! Nangis krásnou kolmicí našel ANDYHO DELORTA, který střelou pod brankářem vyrovnal skore tohoto utkání!
66
Po výkopu si míč převzal HATEM BEN HARFA a z hostujících hráčů udělal treninkové kužely, poté nekompromisně poslal balon do pravé šibenice!
65
Hassen tygřím skokem vytáhl hlavičku od Delaplaca, který mu poslal milimetrový centr z pravé strany Ben Youssef!
64
Raději ke svému brankáři poslal míč v tísni hrající Da Silva.
63
Appiah si chytře pokryl míč před dotírajícím Serim, odkop provede Vercoutre.
62
Pléa se tlačil opět do šance, ale Seube míč odkopl co nejdál od branky, domácí budou vhazovat.
61
Na středu hřiště skluzem obehrál Mendyho Ben Youssaf.
60
Koziello poslal do vápna zajímavý pas, ale Pléa na míč nedosáhl jen o pár fousků.
59
Zpoza vápna se chtěl prosadit Delaplace, ale branku přestřelil.
58
Na trávě se ocitl Bessat, drží ze za kotníky, nejspíše ho chytly křeče.
57
Z brankové čáry poslal míč do vápna Alhadhur, ale jako první se u balonu zjevil Da Fonseca.
56
Domácí obrana je ve druhé půli neprůchodná, nedokázal se přes ní prosadit opět Delort.
55
Dle diváků nedovoleně, avšak dle sudího čistě obehrál Ben Youssef útočícího Germaina.
54
Nangis se snažil najít Delorta, ale k míči se jako první dostal Appiah.
53
Jako k míči se první dostal Féret, ale Germain mu ho odkopl do zámezí raději.
52
Centr do vápna vyslal Da Fonseca, ale Vercoutre si pro míč došel do vzduchu.
51
Do zámezí poslal nechtěně míč po přihrávce na Féreta Appiah.
50
Hra se odehrává na straně střídaček, je zde sváděn velmi litý boj o každý milimetr hřiště.
49
U rohového praporku sváděl souboj Boscagli, naštěstí pro domácí ho vyhrál.
48
Po krásném pasu Koziella se ke střele dostal Pléa, ale Vercoutre vytáhl vynikající zákrok!
47
Na trávníku se ihned ocitl Seri.
46
Před začátkem druhé půle tu máme střídání. Na plac přichází Jonathan Da Fonseca místo Kévina Gomise.
46
Máme u konce první dějství, které přineslo nějaký ten rozruch až na svém konci. Doufejme, že se tento rozruch přenese i do druhé půle, která by měla začít okolo 21:02.
45+1
45
Nastavuje se 60 sekund nad rámec hrací doby.
44
Vercoutre si došel pro míč z rohového kopu.
43
Po zahraném signálu z přímého kopu se domácí dostávají, alespoň k rohovému kopu.
42
Lenny Nangis vidí za svůj zákrok žlutou kartu.
42
Před hranicí vápna vystavil stopku Nangis unikajícímu Piedovi, přímý kop pro domácí.
41
Na druhé straně se k míči prodral Bessat, který si nejspíše zpracoval míč rukou, ale stejně Hassena nepřekonal!
40
Hra již pokračuje, míč rozhodčího vrátil domácímu celku Nangis.
38
Hra je přerušena pro zranění Pléy.
36
Do ložené šance se dostal domácí celek! Nejprve chtěl Vercoutreho překvapit střelou mezi nohy Germain, ten míč vyrazil přímo na Pléu, který na druhý pokus hlavou míč poslal pár centimetrů vedle pravé tyče!
35
Dlouhý aut do vápna poslal Delaplace, odražený míč se dostal k Féretovi, jeho pokus zamířil mimo branku.
34
Pied našel skulinku mezi obránci Caen, ale míč se nedostal ke Germainovy, ale za brankovou čáru.
33
Do vápna nacentroval míč Pied, Da Silva ho skluzem tečoval do náruče vlastního brankáře.
32
Alhadhur dostal velmi špatný pas od Bessata a hlasitě se na něj zlobí.
31
Domácí obrana si ve třech půjčuje kulatý nesmysl na dvou metrech čtverečných, hostující hráči na ně hledí.
30
Nedovoleného zákroku se dopustil domácí Ser, dostává kázání od hlavního sudího.
29
Pléa se dostával do šance, ale Vercoutre se k volnému míči dostal jako první.
28
Sám na brankáře běžel Delort, ale Hassen vytáhl nohama vynikající zákrok!
27
Boscagli narazil rukou do Nangise a potřebuje ošetření od domácích lékařů.
27
26
Přes dva obránce se chtěl dostat Germain, ale jeho drzá klička nenašla pochopení u Appiaha.
25
Hassen odkopl míč do zámezí po malé domů od Gomise.
24
Na středu hřiště krásně přešel Ben Arfa přes Delaplaca, domácí hráč za to sklidil apluas od domácích příznivců.
23
Do vápna nacentroval míč Pied, Da Silva se k míči dostal jako první a odkopl ho.
22
Koziello pokazil přihrávku na Seriho.
21
Po souboji s Ben Youssefem se na trávníku ocitl Pléa, ten je již v pořádku a může pokračovat ve hře.
20
Baysse hledal Pléu, ale ten se k míči nedostal.
19
Při zpracování pasu od Ben Arfy zahrál Pléa rukou.
18
Po delší odmlce se míč dostal až k brankáři domácího celku, ten nikam nepospíchal a velmi otálel s rozehrávkou.
17
Centr z levé strany poslal do vápna Boscagli, míč však jen proskákal za brankovou čáru nikým neobtěžován.
16
Po ponechané výhodě domácímu celku se ke střele dostal Ben Arfa, ale branku žalostně netrefil.
15
První poslání míče mezi tři tyče předvedl hlavou Delort, Hassen míč bezpečně kontroloval.
14
Mendy se snažil dostat míč na Germaina, který by potřeboval v zádech tryskový motor, aby se k míči dostal včas.
13
Ostrým, ale čistým skluzem obehrál Seube před vápnem Ben Arfu.
12
Z levé strany na pravou roztáhl hru Pied, Koziello avšak přišel o míč.
11
Míč se dostal do zámezí poté, co Ben Youssef ho odkopl Serimu.
10
Mezi obránce vyslal kolmici na Pléa N. Mendy, ale Féret byl pozorný a míč odkopl pryč.
9
Seube odkopl míč do bezpečí před dotírajícím Germainem.
8
V pokutovém území spadl po kontaktu s Boscaglim Delort, sudí ukazuje, aby se pokračovalo ve hře.
7
Opět domácí se nehrnou do útoku, Caen vyčkává co se bude dít.
6
Pléa se teď zlobí na hlavního arbitra kvůli odpískanému útočnému faulu.
5
Domácí obrana nespěchá moc do útoku, Hassen měl míč dlouze neatakován na noze.
4
Do zámezí míč raději uklidil před Delaplacem Gomis.
3
Po pravé straně se do útoku chystal Koziello, ale Bessat mu přehradil cestu, a proto domácí hráč musel vrátit míč obráncům.
2
Nangis si vyskočil na N. Mendyho, sudí mu odpískal nedovolený zákrok.
1
Domácí rozehráli toto utkání, jako první se na steč vydal Baysse.
1

OGC Nice: Hassen – Boscagli, Le Marchand, Baysse, K. Gomis – Koziello, N. Mendy (C), Ben Arfa, Seri – Pléa, Germain.
Náhradníci: Cardinale – Puel, A. Mendy, Benrahma, Da Fonseca, Mallmann, Pied.

SM Caen: Vercoutre – D. Appiah, Da Silva, Ben Youssef, Alhadhur – Nangis, Delaplace, Seube, Féret (C), Bessat – Delort.
Náhradníci: Reulet – Voisin, Louis, Adéoti, Bazile, Leborgne, Le Joncour.

Rozhodčí: Jérôme MIGUELGORRY – Régis GAILLARD, Sébastien DENIS.
SM Caen

Hostující tým je se ziskem plného počtu šesti bodů na třetí příčce, skore 2:0.

Minulé kolo porazili hráči na svém pažitu celek Toulouse 1:0, o jedinou branku utkání se postaral Da Silva.

Čtvrté kolo zastihne Caen opět na svém hřišti proti slavnému Olympique Lyon.
OGC Nice

Domácímu celku se úvod do sezony moc nepovedl, po dvou kolech se tým krčí s jediným bodíkem na 13. místě tabulky, skore 4:5.

Již zmiňovaný bod hráči získali ve 2. kole na půdě Troyes za výsledek 3:3. Branky vsítili Ben Arfa z pokutového kopu, Pléa a Le Marchand.

V dalším kole Nice zavítá k týmu Angers.
Přeji krásný sobotní večer a vítám Vás u 3. kola francouzské Ligue 1. Dnes se na svém kolbišti představí OGC Nice, který vyzve hostující SM Caen. Úvodní výkop je na programu v 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.