To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký sobotní večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 8:9.
Zápas je u konce a domácí se mohou radovat z jasného vítězství 5:1. I ve druhé půli pokračovala jasná převaha PSG a v 54. minutě padl gól číslo tři, když se po parádní kombinaci trefil Gregory van der Wiel. O pět minut později sice po rohu snížil Pierrick Capelle, jenže tím akorát rozdráždil domácí mašinu a přišly tak dva krásné údery od Ángela di Maríi. Dvakrát přehodil gólmana Letelliera a uzavřel tak dnešní střelecký účet.
90+3
90+2
Domácí nyní kombinují na vlastní polovině, nikam se neženou. Publikum zpívá a své hráče odměňuje potleskem.
90+1
Ibrahimović se snažil prokličkovat do pokutového území a chtěl to zvládnou sám. Nyní si ale ukousl příliš velké sousto.
90
Rozhodčí přidá tři minuty.
89
Cavani se hnal na branku, byl však v ofsajdovém postavení.
88
Ketkeophomphonemu nevyšel pokus o kličku do vápna, domácí míč uklidili.
87
Už se hraje v poklidném tempu, není důvod je jakkoliv honit, o vítězi je dávno rozhodnuto.
86
Centr Motty nebyl z těch přesných, hosté mohou jít do protiútoku.
86
Z rohu už nic nebylo, o chvíli později však přišel faul na Lucase Mouru. Je tu další přímý kop, nyní z levé strany.
85
Velice chytré! Zlatan zvolil technické zakončení, hravě překonal zeď a mířil pod břevno. Letellier měl co dělat, aby střelu vyškrábl na roh.
84
Kličkovaná Lucase Moury byla ukončená faulem na jeho osobu, takže následuje velice nebezpečný přímý kop. Ibrahimović si už vše vyměřuje.
83
I nadále pokračují kombinace PSG, byť už ne s takovou energií, jako v předcházejících minutách.
82
Domácí byli blízko šestému gólu. Po rychlé narážečce centroval z levé strany Maxwell, našel nabíhajícího Cavaniho, jenže Letellier něco podobného čekal, povyběhl si a zakončení zvládl zblokovat.
81
Zpoza vápna to zkusil Benrahma, jeho technický pokus prolétl kolem Trappovy brány. Nicméně snaha se cení.
80
Poslední změna na straně Angers. Dohrál autor jediné branky, Pierrick Capelle, na závěrečné minuty nastoupil Charles Diers.
78
Centr do pokutového území PSG končí u domácích obránců, z toho nic nebylo.
76
Capelle sice trefil pouze zeď, ale akce pokračovala. Ketkeophomphone se krásně uvolnil a najednou mohl v klidu pálit. Jeho přízemní ránu zkrotil pozorný Trapp.
76
Šance na snížení, hosté totiž mají přímý kop z ideálního úhlu.
74
Vysunutí Cavaniho končí ofsajdem, rozehrávat bude gólman Letellier.
74
Domácí teď uklidnili tempo hry, už se nikam neženou.
72
Tribunami se po každé přihrávce domácích hráčů nese bouřlivé OLÉ. Fotbalem se baví jak hráči, tak i diváci.
70
No a aby toho nebylo málo, tak domácí vystřídali i potřetí, Davida Luize nahradil Presnel Kimpembe.
70
Končí i Adrien Rabiot, do hry se zapojí Benjamin Stambouli.
70
Je to tady, Ángel di María končí, místo něj jde hrát už zmiňovaný Edison Cavani.
68
Na domácí straně se chystá střídání, do hry půjde Cavani.
66
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
No to je koncert! PSG hraje v naprosté pohodě a soupeře doslova drtí. ÁNGEL DI MARÍA si naběhl parádní přihrávku, mezi dvěma beky si našel prostor na zakončení a parádním obloučkem přehodil marně se natahujícího brankáře.
65
Ketkeophomphone se pokusil o kličku a uvolnění se, míč mu ovšem uskočil do zámezí.
64
A di María se už žene do další akce!
63
Tohle je fotbal, co se musí líbit! Lucas Moura zpracoval dlouhý pas a i přes těsnou obranu přihrál na nabíhajícího ÁNGELA DI MARÍU. Ten efektním volejem přehodil Letelliera a upravil už na 4:1!
62
Druhé střídání hostů, dohrál Mohamed Yattara, nastoupil Said Benrahma.
61
Oj, moc nescházelo a bylo to 4:1!Lucas Moura se už už dostával po kličce na střed do zakončení, byl však zastaven. K míči se poté dostal David Luiz a tvrdou ranou mířil na první tyč. Letellier vůbec nereagoval, mohl si však oddechnout – míč trefil boční síť.
59
Angers právě vstřelilo branku!
Snížení skóre a opravdu v povedeném stylu. Domácí obrana sice centr od rohového kopu odvrátila, jenže pouze k nabíhajícímu PIERRICKOVI CAPELLEMU a ten zpoza vápna poslal přízemní ránu přesně k tyči. Trapp se mohl za míčem pouze ohlédnout.
58
Ketkeophomphoneho přímák domácí odvrátili na roh, vůbec první pro hosty v tomto utkání.
58
Hosté poprvé střídají, odchází Yohann Andreu, nastupuje Gael Angoula.
57
Nyní už hosté, jenže Yattara a Sunu prováhali nejlepší okamžik na případný průnik k vápnu.
55
Park Princů je ve výborné náladě a baví se fotbalem.
54
Tak tohle byla opravdu paráda a už je patrné definitivně rozhodnuto. Ibrahimović si nejprve zažongloval s míčem a poté rozjel akci, do které se zapojil di María, centrující Matuidi a také GREGORY VAN DER WIEL, který zakončoval do prázdné brány.
52
Stále sledujeme stejnou písničku. Domácí u míče a snaží se prokombinovat před Lettelliera.
50
Další akce PSG po pravém křídle, di María si pohrál s obráncem, následný centr ale jeho spoluhráče nenašel.
48
Z něj už nic nebylo, byť padal míč nebezpečně do pokutového území.
47
Rabiot si udělal na pravé straně trochu prostoru a okamžitě se cpal do zakončení. Jeho střelu srazil Thomas na rohový kop.
47
Domácí i v úvodu druhé půle drží míč na svých kopačkách.

Fauly: 5:5
Je za námi první půle a domácí mohou odejít do kabiny s klidným vedením 2:0. PSG bylo lepším týmem od první minuty, dlouho ale trvalo, než povolila těsná obrana Angers. Stalo se tak až ve 32. minutě, kdy se po Matuidiho přihrávce prosadil Zlatan Ibrahimović. Druhý gól domácí přidali ve 40. minutě, to se zblízka trefil Lucas Moura. Hosté toho mnoho nepředvedli, nejnebezpečnější akce přišla po Ketkeophomphoneho centru a Thomasově hlavičce. Trapp ale tento pokus kryl.
45+1
45
Další akci hostů odvrátil Aurier, hlavou uklidil míč z pokutového území.
44
Matuidi skvěle zablokoval rozehrávku hostů a udržel je na jejich polovině.
42
Domácí i nadále kontrolují průběh zápasu, Angers má teď problém se dostat do souvislejší akce.
40
A je to 2:0. Po rozehrání odvedl velký kus práce van der Wiel, obešel protihráče a od brankové čáry přihrál na volného LUCASE MOURU, který zblízka překonal rozhozenou obranu i gólmana Letelliera.
39
Romain Saïss navíc za nedovolený zákrok dostal žlutou kartu.
39
Osamocený di María sice nedokázal proti přesile projít, ale vybojoval alespoň přímý kop.
38
Andreu neprošel přes dvojici obránců a Matuidi už rozjíždí protiakci PSG.
36
Tohle bylo dobré! Ketkeophomphone rozehrál přímý kop z pravé strany, míč poslal na zadní tyč, kde si naskočil Thomas a jeho hlavička donutila Trappa k zákroku.
35
Ofsajd domácích, Letellier už rozehrává.
34
Rázem je vidět, že se domácí uvolnili a v následujících minutách se jim bude útočit o hodně lépe.
32
Teď už se ale domácí dočkali a jdou do vedení. Ketkeophomphone ztratil míč, akci rozvinul Matuidi pŕihrávkou na pravou stranu a lehce tečovaná střela ZLATANA IBRAHIMOVIĆE skončila za bezmocným Letellierem.
32
Kombinace PSG jsou docela kostrbaté, Ibrahimović hledal Matuidiho, jenže našel pouze soupeře.
30
Tohle asi muselo bolet, domácí Maxwell po osobním souboji narazil zády do reklamního panelu a chvíli zůstal otřeseně sedět na trávníku. Bude ale pokračovat.
28
Velice odvážně se do akce prodíral Lucas Moura, využíval u toho prostorů na levém křídle, těsně před vápnem však byl o míč obrán.
27
Letellier je opět u míče, nyní se zmocnil míče po neúspěšném vysunutí Zlatana Ibrahimoviće.
25
Následný roh už byl jasně v podání hostujícího brankáře, akce PSG tak končí.
24
Zatím největší šance na gól! Ángel di María přihrál van der Wielovi za obranu, ten se pokusil prostřelit Letelliera, jenže brankář Angers srazil střelu na roh!
23
Capelle přihrál doleva na nabíhajícího Andreua, ten ovšem centroval už ze zámezí.
22
Hosté vhazovali u půlící čáry, jenže tento úkon nebyl z těch povedených a míč opět skončil u domácích hráčů.
20
Ibrahimović vysunul di Maríu za obranu Angers, ten si obhodil i gólmana, pak ale musel se svou akcí skončit, protože mu byl odmáván ofsajd.
18
Vzruch je zbytečný, rychlá narážečka vysunula na levém křídle Maxwella, jenže přihrávka byla o něco prudší, než bylo třeba a Brazilec tak míč na hrací ploše nestihl.
16
Nakonec se k rozehrání postavil Ketkeophomphone, jenže z dálky vysoko přestřelil.
15
Faul na N'Doyeho, provinil se Maxwell.
14
Angers brání v těsném bloku, domácí mají zatím docela problém projít na dostřel.
12
Capelle, Ketkeophomphone i N'Doye se dostávali na dostřel Trappovy branky, ale i tentokrát zapracovala obranná řada PSG a hosty do zakončení nepustila.
10
Hosté po delší době na útočné polovině, obrana PSG odvrátila na aut.
9
Domácí rozjeli akci po levé straně, Matuidi hledal nabíhajícího Maxwella, jenže mu poslal příliš prudký pas a míč skončil v zámezí.
8
Lucas Moura v náběhu, ale ani on Letellierovu bránu netrefil.
7
Pokračuje nápor PSG, tým by rád skóroval co možná nejdříve, aby donutil hosty otevřít obranu.
6
K přímáku se postavil Ibrahimović, jenže svou prudkou ránu poslal daleko za hostující branku.
5
Faul na di Maríu, je tu první vážnější standardní situace.
4
Domácí jsou, jak se dalo čekat, zatím aktivnější a drží míč na svých kopačkách.
3
Ángel di María to přehnal s kličkami, o míč těsně před pokutovým územím přišel.
2
Na druhé straně dostal od Moury přihrávku Ibrahimović, byl ale trochu vyhnán z úhlu a jeho následný oblouček postrádal přesnost.
1
První akci zápasu měli na svědomí hosté, přihrávka mířila na Yattaru, tomu klička na střed nevyšla.
1

Paris Saint-Germain: Trapp – van der Wiel, Aurier, Luiz, Maxwell – Rabiot, Motta, Matuidi – Moura, Ibrahimović (C), Di María.
Náhradníci: Douchez – Kimpembe, Stambouli, Cavani, Kurzawa, Lavezzi, Ongenda.

Angers SCO: Letellier – Manceau, I. Traoré, Thomas, Andreu – N'Doye (C), Saïss – Sunu, Ketkeophomphone, Capelle – Yattara.
Náhradníci: Petrić – Angoula, Bouka Moutou, S. Sissoko, Diers, Benrahma, N'Gosso.

Rozhodčí: Fredy Fautrel – Cyril Gringore, Eric Danizan.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne!
Zápas v Parc des Princes začne v 17 hodin, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Fredy Fautrel, kterému budou na pomezí pomáhat Cyril Gringore a Eric Danizan.
Angers SCO

I hosté jsou na tom tabulkově dobře, po jednadvaceti kolech jsou na výborném třetím místě se ziskem 34 bodů. Momentálně se ale klub potýká s výkyvy svých výkonů, ty lepší pak střídá horší výsledky. Nepodařený byl i poslední ligový zápas, který skončil porážkou 2:1 na půdě Nice. O jedinou branku se postaral Capelle.

Paris Saint-Germain

Domácí tým vládne soutěži, vždyť už má na druhé Monaco náskok 21 bodů! Naposledy ztratil body 1. prosince a to právě proti Angers, tehdy skončil zápas 0:0. Dnes se ale PSG představí doma a to bude asi zcela jiné kafe. V posledním utkání si tým z Paříže poradil s Toulouse a venku po Ibrahimovićově trefě vyhrál 0:1.

Nice – PSG 0:3
PSG – Lyon 5:1
Caen – PSG 0:3
PSG – Bastia 2:0
Toulouse – PSG 0:1
Dobré odpoledne u Ligue 1. Dnes se společně podíváme na duel 22. kola, ve kterém se střetnou Paris Saint-Germain a Angers SCO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.