To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém byl lepším domácí celek, který měl několik šancí, ale branku nedal. Montpellier se také neprosadil a z Paříže si tak odváží hodně cenný bod. Nutno dodat, že hosté dnes nesehráli vůbec špatný zápas.
90+3
90+3
Domácí se ještě tlačí dopředu, ale dnes se branky už nedočkáme.
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Hostující hráč se dostal k hlavičce, ale ml to hodně těžké a branku nakonec trefit nedokázal.
88
Rohový kop pro Montpellier.
86
Domácí šli tři na dva, ale Ibrahimovič nezvládl přihrávku před branku a ani tentokrát z toho nic nebylo.
85
Střídající Jean-Kévin Augustin se hnal za dlouhým míčem, ale nakonec byl u něj jako první pozorný Laurent Pionnier.
83
Domácí celek je lepší a stále se tlačí dopředu, ale Montpellier dnes opravdu skvěle brání.
81
Z rohu velkého vápna to vyzkoušel Zlatan, ale jeho pokusu chyběla přesnost a rozehrávat tak bude Laurent Pionnier.
80
Žlutou kartu dostává William Rémy (Montpellier HSC).
79
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Vitorino Hilton, přichází Ramy Bensebaini.
78
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Jean-Kévin Augustin.
77
Ani jednomu celku se v útočné fázi nedaří podle představ a duel tedy spěje k remíze. Ještě je ale před námi zhruba patnáct minutek.
75
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Kévin Bérigaud, přichází Jamel Saihi.
73
Zlatan čaroval na pravé straně, ale nakonec vybojoval pouze autové vhazování.
72
Hosté zahrávali rohový kop, ale pro centrovaný míč si skvěle došel pozorný Trapp.
71
Na druhé straně se ve vápně zjevil Kévin Bérigaud, ale zakončení v dobré pozici nezvládl a vůbec nevystřelil, protože míč minul.
70
Lucas rozehrál další rohový kop, ale ani tentokrát se žádný z jeho spoluhráčů do zakončení nedostal.
69
Povedenou kombinaci hostů ukončila hodně nepřesná přihrávka do levého křídla, takže na tahu je opět PSG.
67
Ibrahimovič se srazil a Hiltonem, který zůstal ležet na trávníku a musí být ošetřen.
66
Montpellier to vyzkoušel dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a míč sebrali domácí zadáci, kteří opět trpělivě kombinují.
64
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Christopher Nkunku, přichází Javier Pastore.
63
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Zlatan Ibrahimović.
61
Je před námi posledních třicet minutek. PSG hraje s Montpellierem stále 0:0, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59
Benjamin Stambouli upadl ve vápně hostů, ale rozhodčí byl blízko a pokutový kop neodpískal. Domácí jsou však stále u míče.
57
Domácí celek zahrával dva rohové kopy. Oba rozehrál Lucas, ale ani z jednoho se nic neurodilo.
55
Ve druhém poločase se hraje hlavně na polovině Montpellieru, ale zatím z toho žádná větší šance nebyla, hosté velmi dobře brání.
53
Cavani se dral dopředu, ale při zpracování si pomohl rukou a akce PSG tedy rychle skončila.
52
Na druhé straně musel zasahovat Trapp, ale s centrovaným míčem si poradil na jedničku.
51
Ani z další akce domácího celku nic nebylo, míč skončil v zámezí a rozehrávat tak bude Laurent Pionnier.
49
Ale tentokrát vše skončilo nepřesným centrem, takže stav zápasu se nemění.
48
Domácí se hned tlačí dopředu, tak uvidíme, zda konečně vymyslí něco kloudného a dočkáme se úvodní branky.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhý poločas.
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 18:01.
První poločas je za námi. Sledujeme duel, ve kterém jsou mírně aktivnější domácí fotbalisté, kteří měli dvě šance, ale branka z toho nebyla a PSG tak hraje s Montpellierem stále 0:0. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45+1
45
Ángel Di María hledal před brankou Lucase, ale ten to měl těžké a kulatý nesmysl do branky nakonec usměrnit nedokázal!
44
Domácí borci drží míč a nikam nepospíchají, což je zcela pochopitelné, protože první poločas se blíží ke svému konci.
42
Hosté to zkusili dlouhým nákopem, ale ten nebyl přesný a míč sebral pozorný Trapp.
41
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Mustapha Yatabaré.
39
Domácí jsou stále aktivnější, ale v útočné fázi se jim zatím nedaří podle představ a Montpellier drží stále nerozhodný stav.
37
Na druhé straně hřiště se dobře uvolnil Kévin Bérigaud, ale nezvládl zpětnou přihrávku a míč sebrali domácí zadáci.
35
Ale nic z toho nebylo, navíc domácí získali míč a hned šli dva na jediného obránce. Ángel Di María to vzal na sebe, ale v rozhodující chvíli si míč ukopl a skvěle zareagoval Laurent Pionnier, který vše zastavil.
34
Po faulu je tu hodně zajímavá standardní situace pro hosty, přesně z rohu velkého vápna.
33
Hosté se vydali dopředu a také vybojovali rohový kop, ale po centru si pro míč došel pozorný Trapp.
32
Z následného rohu ani tentokrát nic nebylo, takže na první branku si ještě musíme počkat.
31
Ángel Di María to vyzkoušel z přímého kopu a byl to hodně povedený pokus, ale Laurent Pionnier vytasil parádní zákrok a míč směřující pod břevno vyrazil na roh!
29
A do velké šance se hnal Lucas, ale skvělým obranným zákrokem ho zastavil Daniel Congré.
28
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a u míče jsou domácí, kteří pospíchají dopředu.
27
Je tu první rohový kop i pro hosty.
25
Míč poslal do vápna Ángel Di María, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nenatlačil a na úvodní branku tedy stále čekáme.
24
Rohový kop pro PSG, první v tomto zápase.
22
Dopředu se dral rychlík Lucas Moura, ale nakonec byl zdvonej a o kulatý nesmysl přišel.
21
Úvodních dvacet minutek přineslo jednu šanci, ale Cavani neuspěl a PSG tak hraje s Montpellierem stále bez branek.
19
Domácí drží míč na polovině svého soupeře a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Laurent Pionnier.
17
Ke střele se dostal hostující Martin, ale branku trefit nedokázal a Trapp tedy zasahovat nemusel.
15
Po potyčce musel rozhodčí hráče obou celků uklidňovat, ale zatím se to obešlo bez žlutého napomenutí.
13
Hosté ale nyní dobře kombinovali na polovině PSG, ovšem ke střele se nedostal a Trapp tak zasahovat nemusel.
11
Laurent Pionnier musel zasahovat, ale s propagačním dalekonosným pokusem si v pohodě poradil.
9
Domácí celek diktuje tempo hry, což se ale čekalo a stále se tak tlačí dopředu. Hosté jsou pod tlakem.
7
Cavani se ocitl ve velké šanci, ale po jeho pokusu skončil míč na brankové konstrukcí, takže stav se nemění!
5
Dopředu se vydali i hosté, ale Bryan Dabo nezvládl centr a pro kulatý nesmysl si došel brankář Trapp.
3
Z prvních centrů ale nic nebylo, protože hosté se dokázali ubránit. U míče jsou však stále hráči PSG.
2
Domácí se hned tlačí dopředu, tak uvidíme, zda hned na začátku duelu něco kloudného vymyslí.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi PSG a Montpellierem začne za malý okamžik.

Paris Saint-Germain: Trapp – van der Wiel, Marquinhos, Kimpembe, Maxwell (C) – Nkunku, Stambouli, Rabiot – Di María, Cavani, Moura.
Náhradníci: Sirigu – Motta, Ibrahimović, Kurzawa, Pastore, Augustin, Luiz.

Montpellier HSC: Pionnier – Rémy, Hilton (C), Congré, Roussillon – Bérigaud, Martin, Skhiri, Dabo, Ninga – Boudebouz.
Náhradníci: Ligali – Bensebaini, M. Yatabaré, Sotoca, Bakar, Deplagne, Saihi..
Poslední vzájemné zápasy

Montpellier – PSG 0:1
Montpellier – PSG 1:2
Montpellier – PSG 0:3
PSG – Montpellier 0:0
PSG – Montpellier 4:0
Paris Saint-Germain je zatím suverénní a až v minulém kole poprvé v sezoně prohrálo, když nestačilo na Lyon. PSG má ale na svém kontě 73 bodů a je na prvním místě. Domácí celek má před druhým Monakem k dobru 23 bodů a je jasné, že titul získá celek z Paříže.

Montpellier HSC si v této sezoně zatím příliš dobře nevede. Na svém kontě má 35 bodů a v tabulce mu patří čtrnácté místo. Z posledních pěti zápasů ale Montpellier třikrát vyhrál, jednou remizoval a jednou prohrál. Nyní táhne Montpellier šňůru tří výher a dnes by ji chtěl prodloužit.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu další zápasy 29. kolo a my budeme sledovat duel mezi PSG a Montpellierem. Jasným favoritem tohoto zápasu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.