Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Také druhá půle přinesla jeden góly, když se domácí dvanáct minut před koncem podařilo vyrovnat. Utkání příliš velkou kvalitou neoplývalo a celková remíza je nejspíš spravedlivá.
90+5
90+5
Bodmerova hlavička nebyla příliš prudká, Placide vyběhl a míč schoval do náruče.
90+4
Červenou kartu dostává Aïssa Mandi (Stade de Reims).
90+3
Žlutou kartu dostává Džaba Kankava (Stade de Reims).
90+3
Domácí se v posledních minutách spíš brání a balóny pouze odkopávají do bezpečné vzdálenosti.
90+1
Především kvůli zdržování hostujícího gólmana se bude nastavovat ještě pět minut.
90
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Jean Michaël Seri, přichází Alexandre Mendy.
89
Další faul Fortese připravuje Reims o možnost útoku.
88
Siebatcheu hlavičkoval jen mimo tři tyče.
87
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Yoan Cardinale, přichází Mouez Hassen.
86
Vypadá to, že Cardinale bude nucen nakonec přepustit místo ve své bráně náhradníkovi.
85
Třetí ofsajd na straně Nice.
84
Žlutou kartu dostává Antoine Devaux (Stade de Reims).
84
Hraje se dál, rohový kop Nice ale ke gólu nevedl.
83
Cardinale je ošetřován a hra je přerušena.
82
Siebatcheu mohl strhnout vedení na stranu svého mužstva a dokonat obrat, jeho první pokus vyrazil Cardinale, hráč Reims se ale k odraženému míči dostal znovu a hlavičkoval jej do prázdné brány, v poslední chvíli jej ale odhlavičkoval do bezpečí vracející se fotbalista Nice.
81
Placide musel být ve střehu, po dalekém centru míč vyboxoval do bezpečí.
78
Reims právě vstřelilo branku!
DIEGO se štěstím překonává hostujícího gólmana, který vystihl směr střely, mírně vedle středu brány, možná si na míč i sáhl, ale vytěsnit jej už nedokázal.
77
Tak přeci jen se domácí dočkali, Koziello zahrál evidentně rukou, hlavní arbitr byl blízko a odpískal pokutový kop.
76
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází David N'Gog, přichází Eddy Maanane.
76
Fortes si v útoku počínal nedovoleně a ač se mu rozhodnutí hlavního arbitra nelíbí, musí balón odevzdat a stáhnout se na svoji stranu.
75
Placide byl ve střehu a míč chytil do rukavic.
74
V poslední chvíli zakopl vracející se Turan míč do zámezí. Následovat bude roh.
72
Nyní zůstávají ležet na zemi hned dva hráči, po jednom z každého mužstva.
70
Ben Arfa byl blízko druhé brance svého mužstva, míč ale poslal kousek vedle vzdálenější tyče.
67
Germain čekal na přihrávku marně, nakonec s k míči nedostal vůbec.
67
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Frédéric Bulot, přichází Odaïr Fortes.
66
Bulot také nemířil přesně a dobrou šancí pohrdl.
65
Pied sice míč hlavou dokázal zasáhnout, poslal jej však vysoko nad bránu.
64
Hosté budou rozehrávat standardku a Placide se musí mít na pozoru.
63
Diego nejprve hlavou přinutil brankáře hostů k zákroku, poté se dostal i k dorážce, ale tu poslal rovněž jen do gólmana Nice.
61
N´Gog přiběhl k odraženému míči, jeho následná rána však byla hodně nešťastná, domácí fotbalista bránu vysoko přestřelil.
60
Domácí vybojovali další roh.
60
Vypadá to, že však bude v pořádku, hosté odevzdávají míč soupeři.
59
Hra je přerušena, na trávníku zůstává ležet Devaux.
58
Podruhé v tomto utkání zastavuje Nice ofsajd.
57
Žlutou kartu dostává Hatem Ben Arfa (OGC Nice).
56
Ben Arfa nemířil špatně, jeho pokus z dálky jen o kousek minul levou tyč soupeřovy svatyně.
56
Už podruhé se hráči Reims dožadovali penalty po ruce jedno z protihráčů, chvíli na to střílel N´Gog, ale jen do náruče hostujícího gólmana.
55
Na druhé straně budou domácí rozehrávat roh.
55
Boscagli neprošel přes bránícího protihráče a nevymodlil si ani odpískání nedovoleného zákroku.
53
N´Gog hlavou tečoval centrovaný míč mimo bránu soupeře.
52
Bodmer si počínal až příliš tvrdě, žlutou kartu sice nevidí, ale musí odevzdat míč a stáhnout se na svoji polovinu.
50
Cardinale si v klidu jde pro míč a s rozehrávkou vůbec nepospíchá.
48
Nechybělo moc, aby si domácí dali vlastní gól. Mandi tečoval přihrávku před bránu do protipohybu brankáře, naštěstí pro Reims se míč odkutálel vedle levé tyče.
47
Cardinale vyběhl z brankové čáry a letící míč včas schoval do rukou.
46
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Alexi Peuget, přichází Theoson Jordan Siebatcheu.
46
Ani minutu navíc nenastavil hlavní arbitr. Hráče doprovází do kabin pískot a není se čemu divit, domácí si za prvních 45 minut nevytvořili pořádnou možnost, hosté sice jen jednu, ale dokázali ji ihned proměnit v gól. Přinese druhá půle srovnání?
45+1
45
N´Gog udeřil do míče jen lehce, Cardinale tak neměl potíže s jeho zkrocením. Kdyby domácí hráč vystřelil rázněji, možná by se radoval z gólu.
44
Ofsajdová past sklapla i na druhé straně. Hosté tak mohou ušetřit čas.
42
N´Gog si vyskočil vysoko na centrovaný míč, ovšem hlavou jej za brankovou čáru ztečovat nedokázal.
40
Ofsajd zastavuje útočnou snahu Germaina.
39
Už to vypadalo, že se domácím podaří ohrozit gólmana Nice, špatná přihrávka ale veškeré naděje kazí a rozehrávat bude právě Cardinale.
37
Mallmann se sice dostal k pokutovému území, z pravé strany odcentroval, ovšem přímo k brankáři Reims, který míč rychle schoval do rukou.
36
Míč mají v moci hosté a soupeři jej odmítají půjčit, uvidíme zda se pokusí o další útok.
33
Hříšník předchozí situace Pied se dostal v útoku k míči na pravé straně, jeho rána bez přípravy ale nebyla vůbec přesná.
31
Nyní se domácí oprávněně dožadovali rohového kopu, následuje však jen odkop od brány.
30
Žlutou kartu dostává Jérémy Pied (OGC Nice).
30
Konečně po delší době nějaká, byť malá, příležitost. N´Gog ztečoval míč hlavou mimo tři tyče.
28
Stále stejná písnička, týmy se přetahují o míč, děje se tak u středové lajny, daleko od obou branek.
25
Ben Arfa se snažil poslat do šance svého spoluhráče, Seri ale příliš prudký míč nedostihl.
23
Domácí se dožadovali penalty po údajné ruce jednoho z hráčů Nice, hlavní arbitr ale zůstává klidný.
22
Hra se přesouvá ze strany na stranu, ale oba brankáři zasahovat nemusejí. V tuto chvíli drží míč na kopačkách domácí hráči.
19
Bulot sice mířil do brány k levé tyči, avšak jeho rána nebyl příliš silná a Cardinale celkem v poklidu zasáhl.
18
Mallmann to zkusil z dálky, ale míč zasáhl špatně a místo do brány zamířil jen nad ni.
18
Pěkné akci na jeden dotek Nice chyběla lepší finální přihrávka před bránu.
16
Držení míče: 38 % – 62 %.
15
Nyní rozehráli standardku, dlouhý centr před bránu jim však šanci nepřinesl.
14
Hosté přenesli hru až ke svému brankáři, který v klidu rozehrává. Opět se toho na hřišti moc neděje.
12
Dva hráči Reims si nabíhali před bránu, míč k nim nakonec nedorazil.
10
Turan chtěl napravit své zaváhání, jeho rána ze střední vzdálenosti však nemířila mezi tři tyče.
9
Hosté si teď dlouze přihrávají mezi sebou a vyčkávají na další příležitost k útoku.
6
Nice právě vstřelilo branku!
VALÈRE GERMAIN se po nadýchaném centru dostal k míči, obrovsky zaváhal v obranné fázi Turan, v první velké šanci ještě neuspěl, když Placide výborně zasáhl, avšak míč vyrazil jen před sebe a soupeř se z dorážky už nemýlil.
4
Cardinale musel poprvé zasáhnout, když vyrazil centrovaný míč z pravé strany. Následně jeden z hráčů Reims poslal míč pouze nad bránu.
3
Na hřišti se toho zatím moc neděje, týmy si v podstatě mezi sebou vyměňují balóny, na první šanci se čeká.
1

Stade de Reims: Placide – Fofana, Atila Turan, Mandi, H. Traoré – Kankava, Devaux, Diego – Bulot, N'Gog, Peuget.
Náhradníci: Lemaitre – Siebatcheu, Weber, Fortes, Oniangué, Mfulu, Maanane.

OGC Nice: Cardinale – Pied, Bodmer, Le Marchand, Boscagli – Koziello, N. Mendy, Seri – Ben Arfa – Mallmann, Germain.
Náhradníci: Hassen – Raheriharimanana, Baysse, Genevois, Puel, A. Mendy, Da Fonseca.

Rozhodčí: F. Schneider – N. Henninot, D. Zitouni.

Nice

Hosté se nachází na sedmé pozici s pětadvaceti body za sedm výher a čtyři remízy, vstřelili třicet branek a dvaadvacet jich inkasovali. Nice patří k týmům, kterým se mimo svůj stadion poměrně daří, z devíti venkovních duelů vybojovalo patnáct bodů, což je zatím čtvrtý nejlepší výkon v lize, dosáhlo na ně díky čtyřem výhrám a třem remízám, skórovalo sedmnáctkrát a o pět branek méně inkasovalo. V posledním venkovním utkání udrželi jeho hráči bezgólovou remízu na hřišti Lorientu, na vstřelenou branku čekají už tři zápasy. Prolomit nepříznivou sérii se nedaří ani francouzskému fotbalistovi H. Ben Arfovi, který se sedmi přesnými zásahy kraluje střelcům svého mančaftu.
Reims

Domácí tým je až na čtrnácté pozici s dvaceti body na kontě za pět výher a pět remíz z celkem sedmnácti zápasů, na svého dnešního soupeře však ztrácí jen pět bodů. Na svém trávníku si jeho hráči z dosud devíti odehraných utkání připsali shodně tři výhry, remízy i prohry, vstřelili jedenáct gólů a devět inkasovali, i když celkové skóre mají záporné -3 (18:21). Na výhru před svými fanoušky čekají od 25. září, kdy porazili Lille 1:0, třebaže v zápase neproměnili penaltu. Od té doby třikrát prohráli a dvakrát remizovali. Nejlepším střelcem je se čtyřmi góly Francouz N. De Preville.
Dobrý den, hned pět zápasů dnes svým fanouškům nabídne nejvyšší francouzská fotbalová liga, většina začíná o osmé hodině večerní, jeden však už ve čtyři hodiny odpoledne, je jím právě duel Reims s Nice, který bude náplní tohoto komentovaného on-line přenosu. Mírným favoritem je první jmenovaný celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.