Střely mimo: 9:11.
Rohy: 3:2.
Ofsajdy: 1:0.
Fauly: 20:19.
Domácí naprosto ovládli druhou polovinu zápasu. Vše však velmi zásadně ovlivnilo vyloučení stopera Saného, který musel předčasně pod sprchy. Toulouse naprosto využili početní výhodu a po dvou proměněných penaltách od Ben Yeddera a Braithwaita šli do vedení o tři branky. V úplném závěru přidal ještě branku střídající Trejo, který završil vítězství domácího celku v poměru 4:0.
90+3
90+3
V poslední nastavené minutě měli hosté ještě výhodu rohového kopu. Ten však nepřinesl nebezpečnou pozici pro zakončení.
90+2
Rozhodčí nastavuje v druhém poločase tři minuty.
90
Toulouse právě vstřelilo branku!
Domácí potvrzují dnešní vítězství čtvrtou brankou! Po levém kraji zavezl míč na útočnou polovinu Somália, který naservíroval míč před Bernardoniho, který centr neudržel a OSCAR TREJO už měl jednoduchou úlohu.
89
Domácí stoper Tisserand si pomohl loktem ve hlavičkovém souboji a dostává žlutou kartu.
88
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Cheick Diabaté, přichází Enzo Crivelli.
87
Tentokrát si míč na značku pokutového kopu postavil domácí kapitán MARTIN BRAITHWAITE a také on nedal brankáři hostujícího celku šanci. Jeho střela se nedala chytat.
86
Druhá penalta dnešním zápase a znovu pro domácí.
85
Stadion je na nohou a žene své hráče i v posledních pěti minutách základní hrací doby do útoku. K dlouhému nákopu se však Ben Yedder nedostal.
83
Volný přímý kop hostů z nebezpečné vzdálenosti poslal Silva de Oliveira těsně vedle pravé tyče. Bostan se natahoval, ale nakonec nemusel zasahovat.
82
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Étienne Didot, přichází Óscar Trejo.
81
Hráči Girondins Bordeaux mají zhruba deset minuty, aby vstřelenou brankou ještě zdramatizovali závěr zápasu.
81
Diop poslal na zem protihráče a vidí také žlutou kartu. V druhém poločase rozhodčí opravdu napomínáním nešetří.
80
Didot je zpět na pažitu! Rohový kop si vybojovali také hráči Girondins Bordeaux. Míč se však z rohového čtvrtkruhu dostal jen k Bostanovi, který boxuje do bezpečí.
79
Po souboji s Yambérém zůstal na trávníku domácí Didot, který je nyní v péči lékařů.
78
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Adam Ounas, přichází Thomas Touré.
77
Domácí ani proti oslabeným soupeřům nepřestávají tlačit. Další rohový kop musel odvracet až hostující brankář.
76
Dlouhý centr do vápna předvedl Yembéré. Ounas však fauloval při vysokém míči a rozhodčí zastavuje hru.
75
Druhý rohový kop v krátkém čase už byl mnohem nebezpečnější. Míč si vzal Ben Yedder, ale ve skluzu nedokázal překonal hostujícího brankáře.
74
íč se z rohového kopu dostal až na hranici pokutového území, kde byl znovu Somália. Ani tentokrát jeho střela neprošla až do branky. Další rohový kop pro domácí celek.
73
Domácí stále tlačí na obranu Bordeaux. Nyní vybojoval rohový kop střídající Somália, který otřel svou střelu o Pabla.
72
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Adrien Regattin, přichází Somália.
71
Návštěva hostů na polovině Toulouse netrvala dlouho. Ounas nezpracoval míč pod tlakem dvou protihráčů a přichází o míč.
70
Na levé straně se rozběhl do útoku Guilbert, který je faulován Moubanjem, který může být rád, že za jeho zákrok nedostal žlutou kartu.
68
Ben Yedder si stáhl míč na třiceti metrech a vypálil. Nyní jeho střela nebyla přesná a končí mezi diváky.
66
Toulouse ale nadechuje k dalšímu tlaku. Na pravém kraji se uvolnil Didot, který poslal nebezpečný centr do vápna. Tam však nyní vládl Pablo, který hlavičkuje míč ven z šestnáctky.
65
Hosté se i v deseti hráčích pokouší o zdramatizování konce utkání. Diabaté našel volného Silvu de Oliveiru, který nebezpečnou střelou trefil jen střed branky, kde byl připravený Bostan.
64
Ounas poslal na zem při napadání Doumbiu a dostává žlutou kartu.
63
Obrovská šance domácího celku. Braithwaite vystihl malou domů od Pabla, který poslal příliš pomalý míč na Bernardoniho. Útočník domácích, ale nezvládl situaci a posílá míč jen do brankáře.
61
Po hodině hry vedou domácí hráči již o dvě branky. O dnešní druhý zásah domácího celku se postaral znovu Ben Yedder, který skóroval z penalty.
60
K míči se postavil Silva de Oliveira, který ale našel jen prvního bránícího hráče domácího celku, který odvrací míč z nebezpečné pozice.
59
V blízkosti vápna je faulován Chantome. Hosté tak mají možnost poslat míč do vápna z volného přímého kopu.
58
Také hosté se dostali po delším časovém úseku na útočnou polovinu. Ounas si navedl míč na střed hřiště a vypálil. Jeho střela je zblokovaná obranou.
57
Domácí střelec Ben Yedder je při chuti. Dalekonosná střela z třiceti metrů jen těsně minula Bernardoniho branku.
55
Po hektickém úvodu druhé půle se u míče drží domácí tým, který nepouští Girondins na svou polovinu.
52
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Mauro Wilney Arambarri Rosa, přichází Cédric Yambéré.
51
Za strkanici dostávají žlutou kartu domácí kapitán Braithwaite a hostující Biyogo Poko.
51
50
K penaltě se postavil střelec první branky WISSAM BEN YEDDER a střelou k tyči nedal brankáři znovu šanci.
49
Sané zatáhl ve vápně Ben Yeddera a dostává hned červenou kartu od rozhodčího.
49
Ben Yedder se dostal před poslední obránce a je faulovaný. Penalta pro domácí.
48
Regattin se uvolnil na pravém kraji a ihned poslal míč do vápna, kde byl ale proti přesile Blin. Hostující obrana tak zvládla tento nebezpečný centr.
47
Úvodní rozehrávky tentokrát obstarali hostující hráči, kteří ale velmi rychle přicházejí o míč. Didot si však předkopl míč příliš před sebe a z toho těží Guilbert, který mu bere míč.
46
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jean-Daniel Akpa-Akpro, přichází Pavle Ninkov.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 21:01.
Domácí Toulouse vede po prvním poločase nad Girondins Bordeaux na svém stadionu o jednu branku. O tu se postaral Wissam Ben Yedder, který proměnil v šesté minutě průnik z pravé strany a střelou po zemi nedal Bernardonimu šanci na zákrok. Hosté se poté snažili o vyrovnání, ale větší šanci si nevytvořili a tak po zásluze prohrávají.
45+1
45+1
V prvním poločase rozhodčí nastavuje jednu minutu.
45
Domácí stoper je v pořádku a může se pokračovat ve hře. V poslední minutě prvního poločasu se také domácí dostanou na útočnou polovinu po delším časovém úseku.
44
Znovu to přehnal Silva de Oliveira s napadáním a fauluje rozehrávajícího Diopa, který se svíjí na trávníku.
43
Hostující hráči si vytvářejí v závěru poločasu tlak na polovině domácího celku. Větší šanci si však zatím nevytvořili.
41
Hráči Bordeaux se však rozhodli o postupný útok a o míč po několika přihrávkách přicházejí. Navíc Silva de Oliveira neudržel agresivitu napadání a fauluje na polovině domácího celku.
40
Ve středu pole zahrál rukou domácí Regattin, který si pomohl při zpracování a hosté tak budou mít v závěru poločasu možnost poslat míč do vápna.
39
Poundjé znovu vyzkoušel pozornost domácí obrany a nastřelil míč do útoku, kde však nebyl ani žádný jeho spoluhráč a míč tak končí až za brankovou lajnou.
38
Chantome se pokusil o kličku do středu, ale do zhuštěného prostoru se mu nepovedlo projít a míč si tak pro sebe bere domácí Blin.
37
Tentokrát předvedl dlouhý nákop Diop, který našel před vápnem soupeře Didota. Ten však neustál čistý souboj se Saném a o míč velmi rychle přišel.
35
Velmi aktivní byl nyní Ounas, který vybojoval míč na Moubandjemu. Následně však útočník hostů nastřelil obránce před sebou. Následná dorážka Diabatého je také zblokovaná.
34
Regattin mohl postupovat po pravém kraji do nadějné pozice pro centr. Jeho postavení však bylo k moment přihrávky ofsajdové a rozhodčí je velmi přesný a píská.
33
Dlouhý pas od Pabla končí jen u domácích stoperů, kteří si rozebrali útočníky Girondins a míč tak propadl až k Bostanovi.
32
Po více než půlhodině hry vedou domácí hráči díky gólu Ben Yeddera ze šesté minuty. Hosté jsou v posledních minutách aktivnější a snaží se o vyrovnání.
31
Rychlý útok hostů končí střelou z pravé strany od Ounase, který zkusil tvrdou střelu bez přípravy, ale míč se z jeho kopačky dostal jen vysoko nad břevno.
30
Dlouhou přihrávku si měl zpracovat Braithwaite. Ten se však dopustil útočného faulu a tak mohou jít do útoku také hráči Bordeaux.
28
Ben Yedder znovu motal hlavu hostujícím obráncům. Tentokrát jeho přihrávku využil Didot, který donutil Bernardoniho k dalšímu zásahu.
27
K odraženému míči se dostal ve vápně hostující Diabaté, který ale v pádu střílí vysoko nad branku a Bostan tak nemusí zasahovat.
26
Chantome poslal na zem unikajícího Regattina a dostává první žlutou kartu v zápase.
25
Ben Yedder se uvolnil kličkou do středu hřiště a střelou na přední tyč, chtěl nachytat Bernardoniho. Ten je však připravený a chytá lehkou střelu.
24
K míči se postavil Diabaté. Míč překonal obrannou zeď, ale tak branku. Míč končí daleko na tribuně.
23
Silva de Oliveira je faulován pětadvacet metrů od branky domácího celku a hosté tak mají příležitost vyrovnat.
22
Po úvodním velmi rychlém tempu hry se oba týmy pomalu uklidňují a začínají kombinovat ve středu pole.
21
Doumbia se vydal na útočný výlet. U postranní lajny se zbavil Guilberta, následně však pokazil přihrávku na kapitána Braithwaita a akce domácího celku končí.
20
Akpa-Akpro vhodil míč z pravé strany do hry. Z nadějné situace na pravém kraji se však domácí tým nedostal ani k centru.
18
Skvěle do udělal na pravém kraji Silva de Oliveira. Předběhl svého strážce a namířil si to přímo do vápna. Zpětnou přihrávkou však nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
17
Volný přímý kop hostů končí jen zákrokem Bostana, který je navíc faulovaný Pablem, který si počínal příliš agresivně.
16
Tentokrát vyslal do úniku Ounase Poundjé, který našel přesně rozběhnutého útočníka svého týmu. Ten si poradil s obránce, který ho musí faulovat.
15
Silva de Oliveira se z ničeho nic otočil s míčem třicet metrů od branky a vystrašil Bostana, který zkrotil míč až na druhý pokus.
14
Střelec první branky se uvolnil na hranici vápna a střelou k pravé tyči donutil Bernardoniho k zásahu.
13
Chantome se uvolnil na levém kraji a hned poslal nebezpečný centr před domácího brankáře. Bostan však nemusel zasahovat. Jediný hráč hostů ve vápně, Diabaté, se k míči nedostal.
12
Také hosté se po pasáži domácího celku dostali k míči. Ne na dlouho. Ounas si znovu počínal neobratně při zpracování a přichází o míč hned po prvním kontaktu s míčem.
11
Tentokrát se hnal do příležitosti domácí kapitán Braitwaite, který obešel brankáře, ale míč už nedokázal usměrnit do opuštěné branky.
9
Volný přímý kop rozehrál Didot, který našel ve vápně volného Ben Yeddera. Ten však svou hlavičku poslal jen nad branku.
8
Domácí si vytvořili další příležitost, když na třiceti metrech od branky byl faulován Blin a rozhodčí zapískal nedovolený zákrok.
6
První akce domácích a první branka. Po pravé straně se dostal k dlouhému nákopu domácí střelec WISSAM BEN YEDDER, který se zbavil obránce a střelou po zemi nedal brankáři šanci.
5
K míči se u rohového čtvrtkruhu postavil hostující kapitán Biyogo Poko, který ale nenašel žádného ze svých spoluhráčů a tak do útoku mohou jít také domácí hráči.
4
První rohový kop mají k dispozici hosté, když Diabatého střelu zblokoval Doumbia.
3
Další povedenou přihrávku posílal na Ounase Pablo. Diop včas zasáhl a zneškodnil tak průnik po levém křídle.
2
Hosté se ihned po úvodní rozehrávce dostali do útoku. Míč si našel na pravém kraji Ounas, který ale velmi špatně zpracoval dlouhou přihrávku a o míč přichází.
1
-5
Hráči obou týmů již přicházejí na trávník. Zápas za malou chvíli začne.

Toulouse FC: Bostan – Doumbia, Diop, Tisserand, Moubandje – Regattin, Blin, Akpa-Akpro, Didot – Braithwaite (C), Ben Yedder.
Náhradníci: Goicoechea – Kana-Biyik, Pešić, Sirieix, Trejo, Somália, Ninkov.

Girondins Bordeaux: Bernardoni – Guilbert, Pablo, Sané, Poundjé – Biyogo Poko (C), Arambarri Rosa, Chantôme – Ounas, Diabaté, Silva de Oliveira.
Náhradníci: Bobe de Belleville – Contento, Rolán, T. Touré, Yambéré, Vada, Crivelli.

Rozhodčí: Lannoy – Luzi, Leducq.
Poslední tři vzájemné zápasy

20.09. 2015 Bordeaux – Toulouse 1:1
21.03. 2015 Toulouse – Bordeaux 2:1
04.01. 2015 Bordeaux – Toulouse 2:1 (pohár)
Girondins Bordeaux

Girondins Bordeaux se po vyřazení z Evropské ligy může soustředit jen na francouzskou Ligue 1, ale ani ve Francii to týmu okolo Jaroslava Plašila příliš nejde. Girondins Bordeaux je až na třinácté pozici, ale ve vyrovnaném středu tabulky ztrácí na pohárové příčky pouhých šest bodů. V posledních sedmi zápasech, ale Girondins ztratilo spoustu bodů, když dokázalo jen jednou vyhrát a hned třikrát odejít ze zápasu poraženo. V posledním ligovém zápase si Bordeaux připsalo na svém stadionu bod za remízu s GFC Ajaccio.
Toulouse FC

Toulouse se v letošním ročníku vůbec nedaří. S třiadvaceti body se krčí na předposlední pozici v tabulce a bude mít v závěru sezony co dělat, aby dohnal ztrátu a nesestoupil do nižší soutěže. Poslední výhru si Toulouse připsalo 9. ledna, kdy na stadionu Reims porazilo tamní mužstvo díky třem brankám střelce Ben Yeddera. Od té doby si Toulouse připsalo v devíti zápasech pouhé tři body, za tři nerozhodné výsledky. Tým se trápí hlavně zakončení. Dva nebo více branek dalo naposledy Toulouse právě ve zmíněném utkání s Reims.
Dobrý sobotní večer, vítám všechny příznivce francouzského fotbalu. Dnes nás v rámci třicátého kola čeká zápas v Toulouse, kde domácí tým přivítá tým Girondins Bordeaux.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.