To je od nás z tohoto zápasu vše. Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek večera. Karel Milec
Fauly: 8:10.
Možná až lehce překvapivě snad zvítězilo Monako 3:1 nad PSG, kterým velmi chybí kapitán Zlatan Ibrahimović, který odešel do Manchesteru United. První poločas skončil 2:0 a čekalo se jak PSG přistoupí k druhému poločasu. V 63. minutě snížil Edinson Cavani a v tu dobu hodně lidí věřilo, že to hosté otočí, ovšem v 80. minutě přišel vlastní gól Auriera a bylo po nadějích.
90+3
90+3
Rozhodčí kontroluje hodiny a brzy již ukončí zápas!
90+3
Míč v zámezí a vykopávat bude Trapp.
90+3
Rozeběhla se nám poslední minutka nastavení a míč mají na kopačkách stále domácí.
90+2
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Bernardo Silva, přichází Gabriel Boschilia.
90
Rozhodčí nastaví tři minuty.
88
Nyní v závěru utkání je na míči Monako, které již rozhodně bude chtít takto dohrát zápas.
86
Útok po pravé straně táhl Rabiot, ale byl čistě zastavený.
84
Hosté se stále sice snaží, ale nejspíše i oni již vědí, že to dnes neklapne.
82
Další nebezpečná akce domácích, ale na střílenou přihrávku Silvy si nikdo netroufl.
81
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Hatem Ben Arfa.
80
Monaco právě vstřelilo branku!
A máme nejspíše rozhodnuto! Sidibé táhl protiútok 2 na 1, ovšem když přihrával na druhou stranu tak do přihrávky se vložil SERGE AURIER, ovšem bohužel se do ní vložil, tak, že překonal vlastního brankáře.
78
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Nabil Dirar.
77
Centr z pravé strany skončil v rukavicích Subašiče.
75
Přesto, že se Cavani velmi často nabízí k přihrávce volí spoluhráči alibistickou přihrávku dozadu.
73
Monaco se zatím brání za cenu dlouhých odkopů.
71
PSG se snaží a bojuje o vyrovnávací branku.
69
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Marco Verratti, přichází Blaise Matuidi.
68
Edinson Cavani zakončoval patičkou, ale bohužel pro hosty je z toho "pouze" rohový kop.
67
Nepovedený centr končí v zámezí.
65
PSG cítí, že se ze zápasem dá ještě něco udělat a přebírá iniciativu zápasu.
63
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Autorem branky je EDINSON CAVANI, který dostal míč na hlavičku od Auriera a poté s přehledem zakončil také hlavou za bezmocného Subašiče. Asistence: Serge Aurier.
62
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází David Luiz, přichází Thomas Meunier.
60
U míče domácí tým.
58
Tempo hry není žádné velké. Zejména PSG se velmi trápí.
56
No, tohle vypadalo pro hosty nadějně. Ale křižná přihrávka pouze proletěla celým malým vápnem.
53
Centr proletěl celým pokutovým vápnem téměř bez povšimnutí.
52
Skákavý balón nadělal Jamersonovi problém, který na poslední chvíli hasil hlavičkou na rohový kop.
50
Hostí již hrají na velké riziko, rychlé brejky domácích by mohly být smrtelné.
48
Ze "zkráceného rohového kopu" nic nebylo.
47
Hosté budou zahrávat standardní situaci z blízkosti rohového praporku.
46
Oba týmy vstoupily do druhé poločasu bez jakékoliv změny v sestavě.
46
Hráči se nám pomalu vracejí na druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:50.
Máme za sebou první poločas, který výsledkově i herně dopadl mnohem lépe pro domácí tým, který po gólech Moutinha a Fabinha vede 2:0. PSG kromě šance Cavaniho si nedokázalo vyrobit žádnou jinou pořádnou šanci.
45+3
45+2
Kevin Trapp skočil přesně na druhou než šla penalta FABINHA, který tak zvýšil již na 2:0 pro AS!
45+1
David Luiz (Paris Saint-Germain) si ze souboje odnáší žlutou kartu!
45+1
David Luiz fauloval ve vápně a bude z toho penalta pro domácí!
45
44
AS v závěru poločasu drží PSG před vlastním pokutovým územím.
42
Monako těží ze své pevné obrany a vydává se do rychlých kontrů.
40
Centr z levé strany našel hlavu Cavaniho, který míč jen tak lízl a nenadělal žádné velké starosti Subašičovi.
39
PSG kombinuje na útočné polovině, ale domácí obrana je velmi pevná, skulinky v ní se hledají jen velmi těžko.
37
Germain se ocitl ve vápně zcela osamocený, ale prudká střela se nevešla mezi tři tyče.
34
Zatím sledujeme spíše taktickou bitvu, který se vyvíjí lépe pro domácí AS.
32
V tuto chvíli již PSG uplatňuje vysoká presink a ihned má Monako problém s rozehrávkou.
31
Thiago Motta nerozehrál rohový kop ideálně a hosté o míč přišli.
30
Po zblokovaném centru budou hosté kopat rohový kop.
29
Germain to myslel dobře, když chtěl hlavičkou posunout míč na levou stranu, ovšem balón byl příliš rychlý a končí v zámezí.
28
Za faul na vlastní polovině dostává žlutou kartu Edinson Cavani (Paris Saint-Germain).
26
Badiashile se sice začal rozcvičovat, ale Subašič bude, stejně jako David Luiz, v pohodě a bude moci pokračovat v utkání.
25
Po následné standardní situaci se vápně střetl David Luiz se Subašičem a oba vypadají hodně otřeseně.
24
Žlutou kartu dostává Tiemoué Bakayoko (AS Monaco FC), který musel zastavovat další útok hostů.
24
Zdá se, že hosté začínají být aktivní a začínají si vytvářet více útočných akcí.
23
Cavani dostal krásnou přihrávku od Auriera na penaltu, ale střela z první mu úplně nesedla a končí vedle!
21
David Luiz se snažil vyvést míč vpřed, ale byl zastaven na půlicí čáře.
19
Aktivní Monako kombinuje na útočné polovině a čeká na chybičku hostující obrany.
18
PSG zatím do svého repertoáru nezařadilo vysoký presink, který by se teď rozhodně hodil.
17
Monako zůstává aktivní i po první vstřelené brance a rozhodně ukazuje, že nechce zalézt před vlastní vápno.
15
Moutinho je při chuti! Další střelecký pokus zpoza vápna končí nad.
13
JOÃO MOUTINHO dostal z pravé strany krásnou přihrávkou od Sidibého, kterou střelou z první proměnil v krásnou první branku utkání! Asistence: Djibril Sidibe.
12
Z rohového kopu nic nebezpečného nebylo.
11
Ángel Di Mária dostal nabito na hranici vápna! Di Mária si přesunul míč na levačku a vypálil směrem k Subašičovi, ale jeho pokus byl zblokovaný na roh.
9
Nepřesný centr Fabinho končí v zámezí a vykopávat bude opět Trapp.
8
Moutinho je v tuto chvíli ošetřován za postranní čarou a hra opět pokračuje.
7
Moutinho je po faulu Motty na zemi a vypadá to, že bude potřebovat ošetření.
6
PSG nyní chvilku zmáčklo Monako na vlastní polovině a domácí se zatím brání jen za cenu odkopnutého míče na tribunu.
5
Míč po přihrávce Bakayoka končí v zámezí a vykopávat bude Trapp.
3
Cavani dostával dlouhou přihrávku, ovšem ofsajd zastavil celou akci.
2
Motta dlouhým pasem hledal Cavaniho, ale přihrávka byla až příliš dlouhá a končí až u Subašiče.
1
Souboj největší rivalů francouzské ligy nám odstartoval výkop hostujícího týmu.
1
Hráči jsou již připravení a začátek šlágru francouzské ligy se blíží!

AS Monaco FC: Subašić (C) – Sidibé, Jemerson, Glik, Raggi, Mendy – B. Silva, Fabinho, Moutinho, Bakayoko – Germain.
Náhradníci: Badiashile – Boschilia, A. Diallo, Dirar, Jean, A. Touré, Traoré.

Paris Saint-Germain: Trapp – Aurier, Kimpembe, Luiz, Kurzawa – Verratti, Motta (C), Rabiot – Moura, Cavani, Di María.
Náhradníci: Aréola – Marquinhos, Augustin, Ben Arfa, Krychowiak, Matuidi, Meunier..
Poslední vzájemné zápasy

PSG – Monaco 0:2
Monaco – PSG 0:3
PSG – Monaco 2:0
Monaco – PSG 0:0
PSG – Monaco 1:1
AS Monaco FC má po dvou kolech na svém kontě čtyři body, když v prvním utkání remizovalo doma 2:2 s Guingampem a ve druhém kole vyhrálo na hřišti Nantes, a to 1:0. Dnes ale čeká domácí borce, kteří zvládli předkolo a kvalifikovali se do Ligy mistrů, o poznání tvrdší oříšek.

Paris Saint-Germain přišlo před sezonou o Zlatana Ibrahimoviče, ale i tak je hostující celek favoritem na celkové vítězství. A hosté to od prvního kola potvrzují. PSG nejdříve vyhrálo 1:0 v Bastii a poté doma porazilo 3:0 Méty.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu poslední zápas třetího kola a bude to opravdová lahůdka, protože Monako vyzve hvězdné PSG. Mírným favoritem je hostující celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.