To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Nice slaví velké vítězství! Šampion na kolenou! PSG dnes dostalo pořádnou „nakládačku“ na hřišti tabulkového souseda a řádně si komplikuje cestu za obhajobou. Domácí dnes dokázali soustředěným výkonem zaskočit obhájce titulu, rozhodně jim pomohl i první gól zápasu, který vstřelil ve 26. minutě Balotelli. PSG se poté snažilo, ale vyrovnat se mu nepodařilo. Když se domácím povedl i vstup do druhé půle, kdy zvyšoval na 2:0 Pereira, nevypadalo to s hosty vůbec dobře. Šanci vykřesal v 64. minutě Marquinhos a hosté poté byli hodně nebezpeční, ale domácí heroickým výkonem ubránili těsný náskok, který navíc v závěru zápasu ještě navýšili gólem Donise.
90+5
90+4
No vida, máme tu další vyloučení v sestavě PSG! Ángel Di María (Paris Saint-Germain) naprosto likvidačním zákrokem zřejmě vybíjel vlastní frustraci a dostal červenou kartu naprosto právem.
90+2
Nice právě vstřelilo branku!
PSG na kolenou! ANASTASIOS DONIS dává zřejmě rozhodující gól dnešního zápasu, který Nice zvládlo na jedničku. Donise neuhlídala obrana PSG a ten, po centru z pravé strany, hlavou skóruje u vzdálenější tyče.
90+1
Situace PSG je ještě horší, po vyloučení záložníka Motty dohrávají hosté zápas o deseti.
90
Červenou kartu dostává Thiago Motta (Paris Saint-Germain) za zákrok na vlastní polovině, kterým musel řešit rychlý protiútok Nice.
90
Míč letí do vápna, kde ho ale odhlavičkovává bránící hráč Nice, takže ani z této standardky nic nebude.
90
Je tu poslední minuta řádné hrací doby, Ángel Di María (Paris SG) si staví míč před exekucí volného kopu.
89
Po faulu na Verrattiho nařizuje sudí volný kop pro PSG, na polovině Nice, ale daleko od branky Cardinaleho.
88
Trapp si musí pospíšit s rozehrávkou od své branky, každopádně Nice hraje nyní na polovině soupeře, ten ztrácí cenné minuty.
85
Lucas Moura (Paris SG) zahrozil střelou z pravé strany, ale branku o několik metrů minul.
84
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Vincent Koziello, přichází Mounir Obbadi.
83
Domácí připravují poslední střídání, mezitím se ale hosté snaží něco vymyslet na polovině Nice.
81
Ofsajdem končí akce PSG, Yoan Cardinale může vykopávat od své branky.
81
Další roh pro PSG, hosté rozehrávají z levé strany.
80
Mickaël Le Bihan (Nice) nyní ale pouze odevzdává míč soupeři.
79
Pískot diváků dává tušit, kde se nyní odehrává hra – samozřejmě na polovině Nice.
78
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Julian Draxler, přichází Lucas Moura.
78
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Mario Balotelli, přichází Mickaël Le Bihan.
77
Domácí se po krátké odmlce dostávají zpět k míči na útočné polovině, ale Mario Balotelli nepřesně přihrává.
76
Yoan Cardinale (Nice) znovu podržel svůj tým, když reflexivně vyrazil střelu Thiaga Silvy!
75
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Valentin Eysseric, přichází Anastasios Donis.
74
Vypadá to navíc, že pro Eysserica dnešní zápas skončil.
73
Valentin Eysseric (Nice) odkulhal za postranní čáru a to je oslabení domácích, kteří musí nyní hrát pouze o deseti.
72
Cavani hlavičkuje mimo branku Nice, v pádu nedokázal míč lépe umístit.
71
Ángel Di María (Paris SG) rozehrál rohový kop z levé strany, míč se dostal, před vápno, odkud pálí Meunier, ale Yoan Cardinale si s touto střelou poradil.
70
Posledních dvacet minut mají hosté na to, aby otočili výsledek ve svůj prospěch a i nadále se udrželi ve hře o titul.
69
Thomas Meunier (Paris SG) odcentroval z pravé strany, ale před Cavanim dobře zahrál obránce Dalbert, odkop od branky Nice.
68
PSG s míčem u půlící čáry, hosté nyní přidali na výkonu a je to hned znát.
65
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Serge Aurier, přichází Adrien Rabiot.
64
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Hosté snižují, po rohovém kopu se v prostoru před brankou dokázal prosadit MARQUINHOS.
63
Statistika držení míče – 39% : 61%.
61
Vzájemné provokace Cavaniho s Balotellim pokračují i před rohovým kopem domácích z levé strany.
60
Mario Balotelli (Nice) provokuje hráče soupeře, kterým nyní trochu pochodují nervy.
59
Žlutou kartu dostává Edinson Cavani (Paris Saint-Germain).
59
Žlutou kartu dostává Julian Draxler (Paris Saint-Germain).
58
Ani tentokrát se hosté z rohového kopu neprosazují, pozor, u půlící čáry jsou nyní nějaké strkanice mezi Balotellim a Cavanim.
57
Julian Draxler (Paris SG) padá ve vápně soupeře, po souboji s Dalbertem, ale není to penalta pro hostující tým.
55
I tentokrát se domácí ubránili, Yoan Cardinale nespěchá s rozehrávkou od své branky.
54
Rohový kop pro PSG, Ángel Di María rozehraje z pravé strany.
52
Yoan Cardinale (Nice) rozehrává od své branky, Thomas Meunier fauluje u půlící čáry a dostává za to žlutou kartu.
51
Ofsajdem končí akce PSG, kterou zakončil střelou Di María, Yoan Cardinale ho ale i tak vychytal.
50
Pro PSG pořádná komplikace, chce-li obhájce titulu stále pomýšlet na obhajobu.
48
Už to vypadalo, že když nevyšel pas na Balotelliho, domácí již nic nevymyslí, ale poté se možná k trochu překvapivé střele zpoza vápna odhodlal RICARDO PEREIRA, který se trefil parádně a domácí vedou již 2:0!
48
Hosté s míčem na útočné polovině, ale Younés Belhanda (Nice) se zmocnil míče a domácí jdou bleskově dopředu.
46
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Maxwell, přichází Thomas Meunier.
46
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
Nice hraje ve šlágru kola s PSG velmi dobře a domácí mohou jít do kabiny spokojeni, nad druhým týmem ligy totiž vedou 1:0! Jediný gól vstřelil v osmé minutě domácí Mario Balotelli, který se prosadil parádní ranou zpoza vápna. PSG má šance, hosté jsou nebezpečnější, ale v koncovce jim zatím stále něco schází.
45
45
Poslední minuta prvního poločasu, PSG před pokutovým územím soupeře, nejprve střelu Verrattiho zablokoval obránce a poté střela Motty míří pouze nad branku Cardinaleho.
44
Mario Balotelli se snaží dostat za obránce PSG, ale je odpískán ofsajd, z nadějné situace nic nebude.
42
Situace nyní z pohledu Nice vypadala celkem nebezpečně, hosté šli snad v pěti hráčích dopředu, ovšem vše si sami pokazili špatnou přihrávkou.
41
Žlutou kartu dostává Jean Michaël Seri (OGC Nice).
41
Mario Balotelli (Nice) si netroufl v souboji jeden na jednoho na Silvu a volil raději přihrávku zpět, nakonec domácí ztrácí míč.
40
Z rohového kopu se domácí nedokázali prosadit, ovšem tolik je to mrzet nemusí, pět minut před koncem poločasu totiž stále vedou gólem Balotelliho.
39
Již se hraje, do vápna PSG pronikl Arnaud Souquet, který ale upadl v souboji s Thiagem Silvou. Vypadalo to na to, že si obránce PSG pomohl v souboji přitažením soupeře, ale sudí nepíská faul.
37
Maxwell (Paris SG) se drží za levou nohu, resp. chodidlo, po souboji u pokutového území Nice.
36
Přesnost přihrávek – 83% : 90%.
35
Ángel Di María pálí z nějakých třiceti metrů, střela ale zamířila vedle branky Nice.
34
Míč nakonec končí u Kevina Trappa, který rozehrává.
33
Vypadalo to, že se míč odrazil do autu od Di Maríi, ale sudí ukazuje, že vhazovat budou hosté.
31
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na vlastní polovině, hosté napadají rozehrávku.
30
Pravda je ta, že Cavani tam byl přidržen domácím obráncem, ale nepískal se faul, tak poté Cavani loktem udeřil obránce do zad.
29
Edinson Cavani (Paris SG) neudržel nervy na uzdě ve vápně Nice, kde zbytečně, již po přerušení hry, fauloval domácího obránce.
28
Pro PSG je to rána do vazu, hosté mají územní převahu, ale vedou domácí...
26
Allianz Arena explodovala po střele MARIA BALOTELLIHO! Po pravé straně pláchl Ricardo Pereira, který uspěl mezi dvojicí bránících hráčů, přihrál před vápno, kde se dostal míč právě k Balotellimu, jež poté parádní ranou prostřelil Trappa v brance PSG.
25
Centr Matuidiho z pravé strany nenašel nikoho ve vápně Nice, naopak, domácí jdou do protiútoku.
24
Míč směřuje znovu do obrany PSG, hosté častěji drží míč a mají územní převahu, byť nijak rapidní.
22
Younés Belhanda (Nice) fauluje u pokutového území PSG bránící Silvu.
21
Žlutou kartu dostává Dalbert (OGC Nice).
21
Mario Balotelli (Nice) si naběhl za obranu PSG, natahoval se po míči, ale trefil ho špatně.
20
Domácí vybojovali volný kop na útočné polovině, rozehrávat bude Seri.
19
Nyní se domácí snaží něco vymyslet na polovině soupeře, Ricardo Pereira (Nice) centruje z pravé strany, bránící Serge Aurier odhlavičkovává před Balotellim.
18
Statistika držení míče – 41% : 59%.
17
Ángel Di María rozehrál rohový kop z levé strany, domácí se ubránili.
16
Všemu předcházelo zřejmě nezaviněné kopnutí jednoho z hostů do hlavy domácího Dalberta.
15
Rozhodčí nyní musí chladit hlavy hráčů obou týmů na polovině PSG.
13
Míč získávají u půlící čáry domácí, ovšem ne na dlouho, nyní již opět hrají hosté.
11
PSG na útočné polovině, po autovém vhazování se ale míč vrací do obrany hostů.
10
Rohový kop domácích rozehrává z levé strany na krátko Seri, ovšem poté sudí přerušil hru pro ofsajd.
9
Maxwell (Paris SG) vhazuje z levé strany a hosté zůstanou na útočné polovině.
8
Ángel Di María (Paris SG) rozehrál z pravé strany, Paul Baysse odvrací hlavou do autu.
7
Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
6
Ricardo Pereira (Nice) sprintuje na pravém křídle, ale míč končí mimo hřiště.
5
Ángel Di María (Paris SG) vyslal takovou nenápadnou střelu zpoza vápna a nadělal Cardinalemu problémy, ten jen vyrazil před sebe, dobíhající Edinson Cavani míč netrefil.
4
Paul Baysse (Nice) zkusil rychle rozehrát po pravé straně, ale vzápětí se otáčí a posílá míč zpět do obrany.