Ligue 1 - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Amiens : Lille - 30. září 2017   20:00

Online
0:1
(-:-)
Lille
15' Ballo-Touré  (Pépé)

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Amiens
Bouet – Mou. Konaté, L. Traoré, de Souza, Dibassy, Bodmer, Cissokho.
Léonard – Lombard, Mouysset
Stade de la Licorne, Amiens
Lille
Kouakou – Malcuit, Soumaré, Faraj, El Ghazi, Ponce, Kouamé.

Je rozhodnuto! Utkání se dnes (sobota) nedohraje. O náhradním termínu vás budeme včas informovat.
Podle dostupných informací na sociálních sítích jsou mezi fanoušky Lille zranění. Jejich přesný počet a vážnost zranění lze v tuto chvíli jen těžko odhadovat.
21'
Utkání je přerušeno. Vypadá to, že plot se zřítil dolů pod tlakem slavících diváků. Nešťastná událost!
21'
Těžko říct, co se právě děje u sektoru pro příznivce hostujícího týmu. Povolána tam byla i lékařská služba, tak snad se nejedná o nic vážného.
19'
Stále se nehraje.
16'
Nevídaná situace! Fanoušci Lille při gólové oslavě zřejmě zničili plot a dostali se do těsné blízkosti hřiště. Zasáhnout musí pořadatelská služba a také těžkooděnci.
15'
Lille právě vstřelilo branku!
Hosté dostali šanci na reparát a krátce po rozehrávce druhého rohového kopu se prosadil FODÉ BALLO-TOURÉ.
14'
Tým Amiens se ubránil exekuci rohového kopu.
13'
Po zisku míče chtěli odmácí roztáhnout hru doprava, nicméně El Hajjam prudkou přihrávku nezpracoval.
11'
Avelar (Amiens SC) se postaral o útočícího Bahlouliho tak, že ho v blízkosti postranní čáry podrazil.
9'
Některý z domácích hráčů napřáhl ke střele z hranice vápna a ze záklonu napálil balon do diváků.
8'
Maia (Lille OSC) se u rohového praporku pustil do souboje muž proti muži a odešel z něj jako poražený.
6'
Hra je v úvodu utkání z obou stran takticky svázaná.
5'
Na opačné straně Mendes (Lille OSC) dlouhatánským nákopem nenašel žádného ze spoluhráčů.
4'
Také domácí se podívali na útočnou polovinu, jenomže Avelarovi se balon ztratil někde v zámezí.
2'
Už ve druhé minutě se ke střele protlačil Bissouma (Lille OSC), jeho pokus zpoza vápna byl zblokován.
1'
Úvodní výkop patřil fotbalistům hostujícího Lille.
1'
Domácí odehrají zápas v bílých dresech, zatímco hosté budou hrát v modrém kompletu.
Thomas Léonard, jeho asistenti a fotbalisté obou týmů právě vycházejí z útrob stadionu.

Amiens SC: Gurtner – El Hajjam, Gouano, Adénon, Avelar – Monconduit (C), Zungu – Bourgaud, G. Kakuta, Manzala – Gakpé.
Náhradníci: Bouet – Mou. Konaté, L. Traoré, de Souza, Dibassy, Bodmer, Cissokho.

Lille OSC: Maignan – Edgar Ié, Amadou (C), Alonso Mujica, Ballo-Touré – Mendes, Maia – Bissouma, Bahlouli, Araújo – Pépé.
Náhradníci: Kouakou – Malcuit, Soumaré, Faraj, El Ghazi, Ponce, Kouamé.

Rozhodčí: Léonard – Lombard, Mouysset.
Přibližně třicet minut před zahajovacím výkopem probíhá na hřišti Stade de la Licorne rozcvička hráčů.
Poslední vzájemné duely sahají do historie

06.05.2000 Lille – Amiens 1:0
09.11.1999 Amiens – Lille 0:1
01.05.1999 Lille – Amiens 0:1
14.11.1998 Amiens – Lille 1:3
Lille OSC

Ještě hůře je na tom kádr Lille, který s pěti body figuruje až na osmnácté pozici. Jediné vítězství zaznamenal klub z města ležícího na severu Francie hned v úvodním kole, když v domácím prostředí porazil Nantes. Radost jeho příznivcům pak mohly ještě udělat remízy na hřišti Angers a doma s Bordeaux. V ostatních zápasech vyšlo Lille bodově naprázdno.
Amiens SC

Celek Amiens prožil špatný vstup do nejvyšší soutěže. Nováček mezi francouzskou elitou totiž prohrál první tři utkání a dokonce v nich ani neskóroval. K lepším zítřkům ho měly nakopnout výhry s Nice a ve Štrasburku. Tento rozjezd však přibrzdily Marseille a Caen, s nimiž Amiens opět bez vstřeleného gólu prohrálo. Znovu je tedy co napravovat.
Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemný sobotní večer a zároveň vás vítám u sledování textové online reportáže z utkání Amiens SC – Lille OSC, které se odehraje v rámci 8. kola francouzské nejvyšší soutěže od 20 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.