Ligue 1 - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Montpellier : Štrasburk - 19. srpna 2017   20:00

Montpellier
73' Congré (Mendes)
1:1
(0:1)
Štrasburk
24' Saadi  (P. Martinez)
Montpellier
Lecomte – Aguilar, Congré, Mendes, Mukiele – Lasne, Píriz – Sessègnon (52. Dolly), Bérigaud (71. Ninga), Sio – Mbenza (86. Camara).
Pionnier – Cozza, Hilton, Dolly, Ikoné, Camara, Ninga.
H. Ben El Hadj – M. Annonier, S. Luzi
Stade de la Mosson, Montpellier
Štrasburk
Kamara – P. Martinez, Mangane, Salmier, Lala – Aholou – Corgnet (81. Grimm), Gonçalves, Martin (88. Seka), Sacko (64. Liénard) – Saadi.
Oukidja – Seka, Grimm, Liénard, Nogueira, Zohi, Blayac.

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a příště na shledanou.
Druhá půle přinesla znovu jeden gól, tentokrát se radovali domácí a duel tak nakonec končí nejspíš zaslouženou remízou. Také ve druhém poločase jsme byli svědky nepříliš zajímavé podívané, teprve po srovnání na 1:1 se Montpellier více osmělil, druhý gól však již nepřidal.
90+4'
90+3'
Zřejmě poslední šance domácích v podobě přímého kopu 32 metrů od brány hostů.
90+1'
Povedená teč patičkou jednoho z hráčů Montpellieru k bližší tyči, Kamara stál ovšem poblíž a na míč dosáhl.
90+1'
Tři minuty se ještě budou hrát.
90'
Mukiele tentokrát přes protihráče neprošel a Kamara může v klidu rozehrát od brány.
90'
Ninga tečoval míč do boční sítě, hlavní arbitr nařizuje opět rohový kop.
89'
Velká skrumáž před bránou hostů gólem nekončí, ale roh se bude opakovat.
89'
Rohový kop pro Montpellier.
88'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Jonas Martin, přichází Ernest Seka.
86'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Isaac Mbenza, přichází Souleymane Camara.
86'
Na druhé straně se musel mít na pozoru Lecomte, jenž musel rychle sprintovat ven z brány a míč schovat před dobíhajícím protihráčem.
85'
Pro špatnou přihrávku domácích si vyběhl Kamara a šetří čas, i remíza je pro jeho tým cenná.
83'
Domácí přidali na aktivitě a soupeř má co dělat, aby se osvobozoval jen odkopy na jejich polovinu.
81'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Benjamin Corgnet, přichází Jérémy Grimm.
79'
Aholou utrpěl nějaký šrám, kvůli kterému zůstává ležet na trávníku a hra je přerušena.
76'
Teď už ofsajdová past sklapla, avšak nutno říct, že nesprávně. Skórující hráč Montpellieru totiž v době přihrávky stál v ose s posledním hráčem Štrasburku, bylo to těsné, ale o ofsajd nešlo.
73'
Montpellier právě vstřelil branku!
DANIEL CONGRÉ se dostal ke šťastnému odrazu a zblízka překonal letícího Kamaru střelou pod horní tyč. Kdyby se u brány nezapomněl jeden z hráčů Štrasburku, byl by to ofsajd.
71'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Kévin Bérigaud, přichází Rodrigue Casimir Ninga.
69'
Znovu se pokračuje nastoleným tempem, kdy se hra odbývá daleko od obou branek.
65'
Nepřesná přihrávka zprava končí u brankáře hostů, ten s rozehrávkou nepospíchá.
64'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Ihsan Sacko, přichází Dimitri Liénard.
63'
Trochu vzrušení přinesla Dollyho hlavička mířící samozřejmě mimo bránu.
61'
Na hřišti se vůbec nic neděje, týmy si mezi sebou vyměňují míče a nudná podívaná nadále pokračuje. To i dnešní zápas MSFL mezi Hulínem a Velkým Meziříčím byl záživnější.
57'
Další rána z dálky, tentokrát pálil Lasne, ovšem míč byl zblokován skrumáží těl před bránou.
55'
Nový muž na hřišti to zkoušel z dálky, mířil přímo do náruče gólmana Štrasburku.
52'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stéphane Sessègnon, přichází Keagan Dolly.
52'
Mbenza to zkusil obloučkem, ale vzdálenější tyč minul. Vypadalo to, že balón tečoval jeden z protihráčů, ale je nařízen odkop od brány.
50'
Lecomte vyboxoval míč do bezpečí.
49'
Hosté vybojovali další roh.
48'
Nedorozumění v přihrávce a domácí darují míč soupeři, navíc se musí stáhnout zpět.
46'
Žádná oslava fotbalu to zatím rozhodně není, nic na tom nemění ani vstřelená branka, díky které odchází hosté do kabin spokojenější. Domácí sice měli pár světlých chvilek, ale výrazněji Lecomteho neohrozili, podaří se jim to ve druhé půli?
45+3'
45+2'
A k vidění bude ještě jeden roh pro Štrasburk.
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Mendes hodně zariskoval s rozehrávkou před svojí bránou, nakonec přeci jen míč uhájil a ještě si vynutil faul.
44'
Nevypadá to, že by se do konce prvního poločasu mělo skóre ještě měnit, hra se odehrává převážně u půlící čáry.
41'
Daniel Congré (Montpellier HSC) se vrátil zpět do hry a ihned si vykoledoval za faul žlutou kartu.
39'
Žlutou kartu dostává Benjamin Corgnet (RC Štrasburk Alsace).
39'
Další hráč na trávníku, tentokrát je to Congré.
37'
Žlutou kartu dostává Facundo Píriz (Montpellier HSC).
Žlutou kartu dostává Jonas Martin (RC Štrasburk Alsace).
36'
Hra je přerušena, na trávníku zůstávají ležet hráči z obou celků.
34'
Sio z levé strany tvrdě vypálil a Kamara s menšími potížemi míč vyrazil.
32'
Píriz to zkusil z velké dálky, střela to nebyla úplně špatná, chtělo to jen více na levou stranu a Kamara by měl více práce, takto míč skončil mimo bránu.
30'
Přetažený centr, na který jen o kousek před bránou nedosáhl Sio.
28'
Ten si pohlídal Kamara, který vyběhl z brány, pořádně se natáhl a míč schoval do rukavic.
28'
Centr před bránu Štrasburku je zblokován do zámezí, následuje roh.
27'
Žlutou kartu dostává Yoann Salmier (RC Štrasburk Alsace).
24'
Tým Strasbourg právě vstřelil branku! Je tu první gól z první střely na bránu. Martinez mohl zakončit sám, ale volil přihrávku na střed, kam naběhl IDRISS SAADI a téměř hokejovým způsobem zakončil, když do dráhy míče vložil svoji kopačku a tečoval jej k bližší tyči do protipohybu brankáře.
22'
Úplně zbytečně si nyní hostující hráči mezi sebou přihrávali namísto toho, aby střelou ohrozili Lecomteho. Ten zasahovat nemusel.
19'
Na první střelu se stále čeká, nyní to vypadalo, že domácí ohrozí hostujícího gólmana, ale o míč v rozhodující chvíli přišli. Nijak oslnivá podívaná to zatím opravdu není.
16'
Držení míče: 48 % – 52 %.
15'
Sacko zcela evidentně zatáhl za dres Mukieleho, hlavní sudí si prohřešku dobře všiml a odpískal faul.
14'
Bérigaud vystihl rozehrávku soupeře, ale do šance se nedostal, neboť mu míč utekl za postranní čáru.
12'
Hosté si přihrávají na své polovině, což se domácím fans moc nelíbí.
10'
Střela z dálky byla zblokována, takže si Kamara první zásah zatím nepřipíše.
9'
7'
Hra je od začátku docela rychlá, ale na obou stranách chybí větší přesnost.
3'
Dvě velké šance na obou stranách, nejprve se Mbenza zjevil osamocen před brankářem hostů, ale míč trestuhodně netrefil, na druhé straně střílel z dobré pozice jeden z hráčů Štrasburku pouze vysoko nad bránu.
1'
Než začne zápas, jsou minutou ticha uctěny oběti teroristického útoku, který se odehrál ve Španělsku, Finsku, Německu a Rusku.

Montpellier HSC: Lecomte – Aguilar, Congré, Mendes, Mukiele – Lasne "C", Píriz – Sessègnon, Bérigaud, Sio – Mbenza.
Náhradníci: Pionnier – Cozza, Hilton, Dolly, Ikoné, Camara, Ninga.

RC Štrasburk Alsace: Kamara – P. Martinez, Mangane "C", Salmier, Lala – Aholou – Corgnet, Gonçalves, Martin, Sacko – Saadi.
Náhradníci: Oukidja – Seka, Grimm, Liénard, Nogueira, Zohi, Blayac.

Rozhodčí: H. Ben El Hadj – M. Annonier, S. Luzi.

Montpellier

Domácí si z prvních dvou utkání nové sezóny odnesli tři body a zajímavé skóre 1:1, neboť v prvním zápase zvítězili před svými fanoušky 1:0 nad celkem Caen, aby následně prohráli stejným poměrem na hřišti Toulouse.

Štrasburk

Hosté jsou na tom dost podobně, nejprve prohráli na hřišti Lyonu vysoko 0:4, avšak poté si na svém trávníku spravili náladu, když zvítězili nad Lille 3:0.
Dobrý den, 3. kolo nejvyšší francouzské fotbalové ligy má na programu šest zápasů, většina z nich se začátkem tradičně v osm hodin. V tomto komentovaném on-line přenosu shlédneme souboj Montpellieru s nováčkem ligy Štrasburkem. Prvně jmenovaný tým jde do utkání jako favorit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.