Ligue 1 - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Troyes : St. Etienne - 1. října 2017   15:00

Troyes
41' Pelé (Grandsir) • 57' Khaoui
2:1
(1:0)
St. Etienne
53' Hernani  (Cabella)
Troyes
Samassa – Cordoval, Giraudon, Hérelle, Ch. Traoré – Azamoum, Dingomé – Khaoui (78. Confais), Pelé (68. Niane), Grandsir – Suk Hjun-Čun (39. Bellugou).
Zelazny – Vizcarrondo, Bellugou, Ben Saada, Tinhan, Niane, Confais.
Rainville – Henninot, Denis
Stade de l'Aube, Troyes
St. Etienne
Ruffier – Janko, Théophile-Catherine, Perrin (69. Diony), Pierre-Gabriel – Pajot, Dioussé (61. Hamouma) – Hernani, Cabella, Monnet-Paquet (46. Söderlund) – Bamba.
Moulin – Rocha Santos, Lacroix, Diony, M'Bengue, Hamouma, Söderlund.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání končí vítězstvím domácího Troyes, které potvrdilo výhru z posledního kola, kdy uspělo v Métách. Pro ASSE je dnešní výsledek velkým zklamáním, zvlášť proto, že favorizovaní hosté hráli docela dlouho proti oslabenému soupeři. Nicméně hosté se dnes vzmohli pouze na vyrovnání, které ale neudrželi, když o třech bodech rozhodl druhým gólem domácích Khaoui.
90+3'
90+1'
Adama Niane (Troyes) se ani neraduje z gólu, ten totiž vstřelil z jasného ofsajdového postavení.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, domácí jsou blízko velmi cenným třem bodům.
89'
Žlutou kartu dostává Adama Niane (ESTAC Troyes).
88'
Aktivita ASSE končí odpískaným útočným faulem, odkop od branky Troyes.
87'
Volný kop pro ASSE, je to ze vzdálenosti necelých třiceti metrů od branky ESTAC.
86'
Žlutou kartu dostává François Bellugou (ESTAC Troyes).
85'
Samuel Grandsir (Troyes) je již na nohou, domácí mohou rozehrát.
84'
Po skluzu na pronikajícího Grandsira dostává Hernani, střelec jediného gólu ASSE, rovnou červenou kartu a je tak druhým dnešním vyloučeným hráčem, poměr sil na hřišti se tak vyrovnává.
83'
Ani tento rohový kop nic nezměnil na tom, že domácí stále vedou 2:1, ale hosté jsou zpět na útočné polovině.
82'
Hosté mohou dál živit naději na vyrovnání, nyní mají k dispozici rohový kop z pravé strany.
81'
Diváci znovu pískají, převaha ASSE je zřetelná, domácí ale i nadále hájí těsné vedení.
80'
Posledních deset minut před námi, hraje se ve středu hřiště, domácí nakopávají míč dopředu, ale tam zapracovali obránci ASSE.
78'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Saif-Eddine Khaoui, přichází Aloïs Confais.
77'
Žlutou kartu dostává Rémy Cabella (AS Saint-Étienne).
74'
Žlutou kartu dostává Tristan Dingomé (ESTAC Troyes).
73'
Romain Hamouma (Saint-Étienne) ale pokazil přihrávku z pravé strany, dopředu tak postupují domácí.
72'
Hosté jsou nyní aktivnější a tlačí soupeře před jeho branku.
70'
Nepovedená střela Cabelly, míč končí vedle branky Troyes.
69'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Loïc Perrin, přichází Loïs Diony.
69'
Útočná akce ASSE končí faulem Pajota, míč získávají domácí, ale ještě předtím střídání v sestavě hostů.
68'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Bryan Pelé, přichází Adama Niane.
67'
Gólová šance hostů, Alexander Söderlund hlavičkuje, po centru z pravé strany, ale jeho pokus Mamadou Samassa (Troyes) fantasticky vyrazil!
65'
Po rohovém kopu končí míč z kopačky Pajota nad brankou Troyes, domácí si mohou oddechnout.
64'
Mamadou Samassa (Troyes) nyní pohotovým zákrokem vyrazil míč nad branku.
63'
Alexander Söderlund (Saint-Étienne) odstavil od míče Giraudona, ale nebyl to faul, hosté jdou dopředu.
61'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Assane Dioussé, přichází Romain Hamouma.
60'
Hodina hry za námi, stav opět příznivější pro domácí, kteří vedou o gól.
58'
Je to zajímavé, ale je to tak, Troyes i v deseti podruhé skórovalo!
57'
Troyes právě vstřelilo branku!
SAIF-EDDINE KHAOUI se postavil k míči a ze vzdálenosti 18,5 metrů poslal míč parádně přes zeď k tyči, domácí opět vedou!
56'
Vincent Pajot (Saint-Étienne) zahrál při odvracení centru soupeře rukou, v blízkosti vlastní šestnáctky, to bude velmi zajímavá pozice pro volný kop domácích!
56'
Kévin Théophile-Catherine (Saint-Étienne) fauluje na své polovině, volný kop pro domácí.
55'
Mamadou Samassa (Troyes) vykopává od své branky, u půlící čáry se míče ale znovu chopili hosté.
53'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Hosté vyrovnávají, Rémy Cabella dokázal z levé strany poslat přesnou přihrávku před vápno Troyes, odkud přízemní střelou z voleje nedal Samassovi žádnou šanci HERNANI.
52'
Jonathan Bamba (Saint-Étienne) odcentroval z levé strany, ale míč si ze vzduchu sbírá Mamadou Samassa (Troyes).
51'
Troyes je od úvodních sekund druhé půle pod tlakem, diváci pískají.
50'
Po útočném faulu přerušuje sudí kombinace ASSE odpískaným ofsajdem, nicméně hosté se znovu dostávají rychle k míči.
49'
Míč směřuje do vápna, kam si nabíhá Kévin Théophile-Catherine (Saint-Étienne), ten také míč zřejmě zasáhl hlavou, ale sudí nařizuje roh pro hosty.
48'
Tristan Dingomé (Troyes) fauluje na své polovině Pajota, volný kop pro ASSE.
46'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Alexander Söderlund.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:01.
První poločas končí vítězstvím domácích, kteří sice hrají od 34. minuty bez vyloučeného Azamouma, ale jeho absence zatím není nijak na hře domácích znát. Trenér Troyes stáhl ze hry útočníka Suka a nahradil ho záložníkem Bellugouem a díky tomu hrají domácí vyrovnanou partii. Navíc se v poslední pětiminutovce dokázali i gólově prosadit, když přihrávku Grandsira gólově zužitkoval Pelé.
45+1'
45'
Rohový kop pro Saint-Étienne, hosté rozehrají z levé strany.
43'
Charles Traoré (Troyes) se nyní hnal dopředu, po rohu soupeře, ale dobře ho odstavil od míče vracející se Ronaël Pierre-Gabriel.
42'
Na druhé straně vybojovali hosté rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
41'
I v deseti jdou domácí do vedení! Samuel Grandsir odvedl parádní práci na pravé straně, kde dokázal odcentrovat přes obránce a to tak přesně, že nabíhající BRYAN PELÉ., na levé straně, trefil míč doslova ideálně a poslal ho do branky.
40'
Střídání v sestavě Troyes je asi pochopitelné, domácí vystřídali útočníka za záložníka, aby nepropadávali ve středu hřiště.
39'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Suk Hjun-Čun, přichází François Bellugou.
38'
Samozřejmě vyloučený Azamoum bude domácím ve středu hřiště chybět, nyní se Pelé zkoušel prosadit z dálky, nepovedlo se.
37'
Odkop od branky Troyes, Mamadou Samassa posílá míč až na polovinu ASSE.
36'
Cabella v tuto chvíli může děkovat chráničům holenní kosti... hráč se totiž postavil na nohy a odešel za postranní čáru, do hry se ale vrátí.
35'
Rémy Cabella (Saint-Étienne) je samozřejmě ošetřován, nicméně zdá se, že to nebude nic vážného.
34'
A pozor, Karim Azamoum (Troyes) netrefil míč a došlápl přímo na nohu Rémy Cabelly, ten se skácel k zemi a rozhodčí okamžitě, bez váhání, vytahuje červenou kartu!
34'
Troyes mělo dokonce dva rohové kopy za sebou, ani jeden ze dvou centrů Azamouna však neměly potřebné parametry.
33'
Následuje další roh Troyes, kterému se ale v tuto chvíli nedaří v koncovce, hosté dobře brání.
32'
Míč ale z pravé strany míří do míst, kde není nikdo v modrém, přesto ještě Azamoum vybojoval míč zpět na kopačky domácích.
31'
Bryan Pelé (Troyes) vybojoval rohový kop, to bylo asi maximum, co mohl v tuto chvíli udělat.
30'
Brazilec Hernani (Saint-Étienne) to z přímého kopu zkusil, poslal míč na branku, ale Samassa kontroloval situaci a cestu míče mimo.
29'
Saif-Eddine Khaoui (Troyes) stáhl Cabellu k zemi a sudí odpískal, volný kop pro ASSE, na polovině soupeře.
28'
Vincent Pajot (Saint-Étienne) zahrává malou domů na Ruffiera, ten rozehrává na levou stranu.
27'
Šance hostů, Jonathan Bamba (Saint-Étienne) se dostal ke střele před vápnem Troyes, ale branku těsně přestřelil.
25'
Saidy Janko (Saint-Étienne) nestihl míč na trávníku, ale gestem děkuji spoluhráči.
24'
Po rohovém kopu hlavičkuje nad branku ESTAC Kévin Monnet-Paquet (Saint-Étienne).
23'
Mamadou Samassa (Troyes) vyráží střelu Vincenta Pajota, která mířila mezi tři tyče!
22'
Jenže míč mají opět hosté, kteří kombinují u půlící čáry.
21'
Mamadou Samassa sbírá míč, který směřuje k brance ESTAC a v klidu rozehrává.
20'
Karim Azamoum (Troyes) rozehrál, obrana ASSE ale dobře pokryla protihráče a nakonec míč nikdo nezasáhl, hosté mají autové vhazování.
19'
Suk Hjun-Čun (Troyes) faulován u vápna ASSE, domácí získávají volný kop z levé strany.
18'
A Stéphane Ruffier (Saint-Étienne) znovu v akci, Suk Hjun-Čun se dostal ke střele uvnitř vápna, po přesném pasu Traorého, ale gólman nyní svůj tým podržel.
18'
Bryan Pelé (Troyes) se prohnal po pravé straně k rohovému praporku, odkud poslal pas do vápna, ten ale končí v náruči Ruffiera.
17'
Hosté v těchto fázích zápasu soupeři moc míč nepůjčují.
16'
Statistika držení míče – 30% : 70%.
14'
Míč ve středu hřiště, Suk Hjun-Čun (Troyes) se snaží dostat k míči, ale není úspěšný, hrají hosté.
12'
Nakonec končí míč u gólmana Ruffiera, který bude moci rozehrát od branky ASSE.
11'
Je tu další roh pro Troyes, domácí opět rozehrají z levé strany.
10'
Až na trávník dolétla červená světlice, kterou musel jeden z pořadatelů odstranit, nyní se již hraje.
9'
Karim Azamoum (Troyes) odcentroval z levé strany a ve vápně se dostal k hlavičce Christophe Hérelle, který poslal míč zhruba metr vedle branky.
8'
Samuel Grandsir (Troyes) vybojoval rohový kop pro svůj tým, domácí rozehrají z levé strany.
7'
Zatím sledujeme opatrný fotbal v podání obou týmů, ale nikterak nudný.
5'
Od branky Troyes začíná další kombinace hostů, kteří se nyní dostávají na polovinu ASSE.
4'
Nafukovací balónek na trávníku, ale mimo hrací plochu, může se tak hrát, první střela hostů, ze střední vzdálenosti pálil nad branku ESTAC Ronaël Pierre-Gabriel.
3'
Mamadou Samassa (Troyes) šel nyní do souboje ve vlastním vápně, povedlo se mu odkopnout míč do bezpečí.
2'
Registrujeme první střelu v zápase, zpoza vápna pálil Bryan Pelé (Troyes), Ruffier v pohodě chytá.
1'

ESTAC Troyes: Samassa – Cordoval, Giraudon, Hérelle, Ch. Traoré – Azamoum, Dingomé – Khaoui, Pelé, Grandsir – Suk Hjun-Čun.
Náhradníci: Zelazny – Vizcarrondo, Bellugou, Ben Saada, Tinhan, Niane, Confais.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Janko, Théophile-Catherine, Perrin, Pierre-Gabriel – Pajot, Dioussé – Hernani, Cabella, Monnet-Paquet – Bamba.
Náhradníci: Moulin – Rocha Santos, Lacroix, Diony, M'Bengue, Hamouma, Söderlund.

Rozhodčí: Rainville – Henninot, Denis.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Nicolas Rainville. Na čarách mu budou pomáhat Nicolas Henninot a Sebastien Denis.
AS SAINT-ÉTIENNE
Hosté se pohybují ve zcela odlišné části tabulky a aktuálně atakují místa mezi nejlepšími třemi ligovými týmy, hned za dvojicí PSG, Monako! Díky tomu, že aktuálně druhé Bordeaux má již zápas osmého kola za sebou, mohlo by ASSE pomýšlet právě na posun na třetí příčku, k čemuž mu stačí bod.
ESTAC TROYES
Domácí vstupují do dnešního utkání s Toulouse s jasným cílem – navázat na minulé kolo, v němž dokázalo zvítězit 1:0 v Métách. Podruhé v nové ligové sezóně tak bodovalo za tři body a vymanilo se ze sestupových příček.
Vítejte u onlajn přenosu utkání osmého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí ES TROYES přivítá na Stade de l'Aube v Troyes AS SAINT-ÉTIENNE.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.