Ligue 1 - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Le Havre : Montpellier - 31. března 2024   15:00

0:2
(0:0)
Montpellier
72' Ferri  (Mincarelli Davin) • 80' Jullien
Le Havre
Desmas – el-Hadžám (78. Grandsir), Sangante (C), Youté, Lloris – Kechta (78. Joujou), A. Touré – Négo (65. Bayo), Kuzjajev, Sabbi (65. Casimir) – Ayew.
Gorgelin – Ebonog, R. Ndiaye, Salmier, Confais.
Vernice – Garrigues, Coniglio
Stade Océane, Le Havre
Montpellier
Lecomte – Omeragić, Kouyaté (60. Jullien), Sagnan – Ferri (89. Leroy) – Tchato (89. Hefti), Savanier (C), Nordin, Mincarelli Davin – Adams (73. T. Coulibaly), Al-Taamari (73. Karamoh).
Bertaud – Fayad, Sainte-Luce, Delaye.

90+6'
90+6'
Ani tentokrát se domácím nepodaří skórovat, centr totiž skončil mimo hřiště.
90+3'
Montpellier už by zápas rád dohrál bez jakýchkoliv potíží a chtěl by získat tři body. Podle toho se také odvíjí hra, která je spíše jen kopanou hráčů hostů.
89'
Střídání v týmu Montpellier HSC:
ze hřiště odchází Enzo Tchato, přichází Silvan Hefti,
ze hřiště odchází Jordan Ferri, přichází Léo Leroy.
87'
Le Havre by ještě rádo skórovalo, jenže soupeř je proti a nepustí balón ani ke svému brankáři.
80'
Montpellier právě vstřelil branku!
Hosté si nejspíš pojišťují svou výhru, když hlavičkou po rohu skóruje CHRISTOPHER JULLIEN.
80'
Karamoh sice skvělou kličkou prošel, následný centr Tchata byl ale zablokovaný.
78'
Střídání v týmu Le Havre AC:
ze hřiště odchází Yassine Kechta, přichází Antoine Joujou,
ze hřiště odchází Walíd el-Hadžám, přichází Samuel Grandsir.
73'
ze hřiště odchází Musa Al-Taamari, přichází Yann Karamoh,
ze hřiště odchází Akor Adams, přichází Tanguy Coulibaly.
72'
Domácí byli mnohem aktivnějším týmem, ale i přesto dokázali jako první skórovat hosté. Mezi tři tyče poslal míč JORDAN FERRI, který pálil z penaltového puntíku. Asistence: Lucas Mincarelli Davin.
70'
Žlutou kartu si za faul vysloužil Omeragič. Následně se strhla mela a kartu obdržel také Casimir a Sagnan.
65'
Sabbiho s Négem na hřišti nahradili Casimir a Bayo.
63'
Ani na třikrát se Sabbimu s Ayewem nepodařilo prostřelit obranu hostů a stále je tak dnešní zápas bez branek.
60'
Zraněný Kouyaté opustil trávník, na kterém jej nahradil Jullien.
52'
Sabbi byl v souboji sestřelen Kouyatém a domácí budou zahrávat přímák z nebezpečného místa.
51'
Nordin se dostal ke střele z velkého vápna. Jeho pokus vypadal ze začátku zajímavě, nakonec ale skončil nad bránou.
50'
Zajímavá střela Kuzjajeva letěla směrem k bráně hostí. Míč se po šajtli točil pěkně, nakonec však skončil nad bránou.
49'
Ayew byl zablokován a míč tak skončil za čárou. Domácí budou kopat roh.
48'
Na druhé straně si zákrok připsal také Desmas, který vychytal Savabiera.
47'
Obrovská šance domácích skončila na tyči, když se po přímáku dostal ke střele Touré.
46'
Sabbi dostal zajímavý centr od Ayewa. Stadionem to pouze zahučelo, když se prvnímu jmenovanému nepodařilo trefit balón nůžkama.
46'
45+4'
45+3'
Šanci Montpellieru z pravé strany dokázali společně ubránit Desmas s Youtém.
45+2'
Sabbi nedokázal zpraocvat míč mířící na něj a akci tak ukončil.
45'
Ihned po rohu hlavičkoval Adams, ani svou druhou šanci však neproměnil a míč byl i tentokrát sražen na roh.
44'
Adams utekl domácímu bekovi a dokázalzakončit. Jeho pokus skončil vedle brány po to, co byl sražen.
42'
Ayew se dostal až ke střele ve vápně. Míč byl po jeho pokusu zblokován na roh.
34'
Sabbi se rozutíkal směrem dopředu, avšak včas jej zastavili hráči v bílém a ještě získali aut.
31'
Při šanci domácích se ve vápně srazili Kechta s Davinem. Situace byla nakonec posouzena jako faul domácího hráče a následně obdržel žlutou kartu za protesty Négo.
28'
Opět se do útoku řítil Sabbi, jehož přihrávku dokázali hráči v bílém zblokovat. Následně se z dálky pokusil překonat brankáře Kuzjajev, jehož střelu ale Lecomte vytěsnil na roh.
22'
Sabbi se dostal do šance a dokázal také vypálit. Jeho střela však připomínala spíše nahrávku a brankář hostí s ní tak neměl žádné problémy.
21'
Ayew se dostal k hlavičce, kterou mu ale zablokoval zároveň s ním běžící obránce Montpellieru a Le Havre tak získalo aut.
18'
Hostující centr hlavičkou zneškodnil Youté.
13'
Youtému se podařilo zastavit akci Taamariho a míč tak získají domácí.
11'
Le Havre se z přímáku skórovat nepodařilo. Ve snaze protiútoku byl pak faulován Savanier.
8'
Šanci Le Havre dokázali odvrátit hostující obránci. Při druhé šanci byl blízko Ayew, který však byl v ofsajdu.
7'
Domácím se nepodařilo dostat přes polovinu hřiště a s míčem tak mohou hrát hráči Montpellieru.
2'
Sabbi chtěl centrovat z levé strany, tam jeho centr ale dokázali zblokovat hosté.
1'

Le Havre AC: Desmas – el-Hadžám, Sangante (C), Youté, Lloris – Kechta, A. Touré – Négo, Kuzjajev, Sabbi – Ayew.
Náhradníci: Gorgelin – Grandsir, Ebonog, R. Ndiaye, Salmier, Joujou, Bayo, Casimir, Confais.
Trenér: Luka Elsner

Montpellier HSC: Lecomte – Omeragić, Kouyaté, Sagnan – Ferri – Tchato, Savanier (C), Nordin, Mincarelli Davin – Adams, Al-Taamari.
Náhradníci: Bertaud – Jullien, Leroy, Hefti, T. Coulibaly, Fayad, Sainte-Luce, Karamoh, Delaye.
Trenér: Michel Der Zakarian

Rozhodčí: Vernice – Garrigues, Coniglio.
Le Havre na domácí půdě vyzve Montpellier, který vycestuje skoro 950 kilometrů daleko. Ve 27.kole Ligue One tak budeme moct sledovat druhý vzájemný souboj těchto celků.

Domácímu Le Havre se zatím moc nedaří, neboť v tabulce jim patří 13.místo s 27 body, které dokázali získat po šesti výhrách a devíti remízách. V posledních pěti utkáních si tým ze západního pobřeží Francie připsal tři body za výhru proti Toulouse. Právě v tomto utkání vstřelil jediný gól Christopher Operi, který si jakožto obránce připsal již 5 bodů.

Montpellier na tom není o nic lépe, než jejich soupeř. V tabulce jim totiž patří dokonce místo čtrnácté, kde mají na kontě o jeden bod méně než Le Havre. Co se však týče formy v posledních utkáních, ta je lepší právě na straně hostí. Tým z druhé strany Francie, tedy z východního pobřeží, si připsal 7 bodů, když se soupeře dokázal dvakrát zdolat a jednou ubrat remízu. Hlavním tahounem La Paillade byl v těchto utkáních Teji Savanier, který si i díky penalt připsal 3 góly a 2 asistence.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.