Ligue 1 - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Toulouse : Lille - 25. února 2024   15:00

Toulouse
50' Mawissa (Magri) • 60' Sierro  • 66' Dallinga (Gboho)
3:1
(0:1)
Lille
45' Haraldsson  (David)
Toulouse
Restes – Keben, Costa, Nicolaisen – Kamanzi, Cásseres (73. Spierings), Schmidt (46. Sierro), Mawissa – Magri (84. Dønnum), Gelabert (46. Dallinga) – Babicka (46. Gboho).
Domínguez – Aradj, Cissoko, Suazo.
Lille
Chevalier – T. Santos, Yoro, A. Ribeiro, Gudmundsson – bin Tálib, Haraldsson (83. Dago), Únás – Gomes, Yazıcı (62. Žegrova) – David.
Jakubech, Mannone – Bouaddi, B. Diakité, Malouda, Miramón.

Držení míče: 31 % : 69 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 20:10.
90+5'
90+5'
Domácí rozehrávali rohový kop, ale obrana si snadno dokázala poradit.
90+3'
V poklidném tempu se dohrává zápas, mnoho šancí k vidění není, domácí míří za výhrou.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut se nastaví.
89'
Domácí celek se nyní brání tlaku soupeře, ale Lille čeká na výraznější šanci.
86'
Tento duel, pokud se nestane nic nepředpokládaného, domácí vyhrají.
85'
V poklidném tempu se dohrává utkání, domácí fotbalisté mají duel velmi dobře rozehraný a míří za výhrou.
84'
Střídání v týmu Toulouse FC:
ze hřiště odchází Frank Magri, přichází Aron Dønnum.
83'
Střídání v týmu Lille OSC:
ze hřiště odchází Hákon Arnar Haraldsson, přichází Trevis Dago.
81'
Nyní to už budou mít hosté hodně komplikované, mají dvoubrankový deficit a těžko se dostávají do šancí.
79'
Domácí si vypracovali další obrovskou šanci, ale obrana si dokázala poradit, následnou ránu vytáhl brankář na tyč. Pak už hrála obrana.
77'
Nyní sledujeme sice dobrou hrou hostujícího celku, ale na výraznější šance čekáme.
75'
Patnáct minut hry nás dělí od konce zápasu, Lille se sice prosadilo jako první, ale pak třemi góly domácí otočili.
74'
Fotbalisté Toulouse mají zápas velmi dobře rozehraný, dvacet minut před koncem zápasu vedou o dvě branky a míří za výhrou v tomto utkání.
73'
ze hřiště odchází Cristian Cásseres, přichází Stijn Spierings.
70'
Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Vincent Sierro).
69'
Situaci řešil VAR, ale všechno je v pořádku, branka platí, domácí celek vede o dvě branky.
66'
Toulouse právě vstřelilo branku!
Autorem branky je THIJS DALLINGA. Asistence: Yann Gboho.
65'
Hákon Arnar Haraldsson nedokázal dostihnout míč na hrací ploše, a tak bude rozehrávat brankář domácích.
64'
Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, sledujeme spíše takticky vedenou bitvu, ani jeden celek nechce chybovat.
62'
ze hřiště odchází Yusuf Yazıcı, přichází Edon Žegrova.
60'
Domácím to nyní vyšlo na výbornou, VINCENT SIERRO poslal míč na levou stranu ze svého pohledu, brankář skočil na druhou, a tak se do vedení dostává domácí celek. .
58'
Pokutový kop pro domácí.
57'
Domácí celek vypracoval si další zajímavé pozice, hraje nyní lépe, je z toho rohový kop, se kterým si dokázal poradit brankář.
56'
S centrem před branku si snadno dokázala poradit obrana soupeře. Směr hry se rychle otáčí.
55'
Nabíll bin Tálib se výborně položil do střely soupeře, a pak dokázal odehrát míč na rohový kop.
54'
Domácí hráči se dostávali do další šance, ale Cristian Cásseres na dlouhý pas spoluhráče nedosáhl.
52'
Domácím se podařilo vyrovnat a máme tu v Toulouse úplně nový příběh.
50'
Dobře rozehraný rohový kop, následně Magri prodloužil centr k druhé tyči, kde byl zcela neobsazený CHRISTIAN MAWISSA. Asistence: Frank Magri.
49'
Gabriel Gudmundsson byl poněkud důrazně dohraný soupeřem, ale faul nyní sudí nepíská.
48'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.
46'
Tři změny provedl domácí celek během poločasové přestávky, Lille zatím nestřídalo.
46'
ze hřiště odchází Shavy Babicka, přichází Yann Gboho,
ze hřiště odchází César Gelabert, přichází Thijs Dallinga,
ze hřiště odchází Niklas Schmidt, přichází Vincent Sierro.
46'
45+2'
45+2'
Domácí celek ve druhé nastavené minutě vybojoval ještě rohový kop.
45'
Lille právě vstřelilo branku!
Střela ke vzdálenější tyči končí gólem, v závěru poločasu se hosté dostávají do vedení. Prosazuje se HÁKON ARNAR HARALDSSON. Asistence: Jonathan David.
44'
Dostáváme se do finální fáze hry v poločase, uvidíme, kolik minut se nastaví.
43'
Kévin Keben zůstává po souboji se soupeřem na hrací ploše, Následně se zvedá a zdá se, že bude moci pokračovat v utkání.
40'
César Gelabert mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu, která končí výrazně mimo branku.
39'
Sledujeme velkou fotbalovou bitvu, která zatím mnoho zajímavých momentů nenabídla.
37'
Tak dlouho hosté čekali na střeleckou pozici, až jeden z hráčů fauloval. Směr hry se otáčí a hrát tak mohou domácí fotbalisté.
36'
Osobních soubojů na hranici pravidel začíná přibývat, hraje se hodně důrazný fotbal, který musí nestranné fanoušky bavit.
35'
Adam Únás poslal centr před branku, ale obrana si dobře poradila a balon odvrátila.
34'
Obrana Toulouse si poradila pouze za cenu rohového kopu soupeře.
33'
Oba kluby si už dokázaly vypracovat zajímavé střelecké pozice, brankáři zatím jsou stoprocentní a neinkasovali.
31'
Jonathan David měl obrovskou šanci, ale brankář vytáhl brankář. Následně bylo jasné, že se jednalo o střelu z ofsajdové pozice.
30'
Lucas Chevalier rozehrává od své branky, přenechal míč spoluhráčům. To už je půlhodina hry pryč. Stále platí na bezbrankový stav.
28'
Shavy Babicka leží na hrací ploše, podle všeho potřebuje ošetření, drží se za kotník.
26'
Nyní se hraje především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.
25'
Gabriel Gudmundsson byl hodně důrazně dohraný soupeřem, sudí píská faul. Hrát budou hosté.
23'
Hosté měli možnost rohového kopu, obrana si dokázala poradit, následná rána byla zblokovaná.
20'
Dvacet minut hry je pryč a zatím na nějakou výraznější šanci čekáme. Mnoho fotbalové krásy jsme aktuálně neviděli.
19'
Toulouse se po rychlé akci dostalo do střelecké pozice, ale rána nebyla příliš povedená. Míč končí u brankáře.
18'
Guillaume Restes nyní zasahovat nemusel, protože hostující Adam Únás poslal balon o kousek vedle vzdálenější tyče.
17'
Gabriel Gudmundsson upadl v pokutovém územní, ale sudí nechává plynout hru dál. Podle všeho zdravotní problémy.
16'
Souboje o balon se odehrávají především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do zakončení.
15'
Úvodní čtvrthodina hry je pryč, Alexsandro Ribeiro rozehrává od své branky, domácí jsou šanci nyní proměnit nedokázali.
13'
Guillaume Restes se vyznamenal proti střele soupeře. Yusuf Yazıcı nedokázal vyloženou šanci proměnit. Brankář vyrazil rukou míč na rohový kop.
11'
Jonathan David se dostal po rychlé akci k zakončení. Jeho technický pokus však minul prostor vzdálenější tyče.
9'
Sudí nechávají hru plynout a podle všeho jsou výrazně benevolentní k zákrokům.
7'
Optickou převahu mají domácí fotbalisté, jsou aktivnější, zatím ale na výraznější šanci čekáme.
6'
Frank Magri se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale s jeho pokusem si snadno poradil hostující brankář. Lucas Chevalier neměl problém.
4'
Hostující Christian Mawissa se pokoušel dostat do šance, ale Leny Yoro odehrál míč do bezpečí.
3'
Gabriel Gudmundsson kombinoval se spoluhráči, následně se Adam Únás málem dostal do šance, ale balon nezpracoval.
1'
Lucas Chevalier rozehrává na své kolegy, ale rozehrávka se mu příliš nepodařila.
1'
Zápas začal, sledujeme klidný úvod zápasu.
1'

Toulouse FC: Restes – Keben, Costa, Nicolaisen – Kamanzi, Cásseres, Schmidt, Mawissa – Magri, Gelabert – Babicka.
Náhradníci: Domínguez – Aradj, Cissoko, Dallinga, Dønnum, Gboho, Sierro, Spierings, Suazo.

Lille OSC: Chevalier – T. Santos, Yoro, A. Ribeiro, Gudmundsson – bin Tálib, Haraldsson, Únás – Gomes, Yazıcı – David.
Náhradníci: Jakubech, Mannone – Bouaddi, B. Diakité, Malouda, Miramón, Žegrova.
Lille je v tabulce aktuálně na čtvrté pozici, klub má 38 bodů a třetí Nice ztrácí bod. Z posledních pěti zápasů bodoval klub ve čtyřech a tři vyhrál. Lille se aktuálně daří. Naopak Toulouse je v tabulce až na třinácté pozici a rozhodně nehraje podle svých představ. Z posledních pěti zápasů vyhrál klub tři a výhry střídají porážky. Favoritem jsou hráči Lille.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí Toulouse FC a Lille OSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.