Máme za sebou zápas mezi Třebíči a Kadaní. Hosté po první třetině sice vedli 2:1, ale domácí ve druhé části otočili skóre. V třetí části domácí hlavně bránili, nikam se až tak nehnali, na což také doplatili, protože dvě minuty před koncem David Kaše vyrovnal a v prodloužení rozhodl o bodu navíc Nicolas Hlava. Trhačům se tedy podařilo vyloupit dva body.

Já se tímto s Vámi loučím.
63:31
Kadaň právě vstřelila branku!

Hosté byli v prodloužení lepším týmem, čehož také využili. Harkabus poslal přihrávku zcela volnému NICOLASU HLAVOVI, který neměl problém dopravit puk do prázdné brány. Asistence: Tomáš Harkabus a Ondřej Beránek.
62:34
Třebíč je pod tlakem, který až teď zastavil Vejmelka, který přerušil hru.
62:10
Kaše uvolnil Baránka, jeho střelu Vejmelka chytá.
61:52
Zohorna pronikl až před brankáře, ale puk mu na poslední chvíli přeskočil přes čepel.
61:13
Kristl se krásně uvolnil a dostal se do slibné šance, jeho střelu Strmeň lapl do lapačky.
60:30
Ale na něm se dlouho neudržela, Vejmelka zachránil svůj tým při dorážce Kašeho.
60:02
Třebíč vyhrála buly a zakládá útok.
60:01
Začalo prodloužení.
Kadani se povedlo vyrovnat, uvidíme tedy prodloužení tři na tři.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:45
O poslední střelu třetí třetiny se postaral dnes aktivní Kaše.
59:01
Oba týmy hrají opatrně, nikdo nechce udělat chybu.
58:18
Icing domácího týmu.
57:32

Kadani se povedlo vyrovnat! Kaše pronikl po levé straně a bekhendovou střelou mezi nohama překonal Vejmelku. Bez asistence.
57:15
Zohorna vystihl rozehrávku Kadaně a měl šanci jet sám na bránu, ale na poslední chvíli mu to zkazil vracejicí se obránce.
56:12
David Kaše se dostal až před branku domácích, posunul si puk do forhendu, ale jeho střelu Vejmelka betonem chytil.
55:49
Malcovu střelu Strmeň vytěsnil betonem do rohu, kde si puk přebrali hosté.
55:32
Čejka dobře vypíchl puk jednomu z útočníku Kadaně při přechodu do pásma.
54:21
Domácí hrají jednoduše, vyhazují puky do středního pásma, kde je sbírají útočníci, jako např. teď, kdy Kusko z toho nebezpečně střílel.
53:00
Chlouba z velké dálky nahazoval puk na Vejmelku, ten ovšem bez problému puk chytil.
52:06
Baránek se dostal ke střele ihned po vhazování, jeho rána ale postrádala přesnost.
Dnešní utkání sleduje 1270 diváků.
51:12
Ofsajd domácích. Po komerční pauze se bude vhazovat ve středním pásmu.
50:53
50:01
A opět Čejka vyhazuje. Kadaň si zatím slibnou šanci nevytvořila.
49:10
Čejka vyhazuje. Domácí jsou ve čtyřech.
48:52
Třebíč půjde na dvanáct sekund do tří! Dolníček (TRE) vyloučen za sekání.
48:15
Dolníčkovi se nepovedlo vyhodit, a tak Kadaň stále kombinuje v pásmu.
47:05
Kusko (TRE) vyloučen za podražení.
47:04
Chrpa nahazoval puk na bránu domácích, před bránou ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl, a tak Vejmelka puk v pohodě chytil.
46:45
Střelu Kašeho Vejmelka vyrazil před sebe, ale jeden z útočníku Kadaně nevyzrál na brankáře. Třebíč se chvíli na to provinila zakázaným uvolněním.
46:25
Domácí už nenapadají jako v předchozích třetinách, snaží se zbytečně neriskovat a hlavně dobře bránit.
45:41
Juráň z pravé strany se pokoušel zpoza beka vypálit, ale puk nakonec netrefil ani branku.
45:01
Psota našel mezi kruhy volného Zohornu, toho ale opět vychytal Strmeň!
44:40
Chlouba moc pěkně střílel zpoza obránce, Vejmelka puk ale chytil a hlavně ho nevyrazil.
44:26
Kristl se s pukem dostal až za obránce, ale v souboji upadl. Bude se vhazovat ve středním pásmu.
43:25
Hlava se dostal k puku mezi kruhy, ale jeho střelu zblokoval Dolníček. Následně se Třebíč dlouho v pásmu neudržela.
42:31
Huňa byl zastaven jedním z obránců, jednalo se ale o čistý zákrok.
41:38
Z půlky to zkoušel jeden z hostů Vejmelka střelu pouze vyrazil, naštěstí pro něj v jeho blízkosti nikdo nebyl z protihráčů. Icing domácích.
40:37
Ofsajd domácího týmu.
40:30
Strmeň pomohl s rozehrávkou obráncům. Hosté se do pásma ale nedostali.
40:01
Hráči nám již krouží na ledě.
Na začátku druhé třetiny byla aktivnější Kadaň, měla i obrovskou šanci, aby odskočila o dvě branky, ale to se ji nepovedlo. Třebíč nakopla vstřelená vyrovnávací branka. Poté byla aktivnějším celkem a zaslouženě šla do vedení. Poslední minuty jsme ale viděli hodně nepřesností na obou stranách.

Další třetina začne v cca 19:20.
40:00
39:30
Richard Kristl pronikl až před brankáře, i když byl atakován obráncem Kadaně, tak se mu povedlo zakončit. Strmeň dokázal jeho střelu pokrýt.
38:55
Třebíč se dostála na chvíli pod tlak a provinili se zakázaným uvolněním.
38:35
Vhazování ve středním pásmu, moc pohledných akcí nám hokejisté právě neukazují.
37:25
Nahození Zdráhala z půlky hřiště Strmeň radši podržel v lapačce, protože před ním byli již útočníci Třebíče.
36:31
Huňa se pokoušel dostat sám až za obranu, na poslední chvíli mu to ale obránci Kadaně zkazili.
35:23
Přibylovu střelu od modré hosté zblokovali a hnali se do útoku. Domácí si pomohli pouze icingem.
34:50
Milfait skvěle si obhodil obranu hostů, dostal se za bránu, kde nahrával na modrou, akce nakonec šancí neskončila.
34:25
V této pasáži hry sledujeme hodně nepřesností, Kadaň se provinila icingem.
33:40
Kadaň si nyní vytvořila velice slušný tlak, sám před Vejmelkou se zjevil Chlouba, ale domácí brankář betonem puk skvěle chytil.
32:45
Třebíč v přechodu do pásma zastavil ofsajd.
32:39
Kadaň z půlky nahodila puk na Vejmelku, ten ho radši přidržel.
32:11
Na druhé straně od modré střílel Baránek, Vejmelka jeho střelu neviděl, ale naštěstí pro něj ho puk trefil přímo do náruče.
31:35
Kristl se dostal od mantinelu až před bránu, le střelu brankář betonem vyrazil.
30:49
Mrázek postrčil puk na Zohornu, jeho ale skvěle vychytal Strmeň. To byla slibná šance domácích.
30:27
Kadaň dobře napadá rozehrávku domácích, Třebíči to dělá občas velké problémy.
29:47
Kristl hledal před bránou Wasserbauera, ale o pár centimetrů puk minul jeho čepel.
29:21
Vyloučení v týmu Kadaně (Havel 2 min. za zdržování hry)
29:09
Třebíč pokračuje v aktivní hře, hosté se teď zmohli pouze na icing.
27:47
Horácká Slavia právě vstřelila branku!

Tak přeci jen Třebíč využívá tlaku! Wasserbauer nahazoval puk od modré, který tečoval Dolníček, puk si pak našel RICHARD KRISTL a poslal Třebíč do vedení. Asistence: David Dolníček a Jan Wasserbauer.
27:01
Domácím se přechod do pásma nepovedl, hosté nahnali nyní mnoho sekund.
26:30
Zdráhal vybídl Wasserbauera k teči, což se mu povedlo. Strmeň podržel svůj tým.
25:55
Hosté rychle vyhodili, Třebíč musí od své brány znovu zakládat útok.
25:36
Vyloučení v týmu Kadaně (Trefný 2. min. za krosček)
25:16
Třebíč po vstřelené brance je aktivnějším týmem, snaží se tvořit hru, nyní Paták střílel z dálky, puk poté hosté vyhodili na icing.
24:05
Zohorna krásně našel volného Richarda Kristla, ten z první střílel, ale Strmeň parádně zasáhl.
23:16

Domácí se poprvé v této třetině dostali na delší dobu do pásma a skvěle toho využili. Lojek před bránou ještě neuspěl, ale DAVID DOLNÍČEK již ano! Máme tedy srovnáno. Asistence: Martin Lojek.
22:54
Hlava chyboval v přechodu do útočného pásma – ofsajd.
22:05
Veliká šance hostů! V situaci tři na dva se puk odrazil před prázdnou bránu, ale hostům se nepovedlo doklepnout puk za čáru.
21:01
Domácím se nepovedlo dobře rozehrát. Kadaň ale vzápětí také chybovala, provinila se ofsajdem.
20:05
Hosté hrají v plném počtu, oslabení skvěle zvládli, dokonce se jim povedlo vsítit rozdílovou branku na konci první třetiny.
20:01
Hráči nastupují na led, za dvě minutky začínáme.
Máme za sebou zajímavou první třetinu. V první minutě šli do vedení domácí, jenže ve 14. minutě Třebíč chybovala, Kotouče se zmocnili hosté a dostali se do vedení. Dlouho se ještě řešila situace, zda nebyl puk trefený vysokou holí, ale nakonec rozhodčí branku uznal. Ke konci hrála Třebíč přesilovku, ale dopadla pro domácí velice špatně, hosté ujeli do situace dva na jednoho a krásně akci zakončili brankou sekundu před koncem.

Další třetina začne v cca 18:25.
20:00
19:59

Neskutečný závěr první třetiny! Kadaň ve vlastním oslabení se dokázala dostat do situace dva na jednoho. Kohout přihrál DAVIDU KAŠEMU, který kličkou do bekhendu překonal Vejmelku. Do konce třetiny zbývala sotva vteřina. Asistence: Martin Kohout.
19:38
Dolníček od modré vypálil dost dobře, málem se k dorážce dostal i Kristl, ale nestalo se tak. Následně střílel Zdráhal a Strmeň měl velké problémy, dopadlo to pro něj dobře.
19:01
Domácí se zatím těžce dostávají do dobré pozice.
18:08
Vyloučení v týmu Kadaně (Osmík 2 min. držení protihráče)
17:55
Radim Zohorna pronikl po levé straně do zajímavé pozice, jeho střelu zápěstím brankář ukryl do lapačky.
17:33
Kohout zkoušel z úhlu překvapit Vejmelku, ale střelu mu vůbec nevyšla.
16:52
Trefného střelu Vejmelka vytěsnil do ochranné sítě.
16:34
Domácí zastavil ofsajd.
16:04
Lojek nahrál dobře Mrázkovi, který ihned pálil z první, ale Strmeň skvěle zasáhl. Hosté v plném počtu.
15:13
A další vyhození Kadaně.
14:31
Zdráhal od modré nahazoval, ale Strmeň vyráží. Následně hosté vyhodili.
13:58
Vyloučení v týmu Třebíče (Tejnor 2min. za hákování)
13:05

Třebíč chybovala v rozehrávce, a tak se k puku dostali hosté. Chlouba dostal nabito na modrou, jeho střelu ještě tečoval JAKUB CHRPA a stanovil skóre na 1:1. Asistence: Roman Chlouba a Radek Havel.
12:26
Kaše nahrával mezi kruhy na Kohouta, střela se mu příliš nepovedla, a tak Vejmelka puk pohodlně chytil. Po komerční pauze se bude vhazovat po pravici Vejmelky.
11:39
Kadaň ožila. Střela Trefného se odrazila před Vejmelku, ale tam nikdo z Kadaně nebyl.
10:30
Domácí si teď koledovali, Kadaň si vytvořila slušný tlak, který zastavil až rozhodčí, protože jeden z hráčů hostí byl v brankovišti.
09:28
Po vhazování se puk dostal na modrou k Havlovi, zkoušel příklepem vystřelit, ale jeden z domácích mu zblokoval střelu.
09:06
Icing Třebíče.
08:59
Psota nahazoval po zemi před bránu na Malce, tomu se povedlo puk tečovat, ale byl moc blízko k bráně, a tak to nebylo nebezpečné pro hosty. Hosté hrají v plném počtu.
08:35
Domácí dlouho kombinovali, Kristl poté přihrával před bránu na Wasserbauera, ale přihrávku zachytil Strmeň.
07:28
K Mrázkovi se puk odrazil a měl před sebou skoro celou prázdnou bránu! Ovšem puk mu sjel z hole a nevyužil velké šance.
06:58
Vyloučení v týmu Kadaně (Chalupa 2 min. držení protihráče)
06:51
Domácí chybovali v rozehrávce, puk se odrazil k Osmíkovi, tomu ale střela nevyšla.
06:08
Po komerční přestávce bude následovat buly před Vejmelkou.
05:43
Lojek obešel útočníka hostů a zkoušel posílat puk před bránu, bohužel pro domácí, nikoho nenašel.
04:05
Nicolas Hlava vybojoval vhazování v útočném pásmu. Jeho střelu z dálky Vejmelka podržel v lapačce.
03:28
Skvělá souhra Malce a Kuska. První jmenovaný dobře posunul puk mezi kruhy na Kuska, tomu ale střela z první až tak nevyšla.
03:07
02:45
Velká šance hostů na vyrovnání! Nahozený puk do brankoviště se odrazil k jednomu z hostů, ale Vejmelka dokázal puk na brankové čáře chytit.
02:05
A další vyhození z hole Přibyla.
01:42
Domácí se osvobodili.
01:07
Vyloučení v týmu Třebíče (Čejka 2 min., za podražení)
00:41

Tak to byl skvělý úvod domácích! Mrázek našel rozjetého SILVESTRA KUSKA, který se dostal až před brankáře a dostal puk za Strmeně. Asistence: Petr MRázek.
00:15
Hosté vyhráli úvodní vhazování, ale ihned chybovali, domácí ale branku Kadaně neohrozili.
00:01
Hezký den, zápas nám za necelých 15 minut začne, pojďme se podívat zatím na sestavy obou soupeřů. Třebíči dnes pomůže Petr Mrázek s Radimem Zohornou, Kadani např. David Kaše.

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Jekel) – Niko, J. Zdráhal (A), Lojek, Čejka (A), Přibyl, Hort, Jiří Wasserbauer – Jan Wasserbauer, Dolníček (C), Kristl – Kusko, R. Zohorna, Mrázek – Malec, Milfait, Psota – Huňa, Juráň, Paták.

SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Trefný (C), R. Černý, J. Tomeček (A), L. Chalupa, Baránek, R. Havel, Tejnor, Weinhold – Harkabus, Hejcman, O. Beránek – Osmík, Kaše, Kohout – Hlava, Chlouba (A), Chrpa – Ringler, M. Zadražil.

Rozhodčí: Kašík – Adamec, Poruba..
Ve středu je na programu 50. kolo WSM ligy mezi Třebíčí a Kadaní. Kadaň bojuje o udržení v soutěži, a tak každý bod je pro ně velice důležitý. Trhači zvítězili naposled před čtyřmi zápasy v Havířově (2:5), v posledních třech zápasech měli velice těžký los, ale i tak se jim povedlo obrat o bod Kladno a i Jihlavu. Třebíč bojuje o první šestku a bude to mít ještě složité, protože na záda jí dýchají Prostějov a Ústí. V předminulém zápase Třebíč vyhrála na ledě Litoměřic 2:3, ale v sobotu v okleštěné sestavě nestačila na Most (3:1). Bílé hvězdy by tedy ve středu potřebovaly vyhrát a nejlépe za tři body, ale lehké to nebude. Za Kadaň nastupuje i Adam Raška, který v Třebíči působil. Za domácí by měl asi nastoupit i Kamil Brabenec, který má do Třebíče střídavé starty z Brna.

Kadaň 13. místo – 53 bodů

Nejproduktivnější útočník Třebíče: Roman Erat (7+27)
Nejproduktivnější útočník Kadaně: Jaroslav Kůs (9+30)

Nejproduktivnější obránce Třebíče: Jan Zdráhal (7+15)
Nejproduktivnější obránce Kadaně: Jakub Trefný (3+16)

Nejlepší střelec Třebíče: Richard Kristl – 18 branek
Nejlepší střelec Kadaně: Darek Hejcman – 12 branek

Brankáři Třebíče: Pavel Jekel 91,29%, Karel Vejmelka 93,21%, Dominik Svoboda 89,87%

Brankáři Kadaně: Jan Strmeň 92,13%, Tomáš Král 89,91%, Tadeáš Dvořák 93,48%
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.