Petr Koukal (JEK): 0+0, odehránu 17:49 minut
Jan Buchtele (JEK): 0+0, 4 střely na bránu
Michal Birner (CLJ): 0+0, odehráno 11:16 minut
Pavel Francouz (CLJ): do zápasu nezasáhl
Kirill Kolcov využil neskutečné chyby kterou necelou minutu před koncem prodloužení vymysleli domácí a Traktor Čeljabinsk tak vyhrává 2:1 a bere dva body z tohoto utkání.
64:08
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
KIRILL KOLCOV využil chyby domácích v rozehrávce a sám před bránou nezaváhal. Bez asistence.
63:10
Kivistö přesnou ranou donutil Děmčenka k zákroku.
62:52
Hra tří proti třem se často nevídá. Lépe si zatím vede Jekatěrinburg. Tři stateční nyní podnikají útočné nájezdy na bránu soupeře.
62:36
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jan Buchtele – 2 min., nedovolené bránění).
62:25
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Černikov – 2 min., hrubost).
62:08
O puk se nyní oba týmy přetahují za brankou Traktoru.
61:30
Simakov vyslal kotouč do náruče Děmčenka.
60:47
Szczechurova tvrdá rána mířila mimo.
60:25
Puk zatím drží hosté a snaží se útočit.
60:01
Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, následuje prodloužení.
60:00
59:40
Domácí se sice snaží útočit, vše ovšem nasvědčuje tomu, že zápas zamíří do prodloužení.
58:49
Jekatěrinburg zastavuje ofsajd.
58:09
Simakov se opřel do střely a kotouč jen prosvištěl nad bránou.
57:08
Buchtele zakončoval bekhendem z dobré pozice. Bránu ale minul.
56:37
Golyšev z nouze vystřelil z nulového úhlu a kotouč poslal do ochranné sítě.
56:14
55:34
V obrovské šanci byl Alexejev, který dorážel odražený puk do odkryté klece! Děmčenko se ale zázračně přesunul k tyči a puk vykopl.
54:40
Demčenko nyní učinil přítrž střelám soupeře a zalehl puk.
54:12
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexej Petrov – 2 min., podražení).
53:55
Po faulu na Jakuceňa bylo nařízeno trestné střílení. Jakuceňa ale možnost pro střelu prováhal a ani nezakončil.
53:55
Bylo nařízeno trestné střílení!
53:27
Postavení útočícího hráče domácích v brankovišti. Hra je vykázána do střední třetiny.
53:22
Ostrá rána Turbina zamířila těsně mimo brány.
52:23
Timašov se dostal až před bránu. Nezvládl ale zvednout puk a zakončil jen do betonu.
52:02
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Michal Birner – 2 min., vysoká hůl).
51:48
Kolcov vyslal puk těsně vedle brány.
51:21
Koukal zasáhl do rozehrávky a vyhodil kotouč.
50:43
Bělovova tvrdá rána mířila mimo a domácí následně vyhodili.
50:23
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexej Vasilevskij – 2 min., podražení).
50:05
Mirnov v poskytnuté výhodě trefil jen beton brankáře.
49:22
První formace Jekatěrinburgu se nyní zuby – nehty drží v útočné třetině a nebezpečně ohrožuje bránu.
48:37
Icing Jekatěrinburgu.
47:34
Garejev nahození nedojel a odpískáno je zakázané uvolnění.
46:32
Birnerova dělová rána minula zamýšlený cíl.
46:13
Monja zůstal za obranou a zakončením poslal kotouč jen do hrudi brankáře!
45:45
Koukalovo zakončení nalezlo jen lapačku gólmana.
45:12
Odražený puk padal do brány, ale Ustinskij vymrštil lapačku a nebezpečnou situaci ukončil.
45:00
Mirnov prošel obranou a poslal puk jen do betonů připraveného brankáře.
44:53
Česalin tečoval střelu od modré jen do hrudi Děmčenka.
44:30
Zakázané uvolnění Čeljabinsku.
44:10
Simakov tečoval nahození. Puk projel brankovištěm do rohu kluziště.
43:40
Garejev poslal nepříjemnou střelu do ramene brankáře.
43:31
Vasilevskij vyslal tvrdou střelu nad bránu.
43:05
Hraje se v poměrně rychlém tempu. Puk často střídá majitele a hra se přelévá ze strany na stranu.
42:04
Andersén mohl pálit, ale v poslední chvíli mu byl vypíchnut puk.
41:43
Ofsajd Jekatěrinburgu.
41:37
Traktor vyvezl puk až k bráně Ustinskijho.
40:45
Buchtele našel Koukala, jenž vystřelil velmi nepřesně.
40:10
V úvodu třetiny se kupředu hrnuli domácí. U branky ale převzali puk hosté z Čeljabinsku.
40:01
Ve druhé třetině se na vyrovnání zmohli domácí hráči. Střelu Kivistöho tečoval do brány Alexejev a skóre je tedy srovnané 1:1.
40:00
39:13
38:33
Další vyhození z hokejek domácích.
38:09
Jekatěrinburgu se nyní povedlo vyhodit puk z pásma.
37:37
Mirnov v dobré pozici nepálil ale raději nahrál.
37:13
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Pavel Turbin – 2 min.).
37:02
Čeljabinsk má stále výhodu a formace Jekatěrinburgu je již velmi unavená.
36:25
Traktor nyní těží z ponechané výhody a obléhá bránu.
35:27
Birner čel sám na brankáře a zkusil zakončit mezi ruku a tělo. Ustinskij ale záměr vystihl a zvládl zakročit!
34:31
Ofsajd přerušuje akci domácího celku.
34:12
Alexejevova střela byla vyražena do ochranné sítě.
33:44
Kolcov zariskoval a málem jako poslední obránce ztratil puk.
33:08
Garejev šel sám proti jedinému obránci. Jeho zakončení ale obránce zablokoval a následně odražený puk přikryl gólman.
32:41
32:30
Další střelu Buchteleho vyrazil brankář betony.
32:04
Buchteleho zakončení končí pouze za bránou.
31:33
V přesilové hře se Jekatěrinburgu zatím nedaří. již dvakrát museli pro puk až ke své bráně.
30:41
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Dmitrij Pestunov – 2 min., vysoká hůl).
30:22
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
ANDREJ ALEXEJEV dobře clonil a nastavil hůl do střely Kivistöho. Puk od jeho hole zaplul do sítě a je vyrovnáno. Asistence: Tommi Kivistö a Alexej Simakov.
29:25
Zakázané uvolnění Traktoru.
29:11
Monja nahodil od mantinelu a puk minul bránu jen o pár centimetrů.
28:40
Avtomobilist teď obléhá bránu Traktoru a dosti unavuje formaci Čeljabinsku.
28:02
Garejev zkusil obejít obránce a vystřelit. Ten mu ale vypíchl puk a jeho akci tak zastavil.
27:40
Alexejeva zastavil v dobré příležitosti tvrdý hit obránce.
27:03
Útok Čeljabinsku zastavuje ofsajd.
26:45
26:05
Avtomobilistu se přesilová hra zatím nedaří dle představ.
25:40
Domácí jsou ve svém pásmu a chystají se projít zpět do útoku.
25:18
Traktoru se nyní povedlo vyhodit puk z pásma.
24:45
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Šarov – 2 min., hákování).
24:40
24:15
Megalinskijho nahození se nebezpečně odrazilo od nohy útočníka a jen těsně minulo bránu.
23:27
Alexejev střílel bez přípravy a našel jen hruď připraveného Děmčenka.
23:12
Monja střílel z velmi ostrého úhlu a trefil jen rameno gólmana.
22:40
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Černikov – 2 min., podražení).
22:29
Vasilevskij střílel od mantinelu a puk trefil jen nohu obránce.
21:29
Šingarejev se dostal k puku v mezikruží a jeho střela zamířila těsně vedle vzdálenější tyče.
21:21
Zakončení Monji mířilo vysoko nad bránu.
21:01
Ofsajd Traktoru zastavuje plynulost hry.
20:35
Garejev převzal odražený puk a zkusil obkroužit gólmana. Jeho zakončení ale projelo těsně vedle tyče.
20:10
Po vyhraném buly se kupředu vrhl Traktor. Lehké nahození lapil Ustinskij do své lapačky.
20:01
Prvních dvacet minut přineslo jedinou branku a to z hokejky Jurije Petrova, který se trefil po přesné přihrávce zpoza brány. Traktor Čeljabinsk tedy vede 1:0.
20:00
19:15
Koukalova formace nyní obléhá bránu Traktoru.
19:02
Ohlášena poslední minuta třetiny.
18:35
Birnerova střela z křídla trefila gólmana do vyrážečky.
17:26
Šarov dorážel z nebezpečné blízkosti. Gólman domácích borců ovšem srazil betony a nedovolil puku projít do brány.
17:11
16:42
Ustinskij raději podržel nahození ve své lapačce.
16:21
Mirnov vyslal puk z mezikruží jen do zadního mantinelu.
16:01
Další povedené vyhození kotouče ze strany domácích.
15:25
Jekatěrinburgu se podařilo vyhodit puk.
15:11
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Tommi Kivistö – 2 min., podražení).
15:05
Megalinskij měl před sebou odkrytou bránu, ale minul!
14:45
Kotouč skončil na střídačce a nyní se bude vhazovat ve střední třetině.
14:27
Vasilevskij nahodil ale hosté byli ihned schopni převzít puk a vyrazit do protiútoku.
13:50
Borodkin se nebál vyslat tvrdou střelu a Ustinskij musel zasahovat betonem.
13:30
Zakázané uvolnění Jekatěrinburgu.
13:07
Kolcov se v pásmu ocitl dříve než měl a odpískán je ofsajd.
12:30
Garejev dostal křižnou přihrávku a vyslal střelu jen do boční sítě.
10:57
Po vyhození se domácí opět dostali do pásma a snaží se zakončit.
10:34
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Paul Szczechura – 2 min., podražení).
10:14
Hráči Jekatěrinburgu nyní odrazili několik nebezpečně vyhlížejících útoků hostů.
09:43
Tečovanou střelu Petrova podržel gólman Avtomobilistu v lapačce.
09:18
Po zákroku Děmčenka následuje komerční pauza.
08:53
Domácí již v plném počtu útočí a Garejev se snažil poslat z hranice kruhu pro vhazování přesnou střelu. Děmčenko zasáhl.
08:08
Domácím se povedlo vyhodit puk z pásma.
07:37
Traktor je gólem povzbuzen. Obléhá nyní bránu soupeře a snaží se zakončit.
06:27
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (2 min. – příliš mnoho hráčů).
05:47
Po přihrávce zpoza brány obdržel puk JURIJ PETROV a přesnou střelou poslal puk za záda brankáře domácích. Asistence: Alexander Černikov.
05:28
Icing Jekatěrinburgu vrací hru před Ustinskijho.
05:14
Hraje se tedy čtyři na čtyři. Puk se dostal k Ustinskijmu, který rozehrál na hokejky svých spoluhráčů.
04:49
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Igor Mirnov – 2 min., podražení).
04:45
Do samostatného úniku se dostal Koukal, ale jeho zakončení lapil brankář.
04:21
Čeljabinsku se povedlo udržet puk v pásmu.
04:18
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jan Buchtele.
03:21
Megalinskij poslal puk z mezikruží vedle. Následně Česalin zkusil bekhendovou kličku, kterou poslal mimo bránu.
02:59
Domácí kontrolují puk ve své třetině a snaží se zaútočit.
02:20
Traktor má nyní problém dostat se z vlastního pásma. Třetí formace Avtomobilistu vybojovala puk a nyní obléhá bránu.
01:32
Andersén vystřelil od modré. Kotouč ale zavadil o nohu obránce a zamířil mimo bránu.
01:03
Nahození Jekatěrinburgu se mění v icing.
00:46
Buchtele obdržel puk na hranici kruhu a vystřelil ke kruhu, kde číhal Děmčenko.
00:26
Garejev se dostal k zakončení v mezikruží. Kotouč ale zamířil nad bránu.
00:10
Úvodní buly vyhráli domácí a ihned nahodili puk do pásma.
00:01
Oba týmy jsou již na ledě a halou zní hymna Ruské federace.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Ustinskij (Sochatskij) – Kivistö, Megalinskij, Andersén, Vasilevskij, Timašov, Turbin, Ščemerov – A. Alexejev, Simakov, Česalin – Koukal, Buchtele, Garejev – Torčeňuk, Golyšev, Monja – Rassejkin, Šingarejev, A. Romanov – Mingalejev.

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Francouz) – Kolcov, N. Bělov, Borodkin, A. Petrov, Šinin, Klimontov, N. Gluchov, Žuldikov – Jakuceňa, Szczechura, Kručinin – Mirnov, Šarov, Birner – Peňkovskij, Šolochov, Afonasjevskij – Pestunov, J. Petrov, Černikov.

Rozhodčí: Birin, Sojn – Kuchava, Novikov.
Traktor Čeljabinsk si v současné sezoně stihl zahrát tři zápasy. Úvodní duel s Petrohradem došel do prodloužení, které Traktor vyhrál 2:1. Následně přišla porážka od CSKA výsledkem 0:3. V posledním zápase si Čeljabinští vyšlápli na Čerepovec a zvítězili 7:2.
Avtomobilist Jekatěrinburg má v aktuálním ročníku KHL odehrány již čtyři zápasy. V úvodním zápase sezony porazili hráči Avtomobilistu Novosibirsk 5:3, následně prohráli 1:3 s Omskem. Posléze přišla výhra s Novokuzněckem 2:5 a v posledním zápase vyhráli nad Magnitogorskem 2:0.
Krásný den všem příznivcům hokejové zábavy! Před námi je další střetnutí v rámci Kontinentální hokejové ligy, konkrétně mezi Avtomobilistem Jekatěrinburg a Traktorem Čeljabinsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.