Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Střely na branku: 34 – 27
Je dobojováno! Soči nakonec zvládlo domácí souboj s Togliatti a vítězí 2:1! Domácí celek poslal v první třetině do vedení Jevgenij Skačkov . Poté se dlouho bojovalo. Oba týmy si zahrály několik přesilových her. Vyrovnání se však Lada dočkala až těsně po startu druhé třetiny, kdy se trefil Viktor Komarov ! Soči ale od té doby zařadilo vyšší rychlostní stupeň a Ben Maxwell osm minut před koncem vrátil domácím vedení! Hosté sice v závěru hráli přesilovou hru, ale Barulin už kotouč za svá záda nepustil.
59:12
Ilja Ježov zůstává na střídačce! Hosté zkoušejí štěstí ve hře bez brankáře!
59:12
Hostující trenér si vyžádal oddechový čas!
59:00
Obrovská šance hostujícího celku! Před ležícím Barulinem bojovali o puk hned dva hráči hostujícího celku, ale domácí brankář přesto dokázal udržet kotouč před brankovou čárou!
58:18
Hosté dostávají zajímavou možnost! Soči totiž hrálo v šesti a dvě minuty před koncem utkání dopřává soupeři přesilovou hru!
58:10
O´Dell vybojoval kotouč v rohu obranného pásma. Domácí hokejista přesnou přihrávkou vyslal na steč Mereskina, ale obrana Togliatti byla připravena.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:25
Ilja Krikunov se krásně prosmýkl do útočného pásma, natáhl si kotouč mezi kruhy a zápěstím poslal puk nad břevno hostující klece.
56:45
Hosté se nyní nastěhovali do útočného pásma. Rafael Achmetov zkoušel štěstí z pravé strany, ale jeho ránu zablokoval jeden z obránců.
56:12
Vladimir Maleňkich se před brankou domácích natahoval po odraženém kotouči, ale vynikajicí Konstantin Barulin dokázal puk vypíchnout do bezpečí.
55:23
Alexandr Strelcov poslal puk po mantinelu za domácí branku, kde naneštěstí pro hostující celek nebyl nikdo v bílém dresu a Fantenberg mohl uklidnit hru.
55:07
Ilja Ježov zastavil prudké nahození z hokejky Andreje Kosticyna a před dojíždějícím Maxwellem raději přerušil hru. Vhazuje se po jeho levici.
54:35
Michail Mamkin se vydal napadat rozehrávku soupeře na modrou čáru. Osamocený hráč Soči neměl proti přesile šanci, ale alespoň nastřádal cenné sekundy.
54:10
Ani z další akce Togliatti nebezpečí pro domácí klec nepřijde. Na dlouhou přihrávku totiž nedosáhl nikdo v bílém a puk propadl na zakázané uvolnění.
53:40
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Hostující celek se stále nemůže dostat do útočného pásma. Soči brání opravdu parádně.
53:15
Kosticyn si sjel před hostující branku, kde se snažil tečovat prudké nahození. Domácí útočník však nasměroval kotouč vedle branky Lady.
52:40
Soči se nadále tlačí do útoku. Na branku se nyní hnal agilní André Petersson, nicméně domácí útočník zapomněl kotouč za sebou.
51:59
Soči právě vstřelilo branku!
Soči si bere ztracené vedení nazpátek! Obrovská radost na tribunách. Igor Levickij svedl souboj s dvojicí obránců, vybojoval puk a poslal jej mezi kruhy, odkud BEN MAXWELL přesnou střelou překonal Ježova! Asistence: Igor Levickij, Ivan Zacharčuk.
51:35
Hosté se drali do útočného pásma, ale na modré čáře zasáhl vynikající Eric O´Dell. Domácí útočník se snažil vyvézt puk, ale proti přesile neuspěl.
51:10
Tempo hry v posledních minutách pořádně opadlo. Ani jeden z týmů se ne a ne usadit v útočném pásmu. Kotouč létá z jedné strany na druhou.
50:20
Na druhé straně musel Konstantin Barulin dávat pozor na nahození od mantinelu. Domácí brankář zatím chytá opravdu jistě. Vhazuje se po jeho pravici.
50:10
Jevgenij Skačkov se vydal na výlet do útočného pásma. Domácí hokejista postupoval s pukem podél mantinelu, ale jeden z obránců jej zastavil.
49:15
O ´Dell se otočil s pukem v rohu útočného pásma a okamžitě se pokusil vystřelit. Jeho zakončení z mezikruží však Ježov dokázal zastavit.
49:05
Ilja Krikunov si sjížděl na přihrávku zpoza branky, nicméně Mereskin mu adresoval hodně nepřesnou pobídku a daroval puk soupeři.
48:20
Hostující brankář se v závěrečné třetině rozhodně nenudí. Ilja Ježov nyní musel zkrotit prudké nahození od modré čáry. Vhazuje se po jeho levici.
48:02
Georgij Bělousov vyvážel kotouč do útočného pásma, ale ve středním pásmu ztratil balanc a nakonec puk pouze nahodil za branku soupeře.
47:30
Ilja Krikunov poslal kotouč na modrou čáru. Oscar Fantenberg mohl střílet, ale místo zakončení zvolil přenesení kotouče na pravou stranu.
47:18
46:32
Oscar Fantenberg dojel další vyhození Togliatti přes celé kluziště a rychle poslal puk zpět do útočného pásma. Domácí se zatím nemohou usadit ve třetině.
46:10
Ben Maxwell bojoval v rohu útočného pásma o odražený kotouč. Na pomoc mu ještě přijel Petersson, ale ani ve dvou puk neudrželi.
45:30
Hosté ale uspěli na vhazování v obranném pásmu a okamžitě vyhodili kotouč až k Barulinovi. Domácí brankář rychle poslal puk nazpátek.
45:18
Semjon Valujskij dostává dvě minuty za držení hole a před domácím celkem se otevírá nadějná možnost.
44:40
Lada se v posledních minutách pouze brání. Hosté vyhazují jeden puk za druhým a Soči se žene do útoku. Domácí navíc budou hrát přesilovku.
44:10
Michail Mamkin podržel kotouč za domácí brankou a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly posílá na led i hostující lodivod.
43:50
Další střelu vyslal André Petersson, avšak ani jeho projektil nedolétl až hostujícímu brankáři. Obránci Togliatti nyní obětavě blokují.
43:15
Ilja Krikunov bojoval o puk v rohu útočného pásma. Domácí útočník přitlačil na mantinel jednoho ze soupeřů, ale Lada se tentokrát ubránila.
42:45
Další nahození od modré čáry vyrazil Ježov do rohu kluziště. Soči teď ale uzamklo svého soupeře před brankou a nepouští Ladu k puku.
42:15
Komarov vybruslil okolo branky do střelecké pozice, nicméně jeho zakončení z mezikruží minulo branku.
41:30
Dnešní utkání sleduje 3289 diváků!
41:30
Domácí se okamžitě snaží přispěchat s odpovědí, nicméně nahozený kotouč do útočného pásma nezastihl nikdo v modrém.
40:50
Togliatti právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Hosté hned v úvodu přesilové hry srovnávají se Soči krok! Po vyhraném vhazování rozjeli hosté krasnou kombinaci a po přihrávce Bočarova překonal Barulina VIKTOR KOMAROV! Asistence: Stanislav Bočarov, Jefim Gurkin.
40:43
Jevgenij Kuzněcov dostává dvě minuty za vražení na hrazení.
40:30
Anton Šenfeld vlétl s kotoučem do rohu útočného pásma, ale jeho pobídku na brankoviště přečetl Barulin, jež schoval puk v lapačce.
40:10
Do třetí třetiny vstoupilo lépe Soči. Domácí hokejisté uspěli na vhazování a Oscar Fantenberg okamžitě nahodil puk za branku soupeře.
40:01
Střely na branku: 22 – 18
Druhá třetina je minulostí! Oba celky si v prostřední části vyzkoušely přesilové hry. Hosté mohli vyrovnat, ale Konstantin Barulin v bráně Soči zlikvidoval Gurkinovu ránu k tyči a poté mu pomohl obránce proti zakončení Sinicyna. Na druhé straně se v největší šanci ocitl O´Dell, ale ani on se na listinu střelců nezapsal. Před závěrečnou třetinou je stav stále 1:0!
40:00
39:30
Alexandr Mereskin ještě motal hlavy obráncům Lady v útočném pásmu. Domácí hokejista se snažil vyjet z rohu, ale Taylor Aronson mu vzal puk.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:38
Až nyní se domácí hokejisté dostali ze sevření svého soupeře. Ivan Zacharčuk spěchal do útočného pásma za prudkým vyhozením, ale obránce byl u puku dříve.
38:12
37:42
Viktor Komarov pálil z levé strany. Hostující hráč vypálil od mantinelu, nicméně jeho dělovka příklepem minula domácí klec.
37:01
Další vyhození Soči. Hokejisté Togliatti si zatím v přesilových hrách nejsou schopni vytvořit souvislý tlak a domácím hokejistům značce usnadňují situaci.
36:30
Hostům se ani napotřetí nevyvedl vstup do přesilové hry. Domácí se rychle zmocnili kotouče a Oscar Fantenberg vyhodil puk přes všechny čáry.
36:12
Tak ještě jedna přesilová hra! Dvě minuty za hákování dostává André Petersson.
35:30
André Petersson se dral vpřed podél pravého mantinelu Domácí hokejista na modré čáře narazil na připraveného obránce a odevzdal soupeři kotouč.
35:00
Viktor Komarov se elegantně protáhl do útočného pásma, stáhl si puk špičkou čepele a následnou střelou zápěstím minul horní roh domácí klece.
34:37
Lada se snažila překvapit domácí defenzívu rychlým přechodem do útočného pásma. Kristaps Sotnieks byl ale hodně rychlý a ocitl se v ofsajdu.
34:00
Sergej Kuzněcov s přehledem dojel vyhození hostů na modrou čáru. Domácí hokejista uklidnil hru a zadovkou rozjel další útok Soči.
33:22
Ilja Krikunov se z pravé strany protlačil před hostující branku. Odražený kotouč se za brankovou čáru snažil procpat Eric O´Dell, ale Ježov udržel beton na ledě!
33:05
Tentokrát hasil domácí brankář střelu od modré čáry. Semjon Valujskij vypálil mezi bruslemi jednoho z obránců, nicméně Barulin nakonec zasáhl.
32:51
Až nyní se po dlouhé době přerušuje hra. Konstantin Barulin raději přikryl nahození ze středního pásma před dojíždějícím soupeřem. Vhazuje se po jeho levici.
32:20
Michail Mamkin spěchal do rohu útočného pásma za vlastním nahozením. Domácí hokejista se sice dostal před obránce, nicméně o puk rychle přišel.
31:45
Soči po delší době uklidnilo hru a vydalo se do útoku. Přihrávka z rohu kluziště mezi kruhy byla hodně pomalá a hosté se zmocnili kotouče.
31:07
Dmitrij Sinicyn se v pádu snažil doklepnou za záda ležícího Barulina padající kotouč, ale jeden z obránců jej na poslední chvíli nepustil ke střele!
30:57
30:10
Alexandr Mereskin navíc vyvezl kotouč do středního pásma a od modré čáry jej nahodil za hostující branku. Soči zatím zvládá oslabení na jedničku.
29:40
Konstantin Barulin měl čistý výhled a bez jakýchkoliv problémů kryl prudkou střelu od modré čáry. Hosté si zatím nevypracovali žádnou šanci.
29:05
Domácím se ihned po vyhraném vhazování podařilo vyhodit puk přes celé kluziště. Lada musí zahájit akci až od Ježova.
28:57
Další přesilová hra pro Togliatti! Dvě minuty za podražení vyfasoval Alexandr Mereskin.
28:40
Alexandr Mokšancev si sjel na nahozený kotouč za branku domácího celku. Hostující hráč se pustil do souboje s obránce, nicméně ani on neuspěl.
28:10
Anton Šenfeld napadal rozehrávku domácích obránců v rohu útočného pásma. Šenfeld však nemohl počítat se spoluhráči, kteří odjeli střídat.
27:58
27:02
André Petersson nyní skvěle vypomohl domácí obraně. Hokejista Soči se neohroženě vrhl proti střele od modré čáře a usnadnil Ježovovi práci.
26:40
Až nyní musel Ilja Ježov vytáhnout zákrok. Hostující brankář přečetl pobídku na brankoviště a holí si stáhl kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho pravačce.
26:20
Domácí se usadili v útočném pásmu a svírají hostující obránce před Ježovem. Hokejisté Soči si posílají puk ze strany na stranu, ale zatím nevypálili.
25:58
Další přesilovka domácích. Taylor Aronson dostává dvě minuty za podražení.
25:25
A hned z toho byla obrovská šance! Puk se od jednoho z obránců odrazil k Jefimu Gurkinovi, jež pálil na přední tyč, ale Barulin se fantasticky přemístil!
25:03
Michail Mamkin se v útočném pásmu natahoval po zadovce na modrou čáru. Domácí hokejista na kotouč nedosáhl a Lada se po dlouhé době může vydat do útoku.
24:54
24:05
Renat Mamašev nahodil puk na vzdálenější tyč, kde se puk snažil tečovat André Petersson, ale druhý jmenovaný nakonec rychle letící kotouč netrefil.
23:26
Další střelou z dobré pozice se ukázal Petersson. Domácí hokejista trefil Ježova do betonu a brankář Togliatti se bleskově vrhl po odraženém puku.
23:08
Obrovská šance domácího celku! Ježov vyrazil střelu od modré čáry jen před sebe, ale Renat Mamašev z dobré pozice poslal puk vedle branky!
22:54
A máme tady další vyloučení. Přesilovku si tentokrát zahraje domácí Soči. Alexandr Strelcov dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
22:30
O´Dell obdržel přihrávku mezi kruhy, nicméně dobře se vracející obránce Taylor Aronson mu na poslední chvíli vypíchl kotouč špičkou hokejky.
22:05
Anton Šenfeld se vytáhl až do rohu útočného pásma, kde svedl souboj s Fantenbergem. Domácí obránce nedal svému protějšku šanci.
21:47
21:05
Alexandr Mokšancev bojoval o kotouč za domácí brankou, ale proti přesile hokejistů Soči neměl šanci na úspěch. Domácí se znovu osvobozují.
20:28
Hosté zatím nemohou zachytit pohyb domácích hokejistů a Soči se i v oslabení drží v obranném pásmu. Domácí hokejisté dokonce zakončili.
20:10
Vstup do druhé třetiny se lépe vydařil domácím. Soči uspělo na úvodním vhazování a okamžitě se hnalo vpřed. Taylor Aronson však zastavil přihrávku před branku.
20:01
Střely na branku: 12 – 6
První třetina je minulostí! Úvodní dvacetiminutovka se lépe vydařila domácímu celku, který vlétl do zápasu hodně aktivně a přilepil soupeře před jeho branku. Odměny se Soči dočkalo po sedmi minutách, když se prosadil Jevgenij Skačkov . Domácí poté hráli přesilovou hru, ve které obranné kvarteto unavili, ale nepodařilo se jim propálit pozorného Ježova. Do druhé třetiny vstoupí v početní převaze Lada. Zbytek trestu za držení si totiž bude odpykávat Jurij Alexandrov.
20:00
19:47
Vylučovat se bude také na domácí straně! Jurij Alexandrov zatáhl za záchrannou brzdu a dostává dvě minuty za držení!
19:15
Ilja Krikunov se po parádním průniku do útočného pásma pokusil zakončit z otočky, ale jeden z obránců Togliatti dokázal jeho ránu zablokovat.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:10
Oscar Fantenberg podržel kotouč za brankou domácího celku a poté rozjel další útočnou akci Soči. Domácí celek se nyní drží v útočném pásmu.
17:30
Svjatoslav Grebenščikov bojoval o puk v rohu útočného pásma, kde svedl tvrdý souboj s jedním ze zadáků soupeře. Domácí hokejista dokázal puk vybojovat.
17:06
Až nyní se domácímu celku podařilo zakončit. Petersson našel přihrávkou na levou stranu Skačkova, jež v těžké pozici nestačil nasměrovat puk na branku.
16:58
16:18
Další ránu od modré čáry už hostující brankář kryl. Ježov udržel tvrdou střelu v lapačce a dopřává svým spoluhráčům oddech. Vhazuje se po jeho levici.
15:37
Ivan Zacharčuk dostal nabito na levý kruh. Domácí střelec okamžitě vypálil příklepem a brankář Ježov na poslední chvíli zasáhl ramenem!
15:10
Gleb Korjagin se po vyhraném vhazování pokoušel vyhodit puk do středního pásma, ale jeden z domácích obránců ještě udržel kotouč na modré čáře.
14:58
Bude se vylučovat! První přesilovou hru dnešního utkání si zahraje Soči. Dvě minuty za faul kolenem si odsedí Taylor Aronson.
14:05
Ivan Jacenko střílel od modré čáry. Domácí hokejista poslal tvrdou ránu příklepem, jenže brankář Ježov byl připraven a puk vyrazil.
13:38
Vadim Chomickij se po vyhraném vhazování v útočném pásmu obtočil kolem hostující branky, nicméně jeho rychlý pokus minul hostující klec.
13:30
Hosté se nyní zbytečně dostali pod tlak a vymanili se jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se hra vrátí před Ježova.
12:45
André Petersson si dělal prostor v útočném pásmu, objel hostující branku, vybruslil si na levý kruh a vystřelil zápěstím. Ježov však předvedl dobrý zákrok.
12:10
Renat Mamašev vybojoval puk ve středním pásmu a okamžitě přenesl hru na své spoluhráče z obrany. Domácí celek zatím nepouští Togliatti do šancí.
11:30
Barulin se znovu vydal za branku domácího celku. Brankář Soči se v úvodní třetině snaží pomáhat svým spoluhráčům a zapojuje se do rozehrávky.
11:11
Ivan Zacharčuk se prohnal do útočného pásma, připravil si kotouč na střelu a vyslal zajímavou ránu zápěstím. Ježov si zákrok lapačkou vychutnal.
10:30
Barulin nepřesnou rozehrávkou zpoza branky zavařil svým spoluhráčům, nicméně domácí hokejisté vybojovali puk na modré čáře.
10:10
Od modré čáry se do odraženého puku opřel Ilja Krikunov. Domácí hokejista vyslal zajímavou střelou po ledě, jenže Ježov byl znovu připraven.
09:25
Maxim Rybin se povedenou brzdou v obranném pásmu zbavil napadajícího obránce a pomohl hostům uklidnit hru. Lada se v posledních minutách tlačí vpřed.
09:00
Ježov měl další práci. Hostující brankář tentokrát schoval nahození od modré čáry do lapačky a raději přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levici.
08:40
Střelou z velké vzdálenosti se prezentoval André Petersson. Domácí hokejista mířil na přední tyč, nicméně Ilja Ježov byl na místě a puk vyrazil.
08:10
Renat Mamašev dojel nahozený kotouč do rohu obranného pásma. Domácí obránce puk bez váhání odpálil za modrou čáru. Lada musí začít nanovo.
07:34
Hosté spěchali vpřed s rychlou odpovědí. Na Barulina dotíral aktivní Alexandr Strelcov, ale hostující útočník důrazem na brankovišti gólmana nepřekonal.
07:02
Domácí se ujímají vedení! Soči se vydalo do rychlého protiútoku. André Petersson dostal přihrávku do jízdy, natlačil se s pukem za brankou a našel JEVGENIJE SKAČKOVA, jež dopravil kotouč do branky! Asistence: André Petersson.
06:50
Georgij Bělousov se snažil prodrat do útočného pásma, nicméně na modré čáře mu obránce vystavil stopku.
06:12
Anton Šenfeld rozjel další akci hostujícího celku. Zadák Lady však nepřesnou přihrávkou do středního pásma odevzdal kotouč soupeři.
05:42
Vasilij Strelcov hledal dlouhou přihrávkou spoluhráče na útočné modré. Nikdo v bílém dresu na prudkou pobídku nedosáhl a u puku je znovu Soči.
05:00
Oscar Fantenberg přilepil na mantinel za brankou jednoho z hostujících útočníků. Domácí celek se opět zmocnil kotouče a vydal se vpřed.
04:49
Další akce domácího celku! Tentokrát se k zakončení procpal Kosticyn, jenže ani jeho rána nenadělala Ježovovi problémy.
04:10
Až nyní se přerušuje hra. Ježov schoval v lapačce prudkou ránu od levého mantinelu. Vhazovat se bude po pravé ruce hostujícího brankáře.
03:28
Na druhé straně si udělal prostor ke střele Alexandrov. Domácí zadák střílel od modré čáry, avšak jeden z obránců se mu na poslední chvíli vrhl pod nohy.
03:10
Pokračuje se v hodně svižném tempu. Rozhodčí zatím nemuseli přerušovat hru. Domácí celek se hnal do dalšího útoku, ale Sotnieks akci Soči zastavil.
02:10
Zatím se hraje hodně bojovný hokej. Ve středním pásmu si Mamkin počkal na jednoho ze soupeřů a tvrdým hitem mu dal pocítit své svaly.
01:15
Do prvního zakončení se prodrali hosté. Komarov vlétl do útočného pásma po levé straně, ale jeho prudká střela zápěstím nenadělala Barulinovi problémy.
00:36
Barulin vyrazil ven ze své branky, aby zkrotil prudké nahození po deskách. Domácí brankář si kotouč zpracoval a rozehrál na své zadáky.
00:10
Na úvodním vhazování dnešního duelu se lépe dařilo domácím hokejistům. Soči se ihned hnalo do útoku, nicméně Kosticyn nedosáhl na prudkou pobídku.
00:01

HK Soči: Barulin (Šikin) – Chomickij (C), Alexandrov, Mamašev, Fantenberg, S. Kuzněcov, Mamkin – A. Kosticyn, O'Dell, Krikunov (A) – Petersson, Maxwell (A), Skačkov – Morozov, Mereskin, Grebenščikov – Levickij, Jacenko, I. Zacharčuk.

Lada Togliatti: I. Ježov (Masalskis) – Aronson, Sotnieks (A), Sinicyn, Korjagin, Maleňkich, Volgin, Gurkin – Filatov, Zernov, Šenfeld – V. Komarov, Mokšancev, Bělousov (C) – Achmetov, Rybin (A), Valujskij – V. Strelcov, A. Strelcov, Bočarov.

Rozhodčí: Konc, Olenin – Maitak, Pronškij.
Československá stopa

Do utkání nezasáhne nikdo z českých ani slovenských hokejistů.
Vzájemné duely

Dnešní soupeři se spolu střetli přesně před týdnem. Lada na svém kluzišti porazila Soči 4:2.
HK Soči

Soči je na tom o něco lépe. Dnešní domácí celek vybojoval v osmatřiceti duelech padesát sedm bodů a nyní drží devátou pozici Západní konference. V ledovém paláci Bolšoj je navíc Soči velmi silné. Na svém ledě totiž vybojovalo třicet devět bodů. V posledním duelu však schytalo debakl 5:1 na ledě Nižněkamsku.

Poslední tři duely

Nižněkamsk – Soči 5:1
Kazaň – Soči 1:3
Togliatti – Soči 4:2
Lada Togliatti

Togliatti v letošní sezóně sehrálo třicet osm duelů a vybojovalo pětačtyřicet bodů. Dnešní hostující celek zatím drží dvanáctou pozici Východní konference. Lada má problémy hlavně v zadních řadách. V letošní sezóně už totiž inkasovali 110 branek. Lada v posledním utkání padla doma s Novgorodem 1:2 po nájezdech.

Togliatti – Nižněkamsk 1:2 po nájezdech
Togliatti – Spartak Moskva 3:1
Příjemné úterní odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z Kontinentální hokejové ligy. Společně se dnes zaměříme na duel mezi HK Soči a Lada Togliatti. Utkání startuje v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.