Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne!
Československá stopa v utkání

Lukáš Radil (SPM) 1+1, 2 střely, čas na ledě 17:17
Lukáš Krajíček (MIN) 0+1, 0 střel, čas na ledě 20:27
Je dobojováno! Spartak Moskva si z vyrovnaného duelu odnáší tři body! Domácí o své výhře rozhodli až v závěru utkání, kdy se trefil Ryan Stoa! Před sirénou ještě upravil do prázdné branky Potapov! Minsk domů letí s prázdnou!
59:03
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Ryan Stoa – 2 min., sekání).
58:27
Spartak právě vstřelil branku!
Je hotovo! Domácí stvrzují svou výhru gólem do prázdné branky! Obraně pláchl MAXIM POTAPOV a střelou do prázdné branky zvýšil na 4:2! Asistence: Marcus Högström.
58:12
Brankář Dinama už zůstává na střídačce! Hosté to zkoušejí v šesti!
58:06
Hostující trenér si vyžádal oddechový čas!
57:50
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Rob Klinkhammer – 2 min., podražení).
57:13
Spartak si bere zpět své ztracené vedení! Hala je na nohou! RYAN STOA byl nejrychleji u odraženého kotouče, využil postavení brankářea doklepl puk do prázdné branky! Asistence: Jaroslav Dyblenko.
55:36
Hosté se znovu snažili prosadit do zakončení. Matt Ellison si vybruslil mezi kruhy, ale do jeho rány se položil obětavý obránce, který puk zastavil.
55:02
Před brankou Spartaku Moskva se strhla mela a hlavní rozhodčí ztratil puk pod těly ležících hráčů. Vhazovat se bude po pravici domácího brankáře.
54:10
Domácí se snažili přispěchat s rychlou odpovědí. Do útočného pásma se prodíral osamocený Vjačeslav Leščenko. Proti přesile hráčů v bílém neměl šanci.
53:17
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Hostům se přeci jen podařilo využít přesilovou hru! Se střelou z levé strany si domácí brankář ještě poradil, ale na dorážku ANDREJE STĚPANOVA do odkryté branky už nedosáhl! Asistence: Sergej Kosticyn.
52:22
Dinamo Minsk bude hrát přesilovou hru! Dvě minuty za podražení si odpyká Viktor Bobrov!
52:07
Na prudkou přihrávku před branku Spartaku si sjížděl Matt Ellison, který se natahoval po skákavém kotouči. Naštěstí pro domácí na něj Ellison nedosáhl.
51:29
Trenér Spartaku si vyžádal oddechový čas! Domácí hráči dostanou pokyny před závěrem zápasu!
50:26
Hosté se rychle prodrali za modrou čáru a domácí brankář musel zasáhnout proti ráně od mantinelu. Bespalov předvedl jistý zákrok.
48:13
Stále se hraje bez přerušení! Kotouč léta z jedné strany ledové plochy na druhou. Nikdo z hokejistů není schopen předvést individuální akci.
47:25
Hraje se v solidním tempu, ale ani jeden z týmů není schopen usadit se v útočném pásmu. Na ledě kralují obrany.
46:23
Hosté se pokusili o rychlou odpověď. Z ostrého úhlu střílel Sergej Drozd, jehož ránu vytěsnil Nikita Bespalov do rohu obranného pásma.
45:55
Domácí si berou zpět své ztracené vedení! Hrdinou domácího celku se stává LUKÁŠ RADIL, který si sjel na kotouč do útočného pásma a prostřelil Bena Scrivense! Bez asistence.
44:06
Domácí brankář měl plné ruce práce se střelou od levého mantinelu. Nikdo v bílém dresu se nedostal k dorážce.
43:45
Hosté se nastěhovali do útočného pásma, ale nikdo v bílém dresu se neprodral do střelecké pozice. Obrana Spartaku pracuje ve třetí třetině na výbornou.
42:18
Andrej Stěpanov se prezentoval táhlou střelou od modré čáry. Jeho projektil zápěstím vytěsnil Nikita Bespalov vyrážečkou do rohu kluziště.
41:45
Alexandr Kuvajev se dral přes modrou čáru. Domácí útočník však narazil na dvojici připravených obránců, kolem kterých nenašel cestu do útočného pásma.
41:07
Alexandr Kulakov sjížděl do útočného pásma Dinama, kde se snažil zachytit riskantní rozehrávku domácího brankáře. Hostující hokejista kotouč minul.
40:50
Pokračuje se v opatrném tempu z prostřední části. Ani jeden z týmů nechce vyrobit fatální chybu, která by ho mohla stát bodový zisk.
40:10
Do třetí třetiny vstoupili lépe na vhazování domácí hokejisté. Hráči Spartaku se okamžitě drali vpřed, ale obrana Minsku je v úvodu třetiny pozorná.
40:01
Další třetina začne přibližně v 20:13.
Střely na branku: 18 – 14
Druhá třetina je minulostí! Prostřední perioda nám branku nepřinesla! O něco aktivnější byli hokejisté Minsku, kteří dokonce dvě minuty před sirénou vsítili branku, které ale Artur Gavrus dosáhl kopnutím! Na ledě jinak kralují pozorné obrany a také oba brankáři podávají jisté výkony! Před závěrečnou periodou je tedy skóre nerozhodné 1:1!
40:00
39:20
Anatolij Nikoncev se prosmýkl za modrou čáru a vyslal střelu zápěstím mezi nohami obránce. Jeho projektil naneštěstí pro Spartak prosvištěl vedle branky.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:13
Nick Bailen si hned po vyhraném vhazování převzal odražený kotouč a chtěl vypálit. Pod nohy se mu ale položil obětavý obránce, který jej o puk připravil.
38:05
37:54
Hosté sice vsítili branku, ale Artur Gavrus podle videorozhodčího dopravil kotouč do sítě kopnutím!
37:16
Střelou z pravé strany se prezentoval právě Alexandr Kulakov. Jeho dělovka měla mířit na zadní tyč, jenže kotouč zaduněl pouze o mantinel za brankou.
36:34
Artur Gavrus vymyslel přihrávku na modrou čáru. Alexandr Kulakov se ale neodhodlal ke střele. Obraně Spartaku se poté podařilo vyhodit přes celé kluziště.
36:05
Bude se vylučovat! První přesilovku v zápase si zahraje Dinamo Minsk! Dvě minuty za podražení vyfasoval Marcus Högström!
35:34
Nikita Bespalov měl další práci! Dělovkou z pravé strany jej tentokrát prověřil Sergej Kosticyn. Brankář Spartaku měl čistý výhled a s přehledem schoval puk v lapačce.
35:06
Minsk mohl strhnout vedení na svou stranu! Nikita Bespalov sice vyrazil střelu z levé strany, ale kotouč se odrazil k Sergeji Drozdovi, jež v dobré pozici trefil boční síť!
34:54
34:17
Domácím se v přesilové hře znovu nedaří. Hokejisté Minsku nadvakrát vyhodili puk přes celé hřiště. Do konce přesilovky zbývá už jen několik sekund.
33:49
Další střelu domácích od modré čáry zastavil jeden z obránců před brankou. Dmitrij Kalinin musí spěchat pro puk už za branku Spartaku Moskva.
33:12
Ryan Stoa si převzal puk na modré čáře, vybruslil si do lepší palebné pozice a vyslal jedovatou střelu zápěstím. Jeho pokus Ben Scrivens vyrazil betonem.
32:54
Bude se znovu vylučovat! Charles Linglet si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění! Spartak má před sebou třetí přesilovku!
32:34
Ke střele z mezikruží se prodral Viktor Bobrov. Rána domácího hokejisty zápěstím mířila do míst, kde stál připravený Ben Scrivens. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
32:05
Minsk se okamžitě po návratu vyloučeného hráče zmocnil puku a nepouští k němu domácí hokejisty. Ilja Šinkevič udělal velký oblouk v obranném pásmu.
31:35
30:48
Jaroslav Dyblenko si troufl na riskantní manévr na modré čáře. Dyblenkovi těžká klička se štěstím vyšla, domácí však ani tentokrát neohrozili Scrivensovu branku.
30:17
Spartaku se v početní převaze znovu nedaří. Domácí hokejisté se nemohou usadit v útočném pásmu. Obranná čtveřice Minsku odvedla dobrou práci a odjíždí střídat.
29:35
Bude se vylučovat! Spartak si zahraje další přesilovou hru! Rob Klinkhammer si odpyká dvě minuty za držení hole!
29:11
Na druhé straně se do dobré šance řítil Sergej Kosticyn! Běloruský hokejista se obratně zbavil obránce, jenže jeho pokus zápěstím minul zadní tyč!
29:03
Lukáš Radil projel s pukem na hokejce přes celé kluziště. V útočném pásmu se český hokejista odhodlal ke střele zápěstím, kterou Ben Scrivens schoval do lapačky.
28:31
Nikita Bespalov raději schoval nahozený kotouč ze středního pásma do lapačky. Po zásahu domácího brankáře se bude vhazovat po jeho levé ruce.
28:07
Tempo hry v posledních minutách poněkud opadlo. Ani jeden z týmů se nedokáže udržet v obranném pásmu soupeře. U kotouče jsou aktuálně hráči Dinama.
27:36
Sergej Drozd operoval s kotoučem na levé straně útočného pásma. Drozd o puk přišel, nicméně hra po zakázaném uvolnění Spartaku zůstane před Bespalovem.
27:02
Ben Scrivens se musel rychle přesunout ke své pravé tyči. Hostujícího brankáře totiž ohrozil Ryan Stoa, který na branku sklepl odražený kotouč.
26:17
Pořadatelé ještě řešili problém s vrátky za brankou Minsku. Dvířka totiž nechtěla správně zapadnout! Vše je v pořádku, hra může pokračovat. Vhazuje se ve středním pásmu.
26:03
Ryan Stoa vyslal prudkou přihrávku před brankoviště. Jeho pobídka z otočky prosvištěla před brankou Bena Scrivense, aniž by ji někdo tečoval.
25:21
Domácí se náporu Minsku ubránili pouze za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat po levici Bespalova.
25:02
Charles Linglet dojel jako první dlouhé nahození za branku Spartaku. Linglet chtěl přihrávat na modrou čáru, avšak příliš prudkým kotoučem zahnal spoluhráče do středního pásma.
24:33
Jaroslav Dyblenko se natlačil do mezikruží a vyslal jedovatou střelu zápěstím. Jeho rána prosvištěla těsně vedle levé tyče Bena Scrivense!
24:14
Až nyní se hra přerušuje! Nikita Bespalov raději podržel kotouč v lapačce před dojíždějícím útočníkem Minsku. Vhazovat se bude po pravici domácího brankáře.
23:42
Také hosté se snažili zaútočit pomocí nahození do rohu útočného pásma. Obrana Spartaku ale stáhla kotouč ze vzduchu už na modré čáře.
23:12
Lukáš Radil proskákal do rohu útočného pásma, kde se vrhl do souboje s obránce Minsku. Zadák Dinama měl v duelu navrch a nepustil českého šikulu ke kotouči.
22:35
Nahození od modré čáry se před Scrivensem odrazilo od brusle jednoho z obránců. Druhá třetina se zatím hraje ve velkém tempu. K vidění je minimum přerušení.
22:08
Dobrý pozor musel dávat i Nikita Bespalov. Před domácím brankářem se strhla obrovská mela o volný kotouč. Strážce svatyně Spartaku nemusel zasahovat.
21:25
Sergej Šmoljov se prodíral podél levého mantinelu do útočného pásma. Útočník Spartaku mířil sám na Scrivense, jenže brankář Minsku předvedl reflexivní zákrok betonem!
21:05
Čárový rozhodčí si všiml přihrávky rukou Alexandra Pavloviče. Hostující hokejista se sice hodně diví, ale hra se po verdiktu sudího přesune do středního pásma.
20:35
Lukáš Radil si sjel na přihrávku do středního pásma, ale u mantinelu si nepotykal s prvním dotekem a kotouč přenechal za sebou. Puku se zmocnili hosté.
20:10
Do prostřední periody vstoupili lépe domácí. Ryan Stoa uspěl na buly a Spartak se hned dral vpřed. Obrana Minsku byla pozorná a hned na modré čáře domácí útok zastavila.
20:01
Další třetina začne přibližně v 19:21.
Střely na branku: 9 – 8
První třetina je minulostí! Do šaten se odchází za nerozhodného stavu 1:1! Do zápasu vstoupili mnohem lépe hokejisté Spartaku Moskva. Ryan Stoa už po čtyřech minutách hry otevřel skóre! Spartak vedení neudržel dlouho! Už za pět minut bylo vyrovnáno, když se prosadil Jevgenij Kovyršin ! V závěru periody mohl vrátit vedení domácímu celku Alexandr Kuvajev, jenže jeho ránu Scrivens vytěsnil nad branku!
20:00
19:41
Matt Ellison přiklepl kotouč spoluhráči u mantinelu, jež bez váhání vyslal jedovatou ránu. Obětavá obrana Spartaku však kotouč zablokovala a nedopustila komplikace.
19:15
Hokejisté Spartaku už v závěru první třetiny nechtějí vyrobit zbytečnou hrubku. Dmitrij Kalinin podržel kotouč v obranném pásmu a počkal na vystřídání spoluhráčů.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:42
Domácí se řítili do přečíslení 2 na 1! Alexandr Kuvajev vzal odpovědnost na sebe a zkusil překonat Scrivense. Brankář Minsku ránu domácího útočníka vyrazil ramenem!
18:10
Hra se přestěhuje před Bespalova. Domácí vyhodili puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění a nemohou střídat. Vhazovat se bude po pravici brankáře Spartaku.
17:42
Arťom Voronin se otočil v rohu útočného pásma, vybruslil si okolo mantinelu do palebné pozice, jenže jeho ránu švihem zablokoval obětavý obránce Minsku.
17:05
Sergej Drozd naháněl nahození za branku Spartaku Moskva. Útočník Dinama Minsk měl ke kotouči o pár kroků dále než jeden z obránců. Spartak může zaútočit.
16:17
Rozhodčí si po vhazování v obranném pásmu Spartaku Moskva všiml postavení útočícího hráče v brankovišti. Muž v pruhovaném vykázal hru do středního pásma.
16:08
Kolem domácí branky prosvištělo nahození od modré čáry. Kotouč se ještě odrazil k Šinkevičovi, jehož ránu z ostrého úhlu schoval Bespalov do lapačky.
15:34
Andrej Stěpanov prosvištěl s pukem na hokejce do útočného pásma, předal jej Sergeji Kosticynovi, jež okamžitě prověřil domácího brankáře. Nikita Bespalov si připsal jistý zákrok.
15:16
Nikita Bespalov musel dávat pozor na svižnou střelu od levého mantinelu. Domácí brankář včas zaklekl a nepustil puk za svá záda. Vhazovat se bude po jeho pravici.
14:25
Jevgenij Lisovec se prodral za obranu Spartaku, dostal se k odraženému puku a svižnou střelou zápěstím minul zadní tyč domácí branky. Hosté se udrželi u puku.
14:12
Po delší době se hra přesune před Scrivense. Brankář Minsku raději přikryl kotouč před dotírajícím útočníkem Spartaku. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
13:48
Rob Klinkhammer si sjel před brankoviště, kam přilétla střílená přihrávka od mantinelu. Hostující hráč kotouč stačil tečovat, ale puk se odrazil vysoko nad branku.
13:04
Dmitrij Kalinin si skvěle splnil své obranné povinnosti. Za brankou Spartaku dojel rozjetého útočníka, přišpendlil jej k mantinelu a vybojoval kotouč.
12:31
Matt Ellison spěchal za prudkou přihrávkou do útočného pásma. Hostující hráč puk sice nestihl, ale při návratu o něj připravil ujíždějícího hokejistu Spartaku.
12:12
11:37
Michail Plotnikov zatáhl puk do útočného pásma, předal jej Šmoljovovi, který na modré čáře uvolnil Marcuse Högströma, jehož ránu Scrivens vyrazil.
11:04
Hostům se znovu podařilo vyhodit kotouč až za Bespalovovu branku. Domácí brankář vyrazil pomoci svým spoluhráčům. Spartak musí začít nanovo.
10:36
Domácím se začátek přesilové hry vůbec nepovedl. Minsk se dokonce dočkal střeleckého pokusu. Nikita Bespalov udržel puk v náručí a vytřepal jej na hůl obránce.
10:12
Bude se poprvé vylučovat! Přesilovou hru si zahraje Spartak Moskva. Jevgenij Lisovec si odpyká dvě minuty za držení!
09:50
Matthew Gilroy se prosmýkl za branku Minsku. Hokejista Spartaku ještě předal kotouč Baldajevovi, jež zkoušel štěstí z ostrého úhlu, ale Scrivense nenachytal.
09:22
Andrej Stěpanov posunul puk po mantinelu do útočného pásma. Před brankou Spartaku ale neoperoval nikdo v bílém drese a domácí obránci kotouč sebrali.
08:23
Je vyrovnáno! Spartaku vedení dlouho nevydrželo! Odražený puk z předbrankového prostoru se dostal na hůl Lukáše Krajíčka, jež jej po ledě poslal na branku! Jeho ránu ještě stačil tečovat JEVGENIJ KOVYRŠIN! Asistence: Lukáš Krajíček.
07:43
Do útočného pásma se hnal Jevgenij Lisovec. Hostující hokejista si posunul kotouč až do rohu třetiny, kde se o puk porval s obráncem. Ze soubojem vyšel vítězně domácí hráč.
07:05
Sergej Kosticyn motal hlavy domácím hráčům v rohu útočného pásma. Běloruský reprezentant dokonce stačil zakončit, nicméně jeho pokus prosvištěl vedle branky.
06:35
Ryan Stoa vyvážel kotouč podél pravého mantinelu z obranného pásma, ale ve střední třetině narazil na dvojici soupeřů. Hosté se zmocnili puku a mohou pokračovat.
06:14
Charles Linglet zatáhl puk až do útočného pásma a z ostrého úhlu vyslal střelu bekhendem. Jeho rána byla sražena obranou a Nikita Bespalov měl snadnou práci.
05:45
Spartak Moskva je v úvodu zápasu o mnoho lepším týmem. Domácí jsou častěji u kotouče a podnikají jeden útok za druhým. Obrana Minsku se nenudí.
05:13
Lukáš Radil se ocitl v obrovské šanci! Český hokejista obešel rychlou kličkou ležícího Scrivense, ale z ostrého úhlu už nedokázal zasunout puk k levé tyči!
04:39
Vjačeslav Leščenko protečoval kotouč za branku Dinama. Domácí se sice vydali bojovat, ale obrana Minsku tentokrát nedala hráčům v červeném prostor.
04:04
Sergej Kosticyn si troufl na riskantní manévr na modré čáře. Běloruský hokejista vymyslel přihrávku zadovkou a kotouč se málem dostal na hůl atakujícího soupeře.
03:08
Spartak se ujímá vedení! Nikita Komarov přišel o puk ve středním pásmu, domácí se rychle prodrali za modrou čáru, Lukáš Radil rychle přiklepl kotouč před sebe a RYAN STOA zápěstím propálil hostujícího brankáře! Asistence: Lukáš Radil.
02:24
Ben Scrivens se vydal za branku, aby vypomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Brankář Minsku svůj úkol zvládl a našel obránce v bílém dresu.
01:47
Sergej Šmoljov napadal obránce v obranném pásmu Minsku. Domácí útočník sice bojoval ze všech sil, ale zadák hostujícího celku se nenechal připravit o kotouč.
01:12
V rohu obranného pásma se strhl souboj, ze kterého vzešel jako vítěz domácí Vjačeslav Leščenko. Hokejista Spartaku kotouč poslal po mantinelu za branku Dinama.
00:33
Také hosté se okamžitě tlačili před brankoviště moskevského celku. Před domácím brankářem ležel volný kotouč, který však jeden z obránců odklidil.
00:10
Ryan Stoa uspěl na úvodním vhazování první třetiny. Hokejisté Spartaku se okamžitě drali dopředu, jenže pozorná obrana Minsku vybojovala kotouč za brankou.
00:01
Ještě před začátkem dnešního duelu zazní arénou běloruská a ruská hymna!
Hráči už naskakují na ledovou plochu. Spartak Moskva odehraje duel v červených dresech, zatímco Dinamo Minsk bude hrát v bílém.

Spartak Moskva: Svensson (Bespalov) – Gilroy, Bondarev, Kalinin, Dyblenko, Högström, Provolněv, Baldajev – Radil, Stoa, Leščenko – Nikoncev, V. Berdnikov, Šmoljov – Bobrov, M. Potapov, M. Plotnikov – Bobyljov, A. Voronin, Kuvajev – N. Li.

HC Dinamo Minsk: Karnauchov (Scrivens) – Gragnani, Šinkevič, Bailen, Lisovec, Krajíček, Chenkel – A. Volkov, Drozd, N. Komarov – Pavlovič, Linglet, Ellison – Gavrus, Klinkhammer, S. Kosticyn – Kovyršin, Kulakov, An. Stěpanov.

Rozhodčí: Bělov, Birin – Lazarev, Sisujev.
Z českých hokejistů se představí pouze Lukáš Radil hájící barvy Spartaku.
Poslední vzájemná utkání

6.8.2016 Spartak – Minsk 3:2
16.2.2016 Minsk – Spartak 2:5
29.1.2016 Minsk – Spartak 2:1 po samostatných nájezdech
Spartak Moskva

Moskevský celek prožívá povedený vstup do nového ročníku KHL! Na úvod sezóně sice Spartak ztratil slibně rozehraný duel s Jokeritem, ale ve zbylých třech zápasech vybojoval devět bodů! Na domácím ledě zdolal Rigu a na cestě po Evropě zdolal nejprve Záhřeb a v neděli vyloupil i Bratislavu!

Poslední tři zápasy

Slovan – Spartak 1:2
Záhřeb – Spartak 0:1
Spartak – Riga 4:3
HC Dinamo Minsk

Celek z hlavního města Běloruska teprve dnes zahájí novou sezónu. Hosté začínají venku, jelikož na ledě Minsk arény se ještě v neděli hrála kvalifikace o postup na olympijské hry. Dinamo v loňské sezóně obsadilo devátou pozici Západní konference a do play-off se nepodívalo. V přípravě sehrál běloruský celek osm zápasů, ale jen ze tří odcházel jako vítěz!

Riga – Minsk 4:2
Minsk – Kazaň 3:5
Jaroslavl – Minsk 6:3
Příjemný úterní podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z Kontinentální hokejové ligy! Společně se dnes zaměříme na duel mezi Spartakem Moskva a Dinamem Minsk! Úvodní vhazování padne v 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.