To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Československá stopa v utkání:

Jan KOLÁŘ (CHA) 0+0 3 střely, čas na ledě 17:04

Tomáš ZOHORNA (CHA) 0+0 0 střel, čas na ledě 14:56.
Neuvěřitelné, i v tomto zápase vstřelil Amur pouze jeden gól, nicméně dnes to alespoň stačilo na vítězství. V hodně slabém utkání diváci viděli pramálo pěkných akcí, byl to spíš přehled bruslařů po ledě, nic víc.
59:18
59:08
Juha Metsola má puk kdesi ve své výstroji, hra přerušena.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny, Dinamo v útočném pásmu.
58:52
Oddechový čas pro hosty.
58:38
Ben Scrivens na střídačce, branka Dinama prázdná, host to zkouší v šesti proti čtyřem!
58:17
Amuru se podařilo dostat puk ze třetiny, ale hosté jsou rychle zpět.
57:30
Hostům se nabízí zajímavá šance dvojnásobné přesilové hry, zatím ale hraje Dinamo pouze v pěti.
57:18
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladimir Malevič – 2 min., podražení).
57:02
Oddechový čas pro domácí.
56:32
Hosté se snaží, drží soupeře v jeho třetině, na vyrovnání to ale zatím nestačí.
56:08
Zpoza vlastní branky začíná další kombinace Dinama.
55:42
Na útočné modré zastavil postup Amuru odpískaný ofsajd.
55:28
Vhazování po levici Metsoly, puk získávají domácí, kteří jdou dopředu.
53:55
Dinamo je aktivnější, ale zatím mu v koncovce schází více přesnosti.
52:35
Fredrik Pettersson nabízel puk z pravé strany do mezikruží, tam ale jeho spoluhráč nebyl.
51:57
Nyní se dá konečně očekávat konečně hokej, hosté v útočném pásmu.
50:36
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Tak přece jenom gól?! Hosté chybují ve středním pásmu, do brejku se dostal VJAČESLAV LITOVČENKO, který Scrivense překonal střelou nad lapačku. Bez asistence.
49:59
Ne, střela od modré orazítkovala pouze zadní mantinel a puk míří ze třetiny Minsku.
49:46
Amur v útočném pásmu, dokáží domácí ohrozit branku?
48:45
Dinamo v útočném pásmu, ale při souboji u mantinelu ztrácejí hosté puk.
47:40
Oba týmy mají ke gólu stejně blízko/daleko, nyní Juha Metsola přerušuje hru.
46:18
Nahozený puk za branku Amuru, ale tam hrají pouze domácí.
44:40
Vhazování ve středním pásmu, hosté získávají puk.
42:40
Puk létá ze třetiny do třetiny, nakonec z levé strany, od modré, pálí Alexej Byvalcev, Ben Scrivens chytá a přerušuje hru.
42:08
Juha Metsola chytá střelu Andreje Stěpanova, hra přerušena.
41:14
Vladislav Ušenin zavel puk do útočné třetiny a domácí mohou ohrozit Scrivense.
40:01
Další třetina začne přibližně v 12:14.
Útočná nemohoucnost pokračuje i ve druhé třetině, ani jeden z týmů nedokázal překonat gólmana soupeře a proto je i po čtyřiceti minutách stav bezbrankový. Sledujeme hodně slabé hokejové utkání, které postrádá tempo a nasazení.
40:00
39:18
Probíhá poslední minuta druhé třetiny, domácí se dostávají ze třetiny.
38:14
Závěr druhé třetiny patří Dinamu Minsk, dočkáme se konečně gólu?
37:28
Ofsajd Dinama na útočné modré zastavuje postup hostů.
37:01
Souboj v rohu třetiny Amuru, hosté se snaží dostat k puku, což se jim zatím nedaří.
36:24
34:59
Dělovka Palushaje z pravé strany, Juha Metsola chytá.
34:24
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Juha Metsola – 2 min., vysoká hůl). Trest odpyká Vladimir Malevič.
34:24
Dinamo udrželo útočné pásmo, střelu Chenkela chytá Metsola do své lapačky a hra se přerušuje.
33:24
Zablokovaná střela Matta Ellisona, ani toto gól nebude.
31:25
Jsme ve druhé polovině utkání a stále čekáme na gól, neuvěřitelná gólová mizérie v posledních utkáních Amuru.
30:35
Rychlý brejk Amuru, ale znovu akce končí nepřesnou přihrávkou.
29:22
Souboj o puk za brankou Amuru, hosté jsou úspěšnější.
28:12
Branka za zády Metsoly posunuta, hra přerušena.
27:37
27:21
Amur sehrál tuto přesilovku výtečně, držel se celou dobu ve třetině soupeře, ale Scrivens odolává.
27:10
Dělovka od modré čáry, ani tentokrát puk nekončí mezi třemi tyčemi.
26:40
Amur v útočném pásmu, v přesilovkovém rozestavení.
25:37
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Marc-Andre Gragnani – 2 min., hákování).
24:00
Dlouhý pas na Danila Romanceva, který ale dostal puk na paty a museí ven z pásma soupeře.
22:46
Dobrá pozice na střelu pro Antona Krysanova, který dostal nabídku na levou stranu, odkud ale Scrivense nepřekonal.
22:21
Domácí zatím příliš často puk soupeři nepůjčují.
21:38
Souboj o puk v rohu třetiny Dinama, domácí úspěšnější.
20:01
Další třetina začne přibližně v 11:24.
První třetina nenabídla vůbec nic, snad jedinou šanci, kterou domácí ale nevyužili. Jinak se hraje hokej ze strany na stranu, bez střel na branku, se spoustou osobních soubojů u mantinelů...
20:00
19:31
Ben Scrivens má puk v lapačce a přerušuje útok Amuru.
19:25
Čas tak akorát na ještě jeden úrok.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
17:38
Minsk vyhrává vhazování ve třetině soupeře, dočkáme se konečně střely na branku?
16:53
Bruslení ze strany na stranu, bez střel, nudný hokej.
15:35
Puk ještě neopustil třetinu Amuru, ale hosté se nedostávají do zakončení.
14:40
Vhazování ve třetině Dinama Minsk, domácí se drží v útočném pásmu.
12:41
Bohužel, Amur zatím plně potvrzuje svou útočnou impotenci..
11:55
Spoluhráči ale jdou střídat, puk se tak vrací zpět za branku Metsoly.
11:40
Tomáš Zohorna zachytil puk v rohu vlastní třetiny a postupuje do středního pásma.
10:44
Ben Scrivens má puk ve své lapačce, hra přerušena, následuje komerční přestávka.
09:40
Matt Ellison s pukem na pravém křídle, střela zápěstím, ale puk letí pouze za branku.
08:05
Přečíslení dva na jednoho zakončil domácí Kirill Kapustin střelou pouze do výstroje Scrivense.
07:27
Domácí se dostali do útočného pásma, z pravé strany pálí Vitalij Aťušov, Ben Scrivens musí zasahovat.
06:33
Hraje se téměř bez přerušení, ale také bez střel na jedné či druhé straně.
05:17
Roman Graborenko zachytil nahozený puk a dostává ho ze třetiny Minsku.
03:50
Aaron Palushaj zavezl puk do útočného pásma, Minsk se snaží dostat soupeře pod tlak.
03:10
Po pravé straně se hosté zkouší prosadit, dostávají se sice do třetiny soupeře, ale nevystřelili.
02:05
Amur se dostal do útočného pásma, kde se snaží něco vymyslet.
00:27
Vhazování po pravici Scrivense, hosté získávají puk.
00:01
Hraje ruská hymna.
Oba týmy na ledové ploše, utkání začne s malým zpožděním.

Amur Chabarovsk: Metsola (Andrjuchov) – Ljutov, J. Kolář, Malevič, Aťušov, Kondratěv, Gorochov, Jelesin – Ramstedt, Kuusela, T. Zohorna – Vl. Ušenin, Byvalcev, Vj. Ušenin – Litovčenko, V. Popov, Kapustin – Zaseda, Krysanov, Romancev.

HC Dinamo Minsk: Scrivens (Lalande) – Lisovec, Graborenko, Gragnani, Korobov, Gotovec, Chenkel – S. Kosticyn, Pettersson, Pavlovič – Gavrus, Ellison, Palushaj – Matěruchin, N. Komarov, Stas – An. Stěpanov, Kulakov, Karaban – Kovyršin.

Rozhodčí: Birin, Fraňo – Sivov, Misjur.
HC Dinamo Minsk
Běloruský Minsk zahájil rok 2017 výtečně, když na svém ledě dokázal přehrát nejlepší ligový tým SKA Petrohrad! Po výhře nad Petrohradem následovala ale domácí prohra 1:2 se Severestalem a poté 1:3 s moskevským CSKA.
Amur Chabarovsk
Chabarovsk čeká v novém roce na vítězství, na ledě bratislavského Slovanu prohrál 0:2 a v chorvatském Záhřebu 1:3. Ve dvou zápasech tak nastřílel pouze jeden gól, to je hodně chabá útočná produktivita.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání základní části ruské KHL, v němž AMUR CHABAROVSK přivítá na svém ledě HC DINAMO MINSK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.