Česká stopa v zápase
Jan Kolář 1+0, 4 střely na branku, čas na ledě 23:59;
Tomáš Zohorna 0+2, 0 střel, čas na ledě 19:52.
Amur Chabarovsk vyhrává tento zápas poměrem 3:1. Na první gól diváci čekali do 21. minuty, kdy se prosadil hostující Vjačeslav Leščenko. Velmi rychle dokázali domácí vyrovnat, postaral se o to Maxim Kondratěv. Do vedení se domácí celek dostal v čase 29:43, v přesilovce mířil přesně Jan Kolář. Pojistku výhry přidal ve třetí třetině Teemu Ramstedt.
59:55
Už se nic nestane.
59:25
Buly ve středním pásmu, domácí fanoušci už začínají slavit výhru svých oblíbenců.
59:00
Hraje se ve středním pásmu, poslední minuta hry. Hosté nemohou odvolat brankáře, neboť je puk blízko jejich branky.
58:31
Markus Svensson musel zasahovat po střele jednoho z domácích hokejistů. Čas z pohledu hostů běží velmi rychle.
58:00
Dvě minuty do konce třetí třetiny. Hostující celek neví, jak překonat výborně hrající domácí defenzivu.
57:25
Domácí tým, který vede o dvě branky, hraje momentálně velmi zkušeně. Drží puk za na svých holích a hosté se nemohou dostat do útoku.
57:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:31
Chabarovsk právě vstřelil branku!
A je to jasné, domácí tento zápas vyhrají. Po krásné kombinaci, kterou začal Tomáš Zohorna se puk dostal přes Kristiana Kuuselu až k TEEMU RAMSTEDTOVI, který měl před sebou odkrytou branku a dokázal ji s přehledem trefit. Asistence: Kristian Kuusela, Tomáš Zohorna.
55:35
Mnoho času už Spartaku na vyrovnání nezbývá, navíc domácí mají hru pod kontrolou.
55:10
Hostující celek oslabení zvládl, nyní hraje v plném počtu.
54:35
Hostující tým hraje oslabení dobře, nedává soupeři mnoho prostoru pro kombinace. Bránící hráči rychle přistupují k protivníkům.
54:01
Alexej Byvalcev se dostal do dobré pozice, jeho rána z mezikruží končí mimo branku.
53:35
Amur se dostal do útočného pásma, snaží se vymyslet kombinaci, na jejímž konči bude třetí gól. Markus Svensson je ale pozorný a kryje všechny střely domácích.
53:10
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexej Kirillov – 2 min., vysoká hůl). Domácí mají k dispozici další přesilovku, naopak hosté to bou mít těžké.
52:35
Pavel Dědunov se mohl stát hrdinou, měl na holi třetí branku domácích. V rozhodující moment se mu kotouč postavil na hranu, a tak nedokázal vystřelit přesně.
52:02
Domácí hokejisté poněkud polevili, už nejsou tak aktivní, nedohrávají souboje, a díky tomu se hostující hráči dostávají stále častěji do zajímavých pozic.
51:23
Tomáš Zohorna se dostal do výborné střelecké pozice, ale branku trefit v rychlosti nedokázal. Brankář hostů se za kotoučem jen ohlédl.
50:34
Do přečíslení dva na jediného obránce se dostali domácí. Markus Svensson se dokázal výborně přemístit, zasahovat nakonec nemusel, protože finální pas byl nepřesný.
50:01
Sledujeme velmi rychlý hokej, který se přelévá ze strany na stranu. Diváci se rozhodně nenudí a zápas se dostává do posledních deseti minut.
49:25
Juha Metsola musel po delší době být v pohotovosti. Obránce domácích špatně rozehrál, a tak se do šance dostal soupeř. Michail Plotnikov nedokázal zaváhání Amuru potrestat.
48:30
Markus Svensson se prezentuje výbornými zákroky, ale také rozehrávkou holí. Díky tomu pomáhá obráncům.
48:01
Domácí tým hraje styl hry, který mu vyhovuje. Kotouč se snaží držet co nejdále od vlastní branky. Spartak Moskva má velké problémy se založením útočné akce.
47:35
Jan Kolář se dostal do zajímavé střelecké pozice, vybruslil si mezi kruhy, dostal kotouč a jeho střelecký pokus dokázal zblokovat obránce Alexej Bondarev.
47:10
Momentálně sledujeme pasáž hry, v níž mnoho hokejové krásy k vidění není. Hra se přelévá ze strany na stranu, střel je velmi málo. Naopak přibývá osobních soubojů, zatím v rámci pravidel zcela v pořádku.
46:39
Juha Metsola nyní podržel svůj tým, když dokázal zastavit střelu od modré čáry. Kotouč byl možná ještě tečovaný před brankou.
46:02
Hostují celek se snaží vstřelit další branku, ale nemůže se stabilně dostat do útočné třetiny. Domácí defenziva hraje obětavě, hráči padají do střel. Výrazně tak pomáhají svému brankáři.
45:15
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.
45:00
Pět minut hry ve třetí třetiny je pryč. Sledujeme rychlý hokej, kterému dominují domácí hokejisté.
44:27
Vyloučený hráč se vrací do hry. Chabarovsk se v přesilovce dostal do několika dobrých střeleckých pozic, ale výborně zachytal brankář Markus Svensson.
43:40
Přesilovku hrají domácí velmi dobře, dostali se do útočného pásma, kde kombinují a snaží se vstřelit další branku. Zatím se ale Spartak dokáže bránit.
42:45
Spartak Moskva dokázal puk dostat z obranného pásma. Domácí tedy musí o útočné pásmo tvrdě bojovat.
42:27
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Marcus Högström – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Hodně zbytečné vyloučení hostujícího hráče znamená přesilovou hru pro domácí.
42:05
Arťom Zub má kotouč za svou brankou a snaží se něco vymyslet. Rozhodl se pro individuální akci, kterou však nezakončil, neboť byl odebraný o kotouč ve středu hrací plochy.
41:30
Vladislav Ušenin se dostal do výborné střelecké pozice, ale nedokázal přesněji zamířit. Markus Svensson by nedokázal zasáhnout, ale puk končí nad brankou.
40:45
Sledujeme velmi dramatický zápas, který nabízí velké množství šancí. Aktivní hra domácího celku otevírá třetí třetinu.
40:01
Tři branky padly ve druhé třetině. Velmi rychle se prosadili hosté, domácí vyrovnali a v přesilové hře otočili skóre. Domácí fanoušci mají důvod k radosti, jejich tým vede a hraje podle jejich představ. Velké množství šancí zastavil také brankář Markus Svensson v Brance Spartaku.
40:00
39:50
39:12
Tlak hostujícího celku pokračuje dál. Znovu domácí brankář zastavuje hru.
38:52
Juha Metsola chytá výborně. Hosté na něho míří snad z každé pozice. Ale nemohou ho překonat.
38:00
Přesilovou hru si v závěru třetiny zahrají také hosté. Domácí rychle vyhazují puk z obranného pásma.
37:50
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., hraní puku rukou).
37:24
Markus Svensson předvedl další výborný zákrok. Tentokrát si poradil se střelou Teemu Ramstedta.
37:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:22
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny. Amur je lepším týmem, svou převahu ale nedokáže přetavit v další branku.
35:44
Chabarovsk se snaží ještě před koncem třetiny vstřelit další branku. Momentálně ale hrají hosté velmi dobře a zvládají ve bránit. Spolehnout se mohou na brankáře.
35:20
Hosté se ubránili, vyloučený hráč se vrací do hry.
35:10
Výborně zasáhl hostující brankáře po střele Alexeje Byvalceva. Buly před brankou Svenssona.
34:50
Hostující celek vyhodil kotouč přes všechny čáry, domácí musí o útočné pásmo bojovat.
34:23
Amura hraje přesilovky výborně. Další střelu Kristian Kuusela dokázal výtečně zastavit brankář.
33:51
Sledujeme další přesilovou hru domácích. Na ledě Kolářova formace, která dělá hostům velké problémy.
33:20
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Vladimir Bobyljov – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů). Hosté hráli v šesti, což neuniklo pozornosti sudích.
32:10
Markus Svensson výborně zasáhl proti střele Alexeje Byvalceva. Ten už zvedal ruce nad hlavu, ale kotouč je před brankovou čárou.
31:40
Juha Metsola mohl svému týmu, když si vyjel za branku a rozehrál na modrou čáru.
31:19
Markus Svensson měl hodně práce se střelou od modré čáry, ale dokázal si poradit.
30:53
30:25
Kirill Adamčuk výborně dokázal zblokovat střelecký pokus soupeře od modré čáry.
30:01
Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu. Domácí hokejisté díky úspěšné přesilovce otočili skóre a dostávají se do vedení.
29:43
I tuto přesilovku dokázali domácí proměnit na jejím konci.Akci začal Zohorna, přihrál Ramstedtovi, jehož střelu skvěle tečoval JAN KOLÁŘ. Asistence: Teemu Ramstedt a Tomáš Zohorna.
29:25
Přesilovka se blíží ke konci, a domácí zatím kombinují v útočném pásmu.
28:51
Bránící se tým vyhazuje kotouč přes všechny čáry. Domácí tak musí až ke své brance.
28:10
Přesilovou hru hraje domácí celek velmi dobře. Snaží se pálit na branku z každé pozice, mnoho střel také zblokují bránící se beci.
27:55
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jaroslav Dyblenko – 2 min., hákování).
26:25
Následovat bude komerční přestávka.
26:10
Kirill Kapustin se dostal do brejku, ale brankáře Markuse Svenssona prostřelit nedokázal. Následně se rychle musel vracet, neboť o kotouč přišel.
25:35
Vjačeslav Leščenko zůstal nepokrytý před brankou a dostal se hned ke dvěma střelám. Domácí brankář výborně zastavil jeho pokusy.
25:00
Pět minut hry ve druhé třetině je pryč. Sledujeme velmi dramatický duel, který z kraje druhého dějství nabídl dvě rychlé branky.
24:32
Domácí hokejisté hrají hodně dobře, po vstřelené brance zlepšili svou hru a hosté se musí bránit.
23:32
Markus Svensson kryje další střelecký pokus domácích hokejistů. Ti dokázali rychle odpovědět na první gól zápasu.
23:05
Dlouhou dobu to vypadalo, že domácí přesilovku nevyužijí. Nakonec se jim to podařilo těsně před jejím koncem. MAXIM KONDRATĚV prostřelil od modré čáry vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Kristian Kuusela, Teemu Ramstedt.
22:00
Domácí hokejisté hrají přesilovou hru hodně špatně, nemohou se stabilně dostat do útočného pásma, navíc jejich přihrávky nejsou přesné.
21:12
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Arťom Voronin – 2 min., hákování).
20:11
Spartak právě vstřelil branku!
Z kraje druhé třetiny se hosté dostávají do vedení. Střelu svého spoluhráče dokázal před brankou skvěle tečovat VJAČESLAV LEŠČENKO. Asistence: Michail Plotnikov a Matthew Gilroy.
20:01
První třetina branku nepřinesla, domácí jsou střelecky aktivnější, v tomto ohledu vedou 14:11.
20:00
19:50
19:15
Moskva zahrála pouze na icing, buly v jejím obranném pásmu. Domácí tak mají výhodu vhazování v útočném pásmu.
19:00
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:42
Nikita Kamalov se dostal ke střele z mezikruží, ale branku trefit nedokázal. Gólman hostů Markus Svensson se mohl za kotoučem jen ohlédnout.
18:12
Po delší pasáži bez přerušení se dostali hráči Amuru do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
17:00
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:58
Spartak Moskva se dostal do útočného pásma špatně, sudí pískají postavení mimo hru.
16:30
Domácí hokejisté mají kotouč za svou brankou, v poklidném tempu se dohrává první perioda.
15:41
Michail Plotnikov bojoval o kotouč za brankou Amuru. Následně byl odzbrojen.
14:52
Juha Metsola výborně rozehrál, a tak usnadnil práci obráncům. Hodně laxně pak přistoupili ke hře beci. Díky tomu se ke střele dostali hosté a domácí brankář měl co dělat.
14:10
Pomalu ale jistě se dostáváme do finální části první třetiny. Na úvodní branku stále čekáme. Více ze hry a optickou převahu mají domácí.
13:35
Teemu Ramstedt vystřelil, Kristian Kuusela tečoval jeho střelecký pokus před brankou a hostující brankář dokázal výborně zareagovat.
13:10
Vadim Berdnikov vedl akci Spartaku, ale ke střele kvůli výbornému obrannému zákroku nedostal.
12:45
Velkou šanci měl domácí Alexej Byvalcev, ale jeho zakončení jen o malý kousek minulo branku.
12:25
11:50
Markus Svensson musel být pozorný, neboť se domácí hráči nastěhovali do útočného pásma. K zakončení se však probojovat nedokázali.
11:30
Domácí hokejisté mají nyní převahu. Rána Pavla Dědunova končí vysoko nad brankou. Buly před Markusem Svenssonem.
10:30
Hostující celek hraje hodně aktivně, ale nemůže se udržet v útočném pásmu.
09:30
V poklidném tempu se dostáváme do druhé poloviny první třetiny. Ani jeden celek se stabilněji nedokáže udržet v útočném pásmu.
09:10
Markus Svensson raději přikryl kotouč, před brankou měl jeho tým početní nevýhodu, a tak volil jistotu. Buly v domácím útočném pásmu.
08:32
Juha Metsola nyní musel být pozorný, vhazovalo se před jeho brankou. Spoluhráč však buly zvládl.
08:20
Sledujeme hokej, který nenabízí mnoho zajímavých momentů před jednou nebo druhou brankou. Gólmani mnoho práce nemají.
07:25
Kirill Kapustin se zjevil před brankou, jeho rána z první končí vysoko nad brankou.
06:50
Hostující celek střídá, Spartak hledá cestu, jak se stabilněji dostat před domácího branku. Defenziva Amuru hraje velmi dobře.
06:11
Dmitrij Kosmačjov prohrál osobní souboj za vlastní brankou, a tak se hosté mohli dostat do zakončení, ale Arťom Voronin nevystřelil přesně.
05:33
Hostující Dmitrij Kalinin si sjel před branku, čekal na přihrávku, ale nedostal ji. Spoluhráč poslal nepřesný pas.
03:37
Ani jeden celek se momentálně nemůže stabilněji dostat do útočného pásma. Velmi dobře hrají obrany obou celků.
03:07
Domácí hokejisté si při snaze vytvořit útočnou akci nerozuměli. Píská se zakázané uvolnění.
02:57
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, diváci v Platinum Areně v Chabarovsku se rozhodně nenudí.
01:59
Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Spartaku. Vjačeslav Ušenin prohrál buly, a tak se Moskva dokáže osvobodit.
01:10
S velkými problémy se dokázali hosté ubránit, pak vyrazili do útoku. Michail Plotnikov byl ke vstřelení branky hodně blízko, ale výborně ho vychytal brankář Amuru.
00:40
Domácí formace střídá. Jan Kolář má kotouč za brankou a čeká na své spoluhráče.
00:13
Danil Romancev vedl první útok domácího celku, ale do zakončení se probojovat nedokázal.
00:01
Zápas za malý moment začne.

Amur Chabarovsk: Pečurskij (Metsola) – Zub, Kondratěv, J. Kolář, Kamalov, Kosmačjov, Adamčuk, Jelesin – Kapustin, Litovčenko, Romancev – T. Zohorna, Kuusela, Ramstedt – Vj. Ušenin, Byvalcev, Vl. Ušenin – Železnov, Dědunov, Kacuba.

Spartak Moskva: Svensson (Bespalov) – Gilroy, Högström, Dyblenko, Kalinin, Kirillov, Bondarev, Provolněv – M. Plotnikov, Leščenko, Stoa – Nikoncev, V. Berdnikov, Šmoljov – Bobrov, A. Voronin, N. Li – Pavljukov, Bobyljov, Kuvajev.

Rozhodčí: Ibatulin, Rogachjov – Shalagin, Shishlo.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Amur Chabarovsk a Spartak Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.