To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Jiří SEKÁČ (KZN) 0+0 4 střely, čas na ledě 15:06

Tomáš MERTL (UFA) 0+0 1 střela, čas na ledě 17:12.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Ak Bars Kazaň: 28

Salavat Julajev Ufa: 22.
Utkání končí vítězstvím Ufy, která tak v lokálním derby doslova přetlačila svého dnešního soupeře. Pro Kazaň je to trpká porážka, protože o vítězství v základní hrací době přišla v samém závěru řádné hrací doby.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Salavat Julajev Ufa.
Autorem vítězné branky je LINUS OMARK.
Tkačjov nedává a je to jasné, Ufa vítězí!
Chripunov již mohl rozhodnout, ale přestřelil.
Stefan Elliott netrefuje branku!
Omark prostřeluje Garipova.
Ani domácí Malychin není úspěšný, Svedberg se nenechal vyšachovat.
Hartikainen neprostřelil Garipova.
Samostatné nájezdy začínají.
Až závěrečné nájezdy rozhodnou o vítězi dnešního dramatického a hlavně bojovného utkání!
65:00
Prodloužení skončilo.
64:36
Vypadá to, že ani prodloužení o vítězi nerozhodne a čekají nás nájezdy.
64:00
Poslední minuta z prodloužení, Linus Omark padá na útočné modré, ale ještě stihl zakončit, branku Garipova netrefil.
63:05
Stěpan Zacharčuk si nabruslil před Svedberga, který ho ale parádně vychytal.
62:27
Michail Varnakov netrefuje branku a domácí se bleskově vrací zpět do své třetiny.
62:15
Hosté se musí bránit, domácí drží útočné pásmo.
61:42
Domácí s pukem ve vlastní třetině, hlavně neudělat chybu v rozehrávce.
61:02
Teemu Hartikainen se nedokázal srovnat na bekhendovou střelu z pravé strany, kdy stačilo přehodit ležícího Garipova.
60:38
Hosté s pukem v útočném pásmu, připomínám, že se hraje ve třech na obou stranách.
60:01
Je to tak, po hodině hry, v gólově chudém utkání, neznáme vítěze, čeká nás tak prodloužení.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny, utkání spěje do prodloužení.
58:26
Svedberg skvěle zasáhl proti střele Ohtamaa, který pálil z mezikruží.
57:15
Jiří Sekáč měl dobře našlápnuto na pravé straně, dostal se do kruhu pro vhazování, ale obránce mu vypíchl puk.
56:19
Salavat v útočném pásmu, jeden z domácích hráčů se poroučel k ledu, nepíská se.
55:09
Probíhá poslední pětiminutovka třetí třetiny, střelu Varnakova Svedberg vyráží.
53:43
Další útočná akce domácích, nahozený puk do rohu třetiny Ufy.
52:49
Diváky ale gól probudil, nyní se snaží domácí tým povzbuzovat a vyburcovat k nějakému útoku.
51:45
Bars si o gól koledoval delší dobu, domácí byli v posledních minutách hodně pasivní.
51:12
Ufa právě vstřelila branku!
Bránící Svitov i gólman Garipov nyní vůbec netušili, kde je puk, ten se odrazil před ENVERA LISINA, před nímž zívala prázdná brána, to nešlo nedat. Asistence: Jevgenij Bodrov a Stěpan Chripunov.
51:01
Pouze za cenu zakázaného uvolnění přerušují nyní domácí tlak soupeře.
49:51
Alexandr Loginov dostává puk do útočného pásma, tam ho předává Korotkovi, který o něho zase vzápětí přichází.
48:38
Dnešní utkání je hlavně o dobrých obranách, nelze se tak divit tomu, že jsme doposud viděli pouze jeden gól.
48:11
Hosté se drží v útočném pásmu, Emil Garipov ale nemusel ani jednou zasahovat.
47:09
Dmitrij Obuchov se svalil na led a drží se za levé koleno poté, co obětavě zablokoval střelu od modré.
45:50
Jiří Sekáč si sjíždí z pravé strany před branku, Svedberg jeho střelu sráží mimo.
45:10
Zblokovaná střela Tokranova od modré, hosté dostávají puk ze své třetiny.
44:22
Anton Lazarev s pukem za brankou Garipova, ale hosté neudrželi útočné pásmo.
43:01
Alexandr Svitov se krásně uvolnil na pravé straně, dostal se k brance, ale již nedokázal zakončit.
41:45
Salavat aktivní v úvodu třetí části.
40:12
Ofsajd Jiřího Sekáče, vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:01
Další třetina začne přibližně v 16:46.
Ve druhé třetině gól nepadl a do poslední části tak oba týmy půjdou za těsného vedení Kazaně, která hájí jednogólový náskok. Ve druhé části jsme zpočátku sledovali výtečný hokej, později se ale hra rozkouskovala a poté to byl spíše takových chaotický hokej, bez šancí na jedné či druhé straně.
40:00
39:35
Anton Lazarev si nyní šel pro faul, ale sudí jeho pád neposoudil tak, jak si on sám přál a hraje se dál.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny, Svedberg zastavuje nahozený puk za vlastní brankou.
38:02
37:52
Svedberg má puk někde ve své výstroji a přerušuje hru, Alexandr Svitov se již snaží marně puk dostat za jeho záda.
37:35
I tentokrát dokázala Ufa dostat puk ze třetiny.
37:09
A nyní hosté dostávají puk ze třetiny.
36:49
Kazaň se drží v útočném pásmu, domácí ale nemají zatím čas na nějakou kombinaci.
36:02
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Teemu Hartikainen – 2 min., podražení).
35:30
Enver Lisin ve velké rychlosti, jenže ve třetině Kazaně nemá spoluhráče, tak dělá kličku zpět do středního pásma.
33:50
Salavat stále v útočném pásmu, vydařené poslední minuty v podání Ufy, ale stále z toho není nic víc, než několik nepřesných střel.
32:43
Salavat v útočném pásmu, Sami Lepistö pálí vedle branky, ale hosté udrželi třetinu.
32:00
Hra je nyní nepříjemně kouskována, puk má ve své moci Svedberg.
30:45
Tak nakonec se vylučovat nebude, hraje se v plném počtu na obou stranách.
30:09
Jsme ve druhé polovině utkání, domácí stále vedou o gól, bude se vylučovat.
29:23
Hosté se nyní drží v útočném pásmu, ale soupeř mu nedovoluje zakončit.
27:50
27:30
Svedberg skrývá puk pod svou lapačku a přerušuje hru.
26:32
Po průniku Azeveda se sice Svedberg ocitl na zádech, ale obránce odpálil puk ze třetiny.
26:10
Puk míří ze třetiny Salavatu, ani tuto přesilovou hru nezačínají domácí ideálně.
25:50
Vypadá to, že se bude opět vylučovat a znovu na straně hostů a pozor, je to znovu pro špatné střídání? Ano, je to tak! Na trestnou lavici usedá Omark, který odpyká trest za střídačku.
25:08
Hodně nepovedená přesilová hra Kazaně, domácí neohrozili branku soupeře.
24:05
Minuta z přesilové hry Kazaně je pryč a hosté se zatím s přehledem brání.
23:08
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Denis Paršin.
22:15
Bars od úvodního buly jasně aktivnější, hosté se urputně brání.
21:35
Kazaň zůstane v útočném pásmu, po střele Lukojanova musel Svedberg znovu zasahovat.
21:25
Vhazování po pravici Svedberga, domácí získávají puk.
20:01
Další třetina začne přibližně v 15:52.
První třetina nabídla výtečný hokej, v němž hráli prim v úvodu zápasu hosté. Bars začal zvyšovat aktivitu až tak kolem desáté minuty, kdy začal soupeře přehrávat a nakonec z této převahy vytěžil i vedoucí gól.
20:00
19:00
Poslední minuta první třetině, domácí v útočném pásmu, je to ale o soubojích u mantinelu.
18:20
Zakázané uvolnění Kazaně, hra se stěhuje před Garipova.
17:35
Vhazování ve třetině Salavatu, hosté získávají puk a postupují do útočného pásma.
17:01
Souboj za brankou Kazaně, domácí rozehrávají.
16:05
Zachar Arzamascev udržel puk na své holi a poté odchází střídat, hosté rozehrávají.
15:16
Další pokus o pohlednou akci před brankou Salavatu nevyšel, domácí ztrácí puk.
14:40
Nestěrov nahazuje puk do útočného pásma, hrají ale domácí, kteří nyní hlavně nechtějí chybovat v rozehrávce.
14:01
Kazaň vstřelila branku!
Denis Bodrov nezachytil ALEXANDRA SVITOVA, který si chytře najel z pravé strany před branku, kde čekal pas od Azeveda a z bezprostřední blízkosti překonává Svedberga. Asistence: Stěpan Zacharčuk.
13:03
Puk za brankou Niklase Svedbera, který si hlídá levou tyčku.
12:27
Hraje se dlouho bez přerušení, ale bohužel také bez šancí, hodně se bruslí, ale povedených akcí je k vidění pomálu.
11:26
Fjodor Malychin zabojoval o puk v rohu třetiny soupeře a je úspěšný, domácí zůstávají ve třetině Salavatu.
10:20
Úvodní desetiminutovka za námi, sledujeme rychlý hokej, v úvodu byli lepší hosté, nyní ale Bars získává převahu.
09:11
Ale Albert Jarullin získal puk a oba týmy budou střídat.
08:59
Za pískotu diváků sledujeme kombinaci hostů v útočném pásmu.
08:03
Hosté se nyní osvobozují pouze za cenu vyhození puku přes všechny čáry.
07:31
Dobrý průnik Varnakova po levé straně, Svedberg vyráží puk mimo branku.
06:00
A do útoku se dostali hosté, z pravé strany vypálil nebezpečně Linus Omark, Garipov vyráží.
05:47
Stanislav Galimov zavezl puk do útočného pásma, tam o něho ale přišel.
04:42
Vůbec první povedená útočná akce Barsu Kazaň končí střelou Rafaela Batyršina od modré, Niklas Svedberg chytá a přerušuje hru.
03:38
Další útok se valí na branku Kazaně, dobře zapracoval obránce Stěpan Zacharčuk, který získal puk.
02:27
Salavat Julajev zatím v úvodu zápasu jasně aktivnější, domácí často ztrácejí puky.
01:49
Vhazování ve středním pásmu, hosté získávají puk.
01:18
Konstantin Kornějev odvedl dobrou práci při plnění defenzivních úkolů.
00:22
Enver Lisin se šikovně prodral do zakončení, ale na Galimova nevyzrál.
00:01
Oba týmy na ledové ploše, zní ruská hymna.

Ak Bars Kazaň: Garipov (S. Galimov) – S. Zacharčuk, Elliott, Ohtamaa, Jarullin, Jordán, Tokranov, Batyršin – Soloduchin, D. Chlystov, M. Gluchov – Sekáč, Svitov, Azevedo – Lukojanov, Tkačjov, Čibisov – Varnakov, Malychin, Obuchov.

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Gavrilov) – Lepistö, Loginov, D. Bodrov, Arzamascev, D. Vorobjov, Kornějev, Kuljaš, S. Garejev – Hartikainen, Mertl, Omark – J. Bodrov, Lisin, A. Lazarev – D. Makarov, Chripunov, Něstěrov – Korotkov, I. Grigorenko, Paršin.

Rozhodčí: Odinš, Gebei – Badyl, Dědulja.
Salavat Julajev Ufa
Jestli mohou být příznivci Kazaně spokojeni, platí to dvojnásob i pro fanoušky Salavatu, který si vede v této sezóně zatím nadmíru dobře, když v pořadí konference mu patří skvělé páté místo! Navíc s desetibodovým náskokem před devátým Neftěchimikem Nižněkamsk, což dává pocit relativního klidu v boji o play-off. Nicméně jeden velký úkol Salavat nyní má – přerušit nepříjemnou sérii porážek, kdy z pěti posledních zápasů získal pouhé dva body!
AK Bars Kazaň
Kazaň v pořadí Východní konference stíhá vedoucí Metallurg Magnitogorsk, na který aktuálně ztrácí pouze tři body. Nicméně Bars má o dva zápasy navíc. Přesto mohou být příznivci Kazaně zatím nadmíru spokojeni, od trochu nečekané porážky na ledě Torpeda Nižnij Novgorod 0:2 následovaly již pouze výhry, cenná je hlavně výhra nad aktuálně nejlepším ligovým týmem SKA Petrohrad (4:3 po náj.)!
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání základní části KHL, v němž přivítá AK BARS KAZAŇ na svém ledě SALAVAT JULAJEV UFU.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.