Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.

Tomáš Kundrátek (SBA) 0 + 0, čas na ledě: 18:43
Lukáš Vopelka (SBA) 0 + 0, čas na ledě: 13:11
Václav Nedorost (SBA) 0 + 0, čas na ledě: 21:55

Tomáš Marcinko (KUN) 1 + 0, čas na ledě: 15:57
Martin Bakoš (KUN) 0 + 1, čas na ledě: 17:36
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes dlouho vedli, ale v dvaapadesáté minutě dokázali hosté vyrovnat zásluhou Marcinka z přesilové hry a následně v prodloužení rozhodl taktéž v přesilové hře Mäntylä. Za domácí se dnes prosadil pouze Cheechoo. Hosté si tak po dnešní výhře po prodloužení připsali do tabulky bonusový bod.

Střely na branku: 21 – 42
64:28
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Hosté rozhodují v prodloužení a využívají druhou přesilovou hru v dnešním utkání! TUUKKA MÄNTYLÄ dostal nabito do mezikruží a přesnou střelou k levé tyči nedal Poggemu sebemenší šanci! Asistence: Chad Rau a Jonas Enlund.
63:48
Enlund tvrdou střelou z pravého kruhu branku přestřelil.
63:07
Mäntylä napřáhl ke střele od modré. Jeho tvrdou ránu ale dokázal Pogge chytit do své lapačky.
63:01
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Tomáš Surový – 2 min., držení hole).
62:29
Další Nedorostův pokus, tentokrát od modré. Karhunen byl ale opět připraven.
62:02
Nedorost se dostal ke střele z mezikruží. Karhunena ale překonat nedokázal.
61:27
Bakoš střelou z mezikruží nevyzrál na Poggeho.
60:20
Po střele Mäntyläho od modré skončil kotouč v ochranné síti.
60:01
Hosté dokázali ve třetí třetině využít přesilovou hru, když v dvaapadesáté minutě dokázal vyrovnat Tomáš Marcinko. Po třech třetinách je tak stav utkání 1:1 a bude se prodlužovat.
60:00
59:47
Po velké skrumáži před Poggem nakonec kotouč skončil pod kanadským brankářem!
59:24
Mäntylä střelou od modré branku minul.
58:45
Domácí dokázali vyhodit a mohou tak jít pohodlně vystřídat.
58:34
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Tomáš Starosta – 2 min., sekání).
58:00
Poslední dvě minutky třetí třetiny.
57:39
Hosté si mezi sebou neporozuměli ve středním pásmu a o kotouč tak přišli.
56:29
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
55:05
Kundrátek vyslal na branku nebezpečnou střelu z levého kruhu, kterou minul vzdálenější tyč soupeřovi svatyně jen o kousíček.
54:38
Hlinka jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.
53:26
Rau dostal nabito na vrchol pravého kruhu. Jeho následnou dělovku z první ale dokázal Pogge vyrazit mimo tři tyče.
52:58
Hosté dostali po vstřelené brance větší chuť do hry a momentálně svého soupeře přehrávají.
52:28
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Poggem.
51:25
Hosté využívají přesilovou hru a vyrovnávají na 1:1! Bakoš vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho pokus vyrazil Pogge pouze na hokejku dojíždějícího TOMÁŠE MARCINKA, a ten se už střelou do poloodkryté klece nemýlil. Asistence: Martin Bakoš a Joonas Järvinen.
51:02
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Ivan Švarný – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
50:31
Bačík se dostal ke střele z vrcholu levého kruhu. Jeho pokus ale Karhunen dobře viděl a kotouč tak v pohodě chytil.
49:38
Fleury se dostal zcela osamocen nadvakrát ke střele z mezikruží. Obě jeho střely ale dokázal Pogge vyrazit!
48:40
Rau se dostal s kotoučem středem kluziště až ke střele z mezikruží. Jeho slabý pokus ale Pogge v pohodě chytil.
47:52
Musatov střelou od modré příliš nevyděsil Karhunena.
47:24
Komerční přestávka.
46:18
Collins se už už dostával ke kotouči těsně před Poggem. Nakonec se ale k němu nedostal, neboť ho dobře ubránil jeden z obránců.
45:36
Střelu Sallinena z velkého úhlu dokázal Pogge v pohodě chytit.
45:13
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Karhunenem.
44:25
Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
43:53
Collins poslal kotouč do brankoviště od pravého mantinelu. Tam se ale nejrychleji zorientoval Pogge a kotouč tak chytil do své lapačky.
43:13
Hosté chybovali ve vlastní třetině, ale Taffe si špatně zpracoval kotouč a vystřelit se mu tak nepodařilo.
42:35
Fleury střelou z pravého kruhu nijak neohrozil Poggeho.
41:38
Nedorost se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží. Jeho povedený pokus ale dokázal Karhunen skvěle vyrazit mimo tři tyče.
41:18
Jeglič střelou z levého kruhu minul branku soupeře jen o kousek.
40:51
Kundrátek tvrdou střelou od modré prověřil Karhunena. Ten dokázal kotouč zkrotit až napodruhé.
40:25
Domácí budou ještě hrát zhruba minutu a půl dlouhou přesilovku pět na čtyři z konce druhé třetiny.
40:05
Hosté vyhráli úvodní buly třetí třetiny a kotouč ihned nahazují do útočného pásma.
40:01
Další třetina začne přibližně v 21:02.
Druhá třetina je za námi. Hosté byli ve druhé periodě sice mírně lepším týmem, ale jsou to domácí, kteří po dvou třetinách vedou 1:0. O zatím jedinou branku zápasu se postaral ve třicáté minutě Jonathan Cheechoo, který využil přesilovou hru pět na čtyři. Hosté se ve druhé třetině prakticky nedostali do žádné větší šance a po dvou třetinách tak prohrávají 1:0.

Střely na branku: 7 – 12
40:00
39:47
Vyloučení v týmu Kunlun (Martin Bakoš – 2 min., krosček).
39:35
Hosté se dostali s kotoučem do útočného pásma. Tam ale nic nevymysleli a hrát tak mohou opět domácí.
39:00
Poslední minutka druhé třetiny.
38:42
37:51
Domácí teď přehrávají svého soupeře.
37:07
Kundrátek vyslal na branku střelu z mezikruží. Branku ale svým střeleckým pokusem netrefil.
36:53
Po střele Šťastného z levého kruhu skončil kotouč v moci Karhunena.
36:02
Nedorost dostal nabito do mezikruží. Jeho následná dělovka ale skončila vysoko nad brankou.
35:19
Kotouč skončil v hledišti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
34:33
Sallinen se dostal s kotoučem středem kluziště do útočného pásma, kde však o kotouč vzápětí přišel.
34:03
33:45
Domácí dokázali kotouč vyhodit z vlastní třetiny a mohou tak jít pohodlně vystřídat.
32:38
Mäntylä napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus ale zablokoval jeden z protihráčů.
32:11
Rauovi se příliš nepovedla střela z levého kruhu a branku tak vůbec netrefil.
32:03
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Michal Hlinka – 2 min., držení protihráče).
32:03
Po velké skrumáži hráčů v brankovišti domácích nakonec skončil kotouč v moci Poggeho.
31:30
Kundrátek střelou od modré nenadělal Karhunenovi větší potíže.
30:51
Pogge neměl problém se střelou Collinse z mezikruží a kotouč tak v pohodě chytil do své lapačky.
30:32
29:28
Slovan právě vstřelil branku!
Domácí využívají přesilovou hru a vedou tak 1:0! JONATHAN CHEECHOO dostal skvělou křižnou přihrávku od Taffeho do pravého kruhu, odkud vyslal nechytatelnou střelou pod horní tyčku. Karhunen neměl proti této střele žádnou šanci. Asistence: Jeff Taffe a Michal Hlinka.
29:13
Kundrátek se dostal ke kotouči těsně před Karhunenem. Jeho následný pokus ale skončil těsně vedle.
28:49
Vyloučení v týmu Kunlun (Damien Fleury – 2 min., sekání).
28:18
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
27:26
Pereskokov se snažil překvapit Poggeho střelou z velkého úhlu. Ten se však překvapit nenechal a kotouč pohodlně vyrazil mimo tři tyče.
26:34
26:11
Vopelka se dostal ke střele z mezikruží. Branku ale minul.
25:33
Viklund jen nahodil kotouč za branku soupeře, kde se ho ujal jeden z obránců.
24:46
Viklund vyslal na branku jedovatou střelu z levého kruhu. Jeho pokus ale dokázal Pogge na dvakrát zkrotit.
23:40
Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
22:49
Pereskokov napřáhl ke střele z mezikruží. Jeho pokus ale skončil jen v lapačce připraveného Poggeho.
22:22
Zakázané uvolnění domácích. Hra se tak přesune před Poggeho.
21:27
Vopelka vyslal na branku střelu z vrcholu pravého kruhu. Jeho pokus ale zablokoval jeden z obránců.
21:06
Nahození Mäntyläho ze středního pásma Pogge raději podržel ve své lapačce.
20:52
20:05
Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned kotouč nahazují do útočného pásma.
20:01
Další třetina začne přibližně v 20:10.
První třetina je za námi. Zápas je zatím velmi vyrovnaný. Oba týmy se v první třetině dostali prakticky do jedné velké šance, kterou ale ani jeden z týmů nedokázal proměnit. Domácím se sice v sedmnácté minutě podařilo vstřelit branku, ale tu rozhodčí nemohl uznat z důvodu toho, že Taffe tečoval kotouč do branky nad předepsanou úrovní. Po první třetině je tak stav stále bezbrankový.

Střely na branku: 9 – 8
20:00
19:38
Jašinův nebezpečný střelecký pokus z mezikruží dokázal Pogge skvěle chytit do své lapačky!
19:15
Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a po nepřesné přihrávce jednoho z nich skončil kotouč až u brankáře Poggeho.
19:00
Poslední minutka první třetiny.
18:22
Střela Raua z levého kruhu skončila nad brankou.
17:39
Sallinen střelou z pravého kruhu příliš nevyděsil Poggeho.
16:40
Domácím se teď podařilo vstřelit branku, ale tu nemohl rozhodčí uznat, neboť Taffe tečoval kotouč nad úrovní horní tyčky branky.
16:13
Collins se snažil s kotoučem dostat podél pravého mantinelu až před Poggeho. Na poslední chvíli mu ale kotouč vypíchl z čepele jeden z obránců, a tak z této šance nic nebylo.
15:34
14:58
Je pískána hra vysokou holí jednoho z domácích hráčů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
14:40
Kundrátek bekhendovou střelou z velkého úhlu nenadělal Karhunenovi větší potíže.
14:16
Taffe se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho slabý pokus ale Karhunen v pohodě vyrazil mimo tři tyče.
13:37
Hosté přišli o kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou domácí.
13:13
13:13
Nahození Bakoše na branku ze středního pásma Pogge raději schoval ve své lapačce.
12:44
12:19
Tvrdá rána Plastina od modré nenadělala Karhunenovi větší potíže.
11:42
Kundrátek napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus ale Karhunen dobře viděl a kotouč tak v pohodě vyrazil do rohu kluziště.
11:11
Domácí se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.
10:44
Vyloučení v týmu Kunlun (Tomáš Marcinko – 2 min., krosček).
09:47
Hosté se na malou chvíli usadili s kotoučem v útočném pásmu. Po následné nepřesné přihrávce jednoho z nich ale skončil kotouč jen u Sersena.
09:06
Švarný střelou od modré trefil pouze jednoho z obránců.
08:55
08:06
Pereťagin napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho tvrdý pokus Pogge vůbec neviděl. Kotouč ho ale trefil do levého betonu.
07:11
06:46
Fleury zavezl kotouč do útočného pásma, kde však o něj vzápětí přišel.
06:25
06:25
Kotouč skončil po teči jednoho z hostujících hráčů v hledišti. Vhazovat se bude před Poggem.
05:44
Vopelka střelou z levého kruhu trefil pouze jednoho z obránců.
05:30
Taffe vyslal na branku střelu z levého kruhu. Jeho pokus Karhunen vyrazil pouze na hokejku Cheechooa. Ten však z následné dorážky trefil pouze přesunujícího se Karhunena!
05:13
Jašin se dostal ke střele těsně před Poggem. Do jeho střely ale ještě na poslední chvíli stačil vložit hůl jeden z obránců a kotouč tak skončil v ochranné síti.
05:00
04:33
Kotouč skončil na střídačce hostů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
04:13
Hosté se teď nemohou s kotoučem usadit na delší dobu v útočném pásmu.
03:40
Viklund se dostal zcela osamocen ke střele z vrcholu levého kruhu. Jeho tvrdou střelu ale dokázal Pogge vyrazit mimo tři tyče.
03:16
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
03:06
Domácí dokázali kotouč vyhodit z vlastní třetiny a hosté tak budou muset začít od znova.
03:00
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Jeff Taffe – 2 min., hákování).
02:23
Střelu Alševskijho z levého kruhu dokázal Pogge v pohodě vyrazit mimo tři tyče.
01:55
Domácí si tak dlouho předávali kotouč v útočném pásmu, až o něj přišli.
01:16
Kundrátek napřáhl ke střele z mezikruží. Jeho pokus ale skončil vysoko nad brankou.
00:36
Po nepřesné přihrávce jednoho z hostujících hráčů získávají kotouč domácí.
00:05
Hosté vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou do útočného pásma.
00:01
Miroslav Šatan spolu se svou ženou a dvěma dětmi opouští ledovou plochu a za malou chvíli tak začne utkání mezi Slovanem Bratislava a Red Star Kunlunem.
Celá aréna vyvolává jeho jméno. Miroslav Šatan ještě řekne pár slov a následně se vrhnem na utkání mezi Slovanem Bratislava a Kunlunem.
Po představení všech jeho úspěchů a trofejí v kariéře míří vlajka s jeho fotkou a číslem ke stropu arény. Miroslav Šatan nemá daleko k pláči, ale zatím se drží. Na kostce se zároveň přehrávají jeho nejlepší momenty z jeho dlouhé kariéry.
Na ledovou plochu přichází Miroslav Šatan a zaplněná Aréna Ondreja Nepelu mu ve stoje tleská.
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v tmavě modrých dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

HC Slovan Bratislava: Pogge (Pavlas) – Kundrátek, Sersen (C), Švarný (A), Plastino, Starosta, Ďaloga, Bačík – Taffe (A), Cheechoo, M. Hlinka – Nedorost, Vopelka, Jeglič – Musatov, Chipchura, Surový – Lušňák, Skalický, Pätoprstý – Šťastný.

Kunlun: Karhunen (Kuzmin) – Mäntylä, Jalasvaara (C), Viklund, Järvinen, Pereťagin, Bellemore – Ponikarovskij, Rau (A), Collins – Marcinko, Fleury, Bakoš (A) – Sallinen, Enlund, Jašin – J. Alševskij, Pereskokov, Jüe.

Rozhodčí: Vasiljev, Oskirko – Kučava, Novikov.

Kunlun

Kunlun se momentálně nachází v tabulce Východní konference na sedmé příčce se čtyřiašedesáti body. Po pětačtyřiceti odehraných zápasech má na svém kontě 19 výher v normální hrací době, 3 výhry po prodloužení či nájezdech, 1 prohru po nájezdech a 22 proher v normální hrací době. Venku zatím Kunlun odehrál dvaadvacet zápasů, ze kterých 7x vyhrál v normální hrací době, 1x vyhrál po nájezdech a 14x prohrál v normální hrací době.

HC Slovan Bratislava

Bratislava se momentálně nachází v tabulce Západní konference na jedenácté příčce se sedmapadesáti body. Po pětačtyřiceti odehraných zápasech má na svém kontě 15 výher v normální hrací době, 4 výhry po prodloužení či nájezdech, 4 prohry po prodloužení či nájezdech a 22 proher v normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím Slovan odehrál jednadvacet zápasů, ze kterých 8x vyhrál v normální hrací době, 3x vyhrál po prodloužení či nájezdech, 3x prohrál po prodloužení či nájezdech a 7x prohrál v normální hrací době.

Slovan Bratislava – Chabarovsk 2:0
Slovan Bratislava – Sp. Moskva 5:4 po nájezdech
Slovan Bratislava – Magnitogorsk 2:4
Slovan Bratislava – Traktor Čeljabinsk 1:0
Slovan Bratislava – Ufa 4:1
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu nejvyšší ruské hokejové soutěže KHL mezi HC Slovan Bratislava a Kunlunem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.