Domácí tým vyhrává tento dramatický duel o jednu jedinou branku. Získává tak k velké radosti fanoušků v hale body do tabulky.
Česká stopa v zápase
Lukáš Radil (SPM) 1 střela, čas na ledě16:18
Jakub Sedláček 30 střel, 26 zákroků, 4 inkasované branky.
59:50
Hosté hrají v šesti.
59:11
59:05
Jakub Sedláček krásným zákrokem zastavil jasnou šanci soupeře. Parádní moment českého gólmana.
59:00
Poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:20
Hosté nemohou hrát bez gólmana, puk nemají pod kontrolou.
57:47
Domácí stále vedou o jednu branku a do konce zápasu zbývá něco přes dvě minuty.
56:52
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině. Komerční přestávka.
56:10
Frenks Razgals se do brejku nedostal, protože přihrávka na něj směřující byla velmi nepřesná.
55:40
Sledujeme podstatně rychlejší pasáž hry než byly ty předchozí.
55:00
Pět minut zbývá do konce třetí třetiny.
54:31
Nechybělo mnoho a bylo málem vyrovnáno. Gólman domácích nyní zachránil situaci.
53:25
Blíží se finální část třetí třetiny. Domácí hokejisté prohrávali 0:2 a nyní vedou 4:3.
51:12
Doufejme, že se nyní bude hrát rychleji a bez přerušení, neboť požitek ze zápasu je momentálně velmi malý.
50:13
Spartak právě vstřelil branku!
DMITRIJ KALININ posílá domácí do vedení! Krásná rána na vzdálenější tyč. Bleskově využitá přesilová hra. Asistence: Vjačeslav Leščenko, Matthew Gilroy.
50:04
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Justin Shugg – 2 min., hákování).
49:00
Polovina třetí třetiny se blíží. Hra je velmi poznamenaná častými přerušeními a fauly. Nic moc pěkného k vidění na ledové ploše není.
48:09
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Pjotr Sčastlivyj – 2 min., hákování).
47:54
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Maxim Potapov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Kaspars Saulietis – 2 min., hrubost).
47:54
47:48
Při této herní situaci není k vidění mnoho krásných momentů.
46:46
Sledujeme hru čtyři na čtyři.
46:15
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Lukáš Radil – 2 min., hákování).
46:03
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Colton Gillies – 2 min., vražení na hrazení).
45:30
DMITRIJ KALINEN vyrovnává strav zápasu na 3:3. Krásnou ránou v přesilové hře ustanovuje stav zápasu jako nerozhodný.
45:25
Velmi dobře se zatím hostující celek brání.
44:01
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Colton Gillies – 2 min., faul loktem).
44:00
Čtyři minuty hry ze třetí třetiny jsou pryč.
43:26
Sledujeme pasáž hry, která nabízí rychlý hokej, Dinamo brání své vedení a nechce o něj přijít.
42:16
Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
41:40
Spartak je nyní podporován fanoušky. Jakub Sedláček nemá snadnou pozici, musí odolávat valícím se útokům.
40:45
Spartak hraje nyní aktivněji, snaží se napadat. Výsledkem tohoto snažení by měl být vyrovnávající gól.
40:01
Domácí hokejisté vyhráli úvodní buly třetí třetiny.
40:01
40:00
39:40
Ještě jedna akce domácích, Jakub Sedláček je však pozorný a kryje.
39:00
Hlasatel právě ohlásil poslední minutu hry v této třetině. Kotouč kontrolují domácí.
38:14
V poklidném tempu se druhá třetina dohrává. Gólmani nyní mnoho práce nemají.
37:00
Probíhají poslední tři minuty hry v této periodě.
36:05
Sledujeme závěr druhé třetiny, hostující celek se díky využité přesilové hře dostal do vedení.
35:29
Riga právě vstřelila branku!
Hosté se dostávají do vedení, po přihrávce Patricka Mullena se prosazuje MIKELIS REDLIHS. Gól v přesilové hře. Asistence: Patrick Mullen
34:48
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Vadim Berdnikov – 2 min.).
34:26
Sledujeme vyrovnanou část hry, druhá třetina se blíží do své finální fáze. Ani jeden celek nyní nechce udělat chybu.
33:05
Justin Shugg se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale jeho přihrávka postrádala přesnost.
32:45
Nyní je zápas hodně kouskovaný. Hra je často přerušovaná, plynulost chybí.
31:15
Jakub Sedláček měl nyní plné ruce práce,a by si poradil se střelou Alexandra Vasiljeva.
30:54
V poklidném tempu se nyní hra přelévá ze strany na stranu. Ani jeden celek nechce udělat chybu.
30:01
Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu. Duel je vyrovnaný, oba celky vstřelily dvě branky.
29:06
28:54
Po úpravě ledové plochy se pokračuje ve hře. Spartak se zodpovědně brání.
28:05
Přesilovou hru hrají hostující hráči špatně, nedokáží si vytvořit stabilnější tlak v útočném pásmu.
27:06
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Gleb Šaškov – 2 min., faul kolenem).
26:34
Pjotr Sčastlivyj se pokoušel dlouhým pasem vysunout spoluhráče, to se mu ale nepodařilo.
25:52
Nyní mají převahu domácí hokejisté, kteří se snaží vstřelit rozdílovou branku. Ostatně rychle vyrovnání jim přidalo na pohodě.
25:08
24:52
Početní výhoda hostujícího celku se blíží ke svému konci. Moskva se v pohodě brání.
24:12
Dinamo hraje přesilovou hru, stabilně je v útočném pásmu, ale do střeleckých pozic se zatím nemůže dostat.
23:08
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Viktor Bobrov – 2 min., nedovolené bránění).
21:44
Krásná rána ALEXANDERA VASILJEVA vyrovnává stav zápasu. Gólman Sedláček neměl nárok na kotouč.
20:39
Bleskově se ve druhé třetině prosazují domácí. RYAN STOA poslal kotouč pod horní tyčku, brankář nestihl zareagovat. Asistence: Matthew Gilroy.
20:01
20:00
19:33
Domácí se snaží snížit, ale nemají mnoho prostoru pro kombinační hru.
19:00
Hlasatel právě ohlásil poslední minutu hry v první třetině.
18:31
Vadim Berdnikov vyváží kotouč z obranného pásma svého celku, do útoku se však přes dobrou obrannou hru soupeře nedostal.
18:00
Za poklidného hokeje probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:24
16:45
Další výborná práce defenzivy bránícího se celku.
15:48
Velmi dobře se nyní hostující celek brání, obránci lehají do střel.
15:24
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Edgars Kulda – 2 min., podražení).
14:15
Těžká situace pro domácí celek, v době, kdy měl převahu v osobních soubojích inkasuje další branku. Domácí fanoušci podporují své hráče, ale mnoho důvodů k radosti nemají.
13:23
Dlouhou dobu se hrálo ve středním pásmu, nyní však padl gól. Krásnou ránou se hosté dostávají do vedení o dvě branky. Povedenou střelou překonal gólmana JUSTIN SHUGG. Asistence: Pjotr Sčastlivyj
11:01
Dinamo Riga hraje nyní podstatně aktivněji, v útočném pásmu stačilo vystřídat a nepřišlo o puk.
10:01
Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny. Obrázek hry je takový, že domácí se moc snaží vyrovnat, ale hosté jim k tomu nedávají takřka žádný prostor pro kombinaci v útočném pásmu.
09:10
Kotouč vylétl z hrací plochy, hra je přerušena. Buly v neutrálním pásmu.
08:40
Hostující celek se dokázal prosadit jako první, od tohoto momentu tempo hry poněkud opadlo.
07:04
Z ničeho nic se hosté dostávají do vedení. Kirill Smirnov si do vlastní branky srazil nahození GUNTISE GALVINŠE. Asistence: Tim Sestito, Colton Gillies
06:30
Markus Svensson měl nyní podstatně více práce. Vitalijs Pavlovs na něj dorážel. Gólman domácích měl však kotouč pod rukavicí. Buly po jeho levé ruce.
06:01
Hra je přerušena následuje komerční přestávka.
05:28
Markus Svensson nyní musel zasahovat, jeho obránci mu nepomohli, a tak se na něho řítil Edgars Kulda.
04:22
Domácí hráči jsou hlasitě podporovaní fanoušky. Ti zatím sledují rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.
03:44
Obránci velmi rychle likvidují jakékoliv pokusy o útočné výpady. Gólmani takřka žádnou práci nemají.
02:05
Eriks Ševčenko měl kotouč za svou brankou, rozehrával tak akci, v níž pokračoval jeho kolega, který o kotouč přišel.
01:36
Úvod zápasu nabízí velmi rychlý hokej, ani jeden celek nechce udělat chybu. Gólmani mnoho práce zatím neměli.
00:01
Jedná se o zápas týmů, které v letošním ročníku KHL nevyhrály. Spartak Moskva nestačil na Helsinky (1:2). Riga prohrála se Soči 1:3 a nestačila ani na Nižnij Novgorod 0:2).
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje. V tomto zápase Kontinentální Hokejové Ligy proti sobě nastoupí Spartak Moskva a Dinamo Riga.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.