KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jaroslavl : Jokerit - 27. srpna 2017   16:00

Jaroslavl
Jaroslavl
13:19' Nakládal (Kronwall, Kontiola) • 14:49' Talbot (Kozun, Kronwall) • 49:21' Kontiola (Kozun)
3:4
(2:1, 0:2, 1:0 - 0:1)
Jokerit
Jokerit
03:34' Jensen  (Joensuu, Lepistö) • 23:12' O'Neill  (Tolvanen, Gilroy) • 31:40' Norman  (Jormakka, Jensen) • 61:16' O'Neill  (Tolvanen, Palola)
Jaroslavl
Gašilov, Fraňo – Šeljanin, Zacharenkov
Arena 2000
Jokerit
Rämö (Zapolski) – Lundin, Lepistö (A), Gilroy, Kivistö, J. Jensen, O. Lauridsen, Rissanen, Rautanen – Jensen (A), Joensuu (C), Regin – O'Neill, Tolvanen, Palola – Norman, Jormakka, Huhtala – Niemi, Anttila, Pihlström.

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Dnešní utkání je za námi. Hosté nakonec utkání zvládli lépe a svého soupeře porazili 4:3 po prodloužení. Za domácí se dnes trefili Nakládal, Talbot a Kontiola. Za hosty se dnes střelecky prosadili Jensen, O'Neill, Norman a O'Neill. Hosté si tak do tabulky připisují důležité 2 body na začátku letošní sezóny.
61:16'
Jokerit právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovou hru a rozhodují o vítězi dnešního utkání! Autorem vítězné branky je BRIAN O'NEILL. Asistence: Eeli Tolvanen a Olli Palola.
61:12'
Hra se nyní pohybuje převážně ve středním pásmu.
60:38'
Rautanen napřáhl ke střele od modré, ale Murygin jeho pokus pohodlně chytil.
60:01'
Třetí třetina je za námi. Domácí v ní nakonec dokázali srovnat, když se v 50. minutě prosadil Kontiola. Dnes se tak dočkáme prodloužení, případně samostatných nájezdů.

Střely na branku: 35 – 30 (v této třetině: 12 – 13)
Vyhrané buly: 29 – 31 (v této třetině: 9 – 10)
60:00'
59:47'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexandr Polunin – 2 min., držení hole).
59:27'
Pomalu, ale jistě se dostáváme do prodloužení. Vypadá to, že ani jeden z týmů ze už nebude hnát do útoku.
58:51'
Mosaljov ztratil kotouč ve středním pásmu a musí tak pelášit zpátky.
58:00'
Poslední dvě minutky třetí třetiny.
57:33'
57:05'
Domácí se teď vůbec nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.
56:25'
Kronwall tvrdou střelou od modré trefil pravou tyč Rämöho branky!
55:33'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Tommi Kivistö – 2 min., podražení).
55:27'
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
54:09'
Kronwall vyslal na branku střelu z vrcholu pravého kruhu, ale Rämö jeho střelecký pokus vyrazil svou vyrážečkou nad branku.
53:38'
Domácí jsou momentálně aktivnějším týmem směrem dopředu, ale vážnější šanci si zatím nevypracovali.
52:45'
Korškov jen nahodil kotouč do útočného pásma a následně odjel střídat.
51:22'
Lepistö na nic nečekal a vyslal na branku dělovku od modré, kterou ale Murygin dobře viděl a kotouč tak pohodlně chytil do své lapačky.
50:46'
49:21'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Domácí vyrovnávají na 3:3! Autorem této branky je PETRI KONTIOLA. Asistence: Brandon Kozun.
48:49'
Murygin teď zavařil svým spoluhráčům, když špatně rozehrál, ale nakonec to domácí zvládli.
47:42'
Kontiola se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až do útočného pásma, kde však špatně přihrál a dopředu tak vyrážejí hosté.
46:08'
Regin dostal nabito na modrou, odkud dělovkou přestřelil soupeřovu svatyni.
45:59'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxime Talbot – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Marko Anttila – 2 min., hrubost).
45:32'
Nakládal nahodil kotouč do útočného pásma a následně odjel spolu se svými spoluhráči střídat.
44:36'
Rissanen se dostal ke střele od modré, ale Murygin jeho pokus pohodlně vyrazil mimo tři tyče.
43:49'
42:53'
42:16'
Domácí kombinují s kotoučem v útočném pásmu, ale ke střele se zatím nikdo z nich neodhodlal.
41:27'
Domácí posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou, ale Rämö zatím odolává.
40:53'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Brian O'Neill – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
40:53'
Kraskovskij se za pomoci spoluhráčů zvedá z kluziště a odjíždí na střídačku.
40:53'
Kraskovskij byl tvrdě naražen na mantinel jedním z protihráčů a momentálně zůstává ležet na ledě.
40:30'
Hosté okamžitě nalétli na svého soupeře a snaží se co nejrychleji zvýšit své vedení.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 17:48.
Druhá třetina je za námi. Hosté byli ve druhé třetiny lepším týmem a zaslouženě tak vedou po dvou periodách 3:2. Nejdříve se opět po čtyřech minutách trefil O'Neill, který šikovně tečoval střelu Gilroye od modré a následně v 32. minutě dokonal obrat Norman, který se nemýlil do odkryté klece. Třetí třetina tak bude ještě velmi zajímavá a uvidíme, zda se podaří domácím vyrovnat, nebo naopak hosté přidají ještě nějakou branku.

Střely na branku: 23 – 17 (v této třetině: 9 – 10)
Vyhrané buly: 20 – 21 (v této třetině: 6 – 10)
40:00'
39:00'
Už nám běží poslední minutka druhé třetiny.
38:48'
Apalkov se dostal ke střele z mezikruží, ale Rämöa neprostřelil.
37:27'
36:33'
Osipov dostal skvělou přihrávku zpoza branky, ale jeho následný střelecký pokus z první skončil mimo tři tyče!
35:41'
Korškov se snažil překonat Rämöho střelou z velkého úhlu, ale Finský brankář si prostor u své levé tyči pohlídal a kotouč pohodlně vyrazil do rohu kluziště.
34:58'
34:39'
Tolvanen se dostal ke střele z mezikruží, ale Murygina překonat nedokázal.
34:15'
Domácí dokázali vyhodit a mohou tak jít pohodlně vystřídat.
33:55'
N. Jensen vyslal na branku střelu od modré, kterou ale netrefil soupeřovu branku.
33:40'
Hosté se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.
33:01'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexandr Polunin – 2 min., sekání).
33:01'
Komerční přestávka.
32:38'
Domácí se snaží ihned odpovědět na branku soupeře stejnou mincí. Zatím se jim to ale příliš nedaří.
31:40'
Jokerit otáčí skóre utkání opět na svou stranu! Jensen napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho tvrdý pokus vyrazil Murygin jen k JOHNU NORMANOVI, a ten následně neměl problém kotouč poslat do odkryté klece. Asistence: Pekka Jormakka a Jesper Jensen.
30:45'
Lugin byl tvrdě naražen na mantinel ve středním pásmu, ale rozhodčí vylučovat nebude.
29:37'
Lepistö dělovkou od modré trefil pouze jednoho z bránících hráčů.
29:24'
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
28:59'
28:11'
Hosté vyvážejí kotouč ven z pásma a následně ho posílají za soupeřovu klec.
27:42'
Nakládal střelou od modré netrefil soupeřovu svatyni.
27:15'
Hosté dokázali vyhodit a mohou tak jít pohodlně vystřídat.
26:59'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min., hrubost).
26:39'
26:05'
25:50'
Domácí přišli o kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou hosté.
24:35'
23:53'
Pihlström se ocitl v obrovské šanci, když se dostal zcela osamocen ke kotouči těsně před Muryginem. Kotouč se mu ale svezl po čepeli a následně tak skončil místo za brankovou čárou, tak v ochranné síti.
23:12'
Hosté využívají přesilovou hru a vyrovnávají na 2:2! Gilroy dostal nabito na modrou čáru, odkud vyslal na branku tvrdou střelu, kterou ještě před Muryginem šikovně tečoval mezi jeho betony BRIAN O'NEILL a hosté tak vyrovnávají na 2:2. Asistence: Eeli Tolvanen a Matthew Gilroy.
22:20'
Hosté se nyní nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.
21:53'
Gilroy střelou od modré příliš neohrozil Murygina.
21:48'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Rušan Rafikov – 2 min., sekání).
21:37'
Oba týmy hrají v plném počtu.
21:05'
Kontiola se opět dostal ke střele, tentokrát z mezikruží, ale ani nyní nedokázal uspět proti Rämömu.
20:41'
Kontiola dostal nabito na modrou, ale Rämö jeho pokus dobře viděl a kotouč tak pohodlně vyrazil mimo tři tyče.
20:05'
Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a s kotoučem se ihned ženou do útočného pásma.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 16:58.
První třetina je za námi. Zápas je zatím velmi vyrovnaný. Domácí po nevydařeném vstupu do utkání, kdy už po čtyřech minutách prohrávali 0:1 díky trefě Jensena, nakonec stav utkání otočili na svou stranu, když se nejdříve ve 14. minutě trefil Nakládal a poté o minutu později Talbot. Obě branky padli v přesilové hře. Další průběh utkání tak bude určitě ještě velmi zajímavý, tak si ho nenechte s námi ujít.

Střely na branku: 14 – 7
Vyhrané buly: 13 – 11
20:00'
19:38'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Peter Regin – 2 min., hákování).
19:33'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Denis Osipov – 2 min., napadení).
19:25'
Iljenko se snažil s kotoučem obtočit kolem levé tyče a zasunout ho za brankovou čáru. To si však Rämö pohlídal a nedovolil svému soupeři vstřelit třetí branku.
19:00'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka první třetiny.
18:16'
Osipov se snažil vystřelit od modré, ale kotouč špatně trefil a hrát tak mohou hosté.
17:52'
Palola napřáhl ke střele z pravého kruhu. Soupeřovu branku ale vůbec netrefil.
17:01'
16:13'
Domácí jsou teď při chuti a svého soupeře drtivě přehrávají.
14:49'
Domácí využívají další přesilovku a otáčejí vývoj utkání na svou stranu! Kozun našel přihrávkou z pravého kruhu před brankou volného MAXIMA TALBOTA, a ten dokázal na dvakrát překonat Rämöa. Asistence: Brandon Kozun a Staffan Kronwall.
14:05'
Kontiola špatně přihrál svému spoluhráči a hosté tak dokázali vyhodit.
13:43'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Sami Lepistö – 2 min., hákování).
13:19'
Domácí využívají přesilovou hru a vyrovnávají na 1:1! JAKUB NAKLÁDAL napřáhl ke střele z vrcholu pravého kruhu a jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči rozvlnil síť za bezmocným Rämöem. Asistence: Staffan Kronwall a Petri Kontiola.
12:29'
Niemi se dostal ve vlastním oslabení do samostatného úniku, ale Murygina překonat nedokázal!
12:22'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (John Norman – 2 min., podražení).
12:21'
12:21'
V obrovské šanci se nyní ocitl Apalkov. Ten pálil zcela osamocen těsně před Rämöem. Finský brankář ale jeho pokus fantasticky chytil a podržel tak svůj tým.
11:44'
Hosté jsou momentálně aktivnějším týmem směrem dopředu, ale vážnější šanci si nemohou vypracovat.
10:40'
Lauridsen nahodil kotouč na branku od modré čáry. Opět ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal kotouč tečovat, a ten tak skončil mimo branku soupeře.
10:09'
Kartajev objel s kotoučem branku soupeře a následně z otočky vypálil. Jeho střelecký pokus ale skončil mimo tři tyče.
09:23'
Polunin vyslal na branku dělovku z pravého kruhu, ale branku soupeře přestřelil.
08:45'
Rissanen nahodil kotouč na branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů ho nedokázal před Muryginem tečovat, a tak ho brankář domácích vyrazil do rohu kluziště.
08:06'
07:36'
Korškov se sice dostal ke kotouči v útočném pásmu, byl tam ale sám, a tak o něj vzápětí rychle přišel.
06:43'
Kozun se dostal ke střele z pravého kruhu, ale soupeřovu branku vůbec netrefil.
06:05'
Regin střelou z levého kruhu příliš neohrozil soupeřovu branku.
05:58'
Lepistö vyslal na branku tvrdou střelu od modré, která ale skončila jen v lapačce Murygina.
05:40'
Anttila se dostal ke střele těsně před Murygine. Ten však s jeho střeleckým pokusem neměl větší potíže.
04:47'
Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
03:34'
Hosté se dostávají do vedení! Lepistö napřáhl ke střele od modré, kterou Murygin vyrazil pouze k NICKLASI JENSENOVI, a ten už neměl problém kotouč dorazit do poloodkryté klece. Asistence: Jesse Joensuu a Sami Lepistö.
02:45'
Čerepanov dostal nabito na modrou, ale jeho následný tvrdý střelecký pokus Rämö pohodlně chytil.
02:31'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
01:19'
Afanasjev zavezl kotouč do útočného pásma, kde však o něj vzápětí přišel.
00:19'
Talbot se dostal ke střele ihned po buly. Rämö byl ale pozorný, a jeho pokus pohodlně chytil do své lapačky.
00:05'
Hosté vyhráli úvodní buly první třetiny, ale vzápětí o kotouč přišli, neboť Lundin poslal kotouč na zakázané uvolnění.
00:01'
Arénou nyní znějí hymny Finska a Ruska.
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Nakládal, Kronwall (C), Koledov, Rafikov, D. Osipov, Ljubuškin, Afanasjev, Čerepanov – Kozun, Talbot (A), Kontiola – Kraskovskij, Korškov, Polunin – Lugin, Averin (A), Apalkov – Iljenko, Mosaljov, Kartajev.

Jokerit Helsinky: Rämö (Zapolski) – Lundin, Lepistö (A), Gilroy, Kivistö, J. Jensen, O. Lauridsen, Rautanen – Jensen, Joensuu (A), Regin (C) – O'Neill, Tolvanen, Palola – Norman, Jormakka, Huhtala – Niemi, Anttila, Pihlström.

Rozhodčí: Gašilov, Fraňo – Šeljanin, Zacharenkov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.