KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Dynamo Moskva - 25. listopadu 2017   15:00

Vitaz
Vitaz
5:3
(1:1, 1:0, 3:2)
Dynamo Moskva
10:29' Hietanen  (Varnakov, I. Nikulin) • 50:38' Ignatuškin  (Petunin, I. Nikulin) • 57:58' D. Višněvskij  (Petunin, Markovin)
Vitaz
Alexej Belov, Alexander Sergejev – Ivan Sazonov, Dmitrij Sivov
Viťaz Ice Palace

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou.
Je konec! Domácí hráči získávají tři body! Třetí třetina nabídla hned pět branek! Domácí vedli 3:1 a 4:2 a Moskvě se vždy podařilo dotáhnout na dostřel. Jenže toužená vyrovnávací branka nepřišla a do prázdné branky pečetil výhru Anton Lazarev! Viťaz si tak odnáší tři body a Dynamo odchází s prázdnou.
Střely na branku 32:39
59:47'
Hosté to ještě zkouší v šesti, ale čas jim rychle utíká.
59:21'
Zápas se jen dohrává a domácí hráči dnes vyhrají za tři body!
58:34'
Viťaz právě vstřelil branku!
Autorem branky je ANTON LAZAREV, který získal puk na modré čáře a trefil prázdnou branku! Bez asistence.
58:15'
Hosté jsou opět v šesti.
57:58'
Dynamo právě vstřelilo branku!
A je to zase jen o jednu branku! DMITRIJ VIŠNĚVSKIJ dostal puk na modrou čáru a tvrdou ránou dostal puk za záda domácího brankáře! Asistence: Alexander Petunin a Dmitrij Markovin.
57:29'
Dynamo je stále v pásmu, ale teď se o něj nepřesnou přihrávkou připravuje.
57:00'
Moskva má obrovský tlak a domácí brankář je pod palbou! Zatím však vše pochytal!
56:30'
Hosté to zkoušejí v šesti proti čtyřem!
56:24'
Oddechový čas pro hosty.
56:24'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexandr Nikulin – 2 min., hákování).
56:08'
Dynamu tato branka ubrala šťávu a vypadá to, že si domácí hráči odnesou tři body.
54:22'
Máme zřejmě rozhodnuto! ROMAN HORÁK dostal krosovou nahrávku na spodní část levého kruhu a nekompromisně zakončil do polo odkryté branky. Asistence: Anton Lazarev a Vojtěch Mozík.
54:16'
Jevgenij Arťuchin sestřelil tvrdým, ale čistým hitem Stanislava Romanova.
53:24'
Domácí hráči přistoupili k defenzivnímu stylu hokeje a všechny puky co nejrychleji odpalují do středního pásma.
52:49'
Borna Rendulić je při chuti a pokoušel se o individuální průnik, který mu málem vyšel, protože ho zastavil až poslední obránce Moskvy.
52:32'
Hosté drží kotouč za svou brankou a střídají.
51:31'
Hosté jsou najednou aktivní a plní energie. Viťaz se jen horko těžko brání.
50:38'
Je zaděláno na drama! Alexander Petunin poslal střílenou přihrávku na IGORA IGNATUŠKINA, který tuhle přihrávku zužitkoval a snížil na 2:3 z pohledu Dynama. Asistence: Alexander Petunin a Ilja Nikulin.
50:31'
Dmitrij Višněvskij se při snaze dostat do útočného pásma vystavil ofsajdu.
50:15'
Domácí vyhazují.
50:00'
Michail Varnakov dorážel z brankoviště a jeho pokus sice prošel mezi betony domácího brankáře, ale skončil na pravé tyčce!
49:27'
Moskva stále hledá ideální pozici pro střelbu.
49:03'
Dynamo je v útočné třetině a kombinuje.
48:37'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Nikita Vyglazov – 2 min., hákování).
47:56'
Viťaz hraje ze zajištěné obrany a hosté mají velké problémy přejít přes obranný val na modré čáře.
47:17'
Domácí jsou evidentně povzbuzeni touto brankou a jsou v útočném pásmu.
46:58'
A Viťaz odskakuje do dvoubrankového vedení! Jeden z hostujících obránců se pokusil o střelu z kruhu, ale zlomil hokejku a puku se ujal BORNA RENDULIĆ, který jel v přečíslení dva na jednoho a nakonec to vzal na sebe a udělal dobře, protože trefil přesně pravý horní růžek moskevské branky! Bez asistence.
45:25'
Ilja Nikulin se probíjel do útočného pásma, ale jeho cesta skončila už na modré čáře, kde byl obrán o kotouč.
45:15'
Igor Ignatuškin skončil v brankovišti domácího celku a hlavní rozhodčí přerušil hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
44:55'
Borna Rendulić a Matias Myttynen se vydali do předu a první zmiňovaný poslal kotouč před branku, kde byl Myttynen, ale puk za záda brankáře nedostal.
44:18'
Hosté kombinují s lehkostí a vypadá to, jakoby měli přesilovou hru.
43:53'
Zakázané uvolnění domácího celku zastavuje časomíru.
43:39'
Vladimir Brjukvin vystřelil z vrcholku levého kruhu a jeho pokus proletěl jen těsně vedle levé tyče.
43:04'
Nikita Vyglazov vystřelil od modré čáry a moskevský brankář si připisuje další zákrok!
42:46'
Alexej Kopejkin vypálil z levého kruhu a provětral vyrážečku hostujícího brankáře.
42:06'
Dynamo kontroluje kotouč a kombinuje v útočném pásmu.
41:32'
Nyní už domácí vyhodili v rámci pravidel a mohou jít vystřídat.
41:21'
Oddechový čas pro domácí.
41:21'
Další zakázané uvolnění domácích. Moskva vstoupila do třetí třetiny velmi dobře a pokouší se o brzké vyrovnání.
40:47'
Jeden z hostujících obránců si pěkně najel na modrou čáru a vyslal velmi prudkou ránu na domácí branku. I tento projektil však domácí brankář zneškodnil.
40:20'
Hosté získali kotouč a pokoušejí se vymyslet nějakou útočnou akci.
40:08'
Zakázané uvolnění hned v úvodu třetí třetiny od domácích hráčů.
40:01'
Druhá třetina dnešního utkání je minulostí. Domácí hráči hned v úvodu vstřelili branku na 2:1 a tento stav platí i po čtyřiceti minutách hry. Hosté na konci druhé třetiny zatlačili Viťaz, ale vstřelit branku se jim nepovedlo.
Střely po druhé třetině 24:22
40:00'
39:50'
Moskva vybojovala kotouč a ve druhé třetině se s největší pravděpodobností nic nestane.
39:31'
Domácí jsou v útočném pásmu a kombinují po mantinelech.
38:58'
Nikita Vyglazov se dostal do útočného výpadu, ale hostující obrana ho do zakončení nepustila.
38:16'
Dynamo je v útočném pásmu a tlačí domácí celek.
36:55'
Saprykin dobře viděl nahození od modré čáry a nenechal se rozhodit ani dojíždějícím Arťuchinem.
36:09'
A Bočarov znovu zasahuje. Střelu z levé strany dobře viděl.
35:42'
35:14'
Moc pěkný pas vymyslel Afingenov. Přihrávka skrz útočnou třetinu, ale nebyla využita, když se Bočarov včas nalepil na tyč.
34:04'
Na jedné straně pálil tvrdě Rendulič a poté se Dynamu podařilo nebezpečně zahrozit. Saprykin se mocně roztahoval v brankovišti, aby zamezil inkasované brance.
33:42'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Alexej Sopin – 2 min., podražení).
33:08'
Lazarev dostal přihrávku na pravý kruh. Jeho střelu Bočarov vyrazil.
32:26'
32:17'
A v oslabení se povedlo zahrozit i domácím. Obránce Dynam zlomil na modré čáře hůl, a tak se Viťaz dostal do útoku. Mozík se snažil ještě dorážet před brankou, ale Bočarov nadvakrát zalehl puk v brankovišti.
31:34'
Arťuchin se uvolnil mezi kruhy, ale rychlé zakončení mířilo jen do zadního mantinelu.
31:17'
Saprykin měl plné ruce práce, ale nakonec dokázal ukrýt kotouč pod výstrojí, když před ním nebezpečně dotíral Tarasov a Boyd.
30:26'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Dmitrij Sjomin – 2 min., podražení).
28:30'
Osamocen zůstal před Bočarovem Makejev, který dostal dobrý pas od Afinogenova. Makejev ale dlouho čekal a zakončení bekhendem na zadní tyč nebylo přesné.
28:09'
Lazarev si sjel před branku, jenže na kotouč nedosáhl.
25:11'
Saprykin musí být rovněž pozorný. Dynamo nebezpečně zahrozilo z rychlé protiakce a za brankářem Viťazu zazvonila tyč po střele Brjukvina.
24:53'
Sjomin získal kotouč ve středním pásmu, nabruslil si do zakončení, ale trefil jen protihráče.
23:31'
Bočarov musí být pozorný. Afinogenov se dostal k tvrdé střele, kterou brankář jen vyrazil. Viťazu se ale nepodařilo dotlačit kotouč do branky.
22:47'
Arťuchin si nevšiml, že se nachází v ofsajdu, a tak se hra přesouvá po posouzení rozhodčího až před branku Dynama.
22:10'
A další zakázané uvolnění domácího týmu. Dynamo se snaží rychle smazat jednbrankovou ztrátu a svírá Viťaz v jeho pásmu.
21:59'
Kazionov se dostal ke střele z mezikruží, kterou těsně před brankou nadzvedl do ochranné sítě obránce Viťazu.
21:21'
Saprykin dobře viděl na střelu od modré čáry a kotouč ukryl v lapačce.
21:05'
Domácí zahráli na zakázané uvolnění. Hra se vrací před Saprykina.
20:38'
Již v první minutě druhé části jde domácí tým znovu do vedení. BORNA RENDULIĆ si počkal mezi kruhy na přihrávku od Horáka a tvrdou střelou propálil Bočarova. Asistence: Roman Horák.
20:01'
První dvacetiminutovka nabídla dvě branky a obě padly v přesilových hrách. Nejprve se před brankou Dynama dobře zorientoval Makejev, jenže brzy na to srovnal střelou od modré Hietanen.

Střely na branku: 14 – 14
20:00'
19:26'
V poslední minutě se vpřed tlačí Dynamo, ale obrana domácích pečlivě brání.
18:35'
Kolem Bočarova proletěla střela ze středu pole, zasahovat ale nemusel.
17:07'
Arťuchin naskočil z trestné lavice a ihned se dostal do dobré příležitosti. Útočník Dynama si zpracoval přihrávku za obranu, natlačil se před Saprykina a bekhendem se snažil procpat kotouč do branky. Saprykin ovšem odolal a zlikvidoval i dorážku.
16:54'
16:11'
Rendulić to zkusil z levého kruhu. Bočarov se stihl přesunout a vyrazit kotouč, který následně obránci dostali ven z pásma.
15:56'
Viťaz se drží v útočném pásmu.
14:54'
Arťuchin hákoval pronikajícího protihráče a usedá na trestnou lavici.
14:26'
Domácí si vytvořili tlak kolem branky Dynama, jenže k přímému ohrožení branky se nedostali.
13:14'
Saprykin schoval kotouč v lapačce po střele od levého mantinelu.
12:30'
Viťaz rozjíždí akci od vlastní branky.
11:09'
Lazarev se vydal do útoku a jeho ránu přes několik hráčů zastavilo až břevno, od něhož se kotouč odrazil vysoko nad branku.
10:29'
Hosté rovněž využívají přesilovou hru. Faul Mozíka potrestal střelou od modré čáry JUUSO HIETANEN, jenž přesně trefil horní růžek branky. Asistence: Michail Varnakov, Ilja Nikulin.
09:40'
Po vyhraném vhazování se obránce Dynama okamžitě rozhodl vypálit. Útočníci hostů se okamžitě natlačili do brankoviště, což ale hlavní rozhodčí dobře zpozoroval a přerušil hru.
09:36'
Vojtěch Mozík hledal puk pod bruslemi, až podrazil protihráče. Sudí je trestá za podražení.
09:02'
Bočarov má stále hodně práce. Čestvá posila Myttynen se proháčkoval až před branku Dynama, kde zakončil do ramene brankáře.
07:30'
Domácím se povedlo využít přesilovku a jdou do vedení. ALEXEJ MAKEJEV dokázal zakončit do odkryté klece, když si našel volný kotouč po nahození Mozíka. Asistence: Vojtěch Mozík, Borna Rendulić.
06:29'
05:47'
Bočarov raději zakryl kotouč před dotírající letkou domácích.
02:47'
Dynamo se tlačí vpřed, ale Saprykin zatím neřešil vážnější situaci.
00:49'
Brjukvin inkasoval tvrdý hit v rohu, když se vydal za branku Viťazu. Po přerušení se k němu sjeli spoluhráči, ale vypadá to, že bude v pořádku.
00:01'

HC Viťaz: Saprykin (Todykov) – Mozík, Golovkov, Katičev, S. Romanov, Gimajev, Voronkov, Pautov – A. Nikulin, Afinogenov, Makejev – Horák, Myttynen, Rendulić – A. Lazarev, Kopejkin, D. Sjomin – Vyglazov, Švec-Rogovoj, Dvurečenskij – Moisejev.

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Kutějkin, Rylov, Volkov, I. Nikulin, D. Višněvskij, Hietanen, Korjagin – Boyd, Varnakov, Tarasov – Arťuchin, A. Těreščenko, Brjukvin – Petunin, Markovin, Ignatuškin – J. Jakovlev, Sopin, Dm. Kazionov.

Rozhodčí: Alexej Belov, Alexander Sergejev – Ivan Sazonov, Dmitrij Sivov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.