Ondřej Kaše (ANA) 0+1, 2 střely, čas na ledě 10:12.
1. Jonathan Bernier (ANA) 26 zák., 0 gólů, 100,0%

Střely na branku: 26 – 22 (7:8, 8:7, 11:7)
Trestné minuty: 4 – 6
Využité přesilové hry: 0/3 – 0/2
Bodyčky: 18 – 28
Vyhraná vhazování: 52% – 48%.
Je dobojováno! Coyotes nenavázali na včerejší domácí triumf nad Winnipegem a po dvou výhrách tentokrát nepřipisují do tabulky ani bod. Klíčový moment tohoto utkání se zrodil pár sekund po druhé přestávce, kdy druhou branku Kačerů po šťastném odrazu od mantinelu vstřelil Nick Ritchie.

Arizona posléze byla za stavu 0:2 aktivnější, dnes bezchybného Berniera v brance Ducks ale ani jednou nepřekonala a v samotném závěru, při hře bez brankáře, ještě jednou inkasovala z hokejky Ryana Keslera na konečných 0:3. Kačeři tak slaví šestou výhru z posledních sedmi zápasů a upevnili si své první místo v Pacifické divizi.
59:40
Anaheim právě vstřelil branku!
Dvacet sekund před koncem zápasu přichází definitivní potvrzení hostujícího vítězství! RYAN KESLER se u opuštěné branky natáhl a zastavil Hanzalovu přihrávku, aby vzápětí bez problémů zakončil do nikým nehlídané klece. Bez asistence.
59:01
Další Vrbatova střela zpoza pravého kruhu už byla povedenější. Bernier se za zády clonícího McGinna ale výborně zorientoval a schoval puk pod lapačku.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:52
Joseph Cramarossa zvládl svůj úkol a zablokoval Vrbatovu střelu do ochranné sítě. Následuje přerušení a hry a oddechový čas pro domácí celek.
58:42
Duclair si při stahovačce dal puk daleko od sebe a nataženou hokejkou nevtěsnal svou ránu mezikruží mezi tři tyče.
58:22
Vatanen se zmocnil kotouče a nahodil jej na Rakella, který bojuje u zadního hrazení v útočném pásmu Anaheimu.
57:40
Louis Domingue opouští branku a prchá na střídačku. Coyotes to ještě zkusí v šesti!
57:14
Kojoti se usadili v útočném pásmu. Po kolotoči přihrávek se z levého kruhu odvážil vypálit Ekman-Larsson, jenž z vnější části trefil pravou tyčku.
56:17
Duclair si vzal puk u obranné modré čáry, nabral rychlost a po kličce Lindholmovi nabízel puk před branku. Hanzal s Riederem u ní ale byli o něco později a zadáci Ducks celou situaci vyřešili.
55:50
Anaheim se bez cizího přičinění vrátil na vlastní polovinu a chytře šetří jednu cennou vteřinku za druhou. Do konce třetí třetiny už moc času nezbývá.
55:19
Silfverberg to udělal parádně, zcela sám zajistil Kačerům útočné pásmo a v něm sledoval, jak Fowler švihem míjí Domingueovu klec.
54:58
Radim Vrbata to zkusil z otočky, branka pro něj ale byla také příliš malá.
54:32
Chychrun ihned po přihrávce od Hollanda nahazoval puk na teč, která ale nepřišla a puk prolétl vedle pravé tyče hostující branky.
54:15
Jeden z hostujících hráčů zasáhl letící puk vysokou hokejkou. Hra je přerušena, ale zůstává v útočném pásmu Coyotes.
53:47
Ekman-Larsson vypálil do změti těl před brankou. Bernier nebyl ve vůbec lehké pozici a nakonec mu život usnadnila až posunutá branka.
53:32
Doanova přihrávka z pravé strany neprošla přes jeho bývalého spoluhráče Vermettea. Arizona ale zůstala na kotouči a ještě krouží v nebezpečných prostorech.
53:05
A další nepřesné zakončení, z levého kruhu jej předvedl domácí obránce Chychrun. Vatanen poté dlouhým pasem přenesl hru do útočné třetiny Anaheimu, kde pro změnu přestřelil Ritchie.
52:33
Hraje se na horu dolů, v útočné třetině Ducks tentokrát nepřesně vypálil Jakob Silfverberg.
52:03
Obránce Stone si při útoku Arizony sjel až před branku, kde neúspěšně dorážel Vrbatovu sraženou střelu.
51:31
51:06
Jooris se parádně dostal přes tři protihráče a připravil zajímavou možnost pro Laurenta Dauphina, který ze dvou metrů nenasměroval kotouč nikam jinam, než do výstroje Berniera.
50:48
Theodore si netroufl na střelu od modré a ještě posunul puk do pravého kruhu. Z něj Lindholm nevystřelil zápěstím vůbec špatně, ovšem Domingue jistě zakročil lapačkou.
50:25
Fowlerův pokus zablokoval Dauphin, jehož počin po střele Samiho Vatanena vzápětí napodobil Michael Stone.
49:46
Kojoti úvod oslabení zvládli a po přechodu do útočného pásma získali vhazování po pravé ruce Jonathana Berniera.
49:31
Tobias Rieder při postupu Ekmana-Larssona nešikovně zavadil o protihráče a vysloužil si 2 minuty za nedovolené bránění. Pro Arizonu je to velká kombinace při snaze o zdramatizování zápasu.
48:54
Luke Schenn u obranné modré čáry doslova přimáčkl na mantinel Rakella a vysloužil si potlesk většiny fanoušků v Gila River Aréně.
47:49
Murphy mimo hlavní dění přepadl přes ruku Ondřeje Kašeho. Ten na střídačce ztěžka vydechuje, nicméně doufejme, že bude v pořádku.
47:15
Dvorak pouze nahodil a odjel střídat. Obránci Ducks tak mají dostatek času na pozvolnou rozehrávku.
46:38
Louis Domingue si na druhé straně smlsnul na propagačním nahození Theodorea a pro jistotu přerušil hru. Následuje komerční přestávka.
46:13
Peter Holland si u pravého mantinelu dojel nedostatečně vyhozený puk a bekhendem málem zaskočil Berniera, kterého kotouč nečekaně trefil do levé ruky.
45:20
Založení útoku Arizony ztroskotalo na přechodu útočné modré čáry a na odpískaném ofsajdu.
44:48
Ondřej Kaše po šťastné asistenci sám zakončoval rychlou akci Ducks. Slabá střela ale Domingueovi moc problémů nenadělala.
44:25
Brendan Perlini je skutečně při chuti, po včerejších dvou gólech dnes vypálil snad už pošesté, avšak v tomto případě z mezikruží minul.
43:55
Právě skončená přesilovka nebyla z domácího pohledu vůbec špatná. Skvělý Bernier ale všechny střely vychytal a opět o něco přiblížil svůj Anaheim k zisku dvou bodů.
43:32
43:16
Duclair z levé strany minul a Vermette vzápětí vyhodil kotouč na druhý konec hrací plochy.
42:51
A ještě jednou Bernier, jenž tentokrát vyrazil Stoneovu střeu od modré a poradil si i s dorážkou McGinna.
42:43
Vrbata z nulového úhlu Berniera nepřekvapil. Na zavřené vrátka u pravé tyče poté narazil i dorážející Hanzal.
42:07
Právě Martin Hanzal měl solidní možnost po Bernierově vyražení Vrbatovy střely. Český centr stál u pravé tyčky, jenomže gólman Anaheimu předvedl dobrý zákrok a udržel své vlastní čisté konto.
41:32
Hampus Lindholm za Bernierovou brankou fauloval Martina Hanzala. Inkasuje dvě minuty za držení a máme tu domácí přesilovou hru.
40:35
Hrůzostrašný začátek třetí třetiny pro Arizonu, jejíž plány na vyrovnání momentálně berou za své. Ondřej Kaše ze středního pásma nahodil do zadního mantinelu, od něhož se puk odrazil před brankoviště. Domingue na něj hokejkou o milimetry nedosáhl a rozjetý NICK RITCHIE mu ho pohotově poslal mezi betony, ačkoliv mu zakončení příliš nesedlo. Velká smůla pro gólmana Yotes! Asistence: Ondřej Kaše.

Vyhraná vhazování: 51% – 49%.
Rozkouskovaná druhá třetina je konečně u konce. Oproti úvodní části jsme moc pěkných akcí ani gólových šancí neviděli, oba gólmani předváděli spíše rutinní zákroky a za svá záda žádné zakončení nepustili. Třetí třetina tedy opět začne za stavu 0:1 pro Anaheim a my tak můžeme těšit na velezajímavé vyvrcholení zápasu dvou celků z odlišných pater tabulky.
40:00
39:33
Goligoskiho přihrávku si před modrou čarou zpracoval Stone, jehož prudká střela příklepem čisté konto hostujícího gólmana ale ani v tomto případě nezrušila.
39:22
Rieder skončil u mantinelu na kolenou, hra ale pokračovala a Cogliano protečoval puk mimo hostující obranné pásmo.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:17
Ekman-Larsson se zbavil dotěrného Rakella a u modré čáry se dostal ke střele švihem, kterou mu však Bernier zlikvidoval.
37:34
Domingue si trochu zavařil při rozehrávce a za vlastní brankou přišel o kotouč. Jeho spoluhráči Kašeho útok ale rychle vytlačili do středního pásma.
36:47
Dvorak zachytil špatnou Getzlafovu rozehrávku ještě na útočné modré čáře, nicméně vzápětí vypálil výrazně mimo tři tyče.
35:59
Brendan Perlini šikovně zpracoval spoluhráčovo vyhození, ve středním pásmu se odpoutal od obou obránců, jenomže v úniku kotouč za beton Berniera nezasunul.
35:22
Rieder ani Hanzal své pokusy k Bernierovi neposlali, dobrými bloky se prezentovali Lindholm a posléze i Kesler.
34:46
Kesler bez podpory spoluhráčů individuálně projel až do útočné třetiny. Zakončení se mu ale úplně nevyvedlo, Goligoski totiž zvedl puk až nad mantinely.
34:23
Shane Doan nedával pozor a najel do nicnetušícího Bieksy, kterému nechtěně uštědřil nepříjemný krosček do zad. Obránce Anaheimu odjel na střídačku s bolestivou grimasou, přesto si myslím, že za malou chvíli opět bude schopen naskočit do hry.
34:15
Chychrunovo odvážné kličkování u modré čáry k ničemu nevedlo, dva hlídači jej od kotouče odstavili.
33:45
Druhá třetina se nám začíná poměrně hodně natahovat. Po ofsajdu Kačerů je časomíra opět zastavena.
33:34
Coyotes bojovali o udržení útočné třetiny co to šlo a po hostující přihrávce rukou získali aspoň buly před Bernierem.
32:40
32:26
Kojoti se konečně prokombinovali do útočné třetiny, v níž Anthony Duclair poslal tvrdou střelu z pravého kruhu pouze do mantinelu.
31:59
A znovu je kotouč v bezpečné vzdálenosti od Berniera, který při hře proti hráčské přesile zatím moc práce neměl.
31:30
Kačeři dvakrát odpálili kotouč přes celé hřiště a ukrojili značný kus z vlastního oslabení.
30:59
Oliver Ekman-Larsson po Vrbatově přihrávce z levého mantinelu rychle přenesl těžiště hry napravo. Perliniho rychlá střela švihem na překonání Berniera ale nestačila.
30:40
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Kesler – 2 min., hákování).
30:25
Vermette si mohutným nápřahem řekl o krátkou přihrávku od Fowlera. Jeho střela od modré ale neprošla přes klubko těl před brankovištěm.
30:13
Cam Fowler nic nevymýšlel a když uviděl puk před sebou, tak jej expresně vrátil k brankovišti. Tam ale byl Domingue se svou lapačkou a přidržením kotouče přiměl sudí přerušit hru.
29:45
Domácí strážce branky přišel o hokejku, od které se Goligoského přihrávka podél zadního mantinelu odrazila přesně do míst, kde byla Domingueova rukavice.
28:58
Rickard Rakell krátkou přihrávkou zpoza brankové čáry našel Perryho, jenž se proti několika obráncům z metrové vzdálenosti nedostal k vážnějšímu ohrožení Dominguea.
28:24
Kotouč vyletěl do rukou jednoho ze šťastných diváků, další vhazování se odehraje ve středovém kruhu.
28:12
Po reklamní pauze se moc dlouho nehrálo, Holland vyhrál buly pro Stonea a ten tvrdou ranou vypálil do sebejistého gólmana Ducks.
28:07
McGinn s Vrbatou vydolovali puk z levého mantinelu a přes přihrávajícího Chychruna ho dostali k Murphymu. Ten své střele však dal hodně málo razance a Bernier si připsal velmi snadný zákrok.
27:29
Silfverberg se přes Stonea ke koncovce neprotlačil, zpoza branky tak alespoň přihrál Keslerovi, jenž z levé strany ale nemířil moc přesně.
26:55
Oliver Ekman-Larsson si vyšlápl na Ondřeje Kašeho, který se po střetu se švédským zadákem hodně ztuha zvedal zpět na nohy.
26:21
Kojoti nevyužili výhody unavených protihráčů a po prohraném buly se museli vrátit mezi modré čáry.
26:01
Ekman-Larsson v pohodě dojel vyhozený kotouč a přinutil arbitry odpískat hostující zakázané uvolnění.
25:33
Domácí se v pěti lidech sešli v útočném pásmu, Chychrun po pasu od Hanzala ale vystřelil jen do mantinelu a od něj se kotouč vydal pod lapačku Berniera.
25:19
Hanzal přihrávkou z obranného pásma oslovil Riedera, který společně s Duclairem pádili na Berniera, ale ten ve výsledku nic vážného řešit nemusel.
24:49
Ze souboje čtyř hráčů vedle domácí klece zničeho nic vyletěl puk k pravému kruhu, odkud Rakell mířil k bližší tyči, ale tam narazil na dolní konec Domingueova betonu.
24:23
Propagační pokus Kevina Bieksy neznamenal pro pozorného Dominguea žádné problémy. Domácí brankář přesto raději přerušil hru a teď bude čelit buly po své levici.
23:50
Jakob Chychrun na Berniera vzápětí vystřelil z levé části hřiště, ovšem kanadský gólman vyrazil puk ke krátkému mantinelu.
23:22
Yotes konečně uklidnili hru a vydali se před Berniera. Moc dlouho jej ale neohrožovali, protože Chychrunovi na modré přeskočil puk přes hokejku zpět do středního pásma.
22:32
Pokračuje palba o modré čáry, odkud se tentokrát neprosadil ani Kevin Bieksa.
22:04
Getzlafova pobídka před branku minula hokejky všech jeho spoluhráčů. Ti se přesto drží v útočné třetině.
21:36
21:10
Kojoti se osvobodili a díky Dauphinovi sami strávili v útočném pásmu dobrých patnáct sekund.
20:48
Sami Vatanen tentokrát sám střílel, Domingue po zákroku nevěděl, že má puk před sebou a pak při něm stáli všichni svatí při dorážce Keslera, který ze dvou metrů trestuhodně netrefil prázdnou branku!
20:19
Vatanen přihrávkou od modré čáry nabil Fowlerovi, jehož tvrdá rána se zastavila až o zadní mantinel.

Vyhraná vhazování: 54% – 46%.
Úvodní dějství střetnutí dvou týmů z opačných konců Pacifické divize nabídlo poměrně svižný kombinační hokej a také jednu branku, kterou v šesté minutě vstřelil švédský obránce Anaheimu Hampus Lindholm. Domácí tým rozhodně nebyl pod vytrvalým tlakem a několikrát nadělal trable Bernierovi, jemuž v jednom případě musela pomoct i branková konstrukce.
20:00
19:36
Kačeři se při předchozí šanci k dorážce nedostali jen kvůli faulu v podání Lukea Schenna. Ten inkasuje menší trest za nedovolené bránění a na přelomu třetin bude z trestné lavice sledovat první powerplay Anaheimu.
19:36
Bieksa přihrál podél modré čáry Hampusu Lindholmovi, jenž si udělal pár kroků k brance a zpoza levého kruhu ohrozil Dominguea, který ztlumil puk až na druhý pokus.
19:05
Duclair pod nátlakem napadajícího obránce bekhendem vyhodil puk do bezpečí, avšak zároveň i na zakázané uvolnění.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:32
Domácí kapitán Shane Doan zatím marně hledá střeleckou formu z minulé sezóny. Nyní si zpracoval Dvorakovu přihrávku skrz střední pásmo, jenže od modré čáry spíše jenom nahodil mimo tři tyče.
18:05
McGinn ve středovém kruhu protečoval nahození Ekmana-Larssona až do nastavené lapačky Jonathana Berniera a ten raději přerušil hru.
17:46
Po Kašem a Hanzalovi o sobě dal vědět i Radim Vrbata, který převzal zadovkou od McGinna a z pravé strany si to namířil až před branku, kde s bekhendovým zakončením ale nepochodil.
16:52
Hanzal ještě udržel pásmo pro Kojoty, nicméně Riederovi se okamžitý pokus o střelu od modré vůbec nepovedl.
16:16
Opět v akci Louis Domingue, který tentokrát vyrážečkou zneškodnil Fowlerův pokus z vrcholku levého kruhu.
15:50
Ducks se velmi rychle přesunuli do útoku. Bieksa prodloužil Ritchieho přihrávku na levou stranu k volnému Kašemu, který v souboji jeden na jednoho Dominguea neprostřelil.
15:19
Mladíček Chychrun neudržel puk u pravého kruhu a poté chyběl na modré čáře, kam ho vytlačil pozorný obránce Anaheimu.
14:42
Perry si za domácím gólmanem povodil bránícího hráče a přihrál před branku, kde jeho kolega bez přípravy minul bránu.
14:12
13:42
Arizona má šestou nejhorší přesilovku v lize a tuto bilanci si zřejmě v blízké době nevylepší, Kačeři se totiž bezpečně brání.
13:13
Z velkého souboje na pravé straně domácího útočného pásma vyletěl puk zpátky do blízkosti Dominguea.
12:46
Hosté vyhazují kotouč přes všechny čáry, čímž donutili Ekmana-Larssona, aby se vrátil až za Dominguea.
12:34
Vrbata při snaze vystřelit z levého kruhu promáchl, kotouč si ale rychle našel pod nohama a bekhendem jej poslal k brankovišti, kde si na Berniera nepřišla urostlá postava Martina Hanzala.
12:12
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Shea Theodore – 2 min., hrubost). Domácí si po dobré pasáži zahrají první přesilovou hru.
11:46
Oba celky posílají na led čerstvé síly, za vlastní brankou tak s rozehrávkou čeká hostující obránce Manson.
11:22
Jooris udržel puk u pravého mantinelu a připravil střelu pro Stonea, který od modré znovu minul. Stejně tak si vedl i dorážející Crouse.
10:57
Cramarossa zachytil puk ve středním pásmu, jenomže přes důrazného Crouse se přes útočnou modrou neprobil.
10:29
Anaheim po vstřelené brance hlavně brání. Nyní si jeho hráči oddechli po nepřesné Riederově pumelici zpoza pravého kruhu.
09:42
Coyotes zatím pálí zejména od modré čáry. Další dva pokusy z delší vzdálenosti zaznamenal, Stone, který napoprvé Gibsona nepřekonal a o pár chvil později trefil pravou tyč!
09:16
Bieksa vjel do útočné třetiny v momentě, kdy v něm ještě měj jednoho ze svých spoluhráčů – ofsajd.
08:53
Hosté tahali puk pouze o mantinelech a nakonec o něj přišli, když jej k polovině hřiště vyhodil obránce Murphy.
08:27
Kesler sebral Hanzalovi kotouč pár metrů před Dominguem, který teď sleduje snažení druhého útoku Ducks.
07:50
Nakonec z toho bylo další zakončení Ekmana-Larssona, který však vystřelil jen do clonící hokejky Corey Perryho.
07:21
Stone dlouhým pasem založil akci Arizony, která se úspěšně usadila v útočném pásmu a teď se snaží přelstít defenzívu Kačerů.
06:46
Domácí chtěli rychle odpovědět, narazili ale na pravidlo o ofsajdu, po němž následuje reklamní přestávka.
05:41
A hned vzápětí udeřilo na opačném konci hřiště! Autorem vedoucího gólu Anaheimu je HAMPUS LINDHOLM, který prudce vypálil z pravého kruhu a propálil Dominguea, jenž si na puk sice sáhl, ovšem výstrojí jej pouze tečoval pár centimetrů pod horní tyč. Sudí tuto branku nejprve neviděli, avšak po kontrole u videa jim nezbývalo nic jiného, než svůj výrok o tyčce změnit a vrátit čas zpět. Asistence: Ryan Getzlaf, Corey Perry.
05:14
Brendan Perlini vstřelil ve svých posledních třech zápasech šest gólů ve dvou různých soutěžích a nyní měl na hokejce další zásah! Dostal přihrávku do opuštěného předbrankového prostoru, ovšem Bernier se proti bekhendovému pokusu stihl vrátit a rukou kotouč vyrazil.
04:49
Po nepřesné střele Radima Vrbaty se puk dostal na modrou k Ekmanu-Larssonovi, jenž svým typickým švihem Berniera ale také neohrozil.
04:17
Hosté museli ukončit své útočné snažení kvůli signalizovanému ofsajdu a tím pádem vyklidili prostor u Dominguea.
03:40
To samé platí i na druhé straně, kde se neujal prudký gólfák obránce Mansona.
03:13
Arizona se po vlažném začátku rozkoukala, Ekman-Larsson od modré čáry ale brankoviště Kačerů minul.
02:39
Dvorak to zkusil z pravého kruhu a vylekal Berniera, kterému kotouč nejprve vypadl, a tak ještě musel řešit nepříjemné dorážky.
02:12
Úvodní útočná akce Kojotů gólem rovněž neskončila, Perliniho nebezpečnou střelu z bezprostřední blízkosti Bernier vyrazil.
01:47
Vermette po nepovedené střele ještě vracel kotouč do brankoviště, avšak tam neměl žádného ze svých spoluhráčů.
01:16
Nedůrazu domácích hráčů v obranné třetině využil Silfverberg, jehož rychlou střelu švihem ale Domingue lapačkou zastavil.
00:57
Vrbata ani Cogliano daleko nedošli, kotouč se stěhuje na hokejky rozehrávajících obránců Ducks.
00:20
Hosté začali zápas aktivně, už po dvaceti sekundách si Domingue připsal zákrok proti Perryho střele od modré čáry.
00:01

Arizona Coyotes: Domingue (M. Smith) – Schenn, Ekman-Larsson, Stone, Goligoski, C. Murphy, Chychrun – Duclair, Hanzal, Rieder – Vrbata, Holland, J. McGinn – Doan, Dvorak, Perlini – Jooris, Dauphin, Crouse.

Anaheim Ducks: Bernier (Gibson) – Vatanen, Fowler, Manson, H. Lindholm, Bieksa, Theodore – Perry, Getzlaf, Rakell – Silfverberg, Kesler, Cogliano – O. Kaše, Vermette, N. Ritchie – Noesen, L. Shaw, Cramarossa.

Rozhodčí: Watson, Schlenker – Driscoll, Gibbs.
Československá stopa v utkání

Martin Hanzal (ARI)
Útočník, 29 let, 34 zápasů, 15 bodů (9+6)

Radim Vrbata (ARI)
Útočník, 35 let, 41 zápasů, 27 bodů (9+18)

Ondřej Kaše (ANA)
Útočník, 21 let, 28 zápasů, 10 bodů (4+6).
Vzájemné zápasy

07.01.2017 Anaheim - Arizona 3:2 po prodl.
05.11.2016 Anaheim - Arizona 5:1
04.03.2016 Arizona – Anaheim 1:5
06.02.2016 Anaheim - Arizona 5:2
26.11.2015 Arizona - Anaheim 4:2.
Anaheim Ducks

Klub z Kalifornie zažívá nadmíru povedené období. V předchozích osmi zápasech pouze jednou nebodoval a v západní polovině soutěže se vyšvihl přes několik týmů na momentální výborné třetí místo. Ještě lépe na tom Kačeři jsou při pohledu na Pacifickou divizi, kde se čtyřiapadesáti získanými body drží před San Jose první pozici s výrazným náskokem na nepostupové týmy. Naposledy se Anaheim představil na hřišti trápícího se Colorada, kde potvrdil roli favorita a bez větších problémů vyhrál 4:1.

Nejproduktivnější hráči:
• R. Kesler – 36 bodů (17+19)
• C. Perry – 32 bodů (8+24)
• R. Getzlaf – 31 bodů (5+26).
Arizona Coyotes

Fanoušci Kojotů před sezónou věřili, že jejich oblíbený tým po solidní loňské sezóně zabojuje o play-off. Na startu druhé poloviny základní části už je tomu ale jinak, Arizona na přelomu roku prohrála devět zápasů v řadě a spadla do nejspodnějších pater tabulky. Poslední dvě utkání však svěřenci Davea Tippetta konečně zvládli, na domácím ledě v nájezdech udolali Islanders 2:1 a včera získali další dva body v duelu s Winnipegem. Od postupových míst jsou Kojoti ale stále daleko, z předposledního třináctého místa Západní konference ztrácí na osmé Kings propastných čtrnáct bodů.

• R. Vrbata – 27 bodů (9+18)
• O. Ekman-Larsson – 23 bodů (8+15)
• T. Rieder – 16 bodů (8+8).
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemnou víkendovou noc při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od dvou hodin se můžeme těšit na duel mezi domácí Arizonou Coyotes a hosty z Anaheimu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.