V tomto dramatickém zápase se domácí dostali do dvoubrankového vedení, ve druhé třetině Minnesota dokázala vyrovnat. Do třetí třetiny se šlo za stavu 2:2. V poslední části hry se dokázali prosadit hosté, rozhodující branku vstřelil Jason Pominville. Minnesota vyrovnala klubový rekord v počtu po sobě jdoucích vyhraných zápasů na ledě soupeře.
59:38
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Ryan Suter – 2 min., podražení).
59:24
Brent Seabrook trefil ránou od modré tyčku branky!
59:06
Oddechový čas pro domácí.
58:49
Chicago se vlastní chybou připravilo o útočné pásmo. Hosté mohou vystřídat.
58:23
Corey Crawford je na střídačce. Jeho spoluhráči se dostali do postavení mimo hru. Domácí hrají v šesti.
58:10
Corey Crawford pokukuje po střídačce, svou branku pravděpodobně opustí.
57:49
Patrick Kane si vybruslil do dobré střelecké pozice, zakončení se mu ale nepodařilo podle představ.
57:00
Tři minuty zbývají do konce třetí třetiny.
56:40
Osobních soubojů začíná přibývat. Rozhodčí nechávají hře volnější průběh.
56:10
Minnesota Wild dostala hru do středního pásma, domácí se nemohou prosadit a čas jim rychle ubíhá.
55:31
Brian Campbell má puk za svou brankou. Domácí fanoušci podporují své oblíbence v cestě za vyrovnáním.
55:01
Dostáváme se do finální části třetí třetiny. Domácí hokejisté stále ztrácí jeden gól. Minnesota vede a drží náskok.
54:31
Artěmij Panarin se dostal do útočného pásma, ale neměl komu přihrát. Zakončit nedokázal. Další nadějná akce končí.
53:20
Domácí hráči se snaží vyrovnat, pozorně ale hrají hosté. Devan Dubnyk má přehled o hře, hodně mu pomáhají obránci.
52:34
Nick Schmaltz se nedokázal prosadit v předbrankovém prostoru.
52:12
Domácí hokejisté diktují tempo hry, hosté se musí bránit. Zatím to zvládají.
52:00
Arťom Anisimov byl za brankou, následně tečoval pokus spoluhráče od modré čáry mimo.
51:30
Chicago se snaží o vyrovná, velmi dobře ale hraje obrana Minnesoty.
50:43
Brent Seabrook pálil od modré čáry, jeho rána byla tečovaná před brankou. Puk ale končí mimo prostor vymezený třemi tyčemi.
50:16
Devan Dubnyk podržel své spoluhráče. Nechybělo mnoho a domácím se podařilo vyrovnat.
49:15
Pomalu, ale jistě se dostáváme do druhé poloviny třetí třetiny. Wild stále vedou o jednu branku. Nyní jsou na tahu domácí.
48:37
Matt Dumba se pokoušel dostat do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokusu chyběl důraz.
47:48
Hostující celek pokračuje v aktivní hře. Minnesota vede o gól a domácí se dál musí bránit tlaku soupeře.
47:00
Sedm minut hry je pryč, ve třetí třetině jsme viděli jeden gól, prosadili se hosté, kteří tak vedou.
46:36
Mikko Koivu to zkoušel od modré čáry, jeho rána byla zastavená. Gólman domácích zasahovat nemusel.
45:08
Minnesota právě vstřelila branku!
Marco Scandella vypálil tvrdou ránu od modré čáry. Puk se od zadního mantinelu odrazil k volnému JASONU POMINVILLEMU, který neměl problém doklepnout kotouč za brankovou čáru. Hosté se dostávají do vedení. Asistence: Marco Scandella
45:00
Pět minut hry ze třetí třetiny je pryč. Stav zápasu je stále vyrovnaný.
43:05
Patrick Kane se dostal do zajímavé šance, ale bek Wild jeho úmysly odhalil a dokázal jeho ránu zablokovat.
42:20
Marco Scandella skvěle zapracoval před vlastní brankou, nenechal soupeře vystřelit, výborně zastavil akci Blackhawks.
41:50
Richard Pánik se probojoval do dobré střelecké pozice, ale jeho střelecký pokus byl zablokovaný.
41:16
Chicago nyní zlepšilo svou hru, snaží se vstřelit rozdílovou branku.
40:48
Corey Crawford musel nadvakrát zasahovat proti střele jednoho z hráčů soupeře.
40:01
Domácí ve druhé třetině navýšili své vedení. Dvakrát se pak ale dokázali prosadit hosté, a tak platí po 40 minutách nerozhodný stav 2:2.
40:00
39:25
Marián Hossa vystřelil bez přípravy, Devan Dubnyk na poslední chvíli dokázal puk zastavit. Skvělý zákrok brankáře Wild.
39:00
Domácí se nastěhovali do útočného pásma. Duncan Keith vypálil od modré a hostující gólman musel zasahovat.
38:11
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Mikko Koivu – 2 min., hákování).
37:47
V poklidném tempu se dohrává prostřední část hry. Patrick Kane se dostal do zakončení ze středního pásma. Devan Dubnyk kryje jeho ránu.
37:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:21
Artěmij Panarin se dostal s kotoučem do útočného pásma. Od modré čáry si vybruslil před branku a vystřelil. Devan Dubnyk jeho ránu tečoval mimo bránu.
35:01
Dostáváme se do finální části druhé třetiny. Stav zápasu je vyrovnaný. Momentálně mají optickou převahu domácí, ale nemohou se probojovat do výraznější šance.
34:32
Marián Hossa se probojoval do další dobré šance, znovu výborný zákrok předvedl brankář Devan Dubnyk.
34:13
23:22, střelecky jsou aktivnější domácí hokejisté. Stav zápasu je stále ale vyrovnaný.
33:10
Domácí mají více ze hry, snaží se přidat rozdílovou branku, zatím ale marně.
32:48
Patrick Kane vedl další akci svého celku, znovu se mu nepodařilo zakončit.
32:25
Marián Hossa se dostal do vyložené střelecké pozice, ale jeho rána končí jen o malý kousek mimo branku. Devan Dubnyk zasahovat nemusel.
31:51
Sledujeme nyní rychlý hokej, oba týmy hrají takticky velmi dobře. Hra se přesouvá ze strany na stranu. Vyložené šance k vidění nejsou.
31:00
Krátce po polovině druhé třetiny i zápasu je vyrovnáno. Jordan Schroeder skvělým pasem našel CHRISE STEWARTA, jehož milimetrově přesná rána zapadla do branky. Corey Crawford se nestihl přesunout proti střelci. Asistence: Jordan Schroeder a Ryan Suter.
30:07
Ryan Hartman našel výborně najetého Niklase Hjalmarssona. Ten si vybruslil před branku, odkud vystřelil. Jeho zakončení bylo nepřesné.
29:00
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nyní nedostává do vyložených střeleckých pozic.
28:18
Michal Rozsíval čekal na přihrávku od spoluhráče, pas ale postrádal přesnost. Domácí se tak do zakončení nedostali.
27:31
Tanner Kero z levé strany vystřelil, a tak musel Devan Dubnyk zasahovat. Následovat bude komerční přestávka.
27:07
Brent Seabrook mohl bleskově odpovědět, ale jeho rána se nepodařila podle představ.
26:23
V přesilové hře hostující celek snižuje. Jonas Brodin vystřelil od modré čáry, Mikael Granlund před brankou puk zastavil a NINO NIEDERREITER celkem bez problémů překonal brankáře domácích. Asistence: Mikael Granlund a Jonas Brodin.
26:17
Další střelecký pokus, který vymyslel Mikko Koivu.
25:53
Hostující celek se pokouší snížit, Mikko Koivu vypálil z první, jeho pokus skvěle zablokoval obránce Chicaga.
25:04
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Arťom Anisimov – 2 min., podražení).
24:16
Chicago právě vstřelilo branku!
Domácí hokejisté navyšují své vedení. Druhou branku v tomto zápase dává PATRICK KANE. Jeho rychlá střela po vhazování překvapila brankáře. Asistence: Arťom Anisimov
24:10
Mikael Granlund se dostal do brejku, ale nedokázal překonat brankáře domácích. Corey Crawford skvěle přečetl situaci a nenechal se prostřelit.
23:27
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Oba týmy střídají.
21:56
Blackhawks pokračují v aktivní hře. Hrají velmi podobně jako v první třetině. Obrana Wild má s hrou soupeře problémy. Pozorní musí být beci Minnesoty.
20:42
Sledujeme poměrně svižný úvod druhé třetiny, Michal Kempný zakončoval rychlou akci svého celku, Devan Dubnyk byl připravený.
20:13
Mikko Koivu se jako první hráč dostal do zakončení, s jeho pokusem si dokázal brankář poradit.
20:01
Po dvaceti minutách vedou domácí hokejisté o jednu branku, v šesté minutě se prosadil Patrick Kane. Jeho trefa stanovili průběžný výsledek.
20:00
19:55
Patrick Kane jako poslední hráč v první třetině vystřelil na branku. Devan Dubnyk byl pozorný.
19:28
Hra je přerušena, kotouč po střele vypadl z hrací plochy.
19:03
Tanner Kero vyhrál buly před vlastní brankou, hosté se tak do střelecké pozice nedostali.
19:01
Do konce první třetiny zbývá poslední minuta.
18:14
Buly před brankou domácích. Chicago vyhrálo vhazování, Michal Kempný od mantinelu posunul hru do neutrálního pásma.
17:00
Dennis Rasmussen hledal spoluhráče na útočné modré, ale přihrávka postrádala přesnost.
16:01
Dostáváme se do finální části první třetiny, domácí celek pokračuje v aktivní hře.
15:12
Wild se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
14:45
Tyler Graovac se dostal do útočného pásma, jeho pokus byl zablokovaný. Následně domácí útočníci otáčejí směr hry.
14:32
Oba týmy hrají v plném počtu.
14:01
Corey Crawford musel zasahovat po střele Erica Staala. Komerční přestávka bude následovat.
13:50
V poklidném tempu hra plyne dál, ani jeden celek se nikam nežene. Hra čtyři na čtyři se blíží ke konci.
13:22
Brent Seabrook si rovnal puk pro střelu od modré čáry, jeho pokus byl zablokovaný prvním obráncem, který před ním stál.
12:32
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Nino Niederreiter – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Ryan Hartman – 2 min., nedovolené bránění).
12:32
11:59
Devan Dubnyk musel zasahovat, ke střele se probojoval Ryan Hartman. Jeho rána ze střední vzdáleností udělala brankáři více problémy, než by se na první pohled mohlo stát.
11:15
Eric Staal se pokoušel vybojovat puk v útočném pásmu. Domácí obránce Duncan Keith si celou situaci pohlídal a nepřipustil žádné komplikace.
10:28
Michal Rozsíval to vzal na sebe, střelou zápěstím od modré čáry prověřil pozornost hostujícího brankáře. Hra je znovu přerušena.
09:27
Domácí hokejisté pokračují v aktivní hře, dostali se do jednobrankového vedení, které se snaží navýšit. Proti je ale Devan Dubnyk, který kryje další střelecký pokus Chicaga.
09:04
Ryan Hartman vystřelil od modré čáry, Devan Dubnyk byl pozorný a zastavuje hru. Následovat bude komerční přestávka.
08:37
Trevor van Riemsdyk rozvážně zakládá útočnou akci, nikam se nežene, hlavně nechce chybovat.
07:52
Sledujeme klidnější pasáž hry, kterou narušil Patrick Kane. Ten se po rychlém pasu od spoluhráče dostal do střelecké pozice, ale bránu trefit nedokázal.
07:18
Brent Seabrook se dostal ke střele, jeho rána byla ale zablokovaná. Devan Dubnyk jen pohledem zkontroloval situaci, zasahovat nemusel.
06:43
Duncan Keith vybojoval puk v obranném pásmu, pokoušel se dlouhým pasem najít najetého spoluhráče. Ve střední třetině puk ale získali hosté, a tak se směr hry otáčí.
06:23
Minnesota se nemůže dostat do tempa, hosté tahají za kratší konec pomyslného provazu.
05:56
Domácí se znovu snadno dostali do útočného pásma, tentokrát si s pokusem hráče Chicaga dokázal gólman poradit.
05:33
Z ničeho nic se dostávají domácí hokejisté do vedení. PATRICK KANE se dostal ke střele, kterých je v zápase mnoho. Brankář Minnesoty puk rukou srazil do své brány. Devan Dubnyk si na kotouč sáhl, ale nedokázal jej zastavit. Asistence: Arťom Anisimov a Artěmij Panarin.
04:17
Corey Crawford zasahoval po střele ze středního pásma, puk odrazil mimo branku.
03:39
Jonathan Toews se pokoušel rozjet útočnou akci domácích. Defenziva Minnesoty byla pozorná.
02:53
Zach Parise se pokoušel probojovat k puku před brankou soupeře. Obránce Blackhawks to udělal výborně. Nenechal soupeře zakončit.
01:20
Patrick Kane se dostal do rychlého brejku. Mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení. Devan Dubnyk byl pozorný a dokázal puk zastavit.
00:38
Sledujeme klidnější úvod zápasu, více ze hry mají hosté. Ti se ale nemohou probojovat do útočného pásma.
00:01
Zápas za malý moment začne.

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith, Hjalmarsson, T. van Riemsdyk, Seabrook, Kempný, Rozsíval – Hinostroza, Toews, Hossa – Panarin, Anisimov, P. Kane – Hartman, Kero, Pánik – Rasmussen, Schmaltz, Desjardins.

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Scandella, Folin – Parise, E. Staal, Coyle – Zucker, M. Koivu, Mikael Granlund – Niederreiter, Haula, Pominville – Stewart, Graovac, Schroeder..

Nastoupí proti sobě první a druhý tým v tabulce Západní konference.
Chicago Blackhawks z posledních pěti zápasů vyhrálo čtyři. Poradilo si s Buffalem Sabres, Carolinou Hurricanes, Nashvillem Predators a Detroitem Red Wings. Chicago nestačilo na Washington.
Minnesota Wild z posledních pěti zápasů vyhrála čtyři. Poradila si se San Jose Sharks, Anaheimem Ducks, Montrealem Canadiens a Dallasem Stars. Tým nestačil na Los Angeles.
Přeji co nejpříjemnější sportovní zážitek všem fanynkám a fanouškům National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Chicago Blackhawks a Minnesota Wild.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.